×
Kód: PHIS998550 ID: 1622125

Holicí strojek Philips Series 9000 S9985/50 Wet & Dry

4.8 (12)
doprava zdarma

pánský holicí strojek • frézkový trojhlavý systém • výdrž akumulátoru 60 min. • samoostřicí břity SteelPrecision • suché i mokré holení • technologie SkinIQ • povrchová vrstva s mikroperličkami •...

5 469 Kč
očekáváme 06.06.

Vše o produktu

Philips Series 9000 Pánský elektrický holicí strojek Wet & Dry S9985/50


Dokonalé oholení, maximální komfort s technologií SkinIQ


Dejte sbohem podrážděné pokožce a nedokonalému oholení. Elektrický holicí strojek Philips řady 9000 je vybavený pokročilou technologií SkinIQ, která díky zabudovaným senzorům pečlivě kontroluje každý váš pohyb po pokožce, vnímá způsob, jakým se holíte, a navádí vás k lepším výsledkům a hladšímu oholení. Senzory sbírají data o tlaku vyvíjeném na vaši pokožku a o hustotě vousů v dané oblasti obličeje a zaznamenávají trasu holicího strojku. Na základě těchto informací vám přístroj prostřednictvím chytré mobilní aplikace umí poskytnout zpětnou vazbu a tipy pro zlepšení vaší holicí techniky a eliminaci nepříjemného podráždění. Přístroj využívá 72 břitů Dual StealPrecision, které jsou schopné za jedinou minutu vykonat až 150 000 pohybů. Jsou vysoce odolné, samy se ostří a mají speciálně zaoblené špičky pro šetrný kontakt s pokožkou.


Povrch mezi jednotlivými hlavami přístroje má unikátní úpravu s 2 000 mikroperličkami na 1 mm2, díky kterým se razantně snižuje tření mezi přístrojem a pokožkou pro váš maximální komfort. Strojek má integrovaný výklopný zastřihovač pro vytváření přesných linií, úpravu kníru nebo zastřižení bradky či kotlet. K přístroji patří čisticí stanice Quick Cleaning Pod, která hlavu strojku precizně vyčistí a promaže za méně než jednu minutu. Spolehlivá baterie přístroje zajistí až 60 minut nepřetržitého používání po jednom plném nabití.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Přizpůsobení holení potřebám vaší pokožky díky technologii SkinIQ
  • Možnost mokrého i suchého používání
  • Propojení s mobilní aplikací pro personalizované tipy
  • Výdrž akumulátoru 60 minut

 


Šetrný k citlivé pokožce!

 


Progresivní technologie SkinIQ


Dejte sbohem podrážděné pokožce po holení! Díky jedinečné technologii SkinIQ svou tvář velmi rychle upravíte bez nepříjemných pocitů a zarudnutí. Šetrný holicí strojek Philips řady 9000 dokáže vnímat způsob, jakým se holíte, a přizpůsobit svůj výkon přesně na míru vašim potřebám. 

 


Hladké oholení


Špičkový výkon holicího strojku zajišťují odolné břity Dual SteelPrecision. Za jedinou minutu dovedou vykonat až 150 000 pohybů pro to nejhladší oholení. Během holení se o sebe navíc jemně třou a automaticky se tak ostří. Strojek má povrchovou úpravu SklinGlide, která díky 2000 mikroperličkám na na 1 mm2 snižuje tření strojku a pokožky až o 25 %* a minimalizuje tak podráždění. Hlavy holicího strojku přesně kopírují jedinečné obrysy vaší tváře a dovedou se otočit o 360°, aby zajistily váš maximální komfort. Holit se můžete na sucho či s použitím holicí pěny nebo gelu. Strojek je 100% voděodolný a můžete si jej bez obav vzít s sebou i do sprchy.

 


Tlakový senzor Pressure Guard


Perfektní oholení bez podráždění předpokládá správnou míru vyvinutého tlaku: nesmíte na pokožku příliš tlačit, ale být dostatečně v kontaktu s vousy. Elektrický holicí strojek Philips řady 9000 je proto vybavený citlivým tlakovým senzorem, který vás ke správnému způsobu používání pomůže navést. Pokud není tlak vyvíjený na pokožku optimální, upozorní vás na to světelnou signalizací, a tím zlepšuje vaši holicí techniku.

 


Senzor Power Adapt


V každé části obličeje rostou vousy s různou hustotou a pro perfektní oholení vyžadují rozdílný výkon holicího strojku. Holicí strojek Philips řady 9000 má zabudovaný senzor, který až 500x za jedinou sekundu snímá hustotu vousů v ošetřované oblasti. Na základě sebraných dat pak v reálném čase uzpůsobuje výkon přístroje tak, aby byla vaše tvář dokonale hladká bez nepříjemného podráždění.

 


Senzor Motion Control


Elektrický holicí strojek Philips řady 9000 je navržený tak, aby vám pomáhal dosáhnout těch nejlepších holicích výsledků a perfektně hladké tváře. Má zabudovaný citlivý senzor pohybu, který během holení snímá každý váš pohyb po pokožce. Na základě sebraných dat je vám pak schopný poskytnout zpětnou vazbu a tipy pro ještě lepší holení prostřednictvím chytré mobilní aplikace. Už po třech holeních si většina mužů osvojila lepší techniku holení s menším počtem tahů.**

 


Bezdrátová čistící stanice Quick Clean Pod


Čištění a údržba elektrického holicího strojku Philips řady 9000 snad ani nemůže být jednodušší. Strojek stačí jednoduše vložit do bezdrátové čistící stanice, která jej perfektně vyčistí a promaže přibližně za jednu minutu. Jedno takové čištění je až 10x efektivnější než důkladné omývání pod proudem tekoucí vody.*** Stanice má malé rozměry a snadno si ji přibalíte s sebou i na cesty.

 


Mobilní aplikace GroomTribe


Chytrá mobilní aplikace GroomTribe je pro operační systémy iOS a Android dostupná zdarma. Po propojení s holicím strojkem vám poskytne zpětnou vazbu k vašemu způsobu holení a nabídne vám personalizované tipy pro ještě lepší holení založené na informacích získaných zabudovanými senzory přístroje. Zlepšuje tak vaši holicí techniku a nabádá vás k lepšímu oholení vytvořenému mnohem menším množstvím pohybů po pokožce.

 


Výklopný zastřihovač


Výklopný zastřihovač elektrického holicího strojku vám pomůže vytvořit drobné detaily vousů. Hodí se pro zastřižení kotlet, úpravu kníru nebo vytvoření přesných linií. Je integrovaný přímo do těla holicího strojku a máte jej tak vždy po ruce.

 


Praktické příslušenství


K elektrickému holicímu strojku patří i elegantní pevné pouzdro v šedé barvě. Přístroj do něj přesně pasuje a můžete si ho tak vzít kdykoliv s sebou na cesty nebo ho do něj po použití ukládat. S nasazovacím hřebenem na vousy vytvoříte precizní rovnoměrné strniště.

 


60 minut holení na jedno nabití


Elektrický holicí strojek Philips řady 9000 má výkonnou lithium-iontovou baterii s dlouhou výdrží a rychlým nabíjením. Jedno plné dobití zajistí až 60 minut bezkabelového holení. Součástí balení je i minimalistický dobíjecí stojan, ve kterém můžete přístroj skladovat a mít ho tak vždy po ruce připravený k použití.

 


* v porovnání s materiálem bez povrchové úpravy


** Založené na sérii Philips S7000 a používání aplikace GroomTribe v roce 2019


***porovnání stavu nečistot vzniknutých holením v přístroji po použití čisticí stanice a roztoku vs. čisticí stanice a vody

Dokumentace k tomuto produktu
7-1 Návod CZ S9985_50_DFU_CES_21031500ih Stáhnout / (3.58 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Typ holicího strojku frézkový
Zdroj energie aku
Provedení planžety/frézky 3 frézky
Hlava holící hlava
Použití a údržba omyvatelný
Doba provozu 60 min
Doba nabíjení 1 hod.
Zastřihování Ano
Čistící jednotka Ano
LCD displej Ano
LED kontrolky Ano
Indikace nabíjení Ano
Značky Philips
Rozměry balení
Šířka výrobku 16.2 cm
Výška výrobku 24.5 cm
Hloubka výrobku 16.0 cm
Hmotnost výrobku 1.1 kg

Uživatelské recenze - Holicí strojek Philips Series 9000 S9985/50 Wet & Dry

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.8
(97%)

Hodnotilo 12 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Radim
24.03.2022 v 08:18
100 %

Super

Celková spokojenost
Pavel
03.03.2022 v 08:38
80 %

Spokojen.

Celková spokojenost
Luboš
01.03.2022 v 10:57
100 %

Je skvělý

Celková spokojenost
Roman
19.02.2022 v 04:04
100 %

Není co vytknout.

Celková spokojenost
Volha
28.01.2022 v 05:46
100 %

kvalita

Celková spokojenost
Radim
24.03.2022 v 08:18
100 %

Super

Celková spokojenost

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Typ holicího strojku frézkový
Zdroj energie aku
Provedení planžety/frézky
3 frézky
Hlava
holící hlava
Použití a údržba omyvatelný
Doba provozu 60 min
Doba nabíjení 1 hod.
Zastřihování Ano
Čistící jednotka
Ano
LCD displej Ano
LED kontrolky Ano
Indikace nabíjení Ano
Značky Philips
Šířka výrobku 16.2 cm
Výška výrobku 24.5 cm
Hloubka výrobku 16.0 cm
Hmotnost výrobku 1.1 kg
Dokumentace k tomuto produktu
7-1 Návod CZ S9985_50_DFU_CES_21031500ih Stáhnout / (3.58 MB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 1 586 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 1 203 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 602 Kč