×
Kód: PHIHX833101 ID: 1426850

Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01 bílý

4.8 (19)

ústní sprcha • péče o mezizubní prostory • zlepšuje zdraví dásní • odstraní až 99,9 % zubního plaku • předchází tvorbě kazů mezi zuby • vysoce výkonná tryska • volitelná intenzita • čisté zuby za...

0 Kč
Není skladem?

Popis produktu

ústní sprcha • péče o mezizubní prostory • zlepšuje zdraví dásní • odstraní až 99,9 % zubního plaku • předchází tvorbě kazů mezi zuby • vysoce výkonná tryska • volitelná intenzita • čisté zuby za méně než 60 sekund • možