×
Kód: SAMRS6HA8891SLEF ID: 1605034

Americká lednice Samsung RS6HA8891SL/EF, Family Hub stříbrná

4.9 (10)
doprava zdarma 5 000 Kč ZPĚT

americká chladnička • výška 178 cm • objem chladničky 389 l / mrazničky 225 l • energetická třída E • 20 let záruka na invertorový kompresor • technologie True No Frost – brání vzniku námrazy •...

80 990 Kč
u vás již 04.10.

Může se hodit

ETA 594690000
ETA 594690000
159 Kč
Electrolux E4RTDR01
Electrolux E4RTDR01
659 Kč
Whirlpool ICM 101
Whirlpool ICM 101
590 Kč

Vše o produktu

americká chladnička • výška 178 cm • objem chladničky 389 l / mrazničky 225 l • energetická třída E • 20 let záruka na invertorový kompresor • technologie True No Frost – brání vzniku námrazy • systém Twin Cooling Plus – oddělené okruhy pro chladničku a mrazák • technologie Smart Conversion™ – možnost konverze mrazničky za chladničku • interaktivní obrazovka Family Hub – pro sdílení zpráv, kalendáře, fotek a komunikaci • Wi-Fi, komunikace s mobilem • LCD displej • hlučnost 36 dB • V × Š × H: 178 × 91,2 × 73,5 cm

Samsung RS6HA8891SL/EF, No Frost, stříbrná


Sdílejte své rodinné zážitky, vzkazy, události, fotky a třeba i hudbu pomocí displeje na dveřích vaší americké chladničky. Samsung RS6HA8891SL/EF s technologií Family Hub dokonale propojuje důležité informace a zprávy celé rodiny. Rodiče na ní mohou sdílet společný kalendář a děti zase přidávat nálepky a kreslit obrázky. Na přehledném displeji se třeba podíváte na počasí, přečtete si zprávy a pomocí aplikace SmartView si přes mobilní telefon či televizi pustíte při vaření váš oblíbený film. Spotřebič s integrovanou kamerou vám umožní odkudkoli se podívat na jeho vnitřní obsah, což vám velice pomůže při sestavování nákupního seznamu. Plánovač jídla vám zase v závislosti na surovinách navrhne, co uvařit k večeři. Family Hub vám ušetří spoustu času, který pak můžete trávit s vašimi nejbližšími.  


Perfektní péče o potraviny


Vysoce inteligentní produkt se pak stará s největší šetrností o vložené jídlo. K tomu mu napomáhají nástroje, jako jsou nenámrazová technologie True No Frost, digitální invertorový motor a technologie Twin Cooling Plus™, založená na chlazení pro mrazicí i chladicí část zvlášť. Všechny tyto funkce vytváří optimální proudění vzduchu, udržují konstantní teplotu i vlhkost, čímž prodlužují čerstvost jídla. Díky tomu nebudete už nikdy vyhazovat zkažené potraviny a ušetříte tím finance do rodinného rozpočtu. 
 


Klíčové vlastnosti:


 • Energetická třída E
 • True No Frost: nenámrazová technologie
 • Family Hub: Interaktivní obrazovka na dveřích chladničky pro sdílení zpráv, kalendáře fotek a dalších událostí s celou rodinou
 • Twin Cooling PlusTM: dvojitý systém chlazení zvlášť pro mrazák i chladničku 
 • 20letá záruka na digitální invertorový motor: úspora energií i dlouhá životnost výrobku 
 • Dotykové ovládání s LCD displejem 
 • Vnitřní antibakteriální povrch
 • Slim Indoor výrobník ledu a filtrované chlazené vody
 • Metal Cooling: vnitřní úprava zamezující teplotním výkyvům při otevírání dveří 

 


Inteligentní americká chladnička s integrovanou obrazovkou, na které můžete sdílet rodinné fotky, nechávat vzkazy pro ostatní členy rodiny, přehrávat si hudbu, mít v ní uložený kalendář a nebo se podívat ráno na počasí a přečíst si zprávy. 


