×
Kód: PHIBRI95700ZA1 ID: 1674955

Epilátor Philips Series 9000 BRI957/00 růžový - zánovní - 12 měsíců záruka

Zánovní

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny...

Více informací
? 14 999 Kč Ušetříte: 1 800 Kč (12 %)
13 199 Kč
můžete mít již 05.02.
Info

Máme i v nové variantě.

Popis produktu

Plně funkční, krátce použité nebo servisované zboží bez známek poškození a opotřebení, u kterého je jistota, že je v perfektním stavu (např. zboží vráceno zákazníkem do 14 dní). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 12 měsíců.

dámský epilátor • 230V • možnost používat bezdrátově ale i se zapojením do sítě • odstraňování chloupků pomocí technologie IPL • nástavce na tělo, obličej, oblast linie bikin a podpaží • SmartSkin senzor odstínu pokožky • životnost více než 450 000 záblesků

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00Philips Lumea Series 9000 IPL BRI957/00


Zažijte dlouhotrvající pocit hedvábné hladkosti na vlastní kůži! Ošetření intenzivním pulzním světlem je bezbolestné a efektivní na široké škále odstínů pokožky. Záblesky působí přímo na kořínky chloupků, což způsobuje jejich vypadávání a opakování procedur dokonce zabraňuje dalšímu růstu. Na výběr máte z 5 nastavení intenzity ošetření pro vaše maximální pohodlí, přístroj navíc sám dokáže rozpoznat typ vaší pokožky a doporučit vám nejvhodnější nastavení. Plánování jednotlivých ošetření vám usnadní chytrá mobilní aplikace


IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 s technologií SenseIQ byl navržen a vyvinut ve spolupráci se zkušenými dermatology, stejně jako 4 nástavce, které k epilátoru patří. Nástavce se dokonale přizpůsobí tvaru těla a zajišťují tu nejlepší péči oblasti tváře, podpaží, nohou i třísel. Přístroj má mimořádně dlouhou životnost (až 450 000 záblesků). 

 


Klíčové vlastnosti:


  • Technologie světelných záblesků (IPL) pro domácí použití
  • SenseIQ senzor pro šetrnou a efektivní péči pro různé typy pokožky
  • Životnost více než 450 000 záblesků
  • Praktické nástavce pro použití na těle, obličeji i v citlivých oblastech
  • Bezbolestná aplikace
  • Režim Slide&Flash – automatické záblesky


 Dokonale hladká pokožka po dobu až 6 měsíců. *

 


Pokročilá technologie IPL


Při ošetření intenzivním pulzním světlem (IPL) na kořínky chloupků působí jemné záblesky, které dokážou přerušit jejich růstovou fázi. Chloupky pak přirozeně vypadávají a při opakování procedury se výrazně zpomalí jejich růst. IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 BRI957/00 navíc dokáže optimalizovat ošetření díky unikátním nástavcům pro každou oblast těla a zajistit tak ještě lepší výsledky. Používání přístroje je nejenom velmi jednoduché, ale především bezbolestné a nedráždí ani ty nejcitlivější oblasti. Vše, co pro hladkou pokožku celého těla potřebujete, je součástí balení. Není třeba dokupovat žádné další příslušenství ani speciální gely.

 


Ověřená účinnost ošetření


Studie prokázaly, že po pouhých třech ošetřeních se můžete zbavit až 92 % nežádoucích chloupků** a dodržení plánu ošetření vám zaručí hladkou a jemnou pokožku po dlouhé týdny. Aplikací pulzního světla přitom vůbec nemusíte trávit dlouhé hodiny! Používání usnadňuje režim Slide&Flash***, díky kterému jsou záblesky automatické. Stačí pouze držet tlačítko. Například ošetření obou lýtek pak zabere asi 8,5 minuty. Nelimituje vás ani délka kabelu, epilátor je možné používat i bez připojení do sítě.

 


Technologie SenseIQ


Díky chytré technologie SenseIQ je používání epilátoru Philips Lumea Series 9000 BRI957/00 mimořádně jednoduché. Inteligentní senzor SmartSkin dokáže zjistit, jak intenzivní ošetření vaše pokožka vyžaduje a na základě získaných dat doporučí nastavení, které je pro vás nejvhodnější. Poté stačí přiložit přístroj k pokožce a stisknutím tlačítka začít vysílat záblesky.

