×
Kód: GAREDGE1030PPRO ID: 1636651

Cyklopočítač s GPS Garmin Edge 1030 Plus PRO + voucher Topo Czech PRO (010-02424-10) černý

5 (1)

GPS cyklopočítač, propojení s chytrými telefony, osobní trenér, výdrž baterie až 24 hod., barometrický výškoměr, možnost přidat body zájmu, ANT+, Bluetooth, mapy Evropa (Garmin Cycle Map) + Topo...

13 490 Kč
u vás již 03.10.

Vše o produktu

GPS cyklopočítač, propojení s chytrými telefony, osobní trenér, výdrž baterie až 24 hod., barometrický výškoměr, možnost přidat body zájmu, ANT+, Bluetooth, mapy Evropa (Garmin Cycle Map) + Topo Czech PRO

VELKÝ A SKVĚLE PŘEHLEDNÝ DISPLEJ
Never stop cycling: se špičkovým GPS cyklopočítačem se vám nebude chtít sesedat. Edge® 1030 Plus je připravený na každou jízdu – od odlehlých nezpevněných stezek po velkolepá stoupání.

*Propojení s chytrými telefony, bezdrátový přenos do tréninkového deníku.
*Osobní trenér. Edge doporučuje jízdy a tréninky podle aktuální tréninkové zátěže.
*Bez ohledu na to, jak daleko jedete, Edge vám ukáže cestu zpátky na start.
*Propojení s chytrým telefonem nebo satelitním komunikátorem inReach®.
*Chytré funkce, zobrazení volání a zpráv z mobilního telefonu během jízdy 3).
*Dojeďte dál, nabíjejte méně. Až 24 hodin Výdrž baterie 5).

SLEDOVÁNÍ VÝKONNOSTI
Získejte lepší přehled o tom, jak vaše tělo reaguje na trénink. Sledujte hodnoty jako například: VO2 max. doba regenerace, tréninková zátěž, zaměření tréninkové zátěže a další parametry 1).

STAV TRÉNINKU
Víte, jak efektivní je váš trénink? Cyklopočítač automaticky vyhodnocujte svoji nedávnou tréninkovou historii a ukazatele výkonnosti, abyste věděli, jestli trénujete málo, efektivně, nebo nadměrně 1).

AKLIMATIZACE NA VÝŠKU NEBO TEPLOTU
Chystáte se na trénink v extrémních teplotách nebo ve výrazně jiné nadmořské výšce? Sledujte, jak vaše tělo reaguje na změny prostředí. Funkce vyhodnocení aklimatizace na teplo a nadmořskou výšku 1) vám to prozradí.

PODPORA ELEKTROKOL SHIMANO STEPS
Propojte cyklopočítač s elektrokolem a sledujte jeho stav, měřené veličiny či varovné zprávy. Můžete sledovat stupeň dopomoci, zařazený převod, stav baterie a další parametry.

DI2 KOMPATIBILNÍ
Tento cyklopočítač Edge je kompatibilní se systémy elektronického řazení6 SHIMANO Di2. SHIMANO Di2 nabízí bezdrátové připojení s rychlým, automatickým nastavením a zobrazováním / záznam dat o řazení u kazet s až 12 převody. Zobrazte si údaje o zařazeném převodu a stavu baterie.

DYNAMIKA JÍZDY NA KOLE
Sledujte pokročilé metriky jízdy na kole 1), díky kterým získáte přehled o proměnlivosti vašeho výkonu podle hodnot, jako je pozice, nastavení jízdního kola, délka jízdy apod.

JÍZDA NA HORSKÉM KOLE
Sledujte velkolepé detaily každé jízdy díky nové metrice pro horskou cyklistiku, která zaznamenává například počet a délku skoků nebo dobu strávenou ve vzduchu.

GRIT™ A FLOW™
Grit hodnotí obtížnost jízdy podle GPS, údajů o nadmořské výšce apod. Flow měří plynulost vašeho klesání po trase, takže napříště máte skóre, které můžete překonat.

FUNKCE CLIMBPRO
Na naplánované trase automaticky vyhodnotí zbývající stoupání a sklon svahu. Data jsou k dispozici v průběhu jízdy a umožnují vám lépe rozložit síly a znát, jak dlouhý a náročný profil je před vámi.

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE
Edge 1030 plus nabízí 24 hodin Výdrž baterie 5), i při náročném používání. Dvojnásobek s volitelným Garmin Charge™ .

DOPORUČENÉ DENNÍ TRÉNINKY
Tréninková doporučení podle úrovně vaší kondice a každodenní doporučení k jízdě podle aktuální tréninkové zátěže a hodnot VO2 Max 1).

SYNCHRONIZACE TRÉNINKOVÝCH PLÁNŮ
Získejte indoorové i outdoorové tréninkové plány z aplikace Garmin Connect™ nebo hladce synchronizujte s cyklopočítačem Edge z ostatních aplikací včetně TrainingPeaks® a TrainerRoad.

VÝPOČET TRAS PODLE TYPU JÍZDY
Jedete v horách, na štěrku nebo po silnici? Podrobné mapy s technologií Active Routing umějí navrhnout trasu do cíle podle konkrétního typu jízdy, jako například mapa Topo Czech PRO.

CYKLISTICKÁ MAPA EVROPY
Cyklistické mapové počítače Garmin Edge dodávané na český trh obsahují v paměti předehrané podrobné cyklistické mapy Evropy s integrovanými trasami pro MTB ze zdroje Trailforks.

APLIKACE TRAILFORKS
Importujte naplánované trasy přímo do aplikace Trailforks předinstalované v cyklopočítači Edge® 1030 Plus. Trasy zohledňují stav cesty a schopnosti jezdce a pomáhají tak k lepšímu zážitku z jízdy.

REŽIM FORKSIGHT
Tento režim při používání aplikace Trailforks automaticky zobrazuje nadcházející rozcestí na trase a další kontext podle vaší polohy v síti cest.

PODROBNÉ NAVIGAČNÍ POKYNY
Při navigaci po trase poskytuje Edge podrobné navigační pokyny, a navíc i odhad času dojezdu do cíle, do průjezdních bodů v trase a navíc i časy západu a východu Slunce.

ZPĚT NA START
Ztratili jste se v terénu? Edge® 1030 Plus je dostatečně chytrý na to, aby vás kdykoliv dovedl zpátky na trasu (nebo zpět na start).

RYCHLEJŠÍ VÝPOČET TRASY
Naše cyklopočítače teď počítají trasy a ukládají data do mezipaměti rychleji než dříve. Na výpočet tak nemusíte čekat a můžete vyjet na trasu dříve.

VÝPOČET TRAS PODLE OBLÍBENOSTI
Edge® 1030 Plus dokáže počítat nejrychlejší, nejkratší ale i oblíbené trasy. Díky systému Trendline™ s výběrem nejoblíbenějších cest a stezek, které nahráli ostatní cyklisté.

VYTVÁŘENÍ NOVÝCH TRAS
V aplikaci Garmin Connect můžete vytvářet nové trasy. Plánovat je můžete i v dalších platformách, jako například Strava a Komoot, a potom je automaticky synchronizovat s cyklopočítačem Edge.

VÝŽIVA A HYDRATACE
Získejte potřebné informace, abyste měli dost energie na každý kilometr. Edge® 1030 Plus vás upozorní ve chvíli, kdy je potřeba se napít nebo najíst.

PODPORA RADARU GARMIN VARIA™
Spárujte Edge® 1030 Plus s naším cyklistickým radarem, získejte informace o vozidlech, které se k vám zezadu blíží a upozorněte je světlem, které na ně reaguje svou intenzitou.

AUTOMATICKÁ DETEKCE NEHODY
Edge může při jízdě po silnicích automaticky rozeznat nehodu cyklisty a automaticky odeslat hlášení s vaší polohu přednastaveným nouzovým kontaktům2. Ve výchozím nastavení je funkce Detekce nehod zapnutá pouze pro profily aktivity Silnice, Nezpevněné cesty, Dojíždění, Cykloturistika a Elektrokolo.