 


20letá záruka na invertorový kompresor


Kompresor se umí automaticky přizpůsobit potřebám spotřebiče a upravit své fungování dle chlazení. Tím dochází k nízké spotřebě energií i tichému provozu. Společnost Samsung na digitální invertorový kompresor poskytuje až 20letou záruku.


 


 


 
 


 Chladnička budoucnosti pro celou rodinu


Chladnička je odjakživa komunikačním rozcestníkem pro celou domácnost – Family Hub od společnosti Samsung posouvá tuto tradici na novou úroveň. Představujeme chladničku, který se stane centrem vaší chytré domácnosti, zdrojem nekonečné multimediální zábavy i novým způsobem, jak komunikovat s ostatními členy rodiny. A samozřejmě skvěle zvládá i svůj hlavní úkol, tedy důslednou a efektivní péči o vaše potraviny.

 


Dokonalý přehled o potravinách


Díky vnitřním kamerám View Inside budete mít dokonalý přehled o uchovávaných potravinách. Zaprvé můžete kdykoli nahlédnout dovnitř chladničky, a to bez otvírání dvířek – přes vnější displej nebo klidně přes mobilní telefon při nakupování. Zadruhé kamery automaticky rozpoznají vyznačenou dobu trvanlivosti a umožňují přidávat k jídlu poznámky či upomínky, takže se nemusíte bát, že zapomenete na drahý sýr nebo řízky od babičky a necháte je zkazit.

 


Poradí vám, co dnes budete vařit


Ať už se chystáte na osvědčené jídlo, nebo toužíte po inspiraci, využijte chytrou aplikaci Recepty. Obzvlášť oceníte rychlé a přehledné vyhledávání v široké databázi receptů. Užitečná je také funkce, kdy chladnička odešle recept včetně správného nastavení do vaší kompatibilní chytré trouby.

 


Chytrá komunikace s troubou


Family Hub vám pomůže nejen s uchováváním potravin, ale také s přípravou lahodných jídel. Díky funkci Recept na pečení může doporučit a následně odeslat recept do kompatibilní chytré trouby a hlídat proces vaření. Vše je otázkou několika kliknutí.

 


S hudbou se hned vaří lépe


Chladnička se postará také o hudební doprovod, což oceníte jak při samotném vaření, tak ve chvíli, kdy máte hosty nebo chcete decentní kulisu při jídle. Poslouchejte své oblíbené interprety, skladby a playlisty ze Spotify, nebo nechte výběr hudby na profesionálech a nalaďte rádio TuneIn, kde máte k dispozici podcasty, zábavné pořady i klasické rádiové stanice.

 


Streamujte obsah z televizoru nebo chytrého telefonu


Family Hub vám umožňuje zrcadlit televizní programy, mobilní aplikace či online obsah. Chladnička dokáže streamovat obraz z chytrých televizorů Samsung Smart TV i z telefonu, takže i v kuchyni máte veškerá zábavná multimédia i praktické nástroje vždy na dosah ruky.

 


Dokonale promyšlená komunikace s vašimi nejbližšími


Sdílejte s ostatními členy své rodiny novinky, zprávy i multimédia včetně videí a plánujte společné akce. Funkce Family Board nahradí nalepovací lístečky i magnetickou tabuli a posune rodinnou komunikaci na novou úroveň. Ať už chcete svým nejbližším nasdílet odkaz či fotku, nebo vlastnoručně napsat vzkaz či nakreslit obrázek, plocha je vám plně k dispozici.

 


Pohodlné ovládání celé chytré domácnosti


Řešení SmartThings vám umožní propojit a ovládat chytrá zařízení v celé vaší domácnosti. Nejenže je chladnička Family Hub její součástí – navíc se stane chytrým ovladačem, přes který budete moci monitorovat i řídit chování ostatních smart spotřebičů. Zapínejte je či vypínejte, upravujte jejich nastavení a sledujte, jak odvádějí svoji práci. Máte možnost dělat to jak pomocí hlasu, tak dotykem přes integrovanou obrazovku.

