Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního...
Více informací
Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 24 měsíců.
prachovka pro tyčový vysavač • potah vhodný na choulostivé povrchy • přidaný sací výkon • vnitřní pružina pro snadné ohýbání • vhodná i na obrazovky, listy rostlin, šperky • pratelný potah • pro vysavače Electrolux 800 • 1× náhradní potah
Prachovka Electrolux ZE146 je nástavec navržený speciálně pro tyčový vysavač Electrolux 800. S její pomocí odstraníte prach a další nečistoty z těžko dostupných míst a velmi choulostivých povrchů. Příslušenství zároveň zabrání rozvíření prachu zpět do vzduchu.
Součástí prachovky je vnitřní pružina, která umožňuje její ohýbání kolem předmětů. Díky tomu dosáhnete i do těžko dostupných míst a koutů, aniž byste museli cokoliv zvedat nebo posouvat. Usnadněte si úklid na maximum!
Potah prachovky je mimořádně nadýchaný, takže šetrně opečovává všechny typy povrchů. V kombinaci s ohebnou konstrukcí vám navíc umožní čistit i velmi křehké předměty. Patří mezi ně například monitory počítačů a listy rostlin.
Víte, že bez obav můžete vyluxovat i prach z krabice s Legem nebo ze šperků? Tento nástavec je na to ideální, neboť zabrání ztrátě jakéhokoliv drobného předmětu.
Chlupatý potah můžete v případě potřeby jednoduše sundat a vyprat v pračce. Údržba tohoto příslušenství je tak velmi snadná. Součástí balení je navíc jeden náhradní potah, takže je můžete libovolně střídat.
Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.
Hodnotilo 0 uživatelů