×
Kód: PHISM658010 ID: 1608433

Espresso Saeco GranAroma SM6580/10

doprava zdarma Doporučujeme
4.8 (69)

automatické espresso • tlak čerpadla 15 barů • 12 hrubostí mletí a 3 nastavení teploty • velikost šálku až do 150 mm • zásobník mléka • funkce Aroma Extract • funkce DoubleShot • filtr AquaClean •...

20 999 Kč
u vás již 19.05.
rychlart do 30 minut

Vše o produktu

Saeco GranAroma SM6580/10Saeco GranAroma SM6580/10


Vychutnejte si širokou škálu lahodných kávových nápojů z automatického kávovaru Saeco GranAroma v propracovaném italském designu! Vybrat si můžete ze 14 kávových specialit včetně silného Espressa, Americana nebo univerzálně oblíbeného Cappuccina či Latte Macchiata s nadýchanou mléčnou pěnou. Příprava dokonalého šálku snad ani nemůže být snazší, stačí stisknout příslušnou ikonu v intuitivním rozhraní barevného dotykového displeje a o vše ostatní se postará kávovar. Díky jedinečným funkcím CoffeeMaestro a Coffee Equalizer™ si můžete zvolit preferovaný chuťový profil (od slabší kávy po extra silnou), teplotu nápoje, objem vody a mléka a dokonce i pořadí, ve kterém do šálku přijdou. Vaše nejoblíbenější receptury si můžete snadno uložit do paměti, zařízení má 4 uživatelské profily a 1 extra profil hosta, aby každý vždy dostal takovou kávu, po jaké touží. Kávovar také umožňuje připravit dva mléčné kávové nápoje naráz.


Čištění přístroje je také velmi snadné, odnímatelnou spařovací jednotku je možné omýt pod tekoucí vodou a o perfektní čistotu mléčného okruhu se postará funkce HygieSteam, která po každé přípravě nápoje s mlékem spustí mimořádně účinné čištění hygienickou párou. Dlouhou životnost a správné fungování zařízení zaručují 100% keramické mlýnky s 12 nastaveními hrubosti mletí, které jsou mimořádně odolné a nepřehřívají se. Automatický kávovar Saeco GranAroma zkrátka naprosto rozumí nejenom vaší chuti, ale i vaší řeči – komunikace probíhá kompletně v českém jazyce.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Nabídka 14 kávových specialit
  • Odolné 100% keramické mlýnky
  • 12 nastavení hrubosti mletí
  • 4 uživatelské profily a 1 extra pro hosta
  • Jednoduchá obsluha pomocí barevného dotykového displeje
  • HygieSteam – účinné čištění hygienickou párou
  • Připraví současně 2 mléčné kávové nápoje

 


Káva dokonale vyladěná, přesně podle vaší chuti.

 


100% keramické mlýnky


Mlýnky kávovaru jsou vyrobeny ze 100% keramiky, která je pro mletí kávových zrn ideální – je výjimečně odolná a nepřehřívá se, takže i při dlouhodobém používání nijak nemění chuť a aroma kávy. Díky extrémně tvrdému materiálu si můžete vychutnat čerstvou aromatickou kávu z nejméně 20 000 šálků. Na výběr máte 12 různých nastavení hrubosti mletí, takže si vždy můžete dopřát přesně takovou kávu, na jakou máte právě chuť. Testováno italskou laboratoří Centro Studi Assaggiatori – italští ochutnávači kávy potvrzují, že přístroj Saeco připraví každý typ zrna v požadované vysoké kvalitě.

 


14 kávových nápojů


Jedinečný kávovar Saeco GranAroma vám umožní vybírat si z výjimečně pestré nabídky kávových nápojů. Samozřejmostí jsou světově proslulé a univerzálně oblíbené nápoje, jako jsou Espresso, Coffee, Americano, Cappucino, Latte Macchiato nebo Caffe Latte. K tomu přidejme kávové speciality typu Ristretto, Café Crema, Espresso Lungo, Espresso Macchiato, Café au Lait a Flat White. Další volby jsou pak nadýchaná mléčná pěna, horké mléko a horká voda. Každý si tak může navolit kávu vytvořenou přesně na míru jeho chuťových pohárků.

 


Funkce LatteDuo


Dva šálky vašich oblíbených kávových nápojů najednou? Není problém! Automatický kávovar je vybavený funkcí LatteDuo, díky které připravíte hned dva šálky kávy najednou, a to včetně Cappuccina a Latte Macchiata.

