×
Kód: SAMRS68A8841B1EF ID: 1605032

Americká lednice Samsung RS68A8841B1/EF černá/nerez

4.9 (70)
NABÍJÍME SLEVY

americká chladnička • výška 178 cm • objem chladničky 409 l / mrazničky 225 l • energetická třída E • 20 let záruka na invertorový kompresor • technologie True No Frost – brání vzniku námrazy •...

? 30 990 Kč Ušetříte: 1 000 Kč (3 %)
29 990 Kč
můžete mít již 08.02.
rychlart do 30 minut

Může se hodit

ETA 594690000
ETA 594690000
159 Kč
Electrolux E3RSMA02
Electrolux E3RSMA02
285 Kč
Lamart Air
Lamart Air
349 Kč
BANQUET 55075039
BANQUET 55075039
299 Kč

Doporučené služby

Pojištění prodl. záruky + 5let 8 697 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 6 598 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 3 299 Kč

Popis produktu

americká chladnička • výška 178 cm • objem chladničky 409 l / mrazničky 225 l • energetická třída E • 20 let záruka na invertorový kompresor • technologie True No Frost – brání vzniku námrazy • systém Twin Cooling Plus – oddělené okruhy pro chladničku a mrazák • funkce Power Cool – velmi rychlé zchlazení nově vložených potravin pouhým stiskem tlačítka • technologie Smart Conversion™ – možnost konverze mrazničky za chladničku • LED displej • hlučnost 36 dB • V × Š × H: 178 × 91,2 × 73,5 cm

Samsung RS68A8841B1/EF, NoFrost, černá nerez


Jedinečný design, perfektní péče o potraviny a k tomu nízká spotřeba energií. Všechny tyto vlastnosti v sobě nosí volně stojící americká chladnička Samsung RS68A8841B1/EF s výškou 178 cm a nenámrazovou technologií True No Frost. S ní máte jistotu nejen nenáročné pravidelné údržby, ale i nízké spotřeby energií a zároveň prodloužené čerstvosti potravin. O zachování čerstvosti, výrazných chutí a šťavnatosti surovin se také stará technologie Twin Cooling Plus™ a digitální invertorový motor. 


Chlazení zařízení probíhá zvlášť pro mrazicí i chladicí část. Uvnitř tak dochází k optimálnímu proudění chladného vzduchu, udržování konstantní teploty a ideální vlhkosti. Díky tomu nebudete už nikdy vyhazovat zkažené potraviny a ušetříte tím finance rodinného rozpočtu. Kompresor se umí automaticky přizpůsobit potřebám spotřebiče a upravit své fungování – podle chlazení, v úrovni 7 stupňů. Tím dochází k nízké spotřebě energií, pouhých 351 kWh za rok, a i tichému provozu s hlučností 36 dB. Chladnička zařazená v nízké energetické třídě E zároveň slibuje i dlouhou životnost. 
 


Klíčové vlastnosti:


 • Energetická třída E
 • True No Frost: nenámrazová technologie
 • Nadstandardně velký objem 634 l
 • Twin Cooling PlusTM: dvojitý systém chlazení zvlášť pro mrazák i chladničku 
 • 20letá záruka na digitální invertorový motor: úspora energií i dlouhá životnost výrobku 
 • Dotykové ovládání s LED displejem 
 • Vnitřní antibakteriální povrch
 • Slim Indoor výrobník ledu a filtrované chlazené vody
 • Metal Cooling: vnitřní úprava zamezující teplotním výkyvům při otevírání dveří 

 


Americká chladnička s nadstandardně velkým prostorem pro skladování potravin s maximální šetrností a s minimálním množstvím spotřebované energie.


 


20letá záruka na invertorový kompresor


Kompresor se umí automaticky přizpůsobit potřebám spotřebiče a upravit své fungování dle chlazení. Tím dochází k nízké spotřebě energií i tichému provozu. Společnost Samsung na digitální invertorový kompresor poskytuje až 20letou záruku.


 


 


 
 


 Více prostoru uvnitř, stejné rozměry navenek


Užijte si mimořádně velkorysý prostor pro všechna vaše gurmánská dobrodružství. Americká chladnička Samsung nejen perfektně obohatí vaši kuchyni svým minimalistickým designem, ale postará se také o uchování potravin v ideálním stavu po velmi dlouhou dobu. Nabízí 634 litrů objemu uvnitř, díky technologii SpaceMax™ s uretanovou izolací si však zachovává svůj vnější tvar – její stěny stále poskytují spolehlivé těsnění, jsou však tenčí než dříve. Pro vás to pak znamená, že můžete využívat více místa z celého objemu zařízení.

 


Plně se vám přizpůsobí


V základním nastavení máte k dispozici mrazničku na levé straně a chladničku na pravé. To však můžete s funkcí Smart Conversion™ kdykoli změnit, neboť každá část kombinované chladničky Samsung je chlazena zvlášť technologií Twin Cooling. Vy si tak můžete vybrat až z 5 programů – chlazení v celém zařízení bez mrazničky, režim úspory energie, malá chladnička či úplné vypnutí, když jedete na dovolenou.

 


Zakousněte se vždy do čerstvého


Potěšte vaše chuťové buňky plnou, bohatou chutí každé suroviny. Nezávislé chlazení Twin Cooling Plus™ zajistí ideální teplotu a vlhkost v chladničce i mrazničce. Lépe tak konzervuje vaše potraviny, které vydrží v původní kvalitě po opravdu dlouhou dobu, a zabraňuje navíc nepříjemnému mísení aromat a pachů, čímž ochraňuje skutečnou chuť vašeho jídla.

 


Praktický způsob skladování


V chladničce najdete také speciální multifunkční poličku na víno. Vyznačuje se širokým provedením, do kterého se vejdou nejen lahve standardních rozměrů – uložit do ní můžete i šampaňské. Dokonce je v ní možné uschovat i další potraviny.

 


Méně potrubí, více místa pro vás


Na výjimečně velkém objemu americké chladničky Samsung se podílí i speciální plochý ventil, který nahradil původní vyvýšený chladicí průduch. Minimalizuje tak zbytečně nevyužitý prostor a umožňuje vám pohodlně skládat na poličky i vyšší předměty, které by se tam jinak nevešly. Zachovává si však svůj špičkový výkon – chladí a větrá tak, aby potraviny vydržely v původní kvalitě co nejdéle.

 


Dostupné a snadné ovládání


Používání kombinované chladničky Samsung je jednoduché s jejím stylovým a minimalistickým designem. Veškerou manipulaci můžete provádět jednou rukou a z invalidního vozíku. Praktické nastavení teploty a tvorby ledu se navíc nachází na vnitřní straně a reaguje na dotyk. Zařízení poskytuje lepší přístup i uživatelům s pohybovým omezením či se zdravotním postižením.

 


Tichá a energeticky šetrná


Digitální invertorový kompresor od společnosti Samsung automaticky optimalizuje svou rychlost podle potřeby chlazení, čímž vyhovuje novým energetickým předpisům. Kromě toho je velmi tichý a produkuje pouze 37 dB. Nejenže o chladničce tedy prakticky nebudete vědět, navíc vám ušetří náklady.

 


Dlouhodobě čerstvé potraviny


Výkyvy vnitřní teploty se mohou nepříjemně podepsat na stavu a hlavně chuti vašeho jídla. Proto je americká chladnička od společnosti Samsung vybavena samostatnými vývody v každé komoře, které její obsah rovnoměrně chladí ze všech rohů. O stálé prostředí se stará i pokročilá izolace, s níž se nemusíte obávat ani horkých letních dnů. Na vše navíc dohlíží i technologie digitálního invertoru, jež dále upravuje teplotu podle potřeby.

 


Kovová záda pro stálou teplotu


Nemusíte se obávat ani otevřených dvířek po delší dobu, když právě vykládáte velký nákup či hledáte tu správnou dobrotu. V zadní stěně chladničky Samsung se nachází inovativní technologie Metal Cooling, které zabraňuje ztrátě studeného vzduchu a udržuje optimální vnitřní teplotu. Po opětovném zavření dvířek rychle nastolí původní klima a zabezpečí vaše potraviny před náhlou změnou teploty.

 


Barmanem vlastních drinků


Letní grilování či zahradní party se neobejdou bez lahodného osvěžení v podobě ledových drinků. S výrobníkem ledu Indoor Ice Maker, zabudovaným přímo do dveří chladničky, budete mít vždy dostatečné množství ledových kostek pro přípravu osvěžujících nápojů. Jeho rafinované subtilní řešení nezabírá místo v mrazničce, přesto nabízí velkorysý zásobník ledu v průhledném provedení, který vás bude vždy informovat o aktuálním množství.

