×

Evolveo

Značka Evolveo si své místo na trhu buduje už od roku 2005. Její portfolio tvoří produkty digitálního domova, trendové herní novinky i osobní elektronika, které potěší hlavně ty, jež hledají nové technologie za dostupné ceny. Mezi hlavné produkty Evolveo patří mobilní telefony, fotopasti, vysílačky, PC příslušenství, ale i robotické vysavače či multimediální centra. Distribuci zajišťuje Abacus Electric, jedna z největších společností v oblasti počítačových skříní v ČR.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 04.02.
649 Kč
můžete mít již 04.02.
3 190 Kč
můžete mít již 04.02.
1 390 Kč
můžete mít již 04.02.
749 Kč
můžete mít již 04.02.
419 Kč
můžete mít již 04.02.
649 Kč
můžete mít již 04.02.
1 190 Kč
můžete mít již 04.02.
890 Kč
můžete mít již 04.02.
3 290 Kč

Značku Evolveo, která vznikla v roce 2005, zastřešuje česká společnost Abacus Electric. Ve svém portfoliu má Evolveo především elektroniku, která je místy i velmi specifická a namířená na určité typy zákazníků s konkrétními požadavky, a to všechno za velmi výhodné ceny.

Jedním z nejdůležitějších výrobků Evolveo jsou odolné telefony, jež jsou zaměřeny na ty, kteří se ocitají v náročnějších podmínkách, situacích, jezdí do přírody, případně dělají nějaký sport – jednoduše ve všech situacích, v nichž riskují poškození telefonu. Odolné mobily Evolveo jsou v těchto situacích spolehlivým parťákem.

Jejich produkty ocení hlavně dobrodruhové, kteří se pro své zážitky vydávají do přírody. Těm poslouží produkty jako vysílačky Evolveo, fotopasti, případně zařízení, jež ochrání váš majetek detektory a senzory Evolveo.

Pro mladší generace, které jsou akčnější raději v pohodlí domova, vyrábí Evolveo herní příslušenství: herní židle, herní sluchátka Evolveo, ale také gamepady pro PC. A když už jsme u toho pohodlí, jistě oceníte i jejich produkty na řízení vytápění, robotické vysavače, antény, set-top boxy či produkty na bezdrátové ovládání zařízení v domácnosti.

Evolveo má různorodou nabídku a věříme, že v ní najdete přesně to, co hledáte.