×
Kód: PHIS998255ZA1 ID: 1681416

Holicí strojek Philips Series 9000 S9982/55 Wet & Dry - zánovní - 12 měsíců záruka

Zánovní

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny...

Více informací
? 8 999 Kč Ušetříte: 1 080 Kč (12 %)
7 919 Kč
můžete mít již 22.03.
Info

Máme i v nové variantě.

Popis produktu

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

pánský holicí strojek • frézkový trojhlavý systém • výdrž akumulátoru 60 min. • samoostřicí břity SteelPrecision • suché i mokré holení • technologie SkinIQ • povrchová vrstva s mikroperličkami • nabíjení 1 hodina • flexibilní 360° otočné hlavy • senzor Power Adapt • cestovní pouzdro • výklopný zastřihovač • Bluetooth připojení k chytrému telefonu • čisticí stanice Quick Cleaning Pod • typ náhradních hlavic SH91 • OLED displej • indikátor nabití a cestovního zámku • připomenutí čištění a zpětné vazby pohybu • rozměry 16,2 × 24,5 × 16 cm • hmotnost 1,1 kg

Philips Series 9000 Pánský elektrický holicí strojek Wet & Dry S9982/55


Dokonalé oholení, maximální komfort s technologií SkinIQ


Elektrický holicí strojek Philips řady 9000 je navržený tak, aby se maximálně přizpůsobil jedinečným tvarům vaší tváře a perfektně oholil bez podráždění. Je vybaven progresivní technologií SkinIQ, která vás navádí k ještě lepší holicí technice a skvěle hladké tváři s použitím méně tahů strojkem po pokožce. Přístroj během používání v reálném čase sbírá informace o vašich holicích potřebách a prostřednictvím chytré mobilní aplikace vám nabízí okamžitou zpětnou vazbu a personalizované tipy pro ještě lepší výsledky. Senzor Pressure Guard hlídá optimální tlak vyvíjený na pokožku, senzor Power Adapt dokáže vyslat přístroji signál k uzpůsobení holicího výkonu v závislosti na hustotě vousů a senzor Motion Control studuje každý váš pohyb po tváři a navádí vás k efektivnější technice.


Přístroj využívá 72 mimořádně odolných břitů Dual StealPrecision, které během jediné minuty vykonají až 150 000 holicích pohybů, přičemž se o sebe jemně třou a automaticky se tak ostří. Hlavice zařízení má speciální povrchovou úpravu SkinGlide s 2 000 mikroperličkami na 1 mm2, která zaručuje snížení tření mezi strojkem a pokožkou a zabraňuje podráždění. Pro doladění drobných detailů využijete výklopný zastřihovač integrovaný do rukojeti přístroje. Holicí strojek Philips řady 9000 můžete používat úplně na sucho, nebo v kombinaci s vodou a holicí pěnou či gelem. Údržba přístroje je velmi snadná díky praktické čistící stanici.

 


Klíčové vlastnosti:


  • Progresivní technologie SkinIQ navádí k těm nejlepším výsledkům
  • Mokré i suché holení bez podráždění
  • Chytrá mobilní aplikace pro zpětnou vazbu a personalizované rady
  • Výdrž akumulátoru 60 minut

 


Šetrný k citlivé pokožce!

  


Inovativní technologie SkinIQ


Tajemství perfektních výsledků elektrického holicího strojku Philips řady 9000 spočívá v inovativní technologii SkinIQ, díky které dokáže přístroj vnímat způsob, jakým se holíte, a navádět vás k tomu nejhladšímu oholení bez podráždění za několik málo pohybů.

 


Hladké oholení


Přístroj využívá 72 samoostřících břitů Dual SteelPrecision, které za jedinou minutu v provozu vykonají až 150 000 pohybů. Hlavy holicího strojku se otáčejí o 360°, jsou mimořádně flexibilní a perfektně se přizpůsobují jedinečným tvarům vaší tváře. Místa mezi jednotlivými hlavami přístroje mají speciální povrchovou úpravu SkinGlide s 2000 mikroperličkami na 1 mm2 pro plynulý pohyb po pokožce. Tření mezi strojkem a pokožkou se díky ní zmenšuje až o 25 %*. Holicí strojek se vám 100% přizpůsobí za každé situace: je jen na vás, zda preferujete suché holení, nebo se holíte na mokro s použitím holicí pěny či gelu. Přístroj je voděodolný a můžete ho tak používat i ve sprše.

 


Tlakový senzor Pressure Guard


Používání elektrického holicího strojku Philips řady 9000 je mimořádně snadné díky tlakovému senzoru Pressure Guard. Přístroj dokáže během používání snímat tlak vyvíjený na pokožku a pozná, když strojkem na pokožku příliš tlačíte, nebo naopak nejste v dostatečném kontaktu s vousy. V takovém případě vás světelnou signalizací upozorní na nevhodný tlak vyvíjený na pokožku a navede vás ke správné technice holení. Pomáhá vám tak dosáhnout optimálních výsledků bez podráždění pokožky.

 


Senzor Power Adapt přizpůsobí výkon podle hustoty vousů


Vousy na různých částech tváře jsou jinak husté, a proto vyžadují jiný holicí výkon. Philips řady 9000 má zabudovaný jedinečný senzor Power Adapt, díky kterému dokáže rozeznat hustotu vousů v ošetřované části obličeje a snímá ji až 500x za vteřinu. Podle sebraných dat přizpůsobuje svůj holicí výkon tak, aby se každé holené ploše obličeje dostalo té nejvhodnější péče.

 


Senzor Motion Control navádí k nejefektivnějšímu oholení


Moderní holicí strojek Philips řady 9000 o vaši pokožku pečuje zcela novým způsobem. Je vybavený inovativním senzorem Motion Control, díky kterému zaznamenává každý váš pohyb po tváři a na základě sebraných dat je přístroj schopen nabídnout personalizované rady a tipy pro ještě lepší holení prostřednictvím chytré mobilní aplikace. Už po třech holeních si většina mužů osvojila lepší techniku holení s ještě menším počtem tahů.**

 


Bezdrátová čistící stanice Quick Clean Pod


Elektrický holicí strojek se čistí stejně snadno, jako se používá. Díky bezdrátové čistící stanici se přístroj o vše postará za vás, vyčistí se a promaže zcela sám - a celý proces trvá přibližně jednu minutu. Čištění tímto způsobem je až 10x efektivnější než důkladné omytí pod tekoucí vodou.*** Stanice Quick Clean Pod je velmi malá a lehká, můžete si ji tak bez problémů zabalit s sebou i na cesty.

 


Personalizace skrze mobilní aplikaci GroomTribe


Abyste potenciál holicího strojku Philips řady 9000 dokázali využít naplno, stáhněte si bezplatnou mobilní aplikaci GroomTribe. Přístroj vás jejím prostřednictvím bude navádět k ještě lepšímu a rychlejšímu holení bez podráždění a na méně tahů. Využívá k tomu informace získané citlivými senzory přístroje během používání.

 


Výklopný zastřihovač


Holicí strojek Philips řady 9000 je vybavený praktickým výklopným zastřihovačem, který je integrovaný přímo do jeho těla. Díky němu můžete snadno zastřihnout knír, upravit kotlety a bradku, nebo vytvořit přesné linie vousů.

 


Cestovní pouzdro


Dopřejte si hladké oholení i mimo domov! Elektrický holicí strojek Philips řady 9000 se dodává s praktickým pevným pouzdrem, do kterého přesně zapadne a můžete si ho tak bezpečně přibalit s sebou na cesty.

 


60 minut holení na jedno nabití


Špičkový výkon přístroje Philips řady 9000 zaručuje spolehlivá lithium-iontová baterie. Plné nabití zaručí až 60 minut provozu bez kabelu. Přístroj můžete dobíjet a skladovat v praktickém nabíjecím stojanu s minimalistickým designem.

 


* v porovnání s materiálem bez povrchové úpravy


** Založené na sérii Philips S7000 a používání aplikace GroomTribe v roce 2019


***porovnání stavu nečistot vzniknutých holením v přístroji po použití čisticí stanice a roztoku vs. čisticí stanice a vody

Dokumentace k tomuto produktu
Návod CZ S9982_55_DFU_CES_21031500ih Stáhnout / (3.58 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 12 měsíců
Typ holicího strojku frézkový
Zdroj energie aku
Provedení planžety / frézky 3 frézky
Hlava holicí hlava
Použití a údržba omyvatelný
Doba provozu 60 min.
Doba nabíjení 1 hod.
Zastřihování Ano
Čisticí jednotka Ano
LCD displej Ano
LED kontrolky Ano
Indikace nabíjení Ano
Značky Philips
Rozměry balení
Šířka výrobku 16.2 cm
Výška výrobku 24.5 cm
Hloubka výrobku 16.0 cm
Hmotnost výrobku 1.1 kg

Uživatelské recenze - Holicí strojek Philips Series 9000 S9982/55 Wet & Dry - zánovní - 12 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 12 měsíců
Typ holicího strojku frézkový
Zdroj energie aku
Provedení planžety / frézky
3 frézky
Hlava
holicí hlava
Použití a údržba omyvatelný
Doba provozu 60 min.
Doba nabíjení 1 hod.
Zastřihování Ano
Čisticí jednotka
Ano
LCD displej Ano
LED kontrolky Ano
Indikace nabíjení Ano
Značky Philips
Šířka výrobku 16.2 cm
Výška výrobku 24.5 cm
Hloubka výrobku 16.0 cm
Hmotnost výrobku 1.1 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Návod CZ S9982_55_DFU_CES_21031500ih Stáhnout / (3.58 MB)