 


Bleskové chlazení bez námrazy


O rychlé chlazení či mrazení se postará funkce Power Cool. Pouhým stisknutím tlačítka začne foukat do chladničky studený vzduch pro bleskové ochlazení potravin a nápojů. O to, aby byly potraviny uchovávány bez námrazy, se zase postará technologie True No Frost, která zlepšuje cirkulaci vzduchu pro udržení stálé teploty.

 


Praktické vnitřní uspořádání, pro velké nákupy


Americká lednice Samsung RS68A8841B1/EF s vnitřním užitným objemem 634 l je ideální pro objemné rodinné nákupy. Oproti podobným produktům nabízí až o 100 l větší prostor, aniž by zabírala více místa ve vaší kuchyni. 


Chladicí část: 409 l 


 • 4× police z tvrzeného skla včetně ochrany proti přetečení 
 • 2× box s na ovoce a zeleninu 
 • 5× přihrádka ve dveřích 
 • 1× Držák na víno 

Mrazicí část: 225 l


 • 4× police
 • 2× box
 • 2× dveřní přihrádka 
Dokumentace k tomuto produktu
SBS_RS8000NC_FL_DA68-04277K-01_CS+SK Stáhnout / (19.98 MB)
SAMRS68A8841B1EF_informační list Stáhnout / (1.29 MB)

Technické parametry

Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce chladničky side by side
Provedení chladničky s mrazicím prostorem
Umístění mrazicího prostoru mraznička vlevo
Umístění vestavby není vestavná
Objemové vlastnosti
Objem celkem 634 l
Objem chladničky 409 l
Objem mrazničky 225 l
Počet oddělených prostor v mrazničce 4
Klimatické vlastnosti
Klimatická třída SN, T
Nulová zóna (0–3 °C) Ne
Hvězdičkové označení mrazicího prostoru ****
Mrazicí výkon 15 kg / 24 hod.
Doba skladování při poruše 5 hod.
Beznámrazová = No Frost Ano
Spotřeba
Energetická třída 2021 E
Spotřeba energie 0.961644 kWh
Spotřeba energie za rok 351 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 3159 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 15795 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 31590 Kč
Funkce
Automatické odmrazování chladničky a mrazničky (No Frost)
Oddělená regulace Ano
Superchlazení Ano
Supermrazení Ano
Dávkovač vody vnější
Výrobník ledu vnější
Varovný signál Ano
Displej vnitřní
Smart funkce Ne
Prázdninový režim Ano
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka Samsung 20 let záruka na kompresor
Připojení na vodu Ano
Bez připojení na vodu Ne
Změna otevírání dveří Ne
Rozšířená záruka značky Ano
Antibakteriální úprava Ano
Držák na láhve Ano
Typ osvětlení LED
Hlučnost u chlazení 36 dB
Třída hlučnosti C
Ochrana proti otiskům prstů Ano
Barva chladničky černá
Výška chladničky 178 cm
Šířka chladničky 91.2 cm
Hloubka chladničky 73.5 cm
Retro chladničky Ne
Značka kvality dTest Ne
Značky Samsung
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 91.2 cm
Výška výrobku 178.0 cm
Hloubka výrobku 73.5 cm
Hmotnost výrobku 113.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 98.0 cm
Výška výrobku 191.2 cm
Hloubka výrobku 77.6 cm
Hmotnost výrobku 118.0 kg

Uživatelské recenze - Americká lednice Samsung RS68A8841B1/EF černá/nerez

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.9
(97%)

Hodnotilo 70 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Dominik
06.10.2022 - 13:50
80 %

trochu nas zaskocilo, ze pro uplne otevreni dvirek potrebuje lednicka vice prostoru nez je jeji sirka, jinak nejdou napriklad spodni supliky na zeleninu zcela vytahnout

Celková spokojenost
Peter
06.10.2022 - 13:50
100 %

Zatiaľ bez problémov

Celková spokojenost
Tomáš
01.10.2022 - 10:50
100 %

Prodavač perfektně poradil

Celková spokojenost
Iva
30.08.2022 - 11:57
100 %

Spokojeni velmi

Celková spokojenost
Miroslav
25.08.2022 - 13:03
100 %

Vše OK

Celková spokojenost
Miriam
14.07.2022 - 11:24
100 %

Vsetko ok

Celková spokojenost
Marek
13.07.2022 - 11:47
100 %

Jsem spokojen.

Celková spokojenost
Martin
08.07.2022 - 11:38
100 %

Spokojen

Celková spokojenost
Zdeněk
02.07.2022 - 10:22
80 %

Není to špatně udělané. vyhovuje očekávání.

Celková spokojenost
Pavel
28.06.2022 - 11:54
100 %

Zatím funguje, jsme spokojení

Celková spokojenost
Robert
21.06.2022 - 10:34
100 %

Lednice zatím splňuje vše, co jsem očekával. Ohledně spotřeby (E) to nezměřím :) ale věřím garancím výrobce.

Celková spokojenost
Vaclav
17.06.2022 - 11:06
100 %

Vše SUPER :-)

Celková spokojenost
Šárká
01.04.2022 - 09:41
100 %

zatím jsme spokojeni

Celková spokojenost
Tomáš
23.03.2022 - 07:36
100 %

Super.

Celková spokojenost
Jan
23.03.2022 - 07:36
100 %

Jsem velice spokojen i s dodávkou zboží přímo na místo v bytě. Se zbožím rovněž tak.
Ochota při komplikacích se žádosti o splátku nebyl žádný problém vyřešili jsme to přímo v prodejně paráda nemám výtky.

Celková spokojenost
Tatiana
09.03.2022 - 07:58
100 %

S chladničkou som maximálne spokojná, ma krásny dizajn a farbu, je tichá a chladiaca časť má veľa úložného priestoru. Oceňujem výrobnik ľadu a filtrovanej vody, neprepúšťanie pachov medzi jednotlivými policami a boxy na ovocie a zeleninu, lebo vydržia oveľa dlhšie čerstvejšie.
Chladnička splnila moje očakávania, má množstvo funkcí, ktoré využívame, aj keď som si myslela, že sú zbytočné. Za mňa výborná kúpa.

Celková spokojenost
Adriana
18.02.2022 - 04:24
100 %

100%spokojnost, priestranná,nehlučna,oceňujem výrobník ľadu aj vody

Celková spokojenost
Glumbík
05.02.2022 - 04:51
100 %

Cena - výkon, perfektní.

Celková spokojenost
Radim
05.02.2022 - 04:51
20 %

Koupili jsme tudle ledničku samsung , v olympii nás navnadil pán s tím že má lednice zásobník na vodu , nemá a tím jsme byli podvedeni , lednici máme doma a lednice tak huči a prašti v ní že Takovou sračku za tech 35tis jsme ještě neměli , tento hlučný krám musí prostě z domu . ?

Celková spokojenost
Jarmila
24.01.2022 - 04:46
100 %

skvělý výrobek, ledu je vždy dostatek

Celková spokojenost
Martin
12.01.2022 - 05:49
100 %

Lehke zapojeni. Velice fajn ledovac.

Celková spokojenost
Andrea
19.12.2021 - 05:38
100 %

Splnila všetky naše požiadavky.

Celková spokojenost
Eva
12.12.2021 - 04:54
100 %

Prostorna lednicka ledovac vyborny dobre chlazeni

Celková spokojenost
Zuzana
12.12.2021 - 04:54
100 %

Úžasný dizajn. Bez chybičky.

Celková spokojenost
Jakub
02.12.2021 - 05:49
100 %

Spolehlivost

Celková spokojenost
Silvia
30.11.2021 - 05:16
100 %

Odporúčam produkt.

Celková spokojenost
Michaela
27.11.2021 - 04:35
100 %

Vše v pořádku

Celková spokojenost
Vladimír
24.11.2021 - 06:21
100 %

Tichá, prostorná, pěkný design

Celková spokojenost
Pavel
23.11.2021 - 07:34
100 %

Splňuje parametry, které jsme požadovali

Celková spokojenost
Jana
23.11.2021 - 07:34
100 %

Som veľmi spokojná chladnička splnila moje očakavania

Celková spokojenost
Milan
21.11.2021 - 09:17
100 %

Zatial sme spokojni, je priestorna a ma pekny vzhlad.

Celková spokojenost
Michaela
20.11.2021 - 04:42
100 %

Všechno funguje jak má.

Celková spokojenost
Radek
19.11.2021 - 05:33
100 %

Chladnička má velký objem, je potichá, plně splnila mé očekávaní.

Celková spokojenost
Jurina
17.11.2021 - 06:08
100 %

Chladnicka je velka, vsetko sa zmesti a nastavenie je super, oproti klasickej chladnicke je to ovela lepsie

Celková spokojenost
Radek
27.09.2021 - 07:40
100 %

Pred vice nez 12 lety porizena americka lednicka samsung s vyrobnikem ledu, uz bych nechtel nic jineho. Novy model ma skvele reseny prostor. Vse funguje lip nez jsme cekali.
Jedine minus noveho modelu je spojeni ledu a vody do jedne trysky (puvodne jsme meli dve packy).

