×
Kód: APPMTF32CNA ID: 1560843

Chytré hodinky Apple Watch Series 3 GPS 42mm pouzdro z vesmírně šedého hliníku - černý sportovní řemínek (MTF32CN/A)

4.8 (100)
MAXI VÝPRODEJ

chytré hodinky • 1.65" OLED Retina displej • dotykové ovládání + boční tlačítka • Bluetooth 4.2 • NFC • Wi-Fi • GPS, GLONASS • senzor okolního světla • akcelerometr • gyroskop • výškoměr • krokoměr •...

? 5 690 Kč
5 490 Kč
očekáváme 23.08.
rychlart do 30 minut

Vše o produktu

Apple Watch Series 3, 42mm černý sportovní řemínek, pouzdro z vesmírně šedého hliníku


Ultimátní sportovní hodinky


Apple Watch Series 3 ti zabudovanou GPS a novým výškoměrem přesně zaznamenají tréninky venku. Aktualizovaná aplikace Cvičení si poradí i s vysoce intenzivním intervalovým tréninkem a při plavání automaticky počítá bazény. A protože se do hodinek vejde ještě víc hudby, můžeš si pokaždé pustit něco jiného.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Chytré hodinky pro každodenní aktivity
  • Přesně zaznamenají vaše tréninky uvnitř i venku
  • Spousta hudby s automatickou synchronizací
  • Vodotěsné do 50 m (5 ATM)
  • Asistent, se kterým zůstanete na příjmu

 
 


GPS a výškoměr. Schválně, jak daleko to dotáhneš. A jak vysoko.


Při cvičení venku ti vestavěná GPS zaznamená vzdálenost, rychlost a trasu. Výškoměr změří každý kopec, který cestou vyběhneš nebo vyšlapeš. A jestli tě zajímají podrobnější statistiky, po návratu domů je najdeš na iPhonu.


 Přidej playlisty. A přidej.


S Apple Watch Series 3 máš v zásobě ještě víc hudby. Tvoje oblíbené playlisty z Apple Music se automaticky synchronizují do hodinek, takže každý trénink bude mít náboj.


 Víc údajů, víc motivace.


Měř si běžné indoorové i outdoorové aktivity jako běhání, jízdu na kole, plavání a nově i vysoce intenzivní intervalový trénink. Pokud rychle střídáš různé disciplíny, můžeš mezi nimi snadno přepínat a na konci si zobrazit ucelený přehled.


 Spáruj hodinky s fitkem.


Hodinky snadno spáruješ s kompatibilními tréninkovými stroji.3 Všechny důležité ukazatele jako tepovou frekvenci, rychlost nebo kalorie tak budeš mít přesně zaznamenané.


 Nevyšplouchnou tě v bazénu ani v moři.


Apple Watch Series 3 jsou voděodolné do 50 metrů* pro plavání a měří tréninky v bazénu i na otevřené vodě. Až doplaveš, zbaví se vody v reproduktoru zvukovými vibracemi.


 Budeš koukat, jak se zlepšuješ.


Veškerá tvoje aktivita včetně tréninků se započítává do kroužků Stání, Pohyb a Cvičení. Historii kroužků a tréninků si prohlédneš na iPhonu a hned uvidíš, jaké děláš pokroky.


 


 


 
 


Oblíbené aplikace nedáš z ruky.


Ať děláš kruhový trénink, zvedáš činky, nebo cvičíš jógu, můžeš dál používat svoje osvědčené tréninkové aplikace. I jejich výsledky se započítávají do kroužků Aktivity.Podrobná měření a průběžné pobídky ti pomůžou běhat častěji a líp. Navigační pokyny a živé trekové statistiky pro tisíce turistických stezek po celém světě. Počítej si, kolik při surfování chytíš vln, měř jejich výšku a sleduj své osobní rekordy.

 Dostaň z každého tréninku maximum. Nastav si cíl a cvič podle osobního tréninkového plánu. Nepotřebuješ žádné vybavení. Na základě zaznamenaných charakteristik nápřahu a švihu vylepšuj sílu a rychlost svého podání.    Individuální tréninky s koučováním ti pomůžou plavat ještě líp. 


Inteligentní sledování aktivity


Apple Watch Series 3 sledují v průběhu dne tvůj pohyb na všechny způsoby. Ať jedeš na kole do práce, děláš kotrmelce s dětmi, nebo cvičíš v posilovně.

