×

GoPro

Kamery GoPro jsou synonymem kvality už víc než deset let a za tuto dekádu prošly obrovský kus cesty ve vývoji. Pro své úchvatné záběry a odolnost v různorodých podmínkách jsou používané nejen amatéry, ale i profesionály po celém světě a najdou si místo také v hollywoodských filmech či televizních přenosech. Právě zpracování, obrazová kvalita a živé barvy, které vás vtáhnou do děje, činí šťastnými milióny fanoušků po celém světě. Díky tomu je GoPro nejprodávanější kamerou současnosti.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 03.10.
1 399 Kč
u vás již 03.10.
1 690 Kč
u vás již 03.10.
1 349 Kč
u vás již 03.10.
699 Kč
u vás již 03.10.
1 679 Kč
u vás již 03.10.
699 Kč
u vás již 03.10.
14 490 Kč
u vás již 03.10.
919 Kč
u vás již 03.10.
1 549 Kč
u vás již 03.10.
1 899 Kč

GoPro, nápad zrozený v průběhu surfování

GoPro je společnost, která byla založená díky vášni k surfování. Nick Woodman se vydal na surfařský výlet v Austrálii a inspirovalo ho to, že obyčejnými fotoaparáty nedokázal zachytit ty nejlepší momenty surfování. GoPro tedy vznikla v roce 2002.
První produkt, který společnost představila, byl GoPro HERO 35 mm, s nímž dokázali zákazníci zachytit až 24 snímků.

Od té doby GoPro pomáhá zákazníkům zachycovat svůj akční život akčním způsobem. Společnost se však neustále inspiruje a ve svých produktech poskytuje zákazníkům stále nové a nové funkce. Časem se značka osvědčila a nedá na ni dopustit množství sportovců, kteří chtějí natočit všechno, do čeho se pustí. Jejich známá odolnost ve všech možných podmínkách z nich činí zařízení, která jsou na trhu jedinečná a poskytují sportovcům dostatečnou a žádanou volnost při natáčení svých zážitků.

Go GoPro

GoPro vyrábí především sportovní outdoorové kamery. Kdo by neznal sérii HERO? Skuteční hrdinové akce zachytí ty nejkvalitnější záběry i v těch nejnáročnějších podmínkách. Outdoorové kamery GoPro jsou známé svou odolností, vysokým rozlišením a kvalitou fotek, jednoduchým ovládáním, stabilizací obrazu, která je u aktivních sportů důležitá, nebo vodotěsností. Jejich kvality si užívají potápěči, piloti, cyklisté, surfaři, horolezci, v podstatě každý, kdo chce mít u akce volné ruky a kvalitní záběry.

Vše pro stabilní záběry

GoPro se věnuje i výrobě produktů, které mají zabezpečit stabilitu zařízení na natáčení nebo fotografování. Držáky a stativy GoPro jsou také známé svou kvalitou a spolehlivostí. Díky nim mohou mít zákazníci u sportu, který natáčí, vždy volné ruce. Mnoho z nich je možné namontovat na řídítka kola, připevnit na palubovku auta nebo letadla a podobně.

Pro fanoušky cestování vyrábí GoPro selfie tyče, díky kterým se vždy vejdete do záběru s každou snímanou historickou památkou.

Pouzdra pro outdoorové kamery GoPro zabezpečují ještě větší vodotěsnost (například až do 60 m) nebo odolnost proti povětrnostním vlivům, takže si kameru můžete vzít do vody hlouběji nebo snese silnější nárazy vody.

Nejakčnější z vás ocení GoPro popruhy, a to konkrétně držák na trup, hlavu, čepici či přilbu.

Pusťte se do akce a spolehněte se, že vám všechny zážitky zachytí výrobky GoPro!