×
Kód: APPMTF02CNA ID: 1560841

Chytré hodinky Apple Watch Series 3 GPS 38mm pouzdro z vesmírně šedého hliníku - černý sportovní řemínek (MTF02CN/A)

4.8 (149)

chytré hodinky • 1.5" OLED Retina displej • dotykové ovládání + boční tlačítka • Bluetooth 4.2 • NFC • Wi-Fi • GPS, GLONASS • senzor okolního světla • akcelerometr • gyroskop • výškoměr • krokoměr •...

5 290 Kč
u vás již 08.07.
rychlart do 30 minut

Vše o produktu

Apple Watch Series 3, 38mm černý sportovní řemínek, pouzdro z vesmírně šedého hliníku


Ultimátní sportovní hodinky


Apple Watch Series 3 ti zabudovanou GPS a novým výškoměrem přesně zaznamenají tréninky venku. Aktualizovaná aplikace Cvičení si poradí i s vysoce intenzivním intervalovým tréninkem a při plavání automaticky počítá bazény. A protože se do hodinek vejde ještě víc hudby, můžeš si pokaždé pustit něco jiného.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Chytré hodinky pro každodenní aktivity
  • Přesně zaznamenají vaše tréninky uvnitř i venku
  • Spousta hudby s automatickou synchronizací
  • Vodotěsné do 50 m (5 ATM)
  • Asistent, se kterým zůstanete na příjmu

 
 


GPS a výškoměr. Schválně, jak daleko to dotáhneš. A jak vysoko.


Při cvičení venku ti vestavěná GPS zaznamená vzdálenost, rychlost a trasu. Výškoměr změří každý kopec, který cestou vyběhneš nebo vyšlapeš. A jestli tě zajímají podrobnější statistiky, po návratu domů je najdeš na iPhonu.


 Přidej playlisty. A přidej.


S Apple Watch Series 3 máš v zásobě ještě víc hudby. Tvoje oblíbené playlisty z Apple Music se automaticky synchronizují do hodinek, takže každý trénink bude mít náboj.


 Víc údajů, víc motivace.


Měř si běžné indoorové i outdoorové aktivity jako běhání, jízdu na kole, plavání a nově i vysoce intenzivní intervalový trénink. Pokud rychle střídáš různé disciplíny, můžeš mezi nimi snadno přepínat a na konci si zobrazit ucelený přehled.


 Spáruj hodinky s fitkem.


Hodinky snadno spáruješ s kompatibilními tréninkovými stroji.3 Všechny důležité ukazatele jako tepovou frekvenci, rychlost nebo kalorie tak budeš mít přesně zaznamenané.


 Nevyšplouchnou tě v bazénu ani v moři.


Apple Watch Series 3 jsou voděodolné do 50 metrů* pro plavání a měří tréninky v bazénu i na otevřené vodě. Až doplaveš, zbaví se vody v reproduktoru zvukovými vibracemi.


 Budeš koukat, jak se zlepšuješ.


Veškerá tvoje aktivita včetně tréninků se započítává do kroužků Stání, Pohyb a Cvičení. Historii kroužků a tréninků si prohlédneš na iPhonu a hned uvidíš, jaké děláš pokroky.


 


 


 
 


Oblíbené aplikace nedáš z ruky.


Ať děláš kruhový trénink, zvedáš činky, nebo cvičíš jógu, můžeš dál používat svoje osvědčené tréninkové aplikace. I jejich výsledky se započítávají do kroužků Aktivity.Podrobná měření a průběžné pobídky ti pomůžou běhat častěji a líp. Navigační pokyny a živé trekové statistiky pro tisíce turistických stezek po celém světě. Počítej si, kolik při surfování chytíš vln, měř jejich výšku a sleduj své osobní rekordy.

 Dostaň z každého tréninku maximum. Nastav si cíl a cvič podle osobního tréninkového plánu. Nepotřebuješ žádné vybavení. Na základě zaznamenaných charakteristik nápřahu a švihu vylepšuj sílu a rychlost svého podání.    Individuální tréninky s koučováním ti pomůžou plavat ještě líp. 


Inteligentní sledování aktivity


Apple Watch Series 3 sledují v průběhu dne tvůj pohyb na všechny způsoby. Ať jedeš na kole do práce, děláš kotrmelce s dětmi, nebo cvičíš v posilovně.

 Míň seď. Víc se hýbej. Trochu cvič.


Tři kroužky ti každý den přehledně ukazují, jak jsi aktivní, a povzbuzují tě k pohybu. Podívej se, jestli už nesedíš moc dlouho. Sleduj nachozené kroky a spálené kalorie. A věnuj aspoň 30 minut denně fyzické aktivitě. Klidně i po troškách.


 Koučování. Když je třeba, postrčí tě.


Apple Watch Series 3 jsou jako osobní trenér, který tě povzbudí, když to potřebuješ. Ráno ti ukážou, jaké děláš pokroky, večer poradí, jak uzavřít kroužky. A každý měsíc ti na základě historie aktivit a cvičení přichystají individuální výzvu.


 Sdílej své kroužky Aktivity s kamarády.


Porovnávej své kroužky Aktivity s přáteli a rodinou. Můžete se vzájemně motivovat, posílat si oznámení, jak vám to jde, a rovnou reagovat – třeba pochvalou nebo vtipnou narážkou.


 Apple Watch oslaví každé tvé vítězství.


Pokaždé, když uzavřeš kroužek nebo dosáhneš cíle, udělají ti hodinky radost efektem přes celou obrazovku. Můžeš taky sledovat své osobní rekordy, série a hlavní milníky.


 Cvičení na vozíčku. Trénink pro každého.


Apple Watch Series 3 berou v potaz různé techniky odrážení a odlišnosti terénu, aby vozíčkáři měli přesné údaje o své aktivitě. V hodinkách jsou i dvě cvičení přímo pro vozíčkáře.


 


 


 
 


Účinná zdravotní pomůcka


Apple Watch Series 3 máš pořád na ruce, a tak si udržíš lepší představu o svém zdravotním stavu. Pomůžou ti sledovat tepovou frekvenci a líp zvládat každodenní stres. Můžeš si na ně přidat i zdravotní aplikace, které potřebuješ.

 Sleduj svou tepovou frekvenci. Ať víš, která bije.


Apple Watch Series 3 ti měří tep v průběhu celého dne – když odpočíváš, běháš i když se zotavuješ po tréninku. Pokud ti tep stoupne nad určitou hranici, přestože se víc než 10 minut nehýbeš, aplikace Srdeční tep tě na to upozorní.


 Pomoc, když ji potřebuješ.


Kdyby se něco stalo, funkcí SOS rychle upozorníš své nouzové kontakty a pošleš jim svou polohu. A záchranářům hodinky zobrazí tvoje Zdravotní ID.


 Aplikace Dýchání. Ztiš mysl. Uvolni tělo.


Krásné animace a jemná klepnutí tě provedou sérií hlubokých nádechů a pomůžou ti se zklidnit. Připomínky tě upozorní, že je čas na cvičení mindfulness. A až skončíš, můžeš se podívat, jak se ti zvolnil tep.


 


 
 


Zdravotní aplikace jiných vývojářů.


Vybrané aplikace ti mohou aktivně pomáhat dodržovat zdravé návyky i tréninkový plán. Nezáleží na tom, jestli se chceš jen naučit pít víc vody, zlepšit si spánek, nebo potřebuješ mít přehled o vážnějších věcech, jako je třeba cukrovka. Na Apple Watch Series 3 si snadno přidáš aplikace, které ti pomůžou.Nastav si denní rozpočet kalorií a pak si zaznamenávej jídla a cvičení, ať víš, jestli se do něj vejdeš. Osvoj si lepší stravovací návyky a zvykni si pravidelně cvičit a pečovat o své zdraví. Sleduj a sdílej hladinu glukózy a další osobní údaje, které ti pomůžou mít cukrovku pod kontrolou.


Udělej si seznamy zdravých návyků, díky kterým se budeš líp stravovat nebo víc cvičit. WaterMinder hlídá dodržování pitného režimu a připomíná, že je čas na další sklenici vody. Zkvalitni svůj spánek na základě údajů o fázích spánku, klidovém tempu, dýchání a pohybech. 


Aplikace Zdraví na iPhonu. Tvoje tělo od hlavy až k patě.


V aplikaci Zdraví se ukládají informace ze všech tvých zdravotních a tréninkových aplikací, takže máš všechno krásně pohromadě. Urči si, jaké ukazatele se mají zobrazovat v přehledu, a sleduj jejich vývoj v čase. V novém zobrazení Srdce teď najdeš podrobné údaje z aplikace Srdeční tep.
 


Asistent na celý den


Odpověz na nepřijatý hovor. Zkontroluj si svůj let. Nech si ukázat cestu. S Apple Watch Series 3 máš přehled o všem důležitém a potřebné věci vyřídíš rychle a pohodlně.


 
 


Telefon a zprávy. Zůstaň na příjmu.


I když jsi v poklusu, můžeš posílat zprávy, pomocí praktického číselníku vyřizovat telefonáty a audiohovory FaceTime nebo si třeba poslechnout záznamník. A kdyby něco, funkcí Tíseň SOS rychle zavoláš pomoc.

 


Tolik ciferníků. A tolik možností, jak si je upravit.


Uprav si ciferníky. Přidej informace, které potřebuješ mít na očích. Fotky, co tě vždycky potěší. Anebo aplikace, které chceš spouštět jedním klepnutím. Ciferník změníš přejetím prstem. Začni den třeba s dynamickým ciferníkem Siri, a až budeš vyzvedávat děti, přepni na Příběh hraček.


 


Ciferník Buzz Rakeťák Ciferník Siri Ciferník Kaleidoskop


Ciferník Analogová aktivita (dílčí číselníky) Ciferník Pohyb Ciferník Modulární


Ciferník Číslice Ciferník Praktický Ciferník Foto 


Nic důležitého ti neuteče.


S Apple Watch Series 3 máš přehled o všem podstatném a jsi v kontaktu se všemi, na kterých ti záleží. Díky výkonnějšímu dvoujádrovému procesoru se aplikace spouští dvakrát rychleji. A když si je přidáš do Docku, jejich data se průběžně aktualizují.Podívej se, kde jsou tvoji kamarádi, anebo jim pošli svou polohu. Najdi si nejbližší potraviny, parkoviště nebo třeba benzínku. Apple Watch tě výrazným klepáním upozorní, jestli odbočit doleva, nebo doprava. Nemusíš se stále dívat na hodinky. Sleduj na hodinkách výběr hlavních zpráv a přehledy aktuálního dění.

 Nastav si připomínku, která tě upozorní na blížící se termín nebo ti vyskočí po příjezdu na konkrétní místo. Až úkol splníš, klepni na Dokončeno. Anebo ho odlož na později. Odesílatele a předmět vidíš hned a pak se zobrazí celá zpráva. odpověď můžeš prostě nadiktovat. Nech si předpověď počasí ozvláštnit cynickými komentáři.

 Buď v kontaktu se svými blízkými, i když jsme každý v jiné zemi. Ať chceš volat, posílat SMS, nebo třeba chatovat, všechno máš v jedné aplikaci. Každý nápad si poznamenáš nebo načrtneš jako nic. Bear je skvělá aplikace na všechno od rychlých poznámek až po rozsáhlé články. 


*Apple Watch Series 3 jsou voděodolné do 50 metrů podle normy ISO 22810:2010. To znamená, že se dají používat u hladiny, například při plavání v bazénu nebo v moři. Neměly by se ale používat při přístrojovém potápění, vodním lyžování a jiných aktivitách, při kterých se dostanou do kontaktu s rychle se pohybující vodou nebo do větších hloubek. Series 7 jsou taky odolné proti prachu podle specifikace IP6X. 

Technické parametry

Displej a ciferník
Úhlopříčka displeje (palce) 1,5
Ovládání Dotykové , Tlačítkové
Tvar ciferníku Hranatý
Typ displeje AMOLED
Rozlišení displeje 340 x 272
Konstrukce a hardware
Interní paměť 8 GB
Velikost paměti RAM Ano
Operační sytém
Operační systém watchOS
Kompatibilní operační systémy iOS
Menu v češtině Ano
Funkce
Funkce a monitoring aktivit čas, hudební přehrávač, krokoměr, měření tepové frekvence, spánek, test kondice, výpočet spálených kalorií
Notifikace z telefonu email, hovor, SMS, sociální sítě
Ovládání telefonu Ano
Vhodné pro aktivity Běh, Cyklistika, Fitness, Outdoor, Turistika
Konektivita
NFC Ano
Bezkontaktní platby Ano
Wi-Fi Ano
GPS Ano
Bluetooth 4.2
Senzory Akcelerometer, Gyroskop, Senzor okolního světla, Senzor srdečního tepu
Možnosti SIM Ne
Podpora přímého volání z hodinek Ne
Baterie
Typ akumulátoru Li-Ion
Běžná výdrž baterie 18 hod.
Možnost nabíjení - konektor Dock
Materiál
Odolnost vodotěsné dle 50 m (5 ATM)
Určení Společenské, Sportovní, Dámské, Pánské, Unisex, Elegantní, Seniorské
Velikost univerzální
Materiál řemínku Guma
Barva pouzdra vesmírně šedá
Vyměnitelný náramek Ano
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce MTF02CN/A
Obsah balení zařízení s řemínkem, nabíjecí kabel
Určeno pro model Apple Watch 38mm
Stav zboží Nové
Značka kvality dTest Ne
Značky Apple
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 3.8 cm
Výška výrobku 3.3 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 7.4 cm
Výška výrobku 3.5 cm
Hloubka výrobku 31.8 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg

Uživatelské recenze - Chytré hodinky Apple Watch Series 3 GPS 38mm pouzdro z vesmírně šedého hliníku - černý sportovní řemínek (MTF02CN/A)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.8
(95%)

Hodnotilo 149 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Petr
02.07.2022 - 10:10
100 %

Pracuje výborně, děkuji.

Celková spokojenost
Roman
16.06.2022 - 10:07
100 %

vše OK

Celková spokojenost
Alena
10.06.2022 - 09:32
100 %

Maximálně ❤️Po všech stránkách skvělé

Celková spokojenost
Karolína
28.05.2022 - 07:06
100 %

Vše ok

Celková spokojenost
David
21.05.2022 - 09:25
100 %

Vše ok.

Celková spokojenost
Marcela
17.05.2022 - 08:24
100 %

Velmi....

Celková spokojenost
Vladislav
13.05.2022 - 07:36
100 %

Velmi spokojený.

Celková spokojenost
Vladimíra
10.05.2022 - 09:06
100 %

velice

Celková spokojenost
Tomáš
03.05.2022 - 08:20
100 %

Bol to darček pre dcéru a ona si ho pochvaľuje.

Celková spokojenost
Jan
12.04.2022 - 07:56
80 %

Časté nabíjení hodinek , jinak vše OK

Celková spokojenost
Lucie
18.03.2022 - 07:10
100 %

Cena sice trošku přepal, ale hodinky jinak naprosto vyhovují mým požadavkům.:)

Celková spokojenost
Miroslava
15.03.2022 - 07:26
100 %

s produktem jsem spokojena a s obsluhou v obchodě také,dobře mi také i poradili a pomohli

Celková spokojenost
Jiří
01.03.2022 - 10:46
20 %

produkt ok

Celková spokojenost
Miloslava
28.02.2022 - 06:11
100 %

Velice spokojená

Celková spokojenost
Miloslav
14.02.2022 - 04:54
100 %

dárek k narozeninám pro náctiletého - spokojenost

Celková spokojenost
Radek
13.02.2022 - 07:03
60 %

Hodinky se rychle vybíjí a nelze provést aktualizaci. Nejspíše budeme reklamovat

Celková spokojenost
Simona
13.02.2022 - 07:03
100 %

Spokojená

Celková spokojenost
Nada
13.02.2022 - 07:03
100 %

Jsou skvělé. Jsem ráda , že jsem je dceři koupila.

Celková spokojenost
Jana
10.02.2022 - 06:50
80 %

Příliš rychle se vybíjí

Celková spokojenost
Ingrid
10.02.2022 - 06:50
100 %

Spokojený

Celková spokojenost
Radek
10.02.2022 - 06:50
100 %

Splňuje očekávání.

Celková spokojenost
Kateřina
07.02.2022 - 04:34
40 %

Ochranná fólie za 300kc.velmi špatná.