ALARM KRÁDEŽE KOLA
Alarm kola chráněný kódem PIN vás prostřednictvím smartphonu3 upozorní na pohyb jízdního kola v případě přestávky, když si kolo odložíte.

SKUPINOVÁ KOMUNIKACE
Buďte v kontaktu 3) se svým cyklistickým týmem, když se oddělíte od skupiny. Funkce skupinové komunikace umožňuje odesílat zprávy všem jezdcům ve skupině najednou.

LIVETRACK
Funkce LiveTrack umožňuje přátelům a rodině sledovat živě vaši polohu 3) a dokonce i vaší naplánovanou trasu. Nemusí vám tak volat, aby zjistili kde jste a kdy přijedete.

GROUPTRACK
Mějte své spolujezdce pod dohledem i v případě, že je přímo nevidíte – a zajistěte, aby oni mohli dávat pozor na vás3. Funkce GroupTrack může sledovat až 50 vašich přátel najednou. Stačí se podívat na obrazovku a vždycky uvidíte aktuální informace.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Po spárování s kompatibilním chytrým telefonem můžete na cyklopočítači Edge přijímat textové zprávy a upozornění. Cyklopočítač je kompatibilní se systémy Android i iOS.

CONNECT IQ™ PLATFORMA
Využijte programovatelnou platformu a přizpůsobte si svůj cyklopočítač stažením datových polí, aplikací a doplňků z obchodu Connect IQ.

TRÉNINKOVÝ DENÍK GARMIN CONNECT
Mobilní a webová aplikace Garmin Connect je unikátním kalendářem a tréninkovým deníkem, kde si můžete uložit svá data a sdílet je v případě potřeby s přáteli a fanoušky.

AUTOMATICKÉ NASTAVENÍ
Buďte během několika minut připravení k jízdě a nezdržujte se nastavením. Získejte vlastní jízdní profily přednastavené podle vašeho dřívějšího cyklopočítače Edge, typů jízdy nebo snímačů.

KOMPATIBILITA S VÍCE APLIKACEMI
S Edge je kompatibilních stále víc vašich oblíbených tréninkových a mapových platforem. Jezděte svým oblíbeným způsobem s platformami Strava, Komoot, TrainingPeaks a mnoha dalšími.

KOMPATIBILITA S CHYTRÝM TRENAŽÉREM
Spárujte Edge® 1030 Plus s trenažérem s chytrým cyklotrenažérem Tacx® a jezdit tak kdykoli a kdekoli.

AUTOMATICKÝ PŘEPOČET TRASY
Nebojte se pozastavit navigaci a upozornění na opuštění trasy, když sjedete ze stezky za dobrodružstvím. Jakmile se budete chtít vrátit na trasu, Edge® 1030 Plus vám ukáže cestu.

KOMPATIBILITA S INREACH®
Ať máte namířeno kamkoli, zůstaňte v kontaktu díky spárování cyklopočítače Edge se satelitními komunikátory inReach® Čtěte a odpovídejte na textové zprávy, sdílejte údaje o trase nebo aktivujte interaktivní nouzové volání SOS 4) – s předplatným služby inReach.

1 Při spárování s kompatibilními snímači.
2 Při spárování s kompatibilním smartphonem; viz Požadavky pro používání funkcí Detekce nehod a Asistence.
3 Při spárování s kompatibilním smartphonem.
4 Plán předplatného pro zařízení inReach® vyžaduje přístup k satelitní síti Iridium® se 100% celosvětovým pokrytím a povolení funkcí včetně sledování v reálném čase, odesílání zpráv a funkce SOS.
5 Výdrž baterie závisí na nastavení a využívání
6 Kompatibilní se systémy elektronického řazení SHIMANO Di2 s funkcí SHIMANO D-FLY.