 


Bezbolestná aplikace


Každá část vašeho těla je jiná, všechny si však zaslouží jemné zacházení bez podráždění. Součástí IPL epilátoru Philips Lumea Series 9000 BRI957/00 je čtveřice jedinečných nástavců, které propouští záblesky s ohledem na sílu a hustotu chloupků a citlivost pokožky v dané oblasti. Ošetření je díky nim naprosto bezbolestné.

 


Komplexní řešení pro mnoho odstínů pokožky


Technologie IPL je mimořádně účinná, předpokládá ale velký kontrast mezi pigmentem chloupků a odstínem kůže. Skvělých výsledků dosahuje na široké škále barev chloupků a odstínů pokožky: od tmavě blond chloupků po ty černé, od velmi světlé pokožky po tmavě hnědou. Metoda naopak není vhodná pro velmi světlé, šedé a zrzavé chloupky ani pro velmi tmavou pokožku.

 


Nástavec na tělo


Nástavec na tělo se díky plochému aplikačnímu okénku hodí pro větší plochy těla.  Je speciálně navržený pro ošetření nohou, rukou, zad a břicha.

 


Nástavec na podpaží


Chloupky v podpaží jsou hůře přístupné. Zaoblený nástavec pro ošetření oblasti podpažní jamky zajistí pro tuto oblast dokonalou péči.

 


Nástavec na obličej


Jedinečný nástavec, díky kterému se zbavíte nechtěných chloupků nad horním rtem, na bradě nebo čelisti. Integrovaný barevný filtr zajišťuje tu správnou intenzitu záblesků pro obličej.

 


Nástavec na oblast bikin


Nástavec na účinné, ale šetrné ošetření intimních partií má průhlednější filtr, který si poradí i se silnějšími chloupky. Oblasti bikin, která bývá často velmi citlivá, se tak dostane optimální péče bez nepříjemného podráždění.

 


Chytrá mobilní aplikace


Aplikace Philips Lumea IPL se stane vaším osobním rádcem na cestě za hladkou a jemnou pokožkou. Upozorní vás na potřebu dalšího ošetření a zajistí vám jedinečné tipy přesně pro vás a váš odstín pokožky. Je dostupná pro systém iOS a Android, a to zdarma. 

  


* Průměrný výsledek 77 % redukce chloupků na nohou, po úplném ošetřovacím cyklu (12 ošetření), objektivní studie na 48 ženách v Nizozemí a Rakousku. Studie byla realizovaná společností Philips.


** Měřeno na nohou, po 3 ošetřeních, 27 z 55 žen dosáhlo výsledku 92 % či více při dodržování doporučeného plánu ošetření. Individuální výsledky se mohou lišit. Studie byla realizovaná společností Philips.


*** Režim Flash&Slide se spustí po připojení zařízení do elektrické sítě.

Dokumentace k tomuto produktu
13-Manual 3000.058.8021.2_web Stáhnout / (6.8 MB)
PL-BRI957_00_cs_CZ_b2c_PSS Stáhnout / (898.64 kB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 12 měsíců
Typ holicího strojku IPL
Osvětlení ne
Zdroj energie aku, síťový 230 V
Masážní systém Ne
Typ epilátoru IPL (intenzivní pulzní světlo)
Životnost žárovky (počet záblesků) 450000
Značka kvality dTest Ne
Značky Philips
Rozměry balení
Šířka výrobku 27.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 25.0 cm
Hmotnost výrobku 1.9 kg

Uživatelské recenze - Epilátor Philips Series 9000 BRI957/00 růžový - zánovní - 12 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 12 měsíců
Typ holicího strojku IPL
Osvětlení ne
Zdroj energie aku, síťový 230 V
Masážní systém
Ne
Typ epilátoru
IPL (intenzivní pulzní světlo)
Životnost žárovky (počet záblesků) 450000
Značka kvality dTest
Ne
Značky Philips
Šířka výrobku 27.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 25.0 cm
Hmotnost výrobku 1.9 kg
Dokumentace k tomuto produktu
13-Manual 3000.058.8021.2_web Stáhnout / (6.8 MB)
PL-BRI957_00_cs_CZ_b2c_PSS Stáhnout / (898.64 kB)