×
Kód: FXDFIXCTEUZA1 ID: 1653806

Cestovní adaptér FIXED EU pro zapojení UK, US, AUS nabíječek do EU zásuvek (FIXCT-EU) - zánovní - 12 měsíců záruka

Zánovní

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny...

Více informací
? 156 Kč
120 Kč
Není skladem?

Popis produktu

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

cestovní adaptér • pro zapojení UK, US, AUS nabíječek do EU zásuvek • materiál žáruvzdorný PC, měď • provozní napětí 100–250 V • max. proud/výkon 10 A / 2 500 W • CE certifikace • splyne se zásuvkou • kompaktní design • barva bílá • rozměry balení 10,5 × 5 × 11,3 cm • hmotnost balení 0,1 kg

FIXED EU pro zapojení UK, US, AUS nabíječek do EU zásuvek


Adaptér FIXED EU je ideálním pomocníkem pro připojení spotřebičů z celého světa do klasické EU zásuvky. Bez problémů vytvoří ze standardní domácí zásuvky univerzální zásuvku pro kterýkoliv typ světových zástrček. Je vhodný pro zapojení všech nabíječek ze zemí Severní, Střední a Jižní Ameriky, Japonska, jihovýchodní Asie, Austrálie, Nového Zélandu, Číny, všech států Britského společenství národů, Velké Británie, Afriky, Asie a Středního Východu.


Nenáročný provoz


Používejte vlastní spotřebiče ze země mimo EU v evropských zásuvkách, bez nutnosti výměny celého nabíjecího kabelu či koupě nové nabíječky. Po připojení adaptér díky kompaktním rozměrům téměř nepřesahuje rozměry zásuvky, díky čemuž nepřekáží. Adaptér disponuje CE certifikací, provozním napětím 100 až 250 V, maximálním proudem 10 A  a výkonem 2 500 W.

 


 


Klíčové vlastnosti:


  • Cestovní adaptér pro UK, US, AUS nabíječky
  • Materiál žáruvzdorný PC, měď
  • Max. proud/výkon 10 A / 2 500 W
  • CE certifikace
  • Splyne se zásuvkou

 


 


Adaptér pro připojení spotřebičů z celého světa!

 


 


 


 


Praktická redukce


Cestovní adaptér vytvoří z klasické EU zásuvky univerzální světovou zásuvku. Využijete redukce ze zásuvek typu A (USA, Japan), B (USA), C (Euro, 2-pole), G (UK,3-pole), I (Australia/China, 3-pole), J (Switzerland, 3-pole), L (Italy, 3-pole) N (Brazil, 3-pole) na zásuvky typu E (French Schuko, 3-pole) a F (Schuko,3-pole).


 


  


 


 


Pohodlné použití


Adaptér disponuje kompaktním designemminimálními rozměry, díky kterým po připojení do zásuvky téměř nepřesahuje její rozměry a nijak nepřekáží. Zajistí tak pohodlné a bezproblémové používání.


 


 


 


  


 


 


Kvalitní materiál


Materiál adaptéru tvoří žáruvzdorný PC a měď. Společně tyto materiály vytváří bezpečný prostředek pro zapojení nabíječek ze zemí Severní, Střední a Jižní Ameriky, Japonska, jihovýchodní Asie, Austrálie, Nového Zélandu, Číny, všech států Britského společenství národů, Velké Británie, Afriky, Asie a Středního Východu.


 


 


 


  


 


 


Bezpečný adaptér


Maximální bezpečí zajišťuje mimo jiné také CE certifikace dokládající posouzení výrobku před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru a splňuje legislativní požadavky EU. Provozní napětí adaptéru je 100 až 250 V, maximální proud 10 A  a výkon 2 500 W.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 12 měsíců
Kód výrobce FIXCT-EU
Maximální výkon 2500
Maximální výstupní proud 10 A
Pojistka Ne
Typ adaptéru cestovní
Typ zásuvky US, UK, AU
USB výstup nemá
Vstupní napětí 110–230 V
Značky FIXED
Rozměry balení
Šířka výrobku 10.2 cm
Výška výrobku 4.8 cm
Hloubka výrobku 11.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg

Uživatelské recenze - Cestovní adaptér FIXED EU pro zapojení UK, US, AUS nabíječek do EU zásuvek (FIXCT-EU) - zánovní - 12 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 12 měsíců
Kód výrobce FIXCT-EU
Maximální výkon 2500
Maximální výstupní proud 10 A
Pojistka Ne
Typ adaptéru
cestovní
Typ zásuvky US, UK, AU
USB výstup
nemá
Vstupní napětí 110–230 V
Značky FIXED
Šířka výrobku 10.2 cm
Výška výrobku 4.8 cm
Hloubka výrobku 11.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg