×

Caterpillar

Všichni ji známe pod zkratkou CAT. Začala výrobou těžkých stavebních strojů, ve kterých pokračuje dodnes. Celosvětově uznávané produkty, které pochází z této americké dílny, mají bohatou historii, jež pouze dokazuje jejich odhodlání vytvářet věci s důrazem na kvalitu a odolnost. Současná produkce je úzce propojená s prací s těžkými stroji od oblečení přes boty, hodinky až po nářadí a extra odolné mobilní telefony. Heslo „Testované v reálném světě″ odráží sílu všech strojů. Caterpillar jednoduše vydrží a snese víc než ostatní.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

U dodavatele očekáváme 03.02.
1 549 Kč
můžete mít již 30.01.
14 490 Kč
můžete mít již 30.01.
5 590 Kč
U dodavatele očekáváme 03.02.
11 490 Kč
17 990 Kč

Všechny kategorie Caterpillar

Původem kalifornská společnost Caterpillar, zkráceně CAT, má za sebou dlouhou tradici a téměř sto let zkušeností. K těžkým strojům, kterými to celé začalo, časem přibyly další produkty jako odolné boty a oblečení, extra odolné mobilní tlačítkové telefony a dlouho na sebe nenechaly čekat ani dotykové telefony Caterpillar. Pro představu tvoří v současné době portfolio společnosti asi 20 značek.

Je tedy celkem přirozené, že když se CAT rozhodla začít vyrábět mobilní telefony, dávalo smysl, aby se jednalo o outdoorové vysoce odolné telefony. Na český trh první modely doputovaly někdy kolem roku 2012. Nyní značka nabízí jak dotykové smartphony, tak klasické tlačítkové telefony Caterpillar. Oba typy se díky svým robustním konstrukcím vyznačují odolností proti oděrkám a pádům, ale také například proti stříkající vodě. Pokud tedy pracujete v prašném prostředí nebo máte rádi adrenalin, vyrážíte často do hor či na vodu a bojíte se mít mobil u sebe, o telefony od Caterpillar se bát nemusíte.