×
Kód: PHISM658230 ID: 1608432

Espresso Saeco GranAroma SM6582/30

4.6 (21)

automatické espresso • tlak čerpadla 15 barů • 12 hrubostí mletí a 3 nastavení teploty • připravíte 16 nápojů • velikost šálku až 150 mm • zásobník mléka • funkce Aroma Extract • funkce DoubleShot •...

23 999 Kč
můžete mít již 05.02.
rychlart do 30 minut

Doporučené služby

Pojištění prodl. záruky + 5let 6 960 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 5 280 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 2 640 Kč

Popis produktu

automatické espresso • tlak čerpadla 15 barů • 12 hrubostí mletí a 3 nastavení teploty • připravíte 16 nápojů • velikost šálku až 150 mm • zásobník mléka • funkce Aroma Extract • funkce DoubleShot • filtr AquaClean • technologie HygieSteam • 6 uživatelských profilů • ohřev vody

Saeco GranAroma SM6582/30Saeco GranAroma SM6582/30


Vychutnejte si širokou škálu lahodných kávových nápojů z automatického kávovaru Saeco GranAroma v propracovaném italském designu! Vybrat si můžete z 16 kávových specialit včetně silného Espressa, Americana, nebo univerzálně oblíbeného Cappuccina či Latte Macchiata s nadýchanou mléčnou pěnou. Nechybí ani speciální funkce pro přípravu kávy do cestovního hrnku. Příprava dokonalého šálku snad ani nemůže být snazší, stačí stisknout příslušnou ikonu v intuitivním rozhraní barevného dotykového displeje, o vše ostatní se postará kávovar. Díky jedinečným funkcím CoffeeMaestro a Coffee Equalizer™ si můžete zvolit preferovaný chuťový profil (od slabší kávy po extra silnou), teplotu nápoje, objem vody a mléka, a dokonce i pořadí, ve kterém do šálku přijdou. Vaše nejoblíbenější receptury si můžete snadno uložit do paměti – zařízení má 6 uživatelských profilů a 1 extra profil hosta, aby každý vždy dostal takovou kávu, po jaké touží. Kávovar také umožňuje připravit dva mléčné kávové nápoje naráz.


Čištění přístroje je také velmi snadné, odnímatelnou spařovací jednotku je možné omýt pod tekoucí vodou a o perfektní čistotu mléčného okruhu se postará funkce HygieSteam, která po každé přípravě nápoje s mlékem spustí mimořádně účinné čištění hygienickou párou. Dlouhou životnost a správné fungování zařízení zaručují 100% keramické mlýnky, které jsou mimořádně odolné a nepřehřívají se. Automatický kávovar Saeco GranAroma zkrátka naprosto rozumí nejenom vaší chuti, ale i vaší řeči – komunikace probíhá kompletně v českém jazyce.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Nabídka 16 receptů
 • Odolný mlýnek připraví vždy čerstvé suroviny
 • Individuální nastavení jednotlivých složek
 • 6 uživatelských profilů pro uložení oblíbeného nastavení
 • Jednoduchá obsluha s pomocí TFT displeje
 • Okouzlující vůně díky technologii AromaExtract
 • Automatické čištění zlikviduje až 99,99 % mikroorganismů
 • Současná příprava až 2 šálků


Káva dokonale vyladěná, přesně podle vaší chuti.

 


100% keramické mlýnky


Mimořádně odolné mlýnky kávovaru jsou vyrobeny ze 100% keramiky, která je pro mletí kávových zrn ideální – je mimořádně odolná a nepřehřívá se, takže i při dlouhodobém používání nijak nemění chuť a aroma kávy. Díky extrémně tvrdému materiálu si můžete vychutnat čerstvou aromatickou kávu z nejméně 20 000 šálků. Na výběr máte 12 různých nastavení hrubosti mletí, takže si vždy můžete dopřát přesně takovou kávu, na jakou máte právě chuť. Testováno italskou laboratoří Centro Studi Assaggiatori – italští ochutnávači kávy potvrzují, že přístroj Saeco připraví každý typ zrna v požadované vysoké kvalitě.

