×
Kód: PHIBRI94700 ID: 1635745

Epilátor Philips Series 9000 Prestige BRI947/00

4.7 (20)

dámský epilátor • 230 V • používání se zapojením do sítě • odstraňování chloupků pomocí technologie IPL • nástavce na tělo, obličej, oblast linie bikin a podpaží • SmartSkin senzor odstínu pokožky •...

? 11 499 Kč
0 Kč
Není skladem?

Popis produktu

dámský epilátor • 230 V • používání se zapojením do sítě • odstraňování chloupků pomocí technologie IPL • nástavce na tělo, obličej, oblast linie bikin a podpaží • SmartSkin senzor odstínu pokožky • životnost více než 250 000 záblesků

Philips Lumea Prestige IPL použití na tělo, citlivé oblasti a obličej BRI947/00


Užívejte si 6 měsíců hladkou pokožku bez chloupků*


I vy si můžete užívat dokonale hladkou pokožku bez chloupků až po dobu šesti měsíců!* Při ošetření IPL epilátorem Philips Lumea Prestige na pokožku působí intenzivní světelné záblesky, které pronikají až ke kořínkům chloupků a přerušují jejich růstovou fázi. Chloupky pak přestávají růst, při pravidelném používání vypadávají a velmi výrazně se snižuje jejich celkový počet. Přístroj byl vyvinut ve spolupráci s dermatology a je mimořádně šetrný a bezpečný pro domácí používání. Umožňuje pět nastavení intenzity záblesků a navíc pro vás sám vybírá optimální nastavení prostřednictvím inteligentního senzoru SmartSkin, který před každým ošetřením snímá vaši pokožku. Součástí balení jsou čtyři různé nástavce určené pro obličej, podpaží, oblast linie bikin a větší plochy těla, jako jsou nohy, ruce, břicho nebo záda. Každý z nich byl navržen přímo pro danou oblast pro váš maximální komfort, liší se svým tvarem, velikostí aplikačního okénka a světelnou propustností.


Ošetření každé oblasti zabere pouze zlomek času, podpaží ošetříte za 2,5 minuty, oblast bikin asi za 2 minuty a celá lýtka ošetříte přibližně za 8,5 minut. Pro ty nejlepší výsledky je nutné dodržovat doporučené intervaly ošetření, s plánováním vám pomůže bezplatná mobilní aplikace Philips Lumea IPL. Přístroj má velmi dlouhou životnost, je schopen vygenerovat více než 250 000 záblesků. Vše, co pro hladkou pokožku potřebujete, je součástí balení. K IPL epilátoru není třeba dokupovat žádné další komponenty, součásti nebo aplikační krémy či gely.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Hladká pokožka bez chloupků až po dobu 6 měsíců
  • Profesionální IPL technologie vyvinutá dermatology 
  • 4 nástavce: na tělo, podpaží, oblast linie bikin a obličej
  • Senzor SmartSkin a 5 intenzit ošetření
  • Technologie SenseIQ – senzor, který automaticky určí nejvhodnější intenzitu světelných záblesků 

 


Philips Lumea Series 9000 IPL – odstraňování chloupků pomocí technologie IPL.

 


Pokročilá technologie IPL


Osvědčená technologie intenzivního pulzního světla (Intense Pulsed Light) vás dokáže spolehlivě a bezbolestně zbavit nechtěných chloupků na dlouhé týdny a měsíce! Při tomto ošetření na kořínky chloupků působí šetrné, ale velmi účinné záblesky, které dokáží přerušit jejich růstovou fázi. Při pravidelném používání IPL epilátoru Philips Lumea Prestige chloupky slábnou, postupně vypadávají a nové nedorůstají. Dokonale hladkou pokožku si můžete s minimálním úsilím užívat až po dobu 6 měsíců!

 


Až 6 měsíců hladká pokožka bez chloupků*


Aby vaše pokožka zůstala hladká až po dobu 6 měsíců, je třeba dodržovat doporučené intervaly ošetření pokožky. Studie prokázaly, že již po třech ošetřeních dochází až k 92% redukci chloupků.** Pro ty nejlepší výsledky je nutné první čtyři ošetření provádět každé dva týdny a poté interval prodloužit na čtyři týdny. Po dokončení kompletního cyklu ošetření (celkem 12) si budete moci hladkou pokožku užívat až po dobu 6 měsíců.*

 


Senzor SmartSkin a 5 intenzit ošetření


Jedinečný IPL epilátor Philips Lumea Prestige vnímá vaši pokožku a dokáže se jí přizpůsobit pro váš maximální komfort. Je vybavený inteligentním senzorem SmartSkin, který pro vás úplně na začátku ošetření určí tu nejvhodnější intenzitu pro danou oblast na základě tónu pokožky a typu chloupků. Přístroj je vybavený 5 úrovněmi intenzity ošetření.

 


Technologie SenseIQ


IPL epilátor Philips Lumea Prestige vaši pokožku aktivně chrání před podrážděním díky jedinečné technologii SenseIQ. Přístroj je vybavený citlivým senzorem, který dokáže automaticky určit tu nejvhodnější intenzitu světelných záblesků přímo pro vás. Těch nejlepších výsledků dosahuje díky speciálně navrženým nástavcům určeným pro různé části těla s různým zakřivením a propustností světla. Nedráždí ani ty nejcitlivější oblasti.*

 


Pohodlné použití bez podráždění


Šetrný a efektivní IPL epilátor Philips Lumea Prestige byl navržen a testován ve spolupráci s dermatology. Nezávislé klinické studie prokázaly, že jeho používání v domácím prostředí je naprosto bezpečné. Světelné záblesky jsou k pokožce velmi šetrné a při správném používání nedráždí ani ty nejcitlivější oblasti těla.