Celková spokojenost
Pavlína
07.02.2022 - 04:34
80 %

Jsou dobré jen se častěji nabiji

Celková spokojenost
Jan
04.02.2022 - 05:00
100 %

Super

Celková spokojenost
Jana
03.02.2022 - 05:09
100 %

Výborná

Celková spokojenost
Eva
21.01.2022 - 05:22
100 %

Snadna manipulace i pro dítě( má je 10 letý syn)

Celková spokojenost
Michaela
16.01.2022 - 05:08
100 %

Vše v pořádku

Celková spokojenost
Tomáš
16.01.2022 - 05:08
100 %

Velmi spokojený

Celková spokojenost
Eva
16.01.2022 - 05:08
100 %

skvělý produkt za skvělou cenu

Celková spokojenost
Kateřina
15.01.2022 - 04:35
100 %

Spokojená

Celková spokojenost
Kristýna
15.01.2022 - 04:35
100 %

Naprostá spokojenost

Celková spokojenost
Alena
13.01.2022 - 05:34
100 %

Jsem moc spokojená.

Celková spokojenost
Vojtěch
13.01.2022 - 05:34
100 %

Bombašpic

Celková spokojenost
Dušan
13.01.2022 - 05:34
100 %

Naprostá spokojenost

Celková spokojenost
Michaela
13.01.2022 - 05:34
100 %

Rychlé dodání. Produkt odpovídá očekávání.

Celková spokojenost
Eva
12.01.2022 - 05:44
100 %

Hodinky jsou v pořádku,šlapou jak mají,byl to dárek pro dceru,naprostá spokojenost

Celková spokojenost
Zdeňka
10.01.2022 - 04:45
100 %

Používám už několik let a pořád jsou skvělé ve všech ohledech. Sportuji a maximálně stačí. Koupila jsem je tentokrat dětem, 7 a 9 let. Řemínek stačí a display je velký akorát.

Celková spokojenost
Kamila
10.01.2022 - 04:45
100 %

Super hodinky.spokojenost veliká ????

Celková spokojenost
Pavla
10.01.2022 - 04:45
100 %

zatím vše bez problémů.

Celková spokojenost
Eva
06.01.2022 - 04:29
100 %

Vše ok

Celková spokojenost
Ondřej
01.01.2022 - 04:40
100 %

Vše proběhlo rychle a bez problémů.

Celková spokojenost
Jaromír
01.01.2022 - 04:40
100 %

super

Celková spokojenost
Jana
01.01.2022 - 04:40
80 %

Mám je teprve od Vánoc . Teprve se s nimi učím . Mám sportovní řemínek . Zapínání je vychytané. Líbí se mi ovládání

Celková spokojenost
Eva
31.12.2021 - 04:56
100 %

Kvalita

Celková spokojenost
Alena
30.12.2021 - 05:07
100 %

Velice spokojená objednavka mi přišla tak jak měla a super zabalená

Celková spokojenost
Petra
30.12.2021 - 05:07
100 %

Velmi spokojena

Celková spokojenost
Vratislav
29.12.2021 - 05:21
100 %

Proste Apple

Celková spokojenost
Miloš
29.12.2021 - 05:21
100 %

Funguje

Celková spokojenost
Soňa
29.12.2021 - 05:21
100 %

Byl to dárek k Vánocům a obdarovaný byl velmi spokojen.

Celková spokojenost
Zdeňka
27.12.2021 - 04:47
100 %

Super

Celková spokojenost
Stanislav
12.12.2021 - 04:52
80 %

Dobrý

Celková spokojenost
Miroslav
06.12.2021 - 04:48
100 %

Spokojený

Celková spokojenost
Romana
17.11.2021 - 05:57
100 %

byl to dárek a dcera je spokojená

Celková spokojenost
Natálie
05.11.2021 - 11:34
100 %

Dobrý

Celková spokojenost
Iveta
30.10.2021 - 08:20
100 %

Super

Celková spokojenost
Johana
29.10.2021 - 06:30
100 %

Maximální spokojenost s hodinkami i přístupem obchodníka

Celková spokojenost
Zdeněk
26.10.2021 - 06:43
100 %

Dárek pro syna,je velmi spokojený.

Celková spokojenost
Miloslav
01.10.2021 - 08:57
100 %

Vše funguje jak má.

Celková spokojenost
František
18.09.2021 - 05:49
100 %

Prodloužená rezervace

Celková spokojenost
Jiří
15.09.2021 - 06:49
100 %

Naprosto super, nemusíte mít u sebe telefon, vše potřebné je v hodinkách, včetně odesílání hlasových zpráv. Super pro zvýšení kondice

Celková spokojenost
Michal
12.09.2021 - 06:16
100 %

Spokojenost! ?

Celková spokojenost
Jana
26.08.2021 - 06:25
80 %

Kvalitni

Celková spokojenost
Karel
25.08.2021 - 06:33
100 %

Spokojenost, funguji jak mají.