 


16 druhů nápojů


Jedinečný kávovar Saeco GranAroma vám umožní vybírat si z výjimečně pestré nabídky kávových nápojů. Samozřejmostí jsou světově proslulé a univerzálně oblíbené nápoje jako Espresso, Coffee, Americano, Cappuccino, Latte Macchiato nebo Caffe Latte. K tomu přidejme kávové speciality typu Ristretto, Café Crema, Espresso Lungo, Espresso Macchiato, Café au Lait, Flat White a italské Cappuccino. Další volby jsou pak nadýchaná mléčná pěna, horké mléko, horká voda a speciální funkce pro cestovní hrnek. Každý si tak může navolit kávu vytvořenou přesně na míru jeho chuťových pohárků.

 


Funkce LatteDuo


Dva šálky vašich oblíbených kávových nápojů najednou? Není problém! Automatický kávovar je vybavený funkcí LatteDuo, díky které připravíte hned dva šálky kávy najednou, a to včetně Cappuccina a Latte Macchiata.

 


Barevný dotykový displej


Ovládání automatického kávovaru Saeco GranAroma je dokonale snadné díky intuitivnímu dotykovému displeji s barevným a podsvíceným rozlišením. Rozhraní přístroje nabízí přímou volbu kávových nápojů a uložení nastavení do několika uživatelských profilů pro ještě snadnější používání.

 


Přizpůsobení vaší chuti


Pokud jste náročný kávový gurmán nebo rádi experimentujete s chutí vaší kávy, zamilujete si jedinečnou funkci Coffee Equalizer™. Díky té můžete na přehledném displeji přístroje snadno nastavit různé parametry nápojů: sílu, objem, teplotu, chuť, množství a objem mléčné pěny – a dokonce i pořadí, ve kterém do vašeho šálku přijde káva a mléko. Funkci využijete například i k přizpůsobení nápoje velikosti vašeho oblíbeného šálku nebo cestovního hrnku. Kávovar také disponuje inteligentním systémem Aroma Extract, díky kterému dokáže dosáhnout optimální teploty přípravy kávy a dokonalé extrakce aromatu, přičemž teplotu vody udržuje v rozmezí doporučovaných hodnot 90 až 98 °C. Současně také pečlivě reguluje průtok vody tak, abyste vždy dosáhli požadovaného chuťového zážitku.

 


Coffee Maestro


Vyberte si preferovaný chuťový profil kávového nápoje: Delicato, Intenso nebo Forte. Kávovar dle vašeho nastavení přizpůsobí přípravu kávy, upraví její sílu, množství mléčné pěny a teplotu nápoje.

 


Síla kávy s DoubleShot


Kávovar dle vašeho nastavení přizpůsobí přípravu kávy, upraví její sílu, objem a dobu provlhčení namletých zrn k vaší maximální spokojenosti.

 


Uživatelské profily


Díky až 6 uživatelským profilům si můžete do paměti přístroje uložit různá oblíbená nastavení – třeba preferovaný nápoj každého člena domácnosti nebo kávový nápoj přesně dle objemu vašeho cestovního hrnku. Ukládání je mimořádně snadné a intuitivní a probíhá přímo v barevném rozhraní dotykového displeje. K dispozici je i extra profil pro hosty.

 


LattePerfetto


Automatický kávovar je vybavený technologií LattePerfetto, která zajišťuje přípravu dokonale lahodné a hedvábně jemné mléčné pěny, která každý kávový nápoj povýší na zcela novou úroveň. Její tajemství spočívá ve dvojím pěnění mléka a perfektní distribuci krémové vrstvy o ideální teplotě přímo do šálku. Speciálně navrženou karafu na mléko můžete bez obav ukládat i do lednice.

 


Vždy čerstvé aroma kávy


Automatický kávovar má speciálně navržený uzávěr, který pomáhá udržet vaše kávová zrna déle čerstvá a uchová jejich vůni a chuť. Zároveň snižuje hluk při jejich mletí.

 


Filtr AquaClean


Správné fungování a dlouhou životnost jakéhokoliv kávovaru ovlivňuje vodní kámen. Automatický kávovar Saeco GranAroma proto využívá patentovaný vodní filtr AquaClean, který spolehlivě zpomaluje tvorbu vodního kamene. Pokud filtr vyměníte v okamžiku, kdy vás na to přístroj upozorní, nebudete z přístroje muset odstraňovat vodní kámen až do 5 000 šálků kávy.* Kávovar neustále automaticky monitoruje aktuální stav filtru.* Skutečný počet šálků závisí na zvolených druzích kávy a frekvenci vyplachování a čištění.
 