 Míň seď. Víc se hýbej. Trochu cvič.


Tři kroužky ti každý den přehledně ukazují, jak jsi aktivní, a povzbuzují tě k pohybu. Podívej se, jestli už nesedíš moc dlouho. Sleduj nachozené kroky a spálené kalorie. A věnuj aspoň 30 minut denně fyzické aktivitě. Klidně i po troškách.


 Koučování. Když je třeba, postrčí tě.


Apple Watch Series 3 jsou jako osobní trenér, který tě povzbudí, když to potřebuješ. Ráno ti ukážou, jaké děláš pokroky, večer poradí, jak uzavřít kroužky. A každý měsíc ti na základě historie aktivit a cvičení přichystají individuální výzvu.


 Sdílej své kroužky Aktivity s kamarády.


Porovnávej své kroužky Aktivity s přáteli a rodinou. Můžete se vzájemně motivovat, posílat si oznámení, jak vám to jde, a rovnou reagovat – třeba pochvalou nebo vtipnou narážkou.


 Apple Watch oslaví každé tvé vítězství.


Pokaždé, když uzavřeš kroužek nebo dosáhneš cíle, udělají ti hodinky radost efektem přes celou obrazovku. Můžeš taky sledovat své osobní rekordy, série a hlavní milníky.


 Cvičení na vozíčku. Trénink pro každého.


Apple Watch Series 3 berou v potaz různé techniky odrážení a odlišnosti terénu, aby vozíčkáři měli přesné údaje o své aktivitě. V hodinkách jsou i dvě cvičení přímo pro vozíčkáře.


 


 


 
 


Účinná zdravotní pomůcka


Apple Watch Series 3 máš pořád na ruce, a tak si udržíš lepší představu o svém zdravotním stavu. Pomůžou ti sledovat tepovou frekvenci a líp zvládat každodenní stres. Můžeš si na ně přidat i zdravotní aplikace, které potřebuješ.


Sleduj svou tepovou frekvenci. Ať víš, která bije.


Apple Watch Series 3 ti měří tep v průběhu celého dne – když odpočíváš, běháš i když se zotavuješ po tréninku. Pokud ti tep stoupne nad určitou hranici, přestože se víc než 10 minut nehýbeš, aplikace Srdeční tep tě na to upozorní.


 Pomoc, když ji potřebuješ.


Kdyby se něco stalo, funkcí SOS rychle upozorníš své nouzové kontakty a pošleš jim svou polohu. A záchranářům hodinky zobrazí tvoje Zdravotní ID.


 Aplikace Dýchání. Ztiš mysl. Uvolni tělo.


Krásné animace a jemná klepnutí tě provedou sérií hlubokých nádechů a pomůžou ti se zklidnit. Připomínky tě upozorní, že je čas na cvičení mindfulness. A až skončíš, můžeš se podívat, jak se ti zvolnil tep.


 


 
 


Zdravotní aplikace jiných vývojářů.


Vybrané aplikace ti mohou aktivně pomáhat dodržovat zdravé návyky i tréninkový plán. Nezáleží na tom, jestli se chceš jen naučit pít víc vody, zlepšit si spánek, nebo potřebuješ mít přehled o vážnějších věcech, jako je třeba cukrovka. Na Apple Watch Series 3 si snadno přidáš aplikace, které ti pomůžou.Nastav si denní rozpočet kalorií a pak si zaznamenávej jídla a cvičení, ať víš, jestli se do něj vejdeš. Osvoj si lepší stravovací návyky a zvykni si pravidelně cvičit a pečovat o své zdraví. Sleduj a sdílej hladinu glukózy a další osobní údaje, které ti pomůžou mít cukrovku pod kontrolou.


Udělej si seznamy zdravých návyků, díky kterým se budeš líp stravovat nebo víc cvičit. WaterMinder hlídá dodržování pitného režimu a připomíná, že je čas na další sklenici vody. Zkvalitni svůj spánek na základě údajů o fázích spánku, klidovém tempu, dýchání a pohybech. 


Aplikace Zdraví na iPhonu. Tvoje tělo od hlavy až k patě.


V aplikaci Zdraví se ukládají informace ze všech tvých zdravotních a tréninkových aplikací, takže máš všechno krásně pohromadě. Urči si, jaké ukazatele se mají zobrazovat v přehledu, a sleduj jejich vývoj v čase. V novém zobrazení Srdce teď najdeš podrobné údaje z aplikace Srdeční tep.
 


Asistent na celý den


Odpověz na nepřijatý hovor. Zkontroluj si svůj let. Nech si ukázat cestu. S Apple Watch Series 3 máš přehled o všem důležitém a potřebné věci vyřídíš rychle a pohodlně.


 
 


Telefon a zprávy. Zůstaň na příjmu.


I když jsi v poklusu, můžeš posílat zprávy, pomocí praktického číselníku vyřizovat telefonáty a audiohovory FaceTime nebo si třeba poslechnout záznamník. A kdyby něco, funkcí Tíseň SOS rychle zavoláš pomoc.

 


Tolik ciferníků. A tolik možností, jak si je upravit.


Uprav si ciferníky. Přidej informace, které potřebuješ mít na očích. Fotky, co tě vždycky potěší. Anebo aplikace, které chceš spouštět jedním klepnutím. Ciferník změníš přejetím prstem. Začni den třeba s dynamickým ciferníkem Siri, a až budeš vyzvedávat děti, přepni na Příběh hraček.


 


Ciferník Buzz Rakeťák Ciferník Siri Ciferník Kaleidoskop


Ciferník Analogová aktivita (dílčí číselníky) Ciferník Pohyb Ciferník Modulární


Ciferník Číslice Ciferník Praktický Ciferník Foto 


Nic důležitého ti neuteče.


S Apple Watch Series 3 máš přehled o všem podstatném a jsi v kontaktu se všemi, na kterých ti záleží. Díky výkonnějšímu dvoujádrovému procesoru se aplikace spouští dvakrát rychleji. A když si je přidáš do Docku, jejich data se průběžně aktualizují.Podívej se, kde jsou tvoji kamarádi, anebo jim pošli svou polohu. Najdi si nejbližší potraviny, parkoviště nebo třeba benzínku. Apple Watch tě výrazným klepáním upozorní, jestli odbočit doleva, nebo doprava. Nemusíš se stále dívat na hodinky. Sleduj na hodinkách výběr hlavních zpráv a přehledy aktuálního dění.

 Nastav si připomínku, která tě upozorní na blížící se termín nebo ti vyskočí po příjezdu na konkrétní místo. Až úkol splníš, klepni na Dokončeno. Anebo ho odlož na později. Odesílatele a předmět vidíš hned a pak se zobrazí celá zpráva. odpověď můžeš prostě nadiktovat. Nech si předpověď počasí ozvláštnit cynickými komentáři.

 Buď v kontaktu se svými blízkými, i když jsme každý v jiné zemi. Ať chceš volat, posílat SMS, nebo třeba chatovat, všechno máš v jedné aplikaci. Každý nápad si poznamenáš nebo načrtneš jako nic. Bear je skvělá aplikace na všechno od rychlých poznámek až po rozsáhlé články. 


*Apple Watch Series 3 jsou voděodolné do 50 metrů podle normy ISO 22810:2010. To znamená, že se dají používat u hladiny, například při plavání v bazénu nebo v moři. Neměly by se ale používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a jiných aktivitách, při kterých se dostanou do kontaktu s rychle se pohybující vodou nebo do větších hloubek. Series 7 jsou taky odolné proti prachu podle specifikace IP6X. 

Technické parametry

Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1,65
Ovládání dotykové , tlačítkové
Tvar ciferníku hranatý
Typ displeje AMOLED
Rozlišení displeje 390 × 312
Konstrukce a hardware
Interní paměť 8 GB
Velikost paměti RAM ano
Operační sytém
Operační systém watchOS
Kompatibilní operační systémy iOS
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit čas, hudební přehrávač, krokoměr, měření tepové frekvence, spánek, test kondice, výpočet spálených kalorií
Notifikace z telefonu e-mail, hovor, SMS, sociální sítě
Ovládání telefonu Ano
Vhodné pro aktivity běh, cyklistika, fitness, outdoor, turistika
Konektivita
NFC Ano
Bezkontaktní platby Ano
Wi-Fi Ano
GPS Ano
Bluetooth 4.2
Senzory akcelerometr, gyroskop, senzor okolního světla, senzor srdečního tepu
Možnosti SIM ne
Podpora přímého volání z hodinek Ne
Baterie
Typ akumulátoru Li-Ion
Běžná výdrž baterie 18 hod.
Možnost nabíjení - konektor dock
Materiál
Odolnost vodotěsné dle 50 m (5 ATM)
Určení společenské, sportovní, dámské, pánské, unisex, elegantní, seniorské
Velikost univerzální
Materiál řemínku guma
Barva pouzdra vesmírně šedá
Vyměnitelný náramek Ano
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce MTF32CN/A
Obsah balení zařízení s řemínkem, nabíjecí kabel
Určeno pro model Apple Watch 42mm
Stav zboží nové
Značka kvality dTest Ne
Značky Apple
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 4.2 cm
Výška výrobku 3.6 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 6.8 cm
Výška výrobku 3.2 cm
Hloubka výrobku 32.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg

Uživatelské recenze - Chytré hodinky Apple Watch Series 3 GPS 42mm pouzdro z vesmírně šedého hliníku - černý sportovní řemínek (MTF32CN/A)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.8
(96%)

Hodnotilo 100 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Petr
15.07.2022 - 10:27
100 %

V porovnání s první generací lepší menu, hlavně vodotěsné, takže lze použít i při plavání. Doufejme, že vydrží min 5 let jako mé první AppleWatch.

Celková spokojenost
Jana
12.07.2022 - 15:27
100 %

Doporučuji

Celková spokojenost
Natalie
03.06.2022 - 09:40
60 %

Se samotným nákupem spokojenost. Jen ochranná fólie, kterou mi pan prodavač lepil,byla trochu škráblá. Jinak v pořádku.

Celková spokojenost
Andrea
19.05.2022 - 09:36
100 %

Jsem velmi spokojená.

Celková spokojenost
Ivo
11.05.2022 - 08:04
100 %

Za tu krátkou dobu, určitě ano.
Pořídil jsem si je kvůli sledování mých sportovních aktivit a sledování zdravotního stavu. Byla to dobrá volba.

Celková spokojenost
Michal
06.05.2022 - 10:44
100 %

Jsem spokojen, “ za málo peněz hodně muziky !” Ani nevyužijí nabídku možností!

Celková spokojenost
David
13.04.2022 - 08:45
100 %

Výborně hodinky

Celková spokojenost
Libor
12.04.2022 - 07:56
100 %

Jsem velmi spokojený

Celková spokojenost
Judr.václava
17.03.2022 - 08:08
100 %

Ano jsem spokojená

Celková spokojenost
Věra
04.03.2022 - 07:12
100 %

Vše funguje tak, jak má...

Celková spokojenost
Miroslav
05.02.2022 - 04:49
100 %

velká spokojenost, nemohu nic vytknout

Celková spokojenost
Jiří
05.02.2022 - 04:49
100 %

Úplně v pohodě

Celková spokojenost
Renata
04.02.2022 - 05:00
100 %

Vše ok.

Celková spokojenost
Marian
21.01.2022 - 05:22
100 %

Som velmi spokojny.

Celková spokojenost
Martin
13.01.2022 - 05:34
100 %

Kdo zná Apple ví co od toho čekat

Celková spokojenost
Andrea
13.01.2022 - 05:34
100 %

Jsem s hodinkami nad míru spokojená.

Celková spokojenost
Hana
13.01.2022 - 05:34
100 %

Rychlé dodání,odborný personál

Celková spokojenost
Pavlina
13.01.2022 - 05:34
100 %

Vše v pořádku,funguje jak má.

Celková spokojenost
Tomáš
10.01.2022 - 04:45
100 %

Byl to dárek, který udělal radost

Celková spokojenost
Vladislav
10.01.2022 - 04:45
100 %

Darek splnil ocekavani

Celková spokojenost
Radka
03.01.2022 - 04:44
100 %

Super

Celková spokojenost
Magda
03.01.2022 - 04:44
100 %

Veliká radost z dárku..

Celková spokojenost
Petr
22.12.2021 - 05:46
100 %

Vše OK

Celková spokojenost
Ondřej
18.12.2021 - 04:31
80 %

Apple watch pro mě jedny z nejlepších! Jediné co mě na nich vadí je ta nízká výdrž baterie. V zimě venku max 1 den. Xiaomi co jsem měl před tím sem nabíjel sotva za 14dnů

Celková spokojenost
Michal
13.12.2021 - 04:48
100 %

Splnil očakávania

Celková spokojenost
Radka
24.11.2021 - 06:08
100 %

Super

Celková spokojenost
Darja
17.11.2021 - 05:57
100 %

rychlé dodání zboží

Celková spokojenost
Robert
03.11.2021 - 08:16
100 %

Velmi jsem spokojená

Celková spokojenost
Martin
28.10.2021 - 06:50
80 %

Až na ochrané sklicko které se odlepilo do 14 dnů tak dobrý.

