×

iGET

iGET je zavedená česká značka, která už od roku 2010 přináší zákazníkům chytrou spotřební elektroniku. V jejím portfoliu najdete mobilní telefony, tablety, alarmy, kamerové sety, chytré hodinky, analytické váhy, cyklocomputery s GPS a nejnověji také inteligentní domovní zvonky. Produkty iGET jsou vyvíjeny s důrazem na spolehlivost, praktičnost a využití v každodenním životě. Vývoj i servis všech produktů probíhá přímo v České republice, díky čemuž je značka svým zákazníkům nablízku a je schopná na jejich požadavky reagovat ve velmi krátkém čase. Vize, na které je iGET založen, spočívá v přinášení moderních produktů s přidanou hodnotou za dostupnou cenu. V iGETu věří, že designově atraktivní, moderní a funkční produkty si zaslouží každý, i proto si zakládají na pečlivém testování a přívětivém zákaznickém servise. Přesvědčte se sami o výhodách, které vám produkty iGET přináší.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 05.10.
3 999 Kč
u vás již 05.10.
199 Kč
u vás již 05.10.
899 Kč
u vás již 05.10.
1 699 Kč
u vás již 05.10.
999 Kč

V segmentu mobilních telefonů najdete především ty odolné s vojenskou certifikací MIL-STD-810G, krytím IP68 a IP69K. Tyto certifikace zajišťují zvýšenou odolnost vůči pádu, vniknutí vody, prachu nebo poškrábání. Za bezkonkurenční cenu přináší ideální kombinaci velké paměti, vysoké kapacity baterie, výkonného procesoru a kvalitního fotoaparátu. Odolné telefony iGET jsou chráněny odolným tvrzeným sklem a prošly všemi náročnými testy. Hledáte skvělého a odolného pracanta, který vás podrží v každé situaci? Pak bude odolný telefon iGET tou správnou volbou!

Tablety iGET SMART v sobě spojují samé výhody. Nabízí vysoké rozlišení displeje, velkou paměť s možností rozšíření o SD kartu, připojení k 4G LTE síti pomocí SIM karty, výkonné procesory a vysokokapacitní baterie pro dlouhou výdrž. A i přes jejich bohatou výbavu si stále drží kompaktní rozměry a elegantní vzhled. Většina z nich je navíc kompatibilní s chytrým perem iGET Pen a lze k nim pořídit klávesnici, která práci na tabletu ještě více usnadní. V nabídce jsou tablety od těch nejzákladnějších, vhodných jako první tablet pro školáky, až po skutečně nabité kousky vhodné i pro náročné workoholiky.

V portfoliu zabezpečení iGET naleznete kamerové systémy, IP kamery, alarmy a chytré domovní zvonky. Jediným limitem jsou tak vaše potřeby, díky iGETu si můžete jednoduchým způsobem zabezpečit vaši chatku na samotě stejně jako sofistikovaně zajistit dohled nad větším průmyslovým objektem. K veškerým alarmům je na výběr ze široké škály příslušenství, které zohledňuje rozličné potřeby a můžete si je nakonfigurovat přesně podle vašich potřeb. U kamerových setů je jejich velkou předností možnost bateriového napájení, noční vidění nebo oboustranný přenos zvuku.

Chytré hodinky iGET FIT jsou potom variabilní a elegantně hravé díky různým ciferníkům, které si můžete nahrát do hodinek prostřednictvím aplikace. Jejich displeje jsou dostatečně velké a jasné, takže veškeré naměřené hodnoty snadno přečtete. Hodinky po celý den monitorují vaše kroky, vzdálenost, spálené kalorie, srdeční tep, množství kyslíku v krvi, tlak krve, teplotu těla a během noci zaznamenají kvalitu spánku. Samozřejmostí jsou sportovní aktivity jako například chůze, běh, turistika, basketbal, cyklistika, jóga, eliptický trenažér, běh na pásu nebo posilování. U většiny hodinek iGET najdete v balení dva různé pásky, které můžete dle libosti střídat.

Své zdraví můžete mít pod kontrolou díky chytrým váhám iGET BODY.  Ty vám změří nejen hmotnost na základě technologie bioelektrické impedance, ale umožňují také sledovat a analyzovat až 16 parametrů tělesných hodnot, které si jednoduše prohlédnete v mobilní aplikaci a můžete tak zcela pohodlně sledovat váš progres a stanovené cíle. Váhy dokáží vyhodnotit nejen poměr tuků a svalů v těle, ale díky pokročilým funkcím a výpočtům také množství zadržované vody, stav kostí nebo odhadnout metabolický věk či vypočítat orientační hodnotu vašeho bazálního metabolismu.

Nejmladší komoditu tvoří segment cyklocomputerů neboli opravdu chytrých tachometrů. Tyto cyklocomputery jsou určeny jak pro náročné poloprofesionální jezdce, tak i pro ty rekreační. Vybaveny jsou GPS, Bluetooth, velkým jasným displejem a lze k nim napárovat širokou škálu příslušenství. Cyklocomputery iGET vás tak mohou nejen navigovat k cíli, ale také vám detailně vyhodnotit vaši jízdu včetně parametrů, jako je kadence, celkový počet nastoupaných m nebo tep vašeho srdce po celou dobu jízdy. Díky těmto informacím si tak můžete lépe naplánovat trénink a stále se posouvat vpřed.