×
Kód: PHISTH703010ZA1 ID: 1669806

Napařovač oděvů Philips 7000 Series STH7030/10 bílý - zánovní - 12 měsíců záruka

Zánovní

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny...

Více informací
? 2 499 Kč Ušetříte: 500 Kč (20 %)
1 999 Kč
můžete mít již 06.02.
Info

Máme i v nové variantě.

Popis produktu

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

ruční napařovač oděvů • výkon 1 500 W • parní výkon 28 g/min • 200 ml a 100 ml nádržka na vodu • 2 stupně napařování • připraven za 30 sekund • polohovatelná hlava • technologie OptimalTEMP chrání látku • délka kabelu 2,5 m • V × Š × H: 14,1 × 12,9 × 35,5 cm

https://www.kasa.cz/services/TsPreviewProduct/?match=PHISTH703010Philips 7000 Series STH7030/10, bílá


Pokud patříte k těm, kteří nemají vždy dostatek času na žehlení, ale chcete, aby vaše oblečení vypadalo upraveně a svěže, ruční napařovač oděvů Philips 7000 Series se stane vaším nepostradatelným pomocníkem. Stačí na něj jednoduše nasadit nádržku s vodou a zapnout jej. Během okamžiku můžete proudem horké páry vaše oblíbené kousky zbavit záhybů nebo nepříjemných pachů a dodat jim ztracenou jiskru. Zabere to jen malou chvíli! Se stejným nastavením můžete ošetřit všechny typy žehlitelných látek, a to díky pokročilé technologii OptimalTEMP, která zaručuje nahřátí žehlicí destičky na takovou teplotu, která je bezpečná pro použití na všech typech žehlitelných látek.


Hlavice ručního napařovače je flexibilní, umožňuje vertikální i horizontální napařování, a navíc umožňuje hlavici nastavit tak, aby přístroj příliš nezatěžoval vaše zápěstí. Hlavice má unikátní tvar se špičatým hrotem, který umožňuje bez sebemenších problémů vyhladit látku v okolí knoflíků, zipů nebo ozdobných aplikací. Součástí balení jsou také dvě nádržky na vodu s různými objemy, které můžete měnit podle aktuální potřeby. Přístroj nabízí také dva režimy nastavení výstupu páry: v režimu ECO přístroj šetří vodou a v režimu MAX se snadno poddají i ty nejodolnější záhyby a pomačkání. Kompaktní design přístroje z něj činí ideální nástroj pro snadnou úpravu svršků na cestách. 

 


Klíčové vlastnosti:


  • Snadné a rychlé vyhlazení záhybů z látek doma i na cestách
  • Kompaktní a elegantní design
  • Osvěžení oděvů a efektivní odstranění pachů a bakterií
  • Ruční napařovač s výkonem 1 500 W a 2 stupni napařování
  • Parní výkon 28 g/m je připraven během 30 sekund
  • 2 nádržky na vodu s obsahem 100 ml a 200 ml
  • Dokonalý tvar špičky pro odolné záhyby a polohovatelná hlava
  • Technologie OptimalTEMP zajistí ochranu látky bez spálení

 


Využijte svůj šatník na maximum.

 


Jedinečná nastavitelná hlavice


Kompaktní ruční napařovač oděvů Philips 7000 Series odstraňuje záhyby z visícího či položeného oblečení velmi rychle a s lehkostí. Má důmyslnou konstrukci s nastavitelnou hlavicí, díky které je možné oblečení ošetřovat v libovolném úhlu. Tuto hlavici lze navíc flexibilně natočit tak, abyste ulevili svému zápěstí.


 
 


Špičatý hrot napařovací destičky


Praktický ruční napařovač oděvů Philips 7000 Series se díky své unikátní napařovací destičce se špičatým hrotem dostane i k těm nejhůře přístupným místům, jako jsou límce, okolí knoflíků, zipů nebo aplikací. Oděvy kompletně vyhladíte a osvěžíte během několika okamžiků.

 


Připraveno k použití do 30 sekund


Žádné složité nastavování přístroje, třídění oblečení ani zdlouhavé čekání na to správné nahřátí není třeba. Ruční napařovač Philips 7000 Series je připravený k používání už za 30 vteřin, automaticky vás na to upozorní rozsvícená kontrolka na rukojeti.

 


Inovativní technologie OptimalTEMP


Šetrný napařovač Philips 7000 Series se postará o všechny kousky ve vašem šatníku a během několika chvil je vyhladí a osvěží. Přístroj využívá inovativní technologií OptimalTEMP, která zaručuje, že žádná žehlitelná látka nebude spálená ani poškozená

 


Dvě vyměnitelné nádržky na vodu


Ať už potřebujete upravit pouze pár kousků oblečení, nebo chcete zbavit pomačkání celý váš šatník, na ruční napařovač oděvů Philips 7000 Series se můžete spolehnout. Patří k němu dvě nádržky na vodu, mezi kterými si můžete vybrat podle toho, kolik práce vás čeká. Menší má objem 100 ml a větší má objem 200 ml.

 


2 různá nastavení výstupu páry


Zvolte takový režim výstupu páry, který v dané chvíli potřebujete. Ruční napařovač oděvů Philips 7000 Series nabízí režim ECO pro odstraňování záhybů a energetickou úsporu a režim MAX pro vyhlazování velmi nepoddajných záhybů.

 


Není třeba žehlicí prkno


Ruční napařovač oděvů Philips 7000 Series je navržen tak, aby byl vysoce efektivní při vertikálním napařování i ošetřování položených oděvů. K obsluze přístroje nepotřebujete žehlicí prkno. Jeho kompaktní design oceníte i na cestách mimo domov. 


Dokumentace k tomuto produktu
Produktový list CZ Stáhnout / (262.91 kB)
PHISTH703010 Stáhnout / (3.53 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 12 měsíců
Typ napařovače ruční
Příkon 1500 W
Objem nádržky (na vodu) 200 ml
Parní výkon 28 g/min.
Bezpečnostní vypínání Ne
Odvápňování Ne
Systém proti odkapávání Ne
Značky Philips
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.9 cm
Výška výrobku 14.1 cm
Hloubka výrobku 35.5 cm
Rozměry balení
Šířka výrobku 15.6 cm
Výška výrobku 15.1 cm
Hloubka výrobku 35.2 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg

Uživatelské recenze - Napařovač oděvů Philips 7000 Series STH7030/10 bílý - zánovní - 12 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 12 měsíců
Typ napařovače ruční
Příkon
1500 W
Objem nádržky (na vodu) 200 ml
Parní výkon 28 g/min.
Bezpečnostní vypínání
Ne
Odvápňování
Ne
Systém proti odkapávání
Ne
Značky Philips
Šířka výrobku 12.9 cm
Výška výrobku 14.1 cm
Hloubka výrobku 35.5 cm
Šířka výrobku 15.6 cm
Výška výrobku 15.1 cm
Hloubka výrobku 35.2 cm
Hmotnost výrobku 1.6 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Produktový list CZ Stáhnout / (262.91 kB)
PHISTH703010 Stáhnout / (3.53 MB)