 


Ošetření všech partií těla


Přístroj byl navržen tak, aby umožňoval bezpečně a šetrně ošetřit každou část těla, včetně těch nejcitlivějších oblastí. Patří k němu čtyři nasazovací nástavce určené pro různé části těla, které se liší svým tvarem, velikostí aplikačních okének a světelnou propustností filtrů. IPL epilátor Philips Lumea Prestige dokáže automaticky rozpoznat typ nástavce a na základě jeho typu zvolit vhodný program ošetření.

 


Nástavec na tělo


Velké plochy těla rychle a bez námahy ošetříte speciálním nástavcem s velkým plochým aplikačním okénkem. Hodí se pro oblast nohou, lýtek, rukou, zad či břicha.

Nástavec na podpaží


Nástavec určený pro oblast podpažní jamky je zaoblený a perfektně přilne k pokožce. Ošetření podpaží je díky němu velmi snadné, rychlé a bezbolestné.


Oblast linie bikin


Chloupky v oblasti bikin bývají silnější. Nástavec pro tuto citlivou oblast je proto vybavený propustnějším filtrem a je speciálně tvarovaný. Aplikace světelných záblesků na třísla je mimořádně šetrná a efektivní.

 


Nástavec na obličej


Nechtěných chloupků nad horním rtem, na bradě nebo podél linie čelisti se zbavíte jednoduše a bez podráždění pokožky díky speciálně navrženému šetrnému nástavci na obličej. Je vybavený integrovaným barevným filtrem, který zaručuje optimální intenzitu záblesků pro tuto oblast. 

 


Mobilní aplikace


Aplikace Philips Lumea IPL se stane vaším průvodcem a rádcem pro správné používání IPL epilátoru. Je bezplatná a určená pro systémy iOS a Android. Díky ní můžete snadno plánovat další ošetřovací cykly v optimálních intervalech a přečíst si tipy určené přímo vám a vašemu typu pokožky.

 


Odstín pokožky a typy chloupků


Moderní technologie IPL je vhodná pro širokou škálu odstínů pokožky. Základní předpoklad pro šetrné a efektivní použití je ale dostatečný kontrast mezi pigmentem chloupků a odstínem ošetřované pokožky. Aplikace pulzního světla je vhodná pro odstíny od tmavě blond chloupků po ty černé a od velmi světlé pokožky po tmavě hnědou. IPL technologie se naopak nehodí pro velmi světlé, šedé a zrzavé chloupky ani pro velmi tmavou pokožku.

 


Použití pouze s kabelem


IPL epilátor Philips Lumea Prestige je určený k používání se zapojením do sítě. Přístroj má dostatečně dlouhý kabel pro dobrý dosah a maximálně snadné používání. IPL epilátor je okamžitě připravený k používání.

 


Žádné doplňky ani výměnné díly


Vše, co pro ošetření pokožky potřebujete, je součástí balení Philips Lumea Prestige. K IPL epilátoru není třeba dokupovat žádné speciální příslušenství nebo gely.

 


* Průměrný výsledek redukce chloupků na nohách je 78 % po 12 ošetřeních, objektivní studie na 48 ženách v Nizozemí a Rakousku. ** Až 92% redukce chloupků po třech ošetřeních při dodržování plánu ošetření, měřeno na nohách, individuální výsledky se mohou lišit. *** Při použití podle programu.

Dokumentace k tomuto produktu
Produktový list Stáhnout / (706.3 kB)
Návod Stáhnout / (4.81 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Typ holicího strojku IPL
Použití a údržba neomyvatelný
Zdroj energie síťový 230 V
Výměnné nástavce nástavec pro citlivé partie
Typ epilátoru IPL (intenzivní pulzní světlo)
Životnost žárovky (počet záblesků) 450 000
Značka kvality dTest Ne
Značky Philips
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.5 cm
Výška výrobku 21.5 cm
Hloubka výrobku 16.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 26.5 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hloubka výrobku 14.0 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg

Uživatelské recenze - Epilátor Philips Series 9000 Prestige BRI947/00

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.7
(94%)

Hodnotilo 20 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Eva
01.10.2022 - 10:57
60 %

Mám ho kratky čas, aby som mohla posúdiť jeho kvalitu.

Celková spokojenost
Martina
19.07.2022 - 11:52
100 %

Lahke ovládanie, super aplikácia.

Celková spokojenost
Další hodnocení
Eva
01.10.2022 - 10:57
60 %

Mám ho kratky čas, aby som mohla posúdiť jeho kvalitu.

Celková spokojenost

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Typ holicího strojku IPL
Použití a údržba neomyvatelný
Zdroj energie síťový 230 V
Výměnné nástavce nástavec pro citlivé partie
Typ epilátoru
IPL (intenzivní pulzní světlo)
Životnost žárovky (počet záblesků) 450 000
Značka kvality dTest
Ne
Značky Philips
Šířka výrobku 9.5 cm
Výška výrobku 21.5 cm
Hloubka výrobku 16.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Šířka výrobku 26.5 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hloubka výrobku 14.0 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Produktový list Stáhnout / (706.3 kB)
Návod Stáhnout / (4.81 MB)