Celková spokojenost
Lucie
27.10.2021 - 07:11
80 %

Vše je tak, jak by se očekávalo od Apple.

Celková spokojenost
Aneta
18.10.2021 - 07:00
60 %

Dlouhou dobu jsem si chtěla pořídit Apple Watch a když jsem se už jednou rozhodla, že si je koupím, tak jsem byla nadšená. Teď, když už jedny mám, tak zjišťuji, že na nich není nic tak moc “zajímavého”. Jasně je to vpodstatě prodloužená ruka mobilu a má o mnoho víc funkcí než jiné značky, ale začínám zjišťovat, že to pro mě není. Příště zůstanu u klasických hodinek. Tím neříkám, že lituji jejich zakoupení - právě naopak, je to dobrá zkušenost. A jak říká Jaro Slávik - nezkusíš nevíš.

Celková spokojenost
Adéla
17.10.2021 - 07:25
100 %

Velmi spokojená

Celková spokojenost
Nikol
25.09.2021 - 05:50
100 %

Zatím vše v pořádku

Celková spokojenost
Rudolf
21.09.2021 - 06:36
100 %

Veľmi praktická vec s množstvom funkcií

Celková spokojenost
Radek
07.08.2021 - 06:15
100 %

Hodinky jsou super.

Celková spokojenost
Martina
05.08.2021 - 06:36
80 %

Vše dle očekávání

Celková spokojenost
Pavla
01.08.2021 - 06:35
100 %

Úžasný zatím bez chyby

Celková spokojenost
Lenka
29.07.2021 - 06:51
100 %

Hodinky jsem koupila jako dárek manželovi k narozeninám. Byl a stále je z nich nadšený. Je to jeho nový kouč :-) a motivátor.

Celková spokojenost
Jitka
29.07.2021 - 06:51
100 %

S hodinkami som spokojna, vsetko funguje ako ma

Celková spokojenost
Jan
25.07.2021 - 06:46
100 %

Nice!

Celková spokojenost
Jan
24.07.2021 - 08:55
80 %

Nevolaji

Celková spokojenost
Radana
22.07.2021 - 08:14
100 %

Lehké, přehledné.

Celková spokojenost
Patrik
02.07.2021 - 06:49
100 %

Pecka

Celková spokojenost
Robert
30.06.2021 - 06:19
100 %

hodinky funguji perfektne, neni co vytknout

Celková spokojenost
Radim
24.06.2021 - 06:44
100 %

Výborný produkt

Celková spokojenost
Libuše
13.06.2021 - 06:19
100 %

Jsou přehledné, moderní, nemám připomínek

Celková spokojenost
Radoslav
03.06.2021 - 06:24
100 %

Super produkt

Celková spokojenost
František
26.05.2021 - 05:49
100 %

Skvele hodinky

Celková spokojenost
Jaroslava
26.05.2021 - 05:49
100 %

Spokojenost

Celková spokojenost
Vladimir
09.05.2021 - 06:45
100 %

Super

Celková spokojenost
Ondrej
13.04.2021 - 09:20
100 %

no proste naj

Celková spokojenost
Michal
12.04.2021 - 11:26
100 %

Spokojeny

Celková spokojenost
Tomáš
10.04.2021 - 11:34
100 %

Supr

Celková spokojenost
František
23.03.2021 - 11:14
60 %

Často se nabijí , funkce nejsou presne

Celková spokojenost
Pavel
23.03.2021 - 11:14
100 %

Apple

Celková spokojenost
Michal
23.03.2021 - 11:14
80 %

+ funkčnost, + spolupráce s Iphone, + výdrž baterie, - velká křehkost skla

Celková spokojenost
Maria
23.03.2021 - 11:14
100 %

Nemam výhrady

Celková spokojenost
Petr
22.03.2021 - 10:46
100 %

Jsem spokojen . Super funkce , dobře sedí na ruce .. naprostá spokojenost .

Celková spokojenost

Příslušenství