 


Barevný dotykový displej


Ovládání automatického kávovaru Saeco GranAroma je dokonale snadné díky intuitivnímu dotykovému displeji s barevným a podsvíceným rozlišením. Rozhraní přístroje nabízí přímou volbu kávových nápojů a uložení nastavení do několika uživatelských profilů pro ještě snadnější používání.

 


Přizpůsobení vaší chuti


Pokud jste náročný kávový gurmán nebo rádi experimentujete s chutí vaší kávy, zamilujete si jedinečnou funkci Coffee Equalizer™. Díky té můžete na přehledném displeji přístroje snadno nastavit různé parametry nápojů: sílu, objem, teplotu, chuť, množství a objem mléčné pěny – a dokonce i pořadí, ve kterém do vašeho šálku přijde káva a mléko. Funkci využijete například i k přizpůsobení nápoje velikosti vašeho oblíbeného šálku nebo cestovního hrnku. Kávovar také disponuje inteligentním systémem Aroma Extract, díky kterému dokáže dosáhnout optimální teploty přípravy kávy a dokonalé extrakce aromatu, přičemž teplotu vody udržuje v rozmezí doporučovaných hodnot 90 až 98 °C. Současně také pečlivě reguluje průtok vody tak, abyste vždy dosáhli požadovaného chuťového zážitku.

 


Coffee Maestro


Vyberte si preferovaný chuťový profil kávového nápoje: Delicato, Intenso nebo Forte. Kávovar dle vašeho nastavení přizpůsobí přípravu kávy, upraví její sílu, objem, množství mléčné pěny a teplotu nápoje.

 


Síla kávy s DoubleShot


Potřebujete pořádnou kávovou vzpruhu? Funkce DoubleShot vám umožní automaticky zdvojnásobit sílu kávového nápoje. Stejně snadno můžete upravit i intenzitu kávy, a to prostřednictvím funkce Coffee Equalizer nebo zvolením chuťového profilu Forte v nabídce CoffeeMaestro. Kávu si můžete dopřát dokonale silnou a intenzivní, ale nikdy s nepříjemnou hořkou pachutí.

 


Uživatelské profily


Díky 4 různým uživatelským profilům si můžete do paměti přístroje uložit různá oblíbená nastavení – třeba preferovaný nápoj každého člena domácnosti nebo kávový nápoj přesně dle objemu vašeho cestovního hrnku. Ukládání je mimořádně snadné a intuitivní a probíhá přímo v barevném rozhraní dotykového displeje. K dispozici je i extra profil pro hosty.

 


LattePerfetto


Automatický kávovar je vybavený technologií LattePerfetto, která zajišťuje přípravu dokonale lahodné a hedvábně jemné mléčné pěny, která každý kávový nápoj povýší na zcela novou úroveň. Její tajemství spočívá ve dvojím pěnění mléka a perfektní distribuci krémové vrstvy o ideální teplotě přímo do šálku. Speciálně navrženou karafu na mléku můžete bez obav ukládat i do lednice.

 


Vždy čerstvé aroma kávy


Automatický kávovar má speciálně navržený uzávěr, který pomáhá udržet vaše kávová zrna déle čerstvá a uchová jejich vůni a chuť. Zároveň snižuje hluk při jejich mletí.

 


Filtr AquaClean


Správné fungování a dlouhou životnost jakéhokoliv kávovaru ovlivňuje vodní kámen. Automatický kávovar Saeco GranAroma proto využívá patentovaný vodní filtr AquaClean, který spolehlivě zpomaluje tvorbu vodního kamene. Pokud filtr vyměníte v okamžiku, kdy vás na to přístroj upozorní, nebudete z přístroje muset odstraňovat vodní kámen až do 5 000 šálků kávy.* Kávovar neustále automaticky monitoruje aktuální stav filtru.* Skutečný počet šálků závisí na zvolených druzích kávy a frekvenci vyplachování a čištění.
 


Funkce HygieSteam


Automatický kávovar je vybaven funkcí HygieSteam, která k čištění mléčného okruhu využívá silný proud hygienické páry, tím dosahuje dokonalých výsledků a dokáže zlikvidovat 99,99 % mikroorganismů.* Čištění se automaticky spouští po každé přípravě nápoje s mlékem. Přístroj může vždy během okamžiku začít připravovat další šálek! * 99,9999 % mikroorganismů na základě laboratorních testů.
 


