×
Kód: YALACPSEU ID: 1627815

Chytrá zásuvka Yale Sync smart (AC-PS-EU)

chytrá zásuvka • možnost vytváření rozvrhu zapínání • aplikace Yale Smart Living Home pro Android a iOS • podpora hlasových asistentů Amazon Alexa, Google Assistant, Philips Hue • Wi-Fi • LED...

? 1 090 Kč Ušetříte: 6 Kč (0 %)
1 084 Kč
u vás již 26.05.

Vše o produktu

Yale Sync Smart PlugYale Sync Smart Plug, bílá


Na první pohled obyčejná zásuvka, na ten druhý mimořádně inteligentní zařízení, které vám umožní na dálku ovládat chytrou domácnost a z obyčejných spotřebičů chytré udělat. Jednoduše na svůj telefon či tablet nainstalujte bezplatnou aplikaci Yale Smart Living Home a posléze již budete moci svá zařízení vypínat či zapínat stiskem jediného tlačítka – ať už jste doma, nebo na cestách.


Zásuvka se rovněž se může pochlubit plnou podporou služeb hlasového ovládání Amazon Alexa a Google Assistant, takže pokud jste zvyklí, že chytrá domácnost reaguje na váš hlas, žádná překvapení se konat nebudou. Rovněž ji lze zařadit do ekosystému Philips Hue a snadno synchronizovat s ostatními zařízeními z této rodiny pro dokonalé ovládání inteligentního osvětlení.


Snadné nastavení vlastního časového plánu


Velmi užitečnou funkcí je i možnost nastavení časového plánu, s jehož pomocí si určíte, kdy se má konkrétní připojené zařízení vypnout či zapnout. To se bude hodit v případech, kdy jedete na dovolenou, ale chcete, aby si okolí myslelo, že jste doma. Snadno tak ochráníte domácnost před nezvanými návštěvami či připravíte domov na váš příjezd. Rovněž potěší i okamžitá automatická synchronizace s alarmy z rodiny Yale Sync Smart Home Alarm.

 


Yale Sync Smart Plug


 


Klíčové vlastnosti:


  • Inteligentní zásuvka, která vám umožní na dálku ovládat svá zařízení a spotřebiče
  • Stiskem jediného tlačítka lze zařízení na dálku zapnout i vypnout
  • Ovládání pomocí bezplatné aplikace Yale Smart Living Home
  • Plná kompatibilita s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant
  • Možnost nastavení časového plánu
  • Kompatibilita s ekosystémem chytrého osvětlení Philips Hue

 


Zásuvka, která i z obyčejné domácnosti udělá chytrou! Umožní vám ovládat připojená zařízení jediným tlačítkem, nastavit časový plán a disponuje podporou hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant. To vše v kompaktní velikosti, která vám v interiéru nijak překážet nebude.

 


Vždy dokonalý přehled o vaší domácnosti


Ať už odpočíváte v pohodlí domova, nebo poznáváte vzdálená místa, s bezplatnou aplikací Yale Smart Living Home se můžete odkudkoli na světě prostřednictvím telefonu či tabletu přesvědčit o tom, zda jste vypnuli spotřebič, nebo sledovat stav všech zařízení, která jste do této zásuvky připojili.


Yale Sync Smart Plug
 


Nastavení pravidel přináší vyšší bezpečnost


Dejte sbohem běžným zásuvkám. Chytrá zásuvka Yale Sync smart vám umožní jedním tlačítkem nastavit pravidla a domácnost tak plně automatizovat, takže vás ráno bude moci budit čerstvě připravená káva nebo v letních parnech dorazíte do příjemného chládku vlivem klimatizace, aktivované těsně před vaším příchodem domů. A díky snadné integraci řešení alarmu firmy Yale budete moci udržovat svou domácnost dokonale zabezpečenou před nezvanými návštěvníky.


Yale Sync Smart Plug
 


Rozšířená podpora hlasových asistentů


Tato chytrá mini zásuvka dokáže plně spolupracovat s hlasovými asistenty Amazon Echo a Google Assistant. Přenos je navíc šifrovaný, takže budete mít jistotu, že jej nebude moci přijímat někdo zvenčí.


Yale Sync smart
 


Nejste zrovna doma? Jako byste byli!


S chytrou zásuvkou se vám otevírá spousta nových možností. Nejenže už nikdy nebudete nervózní, zda jste vypnuli žehličku, ale když například budete na dovolené, můžete vzdáleně simulovat, že jste doma, abyste odradili případné zloděje a podobně. Navíc lze do systému připojit i alarm, který budete moci ovládat odkudkoliv a manuálně zapnout sirénu v případě, že si nebudete nastalou situací jistí.


Yale Sync smart
 


Snadné a rychlé nastavení


Zařízení stačí zapojit do zásuvky a přiřadit jej do aplikace Yale Smart Living Home. Posléze vše již můžete ovládat stiskem jediného tlačítka. Celkem lze systém spárovat s až 40 zařízeními, což je více než dostatečné množství k vytvoření efektivního ekosystému chytré domácnosti.


Yale Sync smart

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce AC-PS-EU
Typ zařízení Ovládaná zásuvka
Funkce (Typ) Chytrá zásuvka
Základní sada Ne
Značky Yale
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ne
Google Home Ano
Vlastní systém Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 9.0 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hloubka výrobku 6.4 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 9.7 cm
Výška výrobku 6.5 cm
Hloubka výrobku 14.1 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg

Uživatelské recenze - Chytrá zásuvka Yale Sync smart (AC-PS-EU)

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce AC-PS-EU
Typ zařízení Ovládaná zásuvka
Funkce (Typ) Chytrá zásuvka
Základní sada Ne
Značky Yale
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ano
Vlastní systém
Ano
Šířka výrobku 9.0 cm
Výška výrobku 13.5 cm
Hloubka výrobku 6.4 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Šířka výrobku 9.7 cm
Výška výrobku 6.5 cm
Hloubka výrobku 14.1 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg