×
Kód: SAMRH69B8941B1EF ID: 1644013

Americká lednice Samsung RS8000 RH69B8941B1/EF černá

doprava zdarma 1 000 Kč ZPĚT

americká chladnička • výška 178 cm • objem chladničky 403 l / mrazničky 242 l • energetická třída E • 20 let záruka na kompresor • True No Frost – beznámrazová technologie • dvojitý chladicí systém...

49 990 Kč
u vás již 04.10.

Může se hodit

ETA 594690000
ETA 594690000
159 Kč
Electrolux E4RTDR01
Electrolux E4RTDR01
659 Kč
Whirlpool ICM 101
Whirlpool ICM 101
590 Kč

Vše o produktu

americká chladnička • výška 178 cm • objem chladničky 403 l / mrazničky 242 l • energetická třída E • 20 let záruka na kompresor • True No Frost – beznámrazová technologie • dvojitý chladicí systém Twin Cooling Plus – vyvážená vnitřní teplota • funkce Power Cool / Power Freeze – rychlé zchlazení / zmrazení potravin • zabudovaný výrobník ledu a dávkovač vody • hlučnost 36 dB • V × Š × H: 178 × 91,2 × 71,6 cm

Samsung RH69B8941B1/EF, NoFrost


Americká lednice Samsung RH69B8941B1/EF s beznámrazovou technologií True No Frost vám poskytne dostatek prostoru pro chlazené i mražené potraviny. Díky vnitřnímu objemu chladničky 403 litrůmrazničky 242 litrů do ní uschováte i velký rodinný nákup na celý týden. Ten také rychle zchladíte a zmrazíte pomocí funkcí Power Cool a Power Freeze. Nejen váš nákup, ale i vy se perfektně zchladíte v horkých letních dnech vychlazenou vodou, kterou si napustíte z dávkovače vody integrovaného do vnitřního čela dveří. A ještě více osvěžení si dopřejete díky vnitřnímu výrobníku ledu.


Špičkové technologie


Lednici moderního vzhledu doplňuje speciální povrch proti otiskům prstů, takže bude vždy krásná a čistá bez nevzhledných čmouh. Perfektně navíc zapadne do všech moderních kuchyní a svými madly nijak nepřekáží v prostoru, jelikož jsou chytře zapuštěná. O obsahu lednice budete mít dokonalý přehled zásluhou integrovaného LED osvětlení, které posvítí i na ty nejzazší police. Ovládací panel se nachází uvnitř lednice a díky své jednoduchosti a nízkému umístění zvládnou lednici ovládat i senioři či osoby na invalidním vozíku.

 


Klíčové vlastnosti: 


  • Americká chladnička s beznámrazovou technologií True No Frost
  • Moderní design se speciální úpravou proti otiskům a čmouhám
  • Velký objem chladicí (403 l) a mrazicí (242 l) části
  • Funkce rychlého zchlazení (Power Cool) a zmrazení (Power Freeze) potravin
  • Integrovaný výrobník ledu a dávkovač vody

 


Komfort moderního chlazení a technologických inovací.


 


20letá záruka na invertorový kompresor


Kompresor se umí automaticky přizpůsobit potřebám spotřebiče a upravit své fungování dle chlazení. Tím dochází k nízké spotřebě energií i tichému provozu. Společnost Samsung na digitální invertorový kompresor poskytuje až 20letou záruku.


 


 


 
 


Zdravé a rychlé osvěžení


Doplňte svou pečlivě vyladěnou kuchyň o pomocníka, jenž vám pomůže s chlazením i přípravou všech vašich oblíbených potravin a jídel. Nádherný design a inovativní způsoby chlazení dodají všem uloženým položkám řádnou péči, přičemž o rychlé a zdravé osvěžení se postará vestavěný automatický výrobník ledu a modul Beverage Center se snadným přístupem a mnohem nižší možností jakékoliv kontaminace potravinami nebo bakteriemi. Vodu uloží v 1,4l samodoplňovacím džbánku s vyčištěnou vodou bez přítomnosti BPA, do které stačí přidat bylinky nebo kousky ovoce a lahodné zdravé osvěžení je hned na světě.

 


Nic před vámi neskrývá


Neztrácejte čas naháněním často již vlivem přehlédnutí expirovaných potravin v zadních prostorech lednice. Samsung RH69B8941B1/EF vám umožní udržet dokonalý přehled o těch nejčastěji používaných položkách díky speciálnímu Food ShowCase – "lednici v lednici", která pomůže rychle nalézt třeba ingredience, které jste si připravili na vaření, nebo se může proměnit v samoobslužný bar s oblíbenými nápoji. Chladicí plát Metal Cooling posléze přispěje k uchování čerstvosti všech položek po mnohem delší dobu.