 


Obraz z domácích kamer přímo na chladničce


Integrace chytrých přístrojů ve vaší domácnosti se týká i kompatibilních bezpečnostních Wi-Fi videokamer. Díky aplikaci Kamera SmartThings můžete nejen sledovat obraz, který kamery natáčejí, ale vybrané modely dokonce můžete ovládat – otáčet jimi, nastavovat úhel záběru apod.

 


Telefonujte pohodlně během vaření


Nehledejte po kapsách telefon, když vám zrovna vaří voda nebo máte ruce od těsta. Family Hub se umí přes Bluetooth propojit s vaším mobilním telefonem, takže můžete přes chladničku komfortně – pomocí hlasového ovládání – přijímat i vytáčet hovory. Nemusíte přerušovat vaření ani řešit ušpiněné ruce.

 


Praktická aplikace Zvonek


S chladničkou můžete propojit také kompatibilní bezdrátový zvonek. Pokud někdo zazvoní (nebo pokud se například aktivuje spárovaný senzor pohybu), můžete na obrazovce Family Hub zobrazit video od vchodových dveří a případně s návštěvníkem komunikovat.

 


Praktické vnitřní uspořádání, pro velké nákupy


Americká lednice Samsung RS6HA8891SL/EF s vnitřním užitným objemem 614 l je ideální pro objemné rodinné nákupy. Oproti podobným produktům nabízí až o 100 l větší prostor, aniž by zabírala více místa v exteriéru. 


Chladicí část 389 l: 


 • 4× police z tvrzeného skla, včetně ochrany proti přetečení 
 • 2× box s na ovoce a zeleninu 
 • 5× přihrádka ve dveřích 
 • 1× držák na víno 

Mrazicí část 225 l:


 • 4× police
 • 2× box
 • 2× dveřní přihrádka 
Dokumentace k tomuto produktu
SBS_RS8000NC_FL_DA68-04277K-01_CS+SK Stáhnout / (19.98 MB)
SAMRS6HA8891SLEF_informační list Stáhnout / (1.29 MB)

Technické parametry

Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce chladničky side by side
Provedení chladničky s mrazicím prostorem
Umístění mrazicího prostoru mraznička vlevo
Umístění vestavby není vestavná
Objemové vlastnosti
Objem celkem 614 l
Objem chladničky 389 l
Objem mrazničky 225 l
Počet oddělených prostor v mrazničce 4
Klimatické vlastnosti
Klimatická třída SN, T
Nulová zóna (0–3 °C) Ne
Hvězdičkové označení mrazicího prostoru ****
Mrazicí výkon 15 kg / 24 hod.
Doba skladování při poruše 5 hod.
Beznámrazová = No Frost Ano
Spotřeba
Energetická třída 2021 E
Spotřeba energie 0.947945 kWh
Spotřeba energie za rok 346 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 1246 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 6228 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 12456 Kč
Funkce
Automatické odmrazování chladničky a mrazničky (No Frost)
Oddělená regulace Ano
Superchlazení Ano
Supermrazení Ano
Dávkovač vody vnější
Výrobník ledu vnější
Varovný signál Ano
Displej vnější
Smart funkce Ano
Prázdninový režim Ano
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ano
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka Samsung 20 let záruka na kompresor
Připojení na vodu Ano
Bez připojení na vodu Ne
Změna otevírání dveří Ne
Rozšířená záruka značky Ano
Antibakteriální úprava Ano
Držák na láhve Ano
Typ osvětlení LED
Hlučnost u chlazení 36 dB
Třída hlučnosti C
Ochrana proti otiskům prstů Ano
Barva chladničky stříbrná
Výška chladničky 178 cm
Šířka chladničky 91.2 cm
Hloubka chladničky 73.5 cm
Retro chladničky Ne
Značka kvality dTest Ne
Značky Samsung
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 91.2 cm
Výška výrobku 178.0 cm
Hloubka výrobku 73.5 cm
Hmotnost výrobku 117.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 98.0 cm
Výška výrobku 191.2 cm
Hloubka výrobku 77.6 cm
Hmotnost výrobku 122.0 kg

Uživatelské recenze - Americká lednice Samsung RS6HA8891SL/EF, Family Hub stříbrná

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.9
(98%)

Hodnotilo 10 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Miroslav
26.07.2022 - 11:55
100 %

Dobre a spokojní.

