×
Kód: PHISC199700ZC1 ID: 1649632

Epilátor Philips Lumea Advanced SC1997/00 bílý/růžový - rozbaleno - 24 měsíců záruka

Rozbaleno

Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního...

Více informací
? 9 999 Kč Ušetříte: 800 Kč (8 %)
9 199 Kč
Není skladem?
Info

Máme v nové variantě

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 2 668 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 2 024 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 1 012 Kč

Popis produktu

Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 24 měsíců.

IPL epilátor • žárovka s životností 250 000 záblesků • nástavec na tělo • nástavec na obličej • 5 úrovní světelné energie • integrovaný bezpečnostní systém • snímač odstínů pokožky • režim posunutí a záblesku • režim přitisknutí a záblesku

Philips SC1997/00, bílá/béžováPhilips Lumea Advanced IPL SC1997/00, bílá/béžová


Chcete se zbavit neustálé nutnosti holení a hledáte zařízení, které vám v tom pomůže? Světoznámý výrobce Philips je zárukou kvality a skvělých technologií a oblast péče o tělo není jeho výjimkou. Nyní přichází na trh s revolučním epilátorem, který vás zbaví holení a nepříjemných chloupků jednou pro vždy. Model SC1997/00 je IPL epilátor, který vyniká především dlouhodobým účinkem holení. Dále se může pochlubit šetrností k lidskému tělu, svojí výbavou a skvělými funkcemi, které vás jistě nadchnou.


Použití na tělo a obličej


Epilátor Philips Lumea Advanced IPL dokáže hotové zázraky, když jde o zabránění dorůstání chloupků na těle. Pravidelně aplikované jemné světelné impulzy udrží vaši pokožku hedvábně hladkou každý den.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Vestavěný senzor odstínu pleti
  • Ošetření různých partií těla (nohy, podpaží, oblast bikin, břicho nebo paže)
  • Praktická mobilní aplikace Lumea
  • Vhodné pro širokou škálu typů chloupků a pokožky
  • Omezení růstu chloupků nejméně o 85 % po pouhých třech ošetřeních

 


Zajistím vám dlouhodobě hladkou pokožku!

 

 


Technologie IPL


Zkratka IPL znamená Intense Pulsed Light (intenzivní pulzní světlo). Tato technologie spočívá ve využití širšího světelného spektra (oranžová, červená a infračervená světla), které s pomocí melaninu (barvivu v chloupcích) proniká až k folikulu. Díky světelné energii, která se v lůžku přemění na tepelnou, chloupek přestane růst a vypadne. Při opakovaném použití zůstává vaše pokožka úžasně hladká a na dotek jemná. Dokonce i v citlivých oblastech je zabránění chloupkům v růstu naprosto bezpečné a zároveň šetrné.

 


Senzor odstínu pokožky pro bezpečné použití


Na začátku nebo v průběhu ošetření epilátorem Philips Lumea Advanced IPL lze pro zvýšení bezpečnosti využít funkci vestavěného senzoru odstínu pleti. Ten doporučí vhodnou intenzitu ošetření. V případě, že je odstín vaší pokožky příliš tmavý, vysílání světelných impulzů automaticky zastaví.

 


Ošetření různých partií těla


Zvládne odstranit chloupky jak na obličeji (horní ret, brada), tak i z ostatních míst na těle včetně nohou, podpaží, oblasti bikin, paží a břicha, bez obav.

 


Přehledná mobilní aplikace


Zcela zdarma si můžete stáhnout přehlednou aplikaci Lumea, která vám pomůže přizpůsobit používání epilátoru Philips Lumea Advanced IPL vašim potřebám. Jako váš osobní rádce vám umožní využívat zařízení co nejlépe, správně a dosáhnout s ním dlouhodobých výsledků. V aplikaci si snadno vytvoříte osobní plán procedur pro každou část těla a také získáte rady a tipy pro používání. Pro maximální užitek aplikaci pravidelně kontrolujte a sledujte upozornění a připomínky.

  


 


 


Ověřená dlouhodobá účinnost


Studie dokládají omezení růstu chloupků nejméně o 85 % po pouhých třech ošetřeních**. První čtyři ošetření provádějte po dvou týdnech, poté se dostaví kýžené výsledky. Abyste si tyto výsledky udržela, provádějte další ošetření vždy po čtyřech týdnech. Již po osmi ošetřeních zůstane vaše pokožka hedvábně hladká po dobu až tří měsíců*.


 


  


 


 


Pro širokou škálu typů chloupků a pokožky


Philips Lumea Advanced IPL si účinně, jednoduše a bezpečně poradí s celou řadou chloupků na různých typech pokožky. Je účinný na chloupky v barvě přirozeně tmavé blond, hnědé i černé a u tónů pokožky počínaje velmi světlou a tmavě hnědou konče. Stejně jako jiné technologie na bázi IPL, ani tento epilátor není vhodný pro ošetření světlých blond, šedých nebo zrzavých chloupků, ani pro velmi tmavou pokožku. Pro správné fungování vyžaduje vysoký kontrast mezi pigmentem v barvě chloupků a v odstínu kůže.


 


 
 


Mimořádně bezpečné použití na obličeji


Díky přídavnému vestavěnému filtru světla lze zařízení bezpečně používat také na obličeji – nad horním rtem, na bradě, na tvářích a v dalších citlivějších oblastech.

Extra záruka


Získejte 3 roky záruku na produkty Philips Lumea s IPL technologií. Abyste mohli využít 1 rok záruky navíc zdarma, do 90 dnů po nákupu zaregistrujte svůj produkt na stránkách značky.

 


* Průměrný výsledek 71% redukce chloupků na nohou, po úplném ošetřovacím cyklu (12 ošetření), objektivní studie na 48 ženách v Nizozemí a Rakousku. Studie byla realizovaná společností Philips.


** Měřeno na nohou, 67 % z 45 žen dosáhlo výsledku 85 % či více. Studie byla realizovaná společností Philips.

Dokumentace k tomuto produktu
sc1997_00_pss_cescz Stáhnout / (627.1 kB)
sc1997_00_dfu_ces Stáhnout / (3.78 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Typ holicího strojku IPL
Použití a údržba neomyvatelný
Zdroj energie síťový 230 V
Typ epilátoru IPL (intenzivní pulzní světlo)
Značka kvality dTest Ne
Značky Philips
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21.3 cm
Výška výrobku 15.2 cm
Hloubka výrobku 9.6 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 13.1 cm
Výška výrobku 19.5 cm
Hloubka výrobku 26.8 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg

Uživatelské recenze - Epilátor Philips Lumea Advanced SC1997/00 bílý/růžový - rozbaleno - 24 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Typ holicího strojku IPL
Použití a údržba neomyvatelný
Zdroj energie síťový 230 V
Typ epilátoru
IPL (intenzivní pulzní světlo)
Značka kvality dTest
Ne
Značky Philips
Šířka výrobku 21.3 cm
Výška výrobku 15.2 cm
Hloubka výrobku 9.6 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Šířka výrobku 13.1 cm
Výška výrobku 19.5 cm
Hloubka výrobku 26.8 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg
Dokumentace k tomuto produktu
sc1997_00_pss_cescz Stáhnout / (627.1 kB)
sc1997_00_dfu_ces Stáhnout / (3.78 MB)