×

Black+Decker

Značka, která je známá i ve vesmíru. V malé dílně v Baltimoru si v roce 1910 dva mladí muži, S. Duncan Black a Alonzo G. Decker, splnili sen, díky kterému se dnes plní mnohé z těch našich. Začalo to patentem na uzávěry lahve od mléka a plnicí pistol na krém pro cukráře. Dnes je nabídka americké značky Black+Decker mnohem pestřejší. Své portfolio rozšířila o elektrické nářadí, zahradní techniku i produkty pro péči o domácnost, auto či vybavení do dílny a pro mistry malíře. Legendárním se stal rok 1971, kdy se vrtací hlava těchto šikovných mladých mužů s vizí ocitla na Měsíci. Následovaly mise Apollo 16 a 17 a dál... to už je příběh lidí tady na Zemi, kterým výrobky této společnosti ulehčují práci a inspirují je každý den.

Nejprodávanější v kategorii

Nejprodávanější

u vás již 06.12.
549 Kč
u vás již 06.12.
399 Kč
u vás již 06.12.
1 619 Kč
u vás již 06.12.
899 Kč
u vás již 06.12.
11 477 Kč
u vás již 06.12.
1 699 Kč
u vás již 06.12.
2 144 Kč
u vás již 06.12.
1 882 Kč
u vás již 06.12.
899 Kč
u vás již 06.12.
712 Kč

Vítejte v nabídce značky Black + Decker, která zaplavuje svět inovacemi už od roku 1910. Prvním patentem, jenž ji „vystřelil″ mezi špičku v oboru domácího ručního nářadí, byla zajisté půlpalcová ruční elektrická vrtačka s rukojetí a spínačem ve tvaru spouště. Následovala továrna v Baltimoru, prudký nárůst ve výrobě i tržbách. Značka byla originální také v prezentaci svých produktů obchodníkům. Aby jim byla blíž, vozila a předváděla svoje výrobky ve stylových autobusech. Cizí nebyla zakladatelům ani aviatika a oblast výroby rozšířili také o elektrické nářadí na opravu leteckých motorů.

Úspěch značky pomalu směřoval ke hvězdám. Těch dosáhli až díky vesmírné agentuře NASA, která jejich nářadí používala na Zemi i ve vesmíru. Největšímu úspěchu předcházely patenty např. na první akumulátorové nůžky na plot či první akumulátorovou elektrickou vrtačku poháněnou nikl-kadmiovými články na světě. Vlastní kousek tohoto velkého jména nyní můžete mít v domácnosti i vy.

Když vaří Black + Decker

Kde se vám kvalita Black + Decker osvědčí nejvíc? Přece v kuchyni! Pokud se rozhodnete upéct výjimečnou pochoutku, s lehkým průběhem práce vám pomohou kuchyňské roboty i ruční šlehače Black + Decker. Zdravým pokrmům a smoothie plnému vitamínů neodolá nikdo. Připravte si je s kvalitními tyčovými a stolními mixéry. A jestli máte chuť na masové speciality z mletého masa, o precizní mletí se postarají mlýnky na maso Black + Decker.

S nimi vyžehlíte (téměř) cokoliv

Hladký průběh v kuchyni můžete vystřídat vyhlazováním pokrčeného prádla s napařovacími žehličkami Black + Decker, které vyhladí každý záhyb díky nepřemožitelné síle páry.

Vytvořte si doma vlastní klimu

Potřebujete navrátit vzduchu optimální teplotu, abyste se v práci nebo doma cítili komfortně, ať už je léto, nebo zima? Black + Decker nabízí produkty, které dokážou udělat ze zimy teplo a naopak. Konvektory, radiátory, termoventilátory vytvoří teplo domova v jakémkoliv bytovém prostoru.
Pokud naopak toužíte po ochlazujícím vánku, ochlazovače vzduchu, klimatizace, ventilátory a větráky teplotu v domácnosti příjemně sníží.