Funkce HygieSteam


Přístroj je vybavený funkcí HygieSteam, která k čištění mléčného okruhu využívá silný proud hygienické páry, tím dosahuje dokonalých výsledků a dokáže zlikvidovat 99,99 % mikroorganismů.* Čištění se automaticky spouští pokaždé, když připravíte nápoj s mlékem. Přístroj je vždy během okamžiku připravený na přípravu dalšího šálku!* 99,9999 % mikroorganismů na základě laboratorních testů.
 


Snadné čištění a údržba


Automatický kávovar se mimořádně snadno udržuje, ke spuštění čisticího procesu vám stačí několik málo kliknutí na intuitivním displeji. Čištění okruhu mléka zajišťuje pokročilá funkce HygieSteam, která využívá účinnou hygienickou páru.

 


Spařovací jednotka


Údržba spařovací jednotky je klíčová pro dokonalý chod každého plně automatického kávovaru. Saeco GrandAroma je vybavený vyjímatelnou spařovací jednotkou, kterou lze snadno opláchnout pod proudem tekoucí vody.

 


Příslušenství v balení:


 • Odměrka
 • Testovací proužek tvrdosti vody
 • Tuba vazelíny
 • Nádoba na mléko
 • Trubička na mléko
 • Filtr AquaClean
Dokumentace k tomuto produktu
SM6582_30 Stáhnout / (708.43 kB)
SM6582_30 Stáhnout / (9.5 MB)

Technické parametry

Obecné informace
Provedení espressa automat
Typ volně stojící
Tlak čerpadla 15 bar
Použití kapslí kapsle nelze použít
Displej Ano
Funkce
Mléčné nápoje 1 stiskem Ano
Nastavení síly kávy Ano
Nastavení množství vody ano
Nastavitelná teplota kávy Ano
Použití mleté kávy Ano
Použití zrnkové kávy Ano
Čištění a odvápnění ano
Tryska na páru Ne
Zásobník na mléko Ano
Mlýnek na kávu Ano
Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřená Ano
Paměť na oblíbenou kávu Ano
Počet stupňů nastavení mletí 12
Příprava dvou šálků najednou Ano
Spařovací jednotka vyjímatelná
Objem
Objem zásobníku na vodu 1.8 l
Objem zásobníku na zrn. kávu 300 g
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Příkon espressa 1500 W
Maximální velikost šálku 150 mm
Použití podu Ne
Barva černá, kovová
Smart funkce Ne
Značka kvality dTest Ne
Retro Ne
Značky Saeco
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 26.2 cm
Výška výrobku 44.8 cm
Hloubka výrobku 38.3 cm
Hmotnost výrobku 9.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 51.0 cm
Výška výrobku 31.0 cm
Hloubka výrobku 51.0 cm
Hmotnost výrobku 12.5 kg

Uživatelské recenze - Espresso Saeco GranAroma SM6582/30

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.6
(91%)

Hodnotilo 21 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Juraj
17.09.2022 - 16:27
100 %

Kávovar robí výbornú kávu a vytvára hustú penu.Takisto sa mi páči široký výber rôznych druhov káv.

Celková spokojenost
Miroslav
02.07.2022 - 10:22
100 %

Moc spokojen

Celková spokojenost
Petr
14.04.2022 - 09:01
60 %

Kvalitu kávovaru velmi kazí množství vyplachované vody po každé kávě do odkapávací misky pod hrnečkem na kávu. Dříve jsem měl kávovar de Longhi, který se mi zdá co se týče kvality kávy i ovládání horší, ale odkapávací misku nebylo nutné hlídat. Kdybuch o této necnosti věděl, koupil bych jiný kávovar. Škoda...
Petr T.

Celková spokojenost
Radomír
26.03.2022 - 07:43
100 %

Dělá to co má, super

Celková spokojenost
Blanka
04.03.2022 - 07:36
80 %

Kávovar jakoby protéká, v dolní nádržce se hromadí hodně vody.

Celková spokojenost
Iva
24.02.2022 - 06:51
20 %

bohužel tento stroj za téměř 20000Kč již po 14 dnech přestal fungovat, nyní je v opravě

Celková spokojenost
Ján
14.02.2022 - 04:57
100 %

Neviem, ako som bez toho mohol doteraz žiť :) . Profily a množstvo nápojov sú super. Jedine tam chýba nejaká kontrola na nádobu s mliekom. Stalo sa mi, že som na to zabudol pri Latte Machiatto...

Celková spokojenost
Zuzana
13.02.2022 - 07:11
100 %

Kavovar jsme dlouho vybirali a vybrany kavovar zcela splnil ocekavani. Jsme spokojeni.

Celková spokojenost
Václav
11.02.2022 - 05:19
100 %

Kávovar používán zatím krátce necelý měsíc.Pěna velice pěkná,káva výborná,oblíbeno Italské kapučíno.Nastavení profilů intuitivní práce s kávovarem jednoduchá.Spotřebá kávy veliká.Celková spokojenost.

Celková spokojenost
Miluše
01.02.2022 - 06:42
100 %

Velká spokojenost,

Celková spokojenost
Michal
22.01.2022 - 05:08
100 %

Naprostá spokojenost. Nemám co vytknout.

Celková spokojenost
Jiří
17.01.2022 - 04:33
100 %

Super

Celková spokojenost
Marcela
30.12.2021 - 05:09
100 %

Skvělý

Celková spokojenost
Stanislav
24.12.2021 - 05:18
100 %

Spokojnosť.

Celková spokojenost
Miloš
19.12.2021 - 05:39
80 %

Vše je bez problémů pouze jsem čekal malinko lepší mléčnou pěnu. Ale možná to je mlékem.

Celková spokojenost
Další hodnocení

Příslušenství

ETA 4181 93000
ETA 4181 93000
299 Kč
ETA 4181 93010
ETA 4181 93010
359 Kč
ETA 5180 92010
ETA 5180 92010
359 Kč
ETA 5180 91000
ETA 5180 91000
299 Kč
L'or Colombia 500 g
L'or Colombia 500 g
279 Kč
Illy Mletá 250 g
Illy Mletá 250 g
199 Kč
CAFFE08 Peru, 250 g
CAFFE08 Peru, 250 g
182 Kč
Izzo Gold 1 kg
Izzo Gold 1 kg
477 Kč
L'or Brazil 500 g
L'or Brazil 500 g
279 Kč
Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství
Juraj
17.09.2022 - 16:27
100 %

Kávovar robí výbornú kávu a vytvára hustú penu.Takisto sa mi páči široký výber rôznych druhov káv.

Celková spokojenost

Technické parametry

Provedení espressa automat
Typ volně stojící
Tlak čerpadla
15 bar
Použití kapslí kapsle nelze použít
Displej
Ano
Mléčné nápoje 1 stiskem
Ano
Nastavení síly kávy Ano
Nastavení množství vody ano
Nastavitelná teplota kávy Ano
Použití mleté kávy Ano
Použití zrnkové kávy Ano
Čištění a odvápnění
ano
Tryska na páru
Ne
Zásobník na mléko
Ano
Mlýnek na kávu
Ano
Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřená
Ano
Paměť na oblíbenou kávu
Ano
Počet stupňů nastavení mletí 12
Příprava dvou šálků najednou
Ano
Spařovací jednotka
vyjímatelná
Objem zásobníku na vodu 1.8 l
Objem zásobníku na zrn. kávu 300 g
Záruka 24 měsíců
Příkon espressa
1500 W
Maximální velikost šálku 150 mm
Použití podu
Ne
Barva černá, kovová
Smart funkce
Ne
Značka kvality dTest
Ne
Retro
Ne
Značky Saeco
Šířka výrobku 26.2 cm
Výška výrobku 44.8 cm
Hloubka výrobku 38.3 cm
Hmotnost výrobku 9.0 kg
Šířka výrobku 51.0 cm
Výška výrobku 31.0 cm
Hloubka výrobku 51.0 cm
Hmotnost výrobku 12.5 kg
Dokumentace k tomuto produktu
SM6582_30 Stáhnout / (708.43 kB)
SM6582_30 Stáhnout / (9.5 MB)