×

Einhell

Nálož kvality, to je hlavní rys zahradní techniky a nářadí Einhell pro amatérské i profesionální kutily. Produkty s inovativní bateriovou platformou Power X-Change „1 baterie. 1 000 možností.″ vám zajistí perfektní výkon a dosažení cílů bez uhlíkového pohonu. Společnost vyrábí ruční i stacionární elektrické nářadí. Nezáleží na tom, jestli si vyberete sekačky, frézy, brusky, kladiva, kompresory, nebo různé pily, vysavače, vrtačky apod., vždy získáte moderní a technologicky vyspělé produkty.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 02.02.
1 281 Kč
můžete mít již 02.02.
4 890 Kč
můžete mít již 02.02.
1 290 Kč
můžete mít již 02.02.
2 709 Kč
můžete mít již 02.02.
980 Kč
můžete mít již 02.02.
6 190 Kč
můžete mít již 02.02.
3 246 Kč
můžete mít již 02.02.
2 099 Kč
U dodavatele očekáváme 07.02.
3 190 Kč
můžete mít již 02.02.
3 490 Kč

Příběh úspěchu společnosti Einhell začal psát Josef Thannhuber, který z malé prodejny s instalatérskými potřebami svého strýce vytvořil celosvětově uznávanou „udělej si sám″ značku s širokou nabídkou nářadí pro domácí kutily a nadšence péče o zahradu.

Rádi si všechno opravíte sami?

Není nic, co byste v kutilství sami nezvládli díky nářadí Einhell. Zjemnění drsných hran a hladký povrch poskytnete materiálu s bruskami Einhell: kotoučové, pásové, úhlové, vibrační či multibrusky, všechny se vyznačují jednoduchou manipulací a dlouholetou kvalitou.

Kvalita pro každý materiál

Práce, která voní, je určitě právě ta se dřevem. Dřevoobráběcí stroje i hoblíky Einhell jsou proto ty pravé na manipulaci s jakýmkoliv dřevem. Pokud přicházíte do styku i s jinými materiály, určitě by vám v dílně neměly chybět ani pily.

V nabídce Einhell najdete pily stolní, přímočaré, pásové i řetězové, ale také pily ocasky, kotoučové a pokosové. Kompletní výbavu můžete doplnit o další kvalitní vybavení, jako jsou lasery, kladiva Einhell, akumulátorové a elektrické vrtačky s příslušenstvím, zvedací zařízení, lepicí a horkovzdušné pistole či různé druhy fréz horní frézy, drážkovací frézy a míchadla.

Po práci ani stopa

Stopy po práci zametete výkonnými průmyslovými vysavači i víceúčelovými vysavači Einhell, ke kterým si můžete dokoupit náhradní sáčky i filtry. S ručními vysavači Einhell zase rychle a jednoduše kdekoliv povysáváte drobné nečistoty.

Popel po spálení dřeva v krbu nebo peci bez problémů odstraníte s vysavači na popel Einhell.

Starejte se o svou zahradu

Einhell vám na perfektní péči o zahradu nabízí všechno. Udržovat trávník v perfektní formě vám pomohou akumulátorové, elektrické, strunové i vřetenové sekačky Einhell. Provzdušnění a pravidelnou výživu zeleného koberce v zahradě dosáhnete kultivátory, vertikutátory, rozmetadly hnojiv i vysavači listí Einhell a postřikovači. Řezy ovocných i okrasných dřevin není radno zanedbávat. Na tento úkon vám výborně poslouží křovinořezy, plotostřihy i akumulátorové nůžky na trávu a trvalky.

Čerpat vodu ze studní, šacht a nádrží v objemu tisíců litrů dokáží hlubinná čerpadla Einhell. V případě, že potřebujete kromě čisté vody odčerpat i kalnou, snížit hladinu vody v bazénu apod., vsaďte na kalová, ponorná nebo zahradní i ostatní čerpadla Einhell.   

Síla vzduchu

Nízkotlakovou a vysokotlakovou pumpu autokompresorů Einhell využijete jak doma, tak v garáži na nafoukání pneumatík auta, duší kola či fotbalového míče. Zásoby stlačeného vzduchu kompresorů a příslušenství k nim oceníte také při jiných činnostech jako např. lakování, nanášení oleje, čištění atd.