FYZICKÉ ROZMĚRY 58 × 114 × 19 mm
DOTYKOVÝ DISPLEJ Ano
BAREVNÝ DISPLEJ Ano
VELIKOST DISPLEJE Úhlopříčka 3,5"
ROZLIŠENÍ DISPLEJE 282 × 470 pixelů
HMOTNOST 124 g
TYP BATERIE Dobíjecí lithium-iontová baterie
VÝDRŽ BATERIE 24 hodin
REŽIM ÚSPORY BATERIE Ano
STUPEŇ VODOTĚSNOSTI IPX7

Mapy a paměť
MOŽNOST PŘIDÁVAT MAPY Ano
ZÁKLADNÍ MAPA Ano
KAPACITA ÚLOŽIŠTĚ A NAPÁJENÍ 32GB vlastní vestavěná paměť
TRASOVÉ BODY / OBLÍBENÉ / POLOHY 200
TRASY 100 tras
HISTORIE Až 200 hodin

Snímače
GPS Ano
GLONASS Ano
GALILEO Ano
BAROMETRICKÝ VÝŠKOMĚR Ano
AKCELEROMETR Ano
SNÍMAČ OKOLNÍHO SVĚTLA Ano

Chytré funkce používané každý den
KONEKTIVITA Bluetooth®, ANT+®
APLIKACE CONNECT IQ™ (VZHLEDY HODINEK, DATOVÁ POLE, DOPLŇKY A APLIKACE) Ano
CHYTRÁ OZNÁMENÍ Ano
ODPOVĚĎ NA TEXTOVOU ZPRÁVU / ODMÍTNUTÍ HOVORU SE ZASLÁNÍM TEXTOVÉ ZPRÁVY (POUZE ANDROID™) Ano
POČASÍ Ano
DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ KAMERY VIRB® Ano
KOMPATIBILITA SE SMARTPHONEM iPhone®, Android™

Bezpečnostní a sledovací funkce
LIVETRACK Ano
GROUP LIVETRACK Ano
ZASÍLÁNÍ ZPRÁV MEZI CYKLISTY Ano
DETEKCE DOPRAVNÍCH UDÁLOSTÍ Ano
ASISTENCE Ano
ALARM KOLA Ano
UPOZORNĚNÍ NA NEPŘÍZNIVÉ POČASÍ Ano
KOMPATIBILNÍ S KOMUNIKÁTORY INREACH® Ano

Funkce pro sledování aktivity
SPÁLENÉ KALORIE Ano

Funkce pro trénink, plánování a analýzu
NASTAVITELNÉ OBRAZOVKY Ano
AUTO PAUSE® Ano
INTERVALOVÝ TRÉNINK Ano
POKROČILÉ TRÉNINKY Ano
MOŽNOST STÁHNUTÍ TRÉNINKOVÝCH PLÁNŮ Ano
KAŽDODENNÍ TRÉNINKOVÁ DOPORUČENÍ Ano
AUTO LAP® Ano
VO2 MAX (BĚH) Ano
TRAINING EFFECT (AEROBNÍ) Ano
REGENERAČNÍ ASISTENT Ano
VIRTUAL PARTNER Ano
ZÁVOD V AKTIVITĚ Ano
SEGMENTY Ano
AUTOMATICKÉ PROCHÁZENÍ Ano
PHYSIO TRUEUP Ano
FYZIOLOGICKÁ MĚŘENÍ (MŮŽE VYŽADOVAT DOPLŇKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ, NAPŘÍKLAD HRUDNÍ PÁS NEBO MĚŘIČ VÝKONU) Ano

