×
Kód: PHIHX685047ZA1 ID: 1674831

Zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean HX6850/47 černý - zánovní - 12 měsíců záruka

Zánovní

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny...

Více informací
? 3 599 Kč Ušetříte: 648 Kč (18 %)
2 951 Kč
Není skladem?
Info

Máme v nové variantě

Popis produktu

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

sonický elektrický zubní kartáček • hlavice DiamondClean pro bělejší zuby • tři režimy čištění (Clean, White, Gum Care) • vhodný pro citlivé zuby • tlakový senzor • indikace potřeby výměny hlavice • časovač QuadPacer • mikrobubliny pro čištění mezizubních prostor • cestovní pouzdro v balení


Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Black Sonický elektrický zubní kartáček HX6850/47 


Citlivé zuby a dásně trápí mnoho z nás a vyžadují speciální péči. Sonický elektrický zubní kartáček ProtectiveClean Gum Health je pomáhá chránit. Je vybavený speciálním tlakovým senzorem, který dokáže rozpoznat příliš velký tlak a upozorní vás na to, že musíte na kartáček méně tlačit. Tím vašim dásním ulevuje a vede vás ke správné čisticí technice. V porovnání s tradičním čištěním zubů manuálním kartáčkem zlepšuje zdraví dásní až o 100 %. Na výběr máte ze 3 režimů čištění: Clean pro důkladné každodenní čištění, Gum Care pro extra masáž dásní a White pro efektivní odstraňování povrchových skvrn.


Technologie Philips Sonicare je mimořádně šetrná a hodí se i pro majitele rovnátek, korunek a zubních náhrad. Přístroj je také vybaven speciálními časovači, které hlídají doporučovanou dobu čištění a také to, abyste každé části úst věnovali dostatečnou pozornost. Součástí balení je i praktické pouzdro, do kterého kartáček přesně pasuje a můžete si ho s sebou snadno přibalit i na cesty.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Zabudovaný tlakový senzor vás upozorní, když při čištění příliš tlačíte 
  • Bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady
  • Technologie BrushSync – připomenutí výměny hlavice 


Vždy je způsob, jak čistit lépe.

 


Technologie Philips Sonicare


Osvědčená technologie Philips Sonicare pečuje o zdraví vaší ústní dutiny s mimořádnou šetrností. Její princip je založený na kombinaci stíravého a pulzujícího pohybu, které společně efektivně odstraňují zubní plak a perfektně čistí mezizubní prostory i linie podél dásní.

  


Zabudovaný tlakový senzor vás upozorní, když při čištění příliš tlačíte


Příliš velký tlak vyvinutý na dásně během čištění může způsobit celou řadu zdravotních potíží, elektrický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health vám proto ideální hodnoty tlaku pomáhá hlídat. Pokud na zuby a dásně kartáčkem příliš tlačíte, upozorní vás na to jemnou pulzací. Tím pomáhá pečovat o zdraví vaší ústní dutiny.


 


 


  Technologie BrushSync - připomenutí výměny hlavice


Sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health je vybavený chytrou technologií BrushSync. Ta je na základě čipů schopna synchronizovat tělo kartáčku a jeho hlavici. Přístroj pak sbírá data o používání hlavice a sleduje její reálné opotřebení. Když je třeba hlavici vyměnit za novou, automaticky vás na to upozorní.


 Bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady


Sonické elektrické zubní kartáčky společnosti Philips jsou mimořádně šetrné. Jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné pro použití s rovnátky, zubními výplněmi, korunkami i fazetami. Pravidelným používáním tohoto přístroje pomáháte předcházet tvorbě zubního kazu a přispíváte ke zdraví vaší ústní dutiny.


 


 
 


Přirozeně bělejší zuby


Pokud toužíte po bělejším úsměvu, použijte kartáčkovou hlavici W2 DiamondClean, která aktivně přispívá k odstranění povrchových skvrn. Je prokázáno, že tato hlavice díky hustému osázení jemnými vlákny zesvětlí zuby za pouhý jeden týden.


 


 
 


Tři režimy čištění


Dopřejte vaší ústní dutině takovou péči, která je vám nejpříjemnější. Na výběr máte tři režimy čištění: režim Clean pro důkladné každodenní čištění, režim White pro efektivní odstranění povrchových skvrn a režim Gum Care, ve kterém vás po standardních dvou minutách určených pro čištění zubů čeká extra minuta čištění s nižší intenzitou pro jemnou masáž dásní.

  


Užitečné časovače


Kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health pro váš ještě větší komfort hlídá dobu, po kterou ho používáte. Časovač s názvem QuadPacer vám vysílá signály v okamžiku, kdy je čas se přesunout do další části úst. Časovač Smartimer vám dá znamení v okamžiku, kdy uplynuly dvě minuty, což je doporučovaná doba čištění zubů.


 


  


Cestovní pouzdro a nabíječka


K sonickému elektrickému zubnímu kartáčku Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health patří elegantní cestovní pouzdro z prémiového materiálu pro hygienické uložení přístroje a kompaktní nabíjecí základna v minimalistickém designu. Jedno plné nabití kartáčku vystačí asi na dva týdny při různé frekvenci čištění zubů.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 12 měsíců
Technologie čištění sonická
Určení pro dospělé
Zdroj energie nabíjecí akumulátor
Výbava, funkce časovač, cestovní pouzdro, tlakový senzor
Značka kvality dTest Ne
Značky Philips
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.8 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hloubka výrobku 5.2 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 24.4 cm
Výška výrobku 17.5 cm
Hloubka výrobku 6.9 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg

Uživatelské recenze - Zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean HX6850/47 černý - zánovní - 12 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 12 měsíců
Technologie čištění
sonická
Určení pro dospělé
Zdroj energie nabíjecí akumulátor
Výbava, funkce časovač, cestovní pouzdro, tlakový senzor
Značka kvality dTest
Ne
Značky Philips
Šířka výrobku 13.8 cm
Výška výrobku 19.0 cm
Hloubka výrobku 5.2 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Šířka výrobku 24.4 cm
Výška výrobku 17.5 cm
Hloubka výrobku 6.9 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg