×
Kód: HARHTF710DP7 ID: 1640706

Americká lednice Haier HTF-710DP7 nerez

4 (1)
DÁREK po registraci

beznámrazová chladnička s mrazákem • výška 190 cm • objem chladničky 428 l / mrazničky 200 l • energetická třída F • ocenění dTest • 12 let záruka na kompresor • čtyřdveřové provedení • 3 chladicí...

40 539 Kč
můžete mít již 31.01.

Může se hodit

ETA 594690000
ETA 594690000
159 Kč
Electrolux E4RTDR01
Electrolux E4RTDR01
659 Kč
Lock&lock HPL817
Lock&lock HPL817
139 Kč
Electrolux E3RSMA02
Electrolux E3RSMA02
285 Kč

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 11 756 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 8 919 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 4 459 Kč

Popis produktu

beznámrazová chladnička s mrazákem • výška 190 cm • objem chladničky 428 l / mrazničky 200 l • energetická třída F • ocenění dTest • 12 let záruka na kompresor • čtyřdveřové provedení • 3 chladicí okruhy • technologie Fresher Techs® – uchová potraviny déle čerstvé • Switch Zone – možnost měnit mrazničku na chladničku • přihrádka Humidity Zone – uchová ovoce a zeleninu déle čerstvé • digitální displej • antibakteriální úprava • hlučnost 40 dB • V × Š × H: 190 × 90,8 × 75 cm

Haier HTF-710DP7, nerez


Čtyřdveřová chladnička s mrazničkou Haier HTF-710DP7 disponuje šířkou 90 cm a nabízí opravdu velký XXL prostor pro uložení potravin s celkovou kapacitou 628 l. Svým provedením Iconic Black z tmavé nerezové oceli v sobě kombinuje luxus a eleganci. Objevte nejmodernější technologie Fresher Techs®, které vaše potraviny uchovají déle čerstvé a chutné. Prakticky členěná chladicí část nabízí 428 l a mrazicí 200 l. Vnitřní uspořádání v chladničce má 3 + 1 skleněných polic, 3 dveřní přihrádky1 zásuvku Dry Zone a 1 Humidity Zone. Mrázák má 3 + 3 My Zone zásuvky a otočný výrobník na led. Lednička má 3 chladicí okruhy, které snadno nastavíte na intuitivním dotykovém panelu. Pouhým dotykem zvolíte požadovanou funkci nebo teplotu. Pokud potřebujete ještě více místa pro chlazení nebo mrazení, nabízí se vám dokonalé řešení.


Bezkonkurenční flexibilita s možností změny chladničky na mrazničku a obráceně vám nabízí skvělé přizpůsobení. Provedení Total No Frost brání tvorbě nechtěné námrazy a systém Multiflow zajistí aktivní cirkulaci vzduchu v zadní části. Pro absolutní hygienu je opatřena antibakteriální úpravou. S Daylight osvětlením vašim očím neunikne sebemenší kousek. Spotřebič pracuje ve všech režimech v energetické třídě F při nízké hlučnosti 40 dB. Tichý invertorový kompresor má záruku 12 let. Oceníte funkci superchlazení, supermrazení nebo Holiday. Během 24 hodin zvládne zamrazit 10 kg potravin. Při výpadku energie uchová potraviny v bezpečné teplotě po dobu 18 hodin a o bezpečí potravin se stará také alarm otevřených dveří.

 


Klíčové vlastnosti:


 • Chladnička s mrazničkou ve čtyřdveřovém provedení a prostorem 628 l
 • Převratné technologie včetně funkce Fresher Techs® uchovají vaše potraviny déle čerstvé
 • Beznámrazové provedení Total No Frost pro snadnou údržbu
 • Mrazicí zásuvky My Zone lze přeměnit na chladničku
 • Prodloužená záruka 12 let na invertorový kompresor

 


Nejlepší technologie chlazení, která se přizpůsobí vašim potřebám.


 


12 let záruka na kompresor


Haier poskytuje prodlouženou záruku 12 let na invertorový kompresor tohoto spotřebiče. Pro získání záruky je potřeba zaregistrovat spotřebič po jeho nákupu na stránkách výrobce.


 


  


 


Prověřená kvalita


Vsaďte na kvalitu prověřenou nezávislým testem! Tento spotřebič se může pyšnit značkou kvality dTest a vy tak získáte jen ty nejspolehlivější pomocníky do domácnosti.


 


 
 


Stylový a elegantní design


Série Cube vám přináší absolutní kontrolu nad skladováním potravin a nabízí maximální flexibilitu. Nezávislé provedení se čtyřmi dveřmi doplní krásný interiér vaší kuchyně. Luxusně působí atraktivní kovový lesk z nerezové oceli se 4 vrstvami. Povrch je odolný vůči poškrábání a snadno se čistí. Technologie Fresher Techs® je perfektní volba pro skladování potravin ve speciálních zónách, které se vám přizpůsobí. Snadno je změníte na chladničku nebo mrazničku.

 


XXL kapacita


Chladnička disponuje ohromujícím objemem 628 l k uskladnění surovin. Je přímo stvořená pro velké rodinné nákupy. Prostor je prakticky uspořádán a flexibilní Switch Zone můžete nastavit tak, abyste získali ještě o 25 % chladícího místa více nebo chladničku se 2 mrazáky.


 
 


Trilogic Cooling System


Špičkové uchování chuti potravin s Trilogic Cooling System. Jedinečný chladicí systém má 3 samostatné výparníky na jeden kompresor. Nedochází tak k výměně pachů a chutí a je zachována optimální chuť jídla, od chvíle, kdy bylo vloženo do lednice až po moment, než je vybráno ke konzumaci.


 


 


Digitální displej


Stylový displej s přesným ovládáním pro nastavení požadované funkce nebo teploty. Ovládejte svou mrazničku a chladničku intuitivně bez otevírání dveří.


 


 
 


Invertorový kompresor


Perfektní konstrukce s invertorovým kompresorem pro absolutně tichý chod s hlučností 40 dB. Chladnička má díky této technologii zachovaný výkon a energetickou třídu. Kompresor má záruku 12 let.

 


Fresher Techs®


Ideální spotřeba potravin bez plýtvání s revoluční technologií Fresher Techs® pro déle chutné, čerstvé a zdravé potraviny. Technologie pečuje o veškeré části chladničky a nastavuje ideální podmínky pro déletrvající nutriční hodnotu, chuť a trvanlivost potravin.

 


Antibakteriální technologie


Antibakteriální úprava ABT® snižuje množství bakterií a čistí vzduch uvnitř prostoru chladničky, čímž prodlužuje potravinám trvanlivost a uchovává jejich chuť. Pomocí ultrafialového světla aktivuje fotokatalytickou reakci, ta omezuje šíření škodlivých bakterií a v 99,9 % brání tvorbě dalších.


 


 


Humidity Zone


Přihrádka Humidity Zone v levé spodní části chladničky se systémem řízení vlhkosti uchová ovoce a zeleninu až dvakrát déle čerstvé i s obsahem důležitých živin. Využívá organickou membránu z rostlinných vláken, která udržuje vlhkost prostoru na úrovni 90 % s volným oběhem chladného vzduchu.


 


 
 


Total No Frost


Beznámrazová technologie No Frost chrání před tvorbou námrazy na stěnách chladničky. Zdlouhavé ruční odmrazování je minulostí. Optimální cirkulace vzduchu pomáhá bezpečnému uložení surovin a snižuje spotřebu energie.

 


Fresher Shield


V průběhu automatického odmrazování Total No Frost, brání speciální vybavení Fresher Shield vniknutí teplého vzduchu do prostoru mrazničky a nechtěnému kolísání teploty. Technologie chrání mražené potraviny a neumožní tak vysokou spotřebu energie.

 


Swich Zone


V prostoru mrazničky Switch Zone si můžete vybrat, jak zrovna chcete oddíl použít. Část za pravými spodními dvířky s kapacitou 90 l lze nastavit jako chladničku nebo mrazničku. Jediným dotykem na displeji přepnete teplotu na požadované stupně od – 18 °C do + 5° C do režimu chlazení nebo mražení. Prostor je vhodný pro pomalé rozmrazování se zachováním struktury a živin.

 


Dry Box


Speciální zásuvka Dry Zone pro snížení vlhkosti pod 45 % pro skladování mléčných výrobků a uzenin. Stačí naplnit oblíbenými sýry a dalšími delikatesami.

 


Výrobník ledu


Buďte připraveni na ledové osvěžení s kostkami ledu pro vaše oblíbené osvěžující nápoje. S manuálním výrobníkem je led vždy po ruce.

 


Daylight osvětlení


S prostorovým osvětlením Haier Daylight LED skvěle uvidíte do každé poličky a koutu. Díky jasným a intenzivním diodám se vám budou potraviny lépe hledat, organizovat i ukládat. Světlo nasvítí celý zadní panel Multi Flow a působí příjemným dojmem jako u denního světla za oknem.

 


Funkce M–Sensor


 Kdykoliv projdete kolem chladničky, rozsvítí se displej na dveřích. Rychle tak zkontrolujete aktuální teplotu a nastavené funkce.


 
 


Vnitřní uspořádání:


 • 3 + 1 skleněné police v chladničce
 • 2 transparentní zásuvky v chladničce
 • 6 poliček ve dveřích 
 • 1 držák lahví
 • 1 miska na vejce
 • 1 zásobník na led
 • 6 šuplíků v mrazničce
Dokumentace k tomuto produktu
HARHTF710DP7_informační list CZ Stáhnout / (137.92 kB)
HARHTF710DP7_návod CZ Stáhnout / (16.74 MB)
HARHTF710DP7_produktový list Stáhnout / (420.92 kB)

Technické parametry

Konstrukce
Typ volně stojící
Konstrukce chladničky vícedveřová
Provedení chladničky s mrazicím prostorem
Umístění mrazicího prostoru mraznička dole
Umístění vestavby není vestavná
Objemové vlastnosti
Objem celkem 628 l
Objem chladničky 428 l
Objem mrazničky 200 l
Počet oddělených prostor v mrazničce 3
Klimatické vlastnosti
Klimatická třída N, ST
Nulová zóna (0–3 °C) Ne
Hvězdičkové označení mrazicího prostoru ****
Mrazicí výkon 10 kg / 24 hod.
Doba skladování při poruše 18 hod.
Beznámrazová = No Frost Ano
Spotřeba
Energetická třída 2021 F
Spotřeba energie 1.178 kWh
Spotřeba energie za rok 430 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 3870 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 19350 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 38700 Kč
Funkce
Automatické odmrazování chladničky a mrazničky (No Frost)
Oddělená regulace Ne
Superchlazení Ano
Supermrazení Ano
Dávkovač vody bez dávkovače vody
Výrobník ledu bez výrobníku ledu
Varovný signál Ano
Displej vnější
Smart funkce Ne
Prázdninový režim Ano
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka -
Připojení na vodu Ne
Bez připojení na vodu Ano
Změna otevírání dveří Ne
Rozšířená záruka značky Ne
Typ osvětlení LED
Hlučnost u chlazení 40 dB
Třída hlučnosti C
Ochrana proti otiskům prstů Ne
Barva chladničky nerez, Inoxlook
Výška chladničky 190 cm
Šířka chladničky 90.8 cm
Hloubka chladničky 75 cm
Retro chladničky Ne
Značka kvality dTest Ano
Značky Haier
Distribuce
Distribuce oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 90.8 cm
Výška výrobku 190.0 cm
Hloubka výrobku 75.0 cm
Hmotnost výrobku 133.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 98.0 cm
Výška výrobku 201.0 cm
Hloubka výrobku 85.3 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg

Uživatelské recenze - Americká lednice Haier HTF-710DP7 nerez

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4
(80%)

Hodnotilo 1 uživatelů

Příslušenství

Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství

Technické parametry

Typ volně stojící
Konstrukce chladničky vícedveřová
Provedení chladničky s mrazicím prostorem
Umístění mrazicího prostoru
mraznička dole
Umístění vestavby není vestavná
Objem celkem
628 l
Objem chladničky
428 l
Objem mrazničky
200 l
Počet oddělených prostor v mrazničce 3
Klimatická třída
N, ST
Nulová zóna (0–3 °C)
Ne
Hvězdičkové označení mrazicího prostoru
****
Mrazicí výkon
10 kg / 24 hod.
Doba skladování při poruše
18 hod.
Beznámrazová = No Frost
Ano
Energetická třída 2021
F
Spotřeba energie
1.178 kWh
Spotřeba energie za rok
430 kWh/rok
Odhadované náklady chlazení za 1 rok 3870 Kč
Odhadované náklady chlazení za 5 let 19350 Kč
Odhadované náklady chlazení za 10 let 38700 Kč
Automatické odmrazování
chladničky a mrazničky (No Frost)
Oddělená regulace
Ne
Superchlazení
Ano
Supermrazení
Ano
Dávkovač vody bez dávkovače vody
Výrobník ledu
bez výrobníku ledu
Varovný signál
Ano
Displej
vnější
Smart funkce
Ne
Prázdninový režim
Ano
Amazon Alexa
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Záruka 24 měsíců
Rozšířená záruka
-
Připojení na vodu
Ne
Bez připojení na vodu
Ano
Změna otevírání dveří
Ne
Rozšířená záruka značky Ne
Typ osvětlení LED
Hlučnost u chlazení
40 dB
Třída hlučnosti
C
Ochrana proti otiskům prstů
Ne
Barva chladničky nerez, Inoxlook
Výška chladničky 190 cm
Šířka chladničky 90.8 cm
Hloubka chladničky 75 cm
Retro chladničky
Ne
Značka kvality dTest
Ano
Značky Haier
Distribuce
oficiální ČR
Šířka výrobku 90.8 cm
Výška výrobku 190.0 cm
Hloubka výrobku 75.0 cm
Hmotnost výrobku 133.0 kg
Šířka výrobku 98.0 cm
Výška výrobku 201.0 cm
Hloubka výrobku 85.3 cm
Hmotnost výrobku 145.0 kg
Dokumentace k tomuto produktu
HARHTF710DP7_informační list CZ Stáhnout / (137.92 kB)
HARHTF710DP7_návod CZ Stáhnout / (16.74 MB)
HARHTF710DP7_produktový list Stáhnout / (420.92 kB)