×

Braun

Značka Braun se stala skoro synonymem pro elektrický holicí strojek. Věděli jste ale, že tato společnost se ještě před jeho prvními prodeji věnovala převážně radiopřijímačům a audiozařízením? Ty doby sice odvál čas, ale legendární holicí strojky zůstaly. Módní vlny navíc přinesly i jejich další varianty: Braun nabízí i epilátory i depilátory, zastřihovače na chloupky, vlasy i vousy a stará se tak o péči o tělo ve všech partiích. Braun už dávno neusiluje o maximální hygienu – tu má splněnou už dávno. Může se proto soustředit na další cíle, jako je pohodlné používání, rychlost, kvalitu a ergonomii. A daří se mu.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

můžete mít již 04.02.
449 Kč
můžete mít již 04.02.
3 669 Kč
můžete mít již 04.02.
999 Kč
můžete mít již 04.02.
909 Kč
můžete mít již 04.02.
8 999 Kč
můžete mít již 04.02.
1 799 Kč
můžete mít již 04.02.
2 399 Kč
můžete mít již 04.02.
259 Kč
můžete mít již 04.02.
1 899 Kč
můžete mít již 04.02.
899 Kč

Produkty značky Braun se postarají o to, abyste byli vždy šik. K těm nejznámějším bezesporu patří holicí strojky Braun, které udělají z každého muže gentlemana. Pomohou s úpravou strniště i plnovousu, a to za pomocí šikovného příslušenství k holicím strojkům. Hodit by se vám však mohly také zastřihovače vousů, jež se postarají třeba o dokonale zastřihnutou bradku. A pokud si chcete doma otevřít menší pánské kadeřnictví, zaujmout by vás mohly zastřihovače vlasů Braun. Nejen ženy ocení rovněž širokou nabídku depilátorů a epilátorů.

Upravený vzhled však neznamená jen pečlivý účes a zastřižené vousy. Určitě znáte přísloví, že šaty dělají člověka. A aby byl výsledný dojem co nejlepší, s jejich přípravou vám rády pomohou napařovací žehličky a parní generátory Braun, které si poradí i s těmi nejodolnějšími záhyby.

Pomocníky této značky oceníte také v kuchyni. Spolehněte se na mixéry a šlehače Braun, jež vám budou s radostí asistovat při vytváření nejrůznějších dobrot.