Snadné čištění a údržba


Automatický kávovar se mimořádně snadno udržuje, ke spuštění čisticího procesu vám stačí několik málo kliknutí na intuitivním displeji. Čištění okruhu mléka zajišťuje pokročilá funkce HygieSteam, která využívá účinnou hygienickou páru.

 


Spařovací jednotka


Údržba spařovací jednotka je klíčová pro dokonalý chod každého plně automatického kávovaru. Saeco GrandAroma je vybaven vyjímatelnou spařovací jednotkou, kterou lze snadno opláchnout pod proudem tekoucí vody.


Dokumentace k tomuto produktu
SM6580_10 Stáhnout / (706.37 kB)
SM6580_10 Stáhnout / (9.5 MB)

Technické parametry

Obecné informace
Provedení espressa automat
Typ volně stojící
Tlak čerpadla 15 bar
Použití kapslí kapsle nelze použít
Displej Ano
Funkce
Mléčné nápoje 1 stiskem Ano
Nastavení síly kávy Ano
Nastavení množství vody ano
Nastavitelná teplota kávy Ano
Použití mleté kávy Ano
Použití zrnkové kávy Ano
Čištění a odvápnění ano
Tryska na páru Ne
Zásobník na mléko Ano
Mlýnek na kávu Ano
Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřená Ano
Paměť na oblíbenou kávu Ano
Počet stupňů nastavení mletí 12
Příprava dvou šálků najednou Ano
Spařovací jednotka vyjímatelná
Objem
Objem zásobníku na vodu 1.8 l
Objem zásobníku na zrn. kávu 300 g
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Příkon espressa 1500 W
Maximální velikost šálku 150 mm
Použití podu Ne
Barva černá, šedá
Smart Funkce Ne
Značka kvality dTest Ne
Retro Ne
Značky Saeco
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 26.2 cm
Výška výrobku 44.8 cm
Hloubka výrobku 38.3 cm
Hmotnost výrobku 9.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 50.5 cm
Výška výrobku 30.0 cm
Hloubka výrobku 51.1 cm
Hmotnost výrobku 11.4 kg

Uživatelské recenze - Espresso Saeco GranAroma SM6580/10

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.8
(96%)

Hodnotilo 69 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Jana
14.05.2022 v 06:59
100 %

Kávovar Saeco super a káva ještě lepší.Naprostá spokojenost

Celková spokojenost
Juraj
23.04.2022 v 07:25
100 %

Všetky druhy kávy robí kávovar bez výhrad super.
Vynikajúce a jednoduché je aj automatické prečistenie parou po príprave nápojov z mlieka, ak to porovnám s predchádzajúcou verziou alebo kávovarmi, ktoré majú moji známi je to dobre vymyslené.
Mínus je, že neoznámi prázdny zásobník kávových zŕn a teda urobí aj kávu bez kávy - bol aj na reklamácii a nepodarilo sa to opraviť, tak mám druhý nový kus a čuduj sa svete s rovnakým nedostatkom:( Do zásobníka je však dobre vidieť cez priehľadný vrchnák, tak kávu vždy vopred dosypem:)

Celková spokojenost
Vlastimil
28.02.2022 v 06:26
80 %

Zatím jej máme krátce, ale jsme spokojeni.

Celková spokojenost
Jiří
13.02.2022 v 07:11
100 %

Perfektní

Celková spokojenost
Pavel
13.02.2022 v 07:11
100 %

Naprostá spokojenost

Celková spokojenost
Vlastimil
13.02.2022 v 07:11
100 %

Perfektní práce při výrobě různých druhů kávových nápojů dle vašeho výběru!

Celková spokojenost
Jana
13.02.2022 v 07:11
100 %

Výborná káva ?

Celková spokojenost
Petr
07.02.2022 v 04:38
80 %

+ design
+ uživatelsky jednoduché ovládání
- pro doplnění vody se musí vyjmout nádoba s mlékem, často kvůli tomu mléko kape z hrdla kávovaru
- dávkovač mléka má předem určenou výšku, tudíž u menších hrnků občas prskne mléko vedle
- dávkovač mléka se musí uživatel naučit zasouvat přesně

Celkově spokojený, vždy je prostor pro zlepšení.

Celková spokojenost
Patrik
05.02.2022 v 04:52
80 %

Kávovar je super , všetko ok,iba jedna malá vytka zdá sa mi že pri mleti kávy je trochu hlučný

Celková spokojenost
Roman
30.01.2022 v 05:25
100 %

Kávovar v češtině, jednoduché nastavení i ovládání. káva výborná, napěňovač mléka nemá chybu. teď jsem byl v jedné kavárně a capuccino se nedá srovnat. Saeco mi doma udělá 100x lepší za dvacetinu ceny oproti kavárně. Doporučuji

Celková spokojenost
Zdena
30.01.2022 v 05:25
100 %

Jednoduchá obsluha. Samocisteni. Jsme spokojeni.

Celková spokojenost
Aneta
25.01.2022 v 05:12
80 %

Kávovar máme krátce, prozatím jsme vcelku spokojení. Má velmi intuitivní ovládání, velké množství možností nastavení vybraného druhu kávy.

Celková spokojenost
Rostislav
25.01.2022 v 05:12
100 %

Doporučuji,dělá super kávu :-)

Celková spokojenost
Milan
22.01.2022 v 05:08
100 %

Naprostá spokojenost , předčil očekávání

Celková spokojenost
Vladimír
22.01.2022 v 05:08
20 %

Bohužel, při proplachování odtéká velká část vody do spodní vaničky místo hubicí do nastaveného hrníčku. Zřejmě se jedná o nějakou netěsnost.

Celková spokojenost
Roman
20.01.2022 v 05:53
100 %

Splňuje moje očekávání.

Celková spokojenost
Bohdan
19.01.2022 v 06:34
100 %

Vse bylo v poradku.

Celková spokojenost
Jitka
15.01.2022 v 04:39
100 %

Výborný, snadné čištění

Celková spokojenost
Irena
15.01.2022 v 04:39
100 %

Máme od Vánoc a zatím velká spokojenost. Káva výborná, zejména latte nebo cappuccino. Intuitivní ovládání.

Celková spokojenost
Jozef
14.01.2022 v 05:41
100 %

Parádny produkt, lahodná káva

Celková spokojenost
Peter
13.01.2022 v 05:39
100 %

- rýchle na stavenie -
- výborne pomletá káva
- intuitívne nastavenie
- pekný design

Celková spokojenost
Diecéznícharita
13.01.2022 v 05:39
100 %

Kávovar funguje skvěle, z mléka dělá krásnou pěnu, vaří v kanceláři několik káv denně. Maximální spokojenost

Celková spokojenost
Jan
13.01.2022 v 05:39
100 %

Jsme doposud velice spokojeni.

Celková spokojenost
Šárka
13.01.2022 v 05:39
100 %

Super nemusím používat nádobu na mléko,osobní profil ,nabídky káv

Celková spokojenost
David
11.01.2022 v 05:12
100 %

Zatím maximální spokojenost.

Celková spokojenost
Tomáš
10.01.2022 v 04:47
100 %

perfektní

Celková spokojenost
Dagmar
10.01.2022 v 04:47
100 %

Spokojena

Celková spokojenost
Jan
10.01.2022 v 04:47
80 %

spokojen

Celková spokojenost
Veronika
05.01.2022 v 05:52
100 %

Úžasný skvělý kafíčko, funguje skvěle

Celková spokojenost
Silvie
31.12.2021 v 04:58
100 %

Je úžasný. Dlouho jsem neměla tak výborné latte. A našlehané mléko? Sen

Celková spokojenost
Alena
31.12.2021 v 04:58
80 %

Moc druhů kávy
Zvlášť nádobka na mléko
Krasny vzhled

Celková spokojenost
Luděk
30.12.2021 v 05:09
100 %

Velká spokojenost

Celková spokojenost
Vlastimil
30.12.2021 v 05:09
100 %

Výrobek nemá chybu a nápoje z něj už vůbec ne.

Celková spokojenost
Květa
30.12.2021 v 05:09
100 %

Velký výběr druhu, síly a množství kávy, přehledný displej.super.

Celková spokojenost
Lenka
28.12.2021 v 05:30
100 %

perfektní pěna, zvládne i mírný gastro provoz

Celková spokojenost
Petra
22.12.2021 v 05:51
100 %

Super, senzacni kavovar

Celková spokojenost
Jana
22.12.2021 v 05:51
100 %

Je skvělý

Celková spokojenost
Lubomír
20.12.2021 v 05:10
100 %

Perfekt

Celková spokojenost
Jiří
19.12.2021 v 05:39
100 %

rychlé a za dobrou cenu

Celková spokojenost
Petr
16.12.2021 v 05:33
100 %

Skvělý kávovar s mnoha funkcemi a jednoduchým a kvalitním čištěním.

Celková spokojenost
Josef
16.12.2021 v 05:33
80 %

Zatim dobře funguje

Celková spokojenost
Anna
15.12.2021 v 07:32
100 %

Mléčnym produktům se nedá nic vytknout

Celková spokojenost
Terezia
15.12.2021 v 07:32
100 %

Spokojena

Celková spokojenost
Martin
10.12.2021 v 06:56
100 %

Výborná káva, velký výběr připravovaných nápojů.
Nevýhodou je malá nádržka na vodu a při vypínání a zapínání se vždy proplachuje, což s malou nádržkou znamená časté dolévání vody.

Celková spokojenost
Vendula
10.12.2021 v 06:56
100 %

vše ok.

Celková spokojenost
Ivana
08.12.2021 v 05:45
100 %

Výborný, hezký

Celková spokojenost
Zuzana
25.11.2021 v 05:51
100 %

Mám zatím jen chvilku, ale jako milovník kávy jsem velmi spokojená. Rychlé a bezproblémové dodání.

Celková spokojenost
Milan
21.11.2021 v 09:18
80 %

Zatiaľ spokojný veď je to nové

Celková spokojenost
Miroslav
20.11.2021 v 04:42
100 %

Perfektní prodejce

Celková spokojenost
Zdeněk
13.11.2021 v 07:45
100 %

Přístroj je v češtině

Celková spokojenost
Hana
13.11.2021 v 07:45
100 %

Vše v pořádku

Celková spokojenost
Mária
13.11.2021 v 07:45
100 %

Super dizajn,

Celková spokojenost
Slávka
24.10.2021 v 07:06
100 %

kavovar je super

Celková spokojenost

Příslušenství

L'or Brazil 500 g
L'or Brazil 500 g
279 Kč
L'or Colombia 500 g
L'or Colombia 500 g
279 Kč
CAFFE08 Peru, 250 g
CAFFE08 Peru, 250 g
138 Kč
Illy Mletá 250 g
Illy Mletá 250 g
156 Kč
CAFFE08 Cuba, 250 g
CAFFE08 Cuba, 250 g
138 Kč
Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství
Jana
14.05.2022 v 06:59
100 %

Kávovar Saeco super a káva ještě lepší.Naprostá spokojenost

Celková spokojenost

Technické parametry

Provedení espressa automat
Typ volně stojící
Tlak čerpadla
15 bar
Použití kapslí kapsle nelze použít
Displej
Ano
Mléčné nápoje 1 stiskem Ano
Nastavení síly kávy Ano
Nastavení množství vody ano
Nastavitelná teplota kávy Ano
Použití mleté kávy Ano
Použití zrnkové kávy Ano
Čištění a odvápnění
ano
Tryska na páru
Ne
Zásobník na mléko
Ano
Mlýnek na kávu Ano
Nádoba kávomlýnku hermeticky uzavřená Ano
Paměť na oblíbenou kávu Ano
Počet stupňů nastavení mletí 12
Příprava dvou šálků najednou Ano
Spařovací jednotka vyjímatelná
Objem zásobníku na vodu 1.8 l
Objem zásobníku na zrn. kávu 300 g
Záruka 24 měsíců
Příkon espressa 1500 W
Maximální velikost šálku 150 mm
Použití podu
Ne
Barva
černá, šedá
Smart Funkce
Ne
Značka kvality dTest Ne
Retro Ne
Značky Saeco
Šířka výrobku 26.2 cm
Výška výrobku 44.8 cm
Hloubka výrobku 38.3 cm
Hmotnost výrobku 9.0 kg
Šířka výrobku 50.5 cm
Výška výrobku 30.0 cm
Hloubka výrobku 51.1 cm
Hmotnost výrobku 11.4 kg
Dokumentace k tomuto produktu
SM6580_10 Stáhnout / (706.37 kB)
SM6580_10 Stáhnout / (9.5 MB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 6 090 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 4 620 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 2 310 Kč