Celková spokojenost
Antonín
10.08.2021 - 06:22
100 %

Apple nikdy nezklame?

Celková spokojenost
Hana
10.08.2021 - 06:22
100 %

Mají všechny funkce, co jsem chtěla.

Celková spokojenost
Milena
08.08.2021 - 06:20
100 %

Funguji jak maji

Celková spokojenost
Michal
05.08.2021 - 06:36
80 %

Hodinky jsou bezvadné, plní vše dle očekávání

Celková spokojenost
Anna
27.07.2021 - 07:13
100 %

Hodinky mi velmi vyhovují, usnadňují spoustu činnosti.

Celková spokojenost
Janette
25.07.2021 - 06:46
100 %

Maximálna spokojnosť

Celková spokojenost
Martin
18.07.2021 - 07:30
100 %

Spokojenost

Celková spokojenost
Michaela
13.07.2021 - 06:23
100 %

Skvělé hodinky!

Celková spokojenost
Martina
13.07.2021 - 06:23
100 %

Výborný

Celková spokojenost
Veronika
06.07.2021 - 06:29
100 %

Ve všech směrech perfektní

Celková spokojenost
Jana
30.06.2021 - 06:19
100 %

Hodinky byly darek pro dceru, je s nimi velice spokojená, nemenila by. V teto velikosti dostačující na její ruku.

Celková spokojenost
Kateřina
30.06.2021 - 06:19
100 %

Kupovala jsem jako dárek manželovi. A ten byl velice spokojen

Celková spokojenost
David
27.06.2021 - 06:12
100 %

Vše v pohodě :-)

Celková spokojenost
Kristyna
26.06.2021 - 05:45
100 %

Spoko

Celková spokojenost
Luboš
21.06.2021 - 06:10
80 %

Fungují bez problémů, mínusem je nízká výdrž baterie

Celková spokojenost
Kateřina
21.06.2021 - 06:10
80 %

Vše Ok

Celková spokojenost
Eva
19.06.2021 - 05:33
100 %

vše funguje super, mohu jen doporučit. Pro mě nej funkcí je, že si pomocí hodinek mohu najít někde položený telefon :))

Celková spokojenost
Vladimir
19.06.2021 - 05:33
100 %

spokojny

Celková spokojenost
Jaroslava
17.06.2021 - 06:59
100 %

Nemá nedostatky

Celková spokojenost
Markéta
13.06.2021 - 06:19
100 %

Velká spokojenost

Celková spokojenost
Daniela
10.06.2021 - 06:13
100 %

Pod ochranou fólii se udělala bublinka ale jinak spokojenost

Celková spokojenost
Vladimír
10.06.2021 - 06:13
100 %

máme je krátkou dobu,ale prozatím spokojenost

Celková spokojenost
Michaela
06.06.2021 - 05:55
100 %

Veľká spokojnosť

Celková spokojenost
Ivana
24.05.2021 - 06:01
80 %

slabá výdrž baterie

Celková spokojenost
Jiří
19.05.2021 - 05:34
100 %

kvatní výrobek na technické úrovni sice dražší ale za kvalitu se platí

Celková spokojenost
Pavlína
15.05.2021 - 05:06
100 %

Zatím vše ok

Celková spokojenost
Dana
15.05.2021 - 05:06
100 %

Mimořádná spokojenost

Celková spokojenost
Eliška
24.04.2021 - 09:48
100 %

Tyto hodinky mě motivovaly začít více sportovat, takže jedině doporučuji!

Celková spokojenost
Eva
23.04.2021 - 10:32
100 %

Nemohu posoudit, byl to darek

Celková spokojenost
Patrik
23.04.2021 - 10:32
100 %

keď je vybitý a stratený nedá sa nájsť inač perfektný spoločník

Celková spokojenost
Jana
11.04.2021 - 11:12
100 %

Žádné

Celková spokojenost
Lenka
04.04.2021 - 11:11
100 %

Jednoduché nastavení

Celková spokojenost
Adriana
04.04.2021 - 11:11
100 %

Jsou vyborne, splňují vše co jsem očekávala, akorát se docela rychle vybiji

Celková spokojenost
Nicole
04.04.2021 - 11:11
100 %

Top

Celková spokojenost

Příslušenství