 


Víc ledu, víc možností


Mějte připraveno ledové osvěžení pro jakoukoliv příležitost s automatickým výrobníkem ledu Dual Auto Ice Maker. Ten produkuje jak velké, tak menší kostky, které budou přímo ideálním společníkem vašich drinků. Denně jich zvládne vyrobit až 2,3 kilogramu, jež posléze uskladní v prostoru, určeném pro až 3,8 kg ledu. A protože se nachází uvnitř mrazničky, nikterak neubere prostor košům ve dveřích lednice.

 


Obrovská uvnitř, tenká navenek


Nebojte se, že byste do chladničky neuložili vše potřebné. Vysoká vnitřní kapacita 645 l je doplněna o unikátní technologii SpaceMax, používající speciální izolaci z kvalitního uretanu, která snižuje tloušťku stěn, aniž by byla ovlivněna energetická efektivita. Tím vytváří mnohem více místa bez nežádoucího nárůstu vnějších rozměrů spotřebiče.

 


5 možností rychlé přeměny


Úložiště, které poslouží všem vašim požadavkům, zajistí pokročilé řešení Twin Cooling s možností přepínání mezi 5 rozličnými režimy. S jejich pomocí budete moci například přeměnit mrazničku na chladničku a uskladnit více čerstvého jídla, nebo ji úplně vypnout, a tím šetřit drahocennou elektrickou energii.

 


Svěžest, kterou darovala příroda


O rozličné druhy jídla se náležitě postará technologie Twin Cooling Plus, jež optimalizuje teplotu a vlhkost vzduchu v lednici i mrazničce pomocí nezávislého systému chlazení v každé části spotřebiče. Podmínky skladování se posléze projeví v přirozené a bohaté chuti všech zde uskladněných položek a navíc zamezí náhodnému smísení pachů vedle sebe se nacházejících potravin.

 


Moderní vzhled i technologie chlazení


Získejte zařízení, které přirozeně doplní moderní vzhled vaší kuchyně. Rychle se sladí s vašimi stávajícími spotřebiči i skříňkami a vytvoří prostředí, ve kterém bude vaření každodenním potěšením. Minimalistický design s plochými dveřmi a zapuštěnými madly vám pak umožní otevřít lednici i v menších prostorech, zatímco úžasně flexibilní polička Rack & Shelf snadno pojme i širší láhve od šampaňského nebo dokonce plata vajec či trojúhelníčky lahodné pizzy. To vše s optimální teplotou uvnitř chladničky, která je zajištěna systémem Metal Cooling, jenž spolehlivě udrží všechen studený vzduch a sníží tepelné ztráty, způsobené častým otevíráním dvířek spotřebiče. Navíc dále vylepší prémiový vzhled celého zařízení.

 


Snadné ovládání, dlouhá životnost


Mrtvý prostor ve vaší lednici bude minulostí! Na rozdíl od konvenčního řešení je inovativní systém trubek Flat Duct naprosto plochý, což vytváří více místa k uskladnění všech položek – při zachování maximálně efektivního chlazení a ventilace, takže všechno jídlo v útrobách chladničky zůstane vždy dokonale čerstvé a chutné. Rovněž ovládání lednice bylo vyřešeno na jedničku s důmyslně skrytým panelem, který vhodně doplní minimalistický design. Ovládací prvky pak byly posunuty níže tak, aby šly snadno ovládat i z invalidního vozíku nebo osobami s různými druhy postižení. Už se tak nestane, že by kdokoliv zůstal bez jídla kvůli nemožnosti pohodlného ovládání chladničky. Jednoduché ovládání je pak doplněno špičkovou energetickou efektivitou a nízkou úrovní hluku, jež přináší digitální invertorový kompresor, automaticky přizpůsobující svou rychlost v závislosti na momentálních požadavcích chlazení. O jeho výjimečné kvalitě navíc svědčí i 20letá záruka s certifikací fungování po dobu až 21 let.

 


Precizní chlazení za všech okolností


Vaše chuťové pohárky budou uspokojeny dokonale zachovanou čerstvostí, chutí a texturou jídla z vaší lednice. Nezávislé chladiče v rámci řešení Precise Cooling, přítomné v každé přihrádce, rovnoměrně rozprostřou chlad po celém prostoru lednice, přičemž pokročilá izolace zabrání jakémukoliv kolísání teploty. K tomu dále přispěje přítomnost technologie digitálního invertoru, zatímco rychlého chladicího a mrazicího výkonu bude dosaženo funkcí Power Cool a Power Freeze, která stiskem tlačítka spustí proud studeného vzduchu, jenž efektivně ochladí položky v lednici a rychle vytvoří led, zmrazí nebo zpevní již zmrazené potraviny uložené ve vaší mrazničce. Pomyslnou třešničkou na dortu plném skvělých funkcí je posléze přítomnost vestavěného dávkovače vody s nádrží bez přítomnosti BPA, která vám umožní získat spolehlivou zásobárnu filtrované vody v téměř jakémkoliv prostoru – i místech, jež jsou vzdálena od přístupu k vodovodnímu potrubí.