Celková spokojenost
Miroslav
25.09.2021 - 05:54
100 %

Tichá a komfortní. Max spokojenost.

Celková spokojenost
Ludmila
25.07.2021 - 06:50
100 %

Spokojen

Celková spokojenost
Mykola
23.07.2021 - 07:20
100 %

Super

Celková spokojenost
Anna
25.06.2021 - 06:51
100 %

Hezká, malá spotřeba, mrazák bez ledu. Jsem s produktem spokojená.

Celková spokojenost
Veronika
21.06.2021 - 06:11
100 %

Lednice funguje naprosto perfektnĕ. Trochu hůře se otevírají dveře. Je potřeba větší síly.

Celková spokojenost
Jan
13.06.2021 - 06:20
100 %

Tichý, rychlé namražení, jednoduchá montáž

Celková spokojenost
Vojtěch
24.05.2021 - 06:02
100 %

zatím nevím, není zapojeno

Celková spokojenost
Renata
24.05.2021 - 06:02
80 %

prednosti: kvalita chladenia, dizajn, ľadovač. nevýhody: nešikovné otváranie šuplíkov

Celková spokojenost
Vitezslav
11.05.2021 - 05:25
80 %

Normalka

Celková spokojenost
Roman
09.05.2021 - 06:47
100 %

je super

Celková spokojenost
Další hodnocení

Příslušenství

BANQUET 55075035
BANQUET 55075035
279 Kč
Lamart Clip 0,83 l
Lamart Clip 0,83 l
95 Kč
Lock&lock HPL807
Lock&lock HPL807
68 Kč
Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství
Dominik
06.10.2022 - 13:50
80 %

trochu nas zaskocilo, ze pro uplne otevreni dvirek potrebuje lednicka vice prostoru nez je jeji sirka, jinak nejdou napriklad spodni supliky na zeleninu zcela vytahnout

Celková spokojenost

Technické parametry

Typ volně stojící
Konstrukce chladničky side by side
Provedení chladničky s mrazicím prostorem
Umístění mrazicího prostoru
mraznička vlevo
Umístění vestavby není vestavná
Objem celkem
634 l
Objem chladničky
409 l
Objem mrazničky
225 l
Počet oddělených prostor v mrazničce 4
Klimatická třída
SN, T
Nulová zóna (0–3 °C)
Ne
Hvězdičkové označení mrazicího prostoru
****
Mrazicí výkon
15 kg / 24 hod.
Doba skladování při poruše
5 hod.
Beznámrazová = No Frost
Ano
Energetická třída 2021
E
Spotřeba energie
0.961644 kWh
Spotřeba energie za rok
351 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 3159 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 15795 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 31590 Kč
Automatické odmrazování
chladničky a mrazničky (No Frost)
Oddělená regulace
Ano
Superchlazení
Ano
Supermrazení
Ano
Dávkovač vody vnější
Výrobník ledu
vnější
Varovný signál
Ano
Displej
vnitřní
Smart funkce
Ne
Prázdninový režim
Ano
Amazon Alexa
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka
Samsung 20 let záruka na kompresor
Připojení na vodu
Ano
Bez připojení na vodu
Ne
Změna otevírání dveří
Ne
Rozšířená záruka značky Ano
Antibakteriální úprava
Ano
Držák na láhve
Ano
Typ osvětlení LED
Hlučnost u chlazení
36 dB
Třída hlučnosti
C
Ochrana proti otiskům prstů
Ano
Barva chladničky černá
Výška chladničky 178 cm
Šířka chladničky 91.2 cm
Hloubka chladničky 73.5 cm
Retro chladničky
Ne
Značka kvality dTest
Ne
Značky Samsung
Distribuce
oficiální ČR
Šířka výrobku 91.2 cm
Výška výrobku 178.0 cm
Hloubka výrobku 73.5 cm
Hmotnost výrobku 113.0 kg
Šířka výrobku 98.0 cm
Výška výrobku 191.2 cm
Hloubka výrobku 77.6 cm
Hmotnost výrobku 118.0 kg
Dokumentace k tomuto produktu
SBS_RS8000NC_FL_DA68-04277K-01_CS+SK Stáhnout / (19.98 MB)
SAMRS68A8841B1EF_informační list Stáhnout / (1.29 MB)