×
Kód: BEUIL50ZA1 ID: 1667918

Infralampa Beurer IL50 - zánovní - 12 měsíců záruka

Zánovní

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny...

Více informací
? 1 999 Kč Ušetříte: 320 Kč (16 %)
1 679 Kč
Není skladem?
Info

Máme v nové variantě

Nový

Popis produktu

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

infračervená lampa • keramické infračervené sklo • 100% blokování UV • k uvolnění napnutých svalů, proti nachlazení • rozměr zářící plochy 15 × 16 cm • plynule nastavitelný úhel náklonu • příkon 300 W • digitální časovač • ochrana proti přehřátí

Infralampa Beurer IL50Beurer IL50


Představte si, že dokážete rozehnat každé začínající nachlazení nebo chřipku jen tím, že si párkrát denně posvítíte na hrudník a krk. Proměňte sen v realitu s kosmetickou a zdravotní infralampou Beurer IL50, která je nutností nejen pro všechny koho trápí dutiny v chladných ročních obdobích. Zkuste si prohřát dutiny infralampou Beurer IL50 a sami se přesvědčte, že druhý den je po problému s rýmou. Pomozte si při nachlazení, problémech s dýchacími cestami, od kožních neduhů a akné, bolestech svalů, kloubů, zad, krku, kolen i břicha, prohřejte svaly před masáží, zbavte se stresu i napětí skoro zázračnou infralampou Beurer IL50.


Zahřejte se a podpořte proces uzdravení


Dovolte teplu infračerveného světla lampy Beurer IL50 proniknout hluboko do vašeho těla, podpořte prokrvení zdravé i poškozené tkáně a urychlete procesy uzdravení. Spolehněte se při uvolňování svalů i napětí na certifikovanou lékařskou stolní infralampu Beurer IL50 se stoprocentním blokováním UV záření. Využijte výhod stabilní a bezpečné infračervené lampy Beurer IL50, která i přes svůj vysoký 300 W výkon nepálí. Zapomeňte na dlouhé nahřívání a nechte se ohromit okamžitým nástupem plného výkonu.


Uzdravte se svépomocí.

 


Vylečte se snadno a rychle


Nechte se okouzlit nejen líbivým moderním vzhledem infračervené lampy Beurer IL50 i rychlým pozitivním účinkem na vaše zdraví. Sami si vyzkoušejte, že je i přes větší rozměry velice příjemná, lehká do ruky (váží pouhé kilo a půl) a ovládání hravě zvládne každý. Vylečte všechny neduhy od akné dospívajících, přes běžnou chřipku až po problémy s pohybovým aparátem starších lidí infračervenou lampou Beurer IL50 s širokým ozařovacím polem 15 × 16 centimetrů, se kterým prohřejete skoro celá záda pohodlně naráz.


Infralampa Beurer IL50 
 


Nastavte časovač a nesledujte hodinky


Využijte všech výhod keramického skleněného infračerveného skla lampy Beurer IL50 s praktickým plynule nastavitelným stínítkem a možností samostatné výměny trubic, která vás mile překvapí skoro třikrát delší životností než běžná infra žárovka. Zapomeňte na zbytečné složitosti s extra jednoduchým ovládáním infralampy Beurer IL50 a přehledným návodem k použití. Pohodlně nastavte úhel náklonu i přesný digitální časovač s vizuální kontrolou a automatickým vypnutím od jedné do patnácti minut. O víc se nestarejte a jen si vychutnávejte příjemné teplo.


Infralampa Beurer IL50 
 


Zajistěte pevné zdraví vám i vašim blízkým


Nahřejte si bolavá záda i ucpané dutiny maximálně bezpečnou infralampou Beurer IL50 se stabilní konstrukcí, ochranou proti přehřátí a průběžným chlazením. Objevte i další vychytávky univerzální infračervené lapmy Beurer IL50 jako jsou například praktická madla na bocích pro snadnou manipulaci nebo dostatečně dlouhý dvoumetrový kabel s navíjením.


Infralampa Beurer IL50

Dokumentace k tomuto produktu
Beurer IL 50 CZ Stáhnout / (209.23 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 12 měsíců
Typ zářiče / ohřívače infra
Příkon 300 W
Počet stupňů výkonu 1
Plynulá regulace výkonu Ne
Umístění stolní
Dálkové ovládání Ne
Smart funkce Ne
Úsporné Ne
Použití vnitřní
Značky Beurer
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 28.5 cm
Výška výrobku 19.5 cm
Hloubka výrobku 27.0 cm
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 31.3 cm
Výška výrobku 21.1 cm
Hloubka výrobku 29.0 cm
Hmotnost výrobku 2.1 kg

Uživatelské recenze - Infralampa Beurer IL50 - zánovní - 12 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 12 měsíců
Typ zářiče / ohřívače infra
Příkon
300 W
Počet stupňů výkonu 1
Plynulá regulace výkonu Ne
Umístění stolní
Dálkové ovládání
Ne
Smart funkce
Ne
Úsporné Ne
Použití vnitřní
Značky Beurer
Šířka výrobku 28.5 cm
Výška výrobku 19.5 cm
Hloubka výrobku 27.0 cm
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Šířka výrobku 31.3 cm
Výška výrobku 21.1 cm
Hloubka výrobku 29.0 cm
Hmotnost výrobku 2.1 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Beurer IL 50 CZ Stáhnout / (209.23 kB)