Dokumentace k tomuto produktu
SAMRH69B8941B1EF_informační list Stáhnout / (1.25 MB)
SAMRH69B8941B1EF_produktový list Stáhnout / (181.61 kB)
SAMRH69B8941B1EF_návod CZ Stáhnout / (24.62 MB)

Technické parametry

Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce chladničky side by side
Provedení chladničky s mrazicím prostorem
Umístění mrazicího prostoru mraznička vlevo
Umístění vestavby není vestavná
Objemové vlastnosti
Objem celkem 645 l
Objem chladničky 403 l
Objem mrazničky 242 l
Počet oddělených prostor v mrazničce 4
Klimatické vlastnosti
Klimatická třída SN, N, ST, T
Nulová zóna (0–3 °C) Ne
Hvězdičkové označení mrazicího prostoru ****
Mrazicí výkon 16 kg / 24 hod.
Doba skladování při poruše 5 hod.
Beznámrazová = No Frost Ano
Spotřeba
Energetická třída 2021 E
Spotřeba energie 0.96 kWh
Spotřeba energie za rok 350 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 1260 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 6300 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 12600 Kč
Funkce
Automatické odmrazování chladničky a mrazničky (No Frost)
Oddělená regulace Ano
Superchlazení Ano
Supermrazení Ano
Dávkovač vody vnitřní
Výrobník ledu vnitřní
Varovný signál Ano
Displej vnitřní
Smart funkce Ne
Prázdninový režim Ano
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka Samsung 20 let záruka na kompresor
Připojení na vodu Ano
Bez připojení na vodu Ne
Změna otevírání dveří Ne
Rozšířená záruka značky Ano
Antibakteriální úprava Ano
Držák na láhve Ano
Typ osvětlení LED
Hlučnost u chlazení 36 dB
Třída hlučnosti C
Ochrana proti otiskům prstů Ano
Barva chladničky černá
Výška chladničky 178 cm
Šířka chladničky 91.2 cm
Hloubka chladničky 71.6 cm
Retro chladničky Ne
Značka kvality dTest Ne
Značky Samsung
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 91.2 cm
Výška výrobku 178.0 cm
Hloubka výrobku 71.6 cm
Hmotnost výrobku 115.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 98.0 cm
Výška výrobku 190.7 cm
Hloubka výrobku 77.6 cm
Hmotnost výrobku 120.0 kg

Uživatelské recenze - Americká lednice Samsung RS8000 RH69B8941B1/EF černá

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

ETA 594690000
ETA 594690000
159 Kč
Electrolux E4RTDR01
Electrolux E4RTDR01
659 Kč

Technické parametry

Typ volně stojící
Konstrukce chladničky side by side
Provedení chladničky s mrazicím prostorem
Umístění mrazicího prostoru
mraznička vlevo
Umístění vestavby není vestavná
Objem celkem
645 l
Objem chladničky
403 l
Objem mrazničky
242 l
Počet oddělených prostor v mrazničce
4
Klimatická třída
SN, N, ST, T
Nulová zóna (0–3 °C)
Ne
Hvězdičkové označení mrazicího prostoru
****
Mrazicí výkon
16 kg / 24 hod.
Doba skladování při poruše
5 hod.
Beznámrazová = No Frost
Ano
Energetická třída 2021
E
Spotřeba energie
0.96 kWh
Spotřeba energie za rok 350 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 1260 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 6300 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 12600 Kč
Automatické odmrazování
chladničky a mrazničky (No Frost)
Oddělená regulace
Ano
Superchlazení
Ano
Supermrazení
Ano
Dávkovač vody vnitřní
Výrobník ledu
vnitřní
Varovný signál
Ano
Displej
vnitřní
Smart funkce
Ne
Prázdninový režim
Ano
Amazon Alexa
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka
Samsung 20 let záruka na kompresor
Připojení na vodu Ano
Bez připojení na vodu Ne
Změna otevírání dveří
Ne
Rozšířená záruka značky Ano
Antibakteriální úprava
Ano
Držák na láhve
Ano
Typ osvětlení LED
Hlučnost u chlazení
36 dB
Třída hlučnosti C
Ochrana proti otiskům prstů
Ano
Barva chladničky černá
Výška chladničky 178 cm
Šířka chladničky 91.2 cm
Hloubka chladničky 71.6 cm
Retro chladničky Ne
Značka kvality dTest Ne
Značky Samsung
Distribuce
oficiální ČR
Šířka výrobku 91.2 cm
Výška výrobku 178.0 cm
Hloubka výrobku 71.6 cm
Hmotnost výrobku 115.0 kg
Šířka výrobku 98.0 cm
Výška výrobku 190.7 cm
Hloubka výrobku 77.6 cm
Hmotnost výrobku 120.0 kg
Dokumentace k tomuto produktu
SAMRH69B8941B1EF_informační list Stáhnout / (1.25 MB)
SAMRH69B8941B1EF_produktový list Stáhnout / (181.61 kB)
SAMRH69B8941B1EF_návod CZ Stáhnout / (24.62 MB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 14 497 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 10 998 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 5 499 Kč