Celková spokojenost
Jan
16.03.2022 - 07:54
80 %

Lednice po stránce designu vypadá hezky, bohužel třeba vnitřní poslední šuplíky v lednici i mrazáku se otevírají jak v lednici z 70tych let. Cenu 70 tis tam dělá tablet který je fakt super ale bez něj je to tak za 40cet.

Celková spokojenost
Dagmar
11.11.2021 - 08:29
100 %

Kvalita, cena

Celková spokojenost
Július
29.10.2021 - 06:33
100 %

Top Smart zariadenie spojené so zábavným spôsobom komunikácie.

Celková spokojenost
Jiří
27.10.2021 - 07:23
100 %

Zatím vše funguje jak má.

Celková spokojenost
Martina
31.05.2021 - 05:46
100 %

Zatím žádné nedostatky

Celková spokojenost

Příslušenství

ETA 594690000
ETA 594690000
159 Kč
Electrolux E4RTDR01
Electrolux E4RTDR01
659 Kč
Miroslav
26.07.2022 - 11:55
100 %

Dobre a spokojní.

Celková spokojenost

Technické parametry

Typ volně stojící
Konstrukce chladničky side by side
Provedení chladničky s mrazicím prostorem
Umístění mrazicího prostoru
mraznička vlevo
Umístění vestavby není vestavná
Objem celkem
614 l
Objem chladničky
389 l
Objem mrazničky
225 l
Počet oddělených prostor v mrazničce
4
Klimatická třída
SN, T
Nulová zóna (0–3 °C)
Ne
Hvězdičkové označení mrazicího prostoru
****
Mrazicí výkon
15 kg / 24 hod.
Doba skladování při poruše
5 hod.
Beznámrazová = No Frost
Ano
Energetická třída 2021
E
Spotřeba energie
0.947945 kWh
Spotřeba energie za rok 346 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 1246 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 6228 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 12456 Kč
Automatické odmrazování
chladničky a mrazničky (No Frost)
Oddělená regulace
Ano
Superchlazení
Ano
Supermrazení
Ano
Dávkovač vody vnější
Výrobník ledu
vnější
Varovný signál
Ano
Displej
vnější
Smart funkce
Ano
Prázdninový režim
Ano
Amazon Alexa
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ano
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka
Samsung 20 let záruka na kompresor
Připojení na vodu Ano
Bez připojení na vodu Ne
Změna otevírání dveří
Ne
Rozšířená záruka značky Ano
Antibakteriální úprava
Ano
Držák na láhve
Ano
Typ osvětlení LED
Hlučnost u chlazení
36 dB
Třída hlučnosti C
Ochrana proti otiskům prstů
Ano
Barva chladničky stříbrná
Výška chladničky 178 cm
Šířka chladničky 91.2 cm
Hloubka chladničky 73.5 cm
Retro chladničky Ne
Značka kvality dTest Ne
Značky Samsung
Distribuce
oficiální ČR
Šířka výrobku 91.2 cm
Výška výrobku 178.0 cm
Hloubka výrobku 73.5 cm
Hmotnost výrobku 117.0 kg
Šířka výrobku 98.0 cm
Výška výrobku 191.2 cm
Hloubka výrobku 77.6 cm
Hmotnost výrobku 122.0 kg
Dokumentace k tomuto produktu
SBS_RS8000NC_FL_DA68-04277K-01_CS+SK Stáhnout / (19.98 MB)
SAMRS6HA8891SLEF_informační list Stáhnout / (1.29 MB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 23 487 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 17 818 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 8 909 Kč