×

Indesit

Pokud si chcete koupelnu nebo kuchyni zařídit v italském designu, neměl by vám z hledáčku vypadnout sortiment Indesit. Pod touto značkou najdete stylové pračky i sušičky, které se šetrně a úsporně postarají o oblečení, ale i sporáky či varné desky, na kterých vařit bude radost. Stačí si jen vybrat, komu bude spotřebič sloužit, a Indesit najde adekvátní odpověď. Abyste vy měli čas žít, Indesit bude pracovat.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 30.01.
5 990 Kč
můžete mít již 30.01.
5 999 Kč
můžete mít již 30.01.
5 399 Kč
U dodavatele očekáváme 06.02.
7 990 Kč
můžete mít již 30.01.
6 990 Kč
U dodavatele očekáváme 06.02.
11 990 Kč
U dodavatele očekáváme 06.02.
4 390 Kč
můžete mít již 30.01.
8 990 Kč
U dodavatele očekáváme 06.02.
6 990 Kč
U dodavatele očekáváme 06.02.
6 490 Kč

Indesit jsou spotřebiče se zakomponovanou italskou vášní pro život v kuchyni. Milujete vaření a ty nejkrásnější momenty zažíváte při přípravě jídel? Indesit jsou zárukou, že se vám všechno podaří a že si to v kuchyni užijete od přípravy až po poslední sousto

Multifunkční trouby Indesit jsou více než praktické a moderní designové spotřebiče do vaší kuchyně, jsou to přítelkyně, se kterými vás bude vaření bavit. Tradiční recepty i současná vysoká gastronomie, díky bohaté nabídce programů na pečení, grilování i pizzu, intuitivní obsluze a rovnoměrné distribuci tepla, si dokážete připravit chuťově dokonalá a vyvážená jídla přesně podle vašich představ. V pozadí nezůstává ani zdravý způsob přípravy pokrmů v páře s automatickou optimalizací teploty a více než stovkou receptů na vyzkoušení pro vaše požitkářské jazýčky. Údržbu a čistotu zajistí funkce EcoClean, která vnitřek trouby vyčistí do posledního milimetru od všech nečistot a zbytků jídel.

Vestavné mikrovlnné trouby Indesit jsou královnami ohřevu. Za krátkou dobu s dvojitým výkonem mikrovln ohřejí jídla pro celou rodinu. Velkorysý prostor oceníte také při rozmrazování a přepracovaný elegantní design bude ladit s jakýmikoliv jinými spotřebiči. Jsou to spotřebiče, které zvládnou i ty nejtěžší výzvy s lehkostí.

Kombinované chladničky Indesit nabízí velký prostor na uchování i zamražení potravin, které díky optimální vlhkosti a technologii Low Frost bránicí vzniku námrazy, vydrží mnohem déle čerstvé. Nízká spotřeba energie i hlučnost jsou samozřejmostí a co velmi potěší, jsou boxy Open Space v mrazicí části, do nichž vměstnáte různé velikosti i tvary potravin.

V jednoduchosti je krása. Pračky Indesit vám proto vzkazují, ať si oddechnete a necháte péči o prádlo na nich. Speciální prací programy šetrně vyperou bavlněná i syntetická vlákna a spotřebují přitom pouze nezbytné množství vody a energie. Při ždímání se nepohnou z místa a nízkou hlučnost oceníte také v rodinách s malými dětmi.