Funkce pro rekreaci v přírodě
PLÁNOVAČ VÝSTUPU CLIMBPRO™ Ano

Funkce pro cyklistiku
UPOZORNĚNÍ (PŘI DOSAŽENÍ CÍLE AKTIVUJE ALARM – ČAS, VZDÁLENOST, SRDEČNÍ TEP NEBO KALORIE) Ano
TRASY Ano
VYTVÁŘENÍ TRAS NA ZAŘÍZENÍ Ano
CYKLISTICKÁ MAPA GARMIN (TRASOVACÍ MAPA ULIC UPRAVENÁ PRO CYKLISTIKU) ano (více regionů)
KOMPATIBILNÍ S DYNAMIKOU JÍZDY NA KOLE Ano
MTB DYNAMIKA Ano
INTEGROVANÁ DATA TRAILFORKS Ano
KOMPATIBILNÍ S MĚŘIČEM VÝKONU Ano
KOMPATIBILITA S RADAREM VARIA™ (ZADNÍ RADAR) Ano
KOMPATIBILITA SE SVĚTLY VARIA™ Ano

Konektivita
DÁLKOVÝ OVLADAČ EDGE® Ano
DÁLKOVÝ OVLADAČ VARIA™ Ano
ELEKTRONICKÉ ŘAZENÍ ANT+™ Ano
INTEGRACE SYNCHRONIZOVANÉHO ŘAZENÍ SHIMANO DI2 Ano
OVLÁDÁNÍ CHYTRÉHO TRENAŽÉRU Ano
Dokumentace k tomuto produktu
GAR_Edge_1030_Plus_OM_CS-CZ Stáhnout / (6.34 MB)

Technické parametry

Vlastnosti
Typ navigace cyklonavigace
Barometrický výškoměr Ano
Elektronický kompas Ne
Elektromagnetický kompas Ne
Geocaching mód Ne
Možnost přidat body zájmu Ano
Outdoor GPS hry Ne
Slunce/Měsíc info Ne
Autorouting Ne
Bluetooth Ano
Wi-Fi Ne
Mapy
Typ mapy Cyklo Czech, Cyklomapa Evropy
Baterie
Typ baterie Li-Ion
Běžná výdrž baterie 24 hod.
Vyměnitelná baterie Ne
Displej
Úhlopříčka displeje 3,5"
Rozlišení displeje 284 × 470 bodů
Barevný displej Ano
Dotykový displej ano
Paměťové karty a sloty
Podpora paměťových karet Ne
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 010-02424-10
Propojení s PC ano
Voděodolnost Ano
Dálkový ovladač Ne
Značky Garmin
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.8 cm
Výška výrobku 11.4 cm
Hloubka výrobku 1.9 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 14.5 cm
Výška výrobku 7.5 cm
Hloubka výrobku 14.2 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg

Uživatelské recenze - Cyklopočítač s GPS Garmin Edge 1030 Plus PRO + voucher Topo Czech PRO (010-02424-10) černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

5
(100%)

Hodnotilo 1 uživatelů

Technické parametry

Typ navigace cyklonavigace
Barometrický výškoměr Ano
Elektronický kompas Ne
Elektromagnetický kompas Ne
Geocaching mód Ne
Možnost přidat body zájmu Ano
Outdoor GPS hry Ne
Slunce/Měsíc info Ne
Autorouting Ne
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ne
Typ mapy Cyklo Czech, Cyklomapa Evropy
Typ baterie Li-Ion
Běžná výdrž baterie 24 hod.
Vyměnitelná baterie Ne
Úhlopříčka displeje
3,5"
Rozlišení displeje 284 × 470 bodů
Barevný displej Ano
Dotykový displej
ano
Podpora paměťových karet Ne
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 010-02424-10
Propojení s PC ano
Voděodolnost Ano
Dálkový ovladač
Ne
Značky Garmin
Šířka výrobku 5.8 cm
Výška výrobku 11.4 cm
Hloubka výrobku 1.9 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka výrobku 14.5 cm
Výška výrobku 7.5 cm
Hloubka výrobku 14.2 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Dokumentace k tomuto produktu
GAR_Edge_1030_Plus_OM_CS-CZ Stáhnout / (6.34 MB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 3 912 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 2 968 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 1 484 Kč
Pojištění zařízení 1 rok - 20% sleva 1 403 Kč
Pojištění zařízení 2 roky - 20% sleva 2 266 Kč