Kód: LOG920009260 ID: 1576063

Klávesnice s myší Logitech Wireless Combo MK470 Slim, US (920-009260) šedá

set klávesnice a myši • bezdrátová klávesnice • provozní dosah 10 m • 1,8m nabíjecí kabel • nenáročný přijímač Plug&Play • typ baterie 2× AAA klávesnice / 1× AA myš • životnost baterie cca 36 měsíců...

? 1 389 Kč Ušetříte: 90 Kč (6%)
1 299 Kč
u vás již 20.09.
rychlart do 30 minut

Vše o produktu

set klávesnice a myši • bezdrátová klávesnice • provozní dosah 10 m • 1,8m nabíjecí kabel • nenáročný přijímač Plug&Play • typ baterie 2× AAA klávesnice / 1× AA myš • životnost baterie cca 36 měsíců klávesnice / 18 měsíců myš • bezdrátová technologie nanopřijímač Logitech • myš 1000 DPI • počet tlačítek 3 • typ myši: optická • požadavky: volný port USB • požadavky na systém: Windows 7 nebo novější

Logitech Wireless Combo Slim MK470, šedá


Proč kupovat komponenty k počítači zvlášť, s Logitech Wireless Combo Slim MK470 máte možnost využití jedinečného bezdrátového komba počítačové klávesnice a myši zároveň, které spolu dokonale spolupracuje a veškeré vaše úkony budou probíhat hladce. Zefektivněte vaše činnosti a využijte toho, že kombinace klávesnice a myši klade důraz na minimalismus. Jde o ultra tenkou moderní sadu, která za tichého provozu a dokonalého designu povýší vaši práci s počítačem na vyšší úroveň.


Jednoduchost především


Ačkoliv jde o jedny z hlavních komponentů počítače, které obvykle zaberou mnoho prostoru, Logitech Wireless Combo Slim MK470 jde opačným směrem proti tomuto trendu. Vyznává jednoduchost, moderní design a štíhlost svých komponentů tak, aby na pracovním stole zbylo co nejvíce místa i na ostatní potřebné věci. Minimalistický design přemění váš hardware v pastvu pro oči na volném, prostorném a úhledném uspořádání pracovního stolu.


Užívejte si pořádek a volný prostor na stole s bezdrátovou klávesnicí a myší.

 


Vše na dosah ruky


S klávesnicí z komba Logitech máte díky minimalismu vše doslova na dosah ruky. Produktivita, která šetří prostor. Takto by se dala v jedné větě klávesnice shrnout. Přesto máte jako uživatel na dosah ruky veškeré potřebné klávesy včetně numerické části pro rychlejší psaní číslic. Klávesnice a zejména štíhlá myš jsou dokonale přenosnými komponenty a díky malým rozměrům se vejdou kamkoliv, i do kapsy obalu na notebook. Můžete tak být produktivní, i když jste na cestách, a mít sebou myš, na kterou jste zvyklí.
 


Pohodlné psaní i ovládání


Štíhlost klávesnice se projeví především na pohodlném psaní, kdy nízkoprofilové klávesy s vynikající, takřka okamžitou odezvou, ihned po dotyku vykouzlí na monitoru požadovaný znak. Klávesy jsou uchycené v těle klávesnice technologií Scissor a vytváří pohodlné a návykové psaní, velmi podobné tomu, jako když používáte klávesnici na notebooku. Ovládání myší koresponduje s psaním a na ladné zaoblení si zvykne každá ruka. Myš je univerzální pro leváka i praváka. Veškeré ovládání bude velmi přesné a rychlé.
 


Nenáročné připojení


Kompletní Logitech Wireless Combo Slim MK470 disponuje přijímačem Plug&Play, což znamená, že ihned po zapojení přijímače do USB portu můžete využívat výhod, které tato jedinečná kombinace nabízí. Přijímač je vybaven mimořádně silným bezdrátovým připojením 2,4 GHz, což bezproblémově zařídí ovladatelnost i na vzdálenost 10 metrů. Užívejte si čistý stůl a úhlednost prostoru bez nutnosti motání změti kabelů. Klávesnice je napájena AAA bateriemi a vydrží v provozu až 36 měsíců a myš AA baterií a vydrží v provozu až 18 měsíců.

Technické parametry

Další parametry
Maximální rozlišení 1000 DPI
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Podsvícení klávesnice Ne
Počet tlačítek 2
Tlačítko pro změnu dpi Ne
Značky Logitech
Podrobnosti
Typ klávesnice standardní
Layout klávesnice Český / Slovenský layout
Rozhraní 2,4 GHz (bezdrátové)
Provedení bezdrátové
Rozměry balení
Šířka výrobku 4.2 cm
Výška výrobku 15.0 cm
Hloubka výrobku 45.6 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg

Uživatelské recenze - Klávesnice s myší Logitech Wireless Combo MK470 Slim, US (920-009260) šedá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

4

Průměrné hodnocení tohoto produktu

(90%)

Hodnotilo 2 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Petr
07.05.2021 v 05:10
80 %

Klávesnice je skvělá. Myš by mohla být trochu lepší do ruky.

Celková spokojenost
Ladislav
11.03.2021 v 10:31
100 %

Celková spokojenost

Příslušenství

Petr
07.05.2021 v 05:10
80 %

Klávesnice je skvělá. Myš by mohla být trochu lepší do ruky.

Celková spokojenost

Technické parametry

Maximální rozlišení
1000 DPI
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Podsvícení klávesnice
Ne
Počet tlačítek
2
Tlačítko pro změnu dpi Ne
Značky Logitech
Typ klávesnice
standardní
Layout klávesnice
Český / Slovenský layout
Rozhraní
2,4 GHz (bezdrátové)
Provedení
bezdrátové
Šířka výrobku 4.2 cm
Výška výrobku 15.0 cm
Hloubka výrobku 45.6 cm
Hmotnost výrobku 0.8 kg