×

DAB rádia_Gogen

GoGEN DAB+ rádia jsou přijímače, na kterých naladíte digitální rozhlasové vysílání s tou nejvyšší kvalitou zvuku bez chrčení, šumu a dalších nepříjemných zvuků. Stanou se ideálními společníky do domácnosti, využijete je však také např. při rybaření, na chalupu či pod stan.

Vsaďte na ověřený model DAB+ GoGEN 300 N

Gogen rádio

První DAB+ rádio v České republice certifikované Českými Radiokomunikacemi (ČRA) známkou DAB+ ověřeno. Kromě jistoty kvalitního a spolehlivého výrobku získáte ověřený přijímač, který disponuje LCD displejem, sluchátkovým výstupem či funkcí budíků. Zaujme především 2000 mAh vestavěnou baterií s výdrží až 15 hodin bez potřeby nabití. Je tedy připraven přinášet hudbu kdekoliv a kdykoliv.

zjistěte více

Co je známka DAB+ ověřeno

Díky známce DAB+ ověřeno máte zaručeno, že daný přijímač splňuje všechna kritéria pro příjem digitálního vysílání DAB+ v České republice. Kontrolní test provádí specialisté CRA a jeho obsahem je například kontrola jazykové lokalizace českých znaků v DLS, jazyková lokalizace menu přijímače, kontrola frekvenčního rozsahu, podpora zobrazení názvu stanice DLS či test doplňkových datových služeb.

Známka DAB+ ověřeno

Více informací o době DABové naleznete zde.