×

Gallet

Šarm, vkus a smysl pro detail – to jsou hodnoty, které vyznává značka domácích spotřebičů Gallet. U všech jejich výrobků se můžete spolehnout na jednoduchý styl, praktičnost a samozřejmě funkčnost, a to vše za rozumnou cenu. V široké nabídce produktů Gallet naleznete klasické domácí spotřebiče i mnoho dalších pomocníků, jako jsou mixéry, kuchyňské váhy, rychlovarné konvice nebo třeba sušičky hub a ovoce.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

699 Kč
u vás již 04.10.
699 Kč
u vás již 04.10.
999 Kč
U dodavatele očekáváme 05.10.
159 Kč
799 Kč
u vás již 04.10.
999 Kč
u vás již 04.10.
599 Kč
u vás již 04.10.
899 Kč
Očekáváme do 07.11.
599 Kč
u vás již 04.10.
1 299 Kč

Značka Gallet nabízí svým zákazníkům výrobky, které využijete při práci v kuchyni, úklidu i péči sami o sebe.

O dobrou snídani se postarají praktické sendvičovače. Pro přípravu křupavých toastů jsou samozřejmě nenahraditelné, zvládnou však také vafle či grilované pochoutky. Čaj nebo voňavou kávu pak zajistí rychlovarné konvice Gallet, které vám umožní i přesnou volbu teploty. V nabídce nechybí ani volně stojící mikrovlnky se skvělým poměrem cena/výkon.

Výrobky Gallet využijete rovněž při starosti o domácnost. S napařovacími žehličkami zkrotíte každý záhyb a žehlení půjde jako po másle. Až budete mít hotovo a přijdou na řadu podlahy a koberce, hodit by se vám zase mohly filtry a sáčky do vysavače.

A co osobní péče? V této oblasti už roky bodují elektrické vyhřívací dečky a boty Gallet, s nimiž nebude zima ani těm největším zmrzlíkům. Sortiment pak doplňují např. digitální osobní váhy. Některé modely dokonce zvládnou změřit tuk, vodu a svalstvo v těle. Přesvědčíte se?