×

Delimano

Známá značka Delimano začala psát svůj příběh o vášni k jídlu v roce 2010, když přišla s myšlenkou vyrábět kuchyňské nádobí ve vysoké kvalitě a z přírodních materiálů, aby bylo vaření zdravější. Dnes se věnuje výrobě produktů, které podtrhnou vaši vášeň pro jídlo, usnadní vám vaření inovativními technologiemi a kreativními řešeními. Delimano vám přináší produkty, jako jsou fritovací hrnce, kuchyňské roboty, mlýnky na maso a příslušenství.

Všechny kategorie Delimano

Delimano vzniklo v roce 2010 z jednoduchého důvodu: z lásky k jídlu. A s myšlenkou vyrábět kuchyňské nádobí výborné kvality z přírodných materiálů, aby si lidé mohli dopřát zdravější vaření.

Na trh poprvé vstoupili s keramickým nádobím a od té doby se stali zárukou kvality a výjimečných výrobků, které najdete v množství českých domácností.

Cílem společnosti je být prémiovou značkou na trhu kuchyňských výrobků a neustále zákazníkům nabízet inovativní produkty, kreativní řešení, vyspělé technologie, které každému přinesou zdravé a chutné vaření.

Zabodovat u vás mohou například horkovzdušnými fritézami Delimano, jež vám připraví vaše oblíbené pokrmy tak, aby byly co nejzdravější. Zapomeňte na hromadu oleje, připravte se na zdravé „smažení“. S přípravou vašich oblíbených jídel, salátů, koláčů či zákusků pro vaše děti vám zase pomohou kuchyňské roboty s množstvím příslušenství na co nejrychlejší a nejjednodušší zpracování surovin. Značka Delimano má v nabídce také příslušenství ke kuchyňským robotům, aby vám k němu doma nic nechybělo.

Spolehněte se na Delimano a vychutnejte si oblíbená jídla zdravě.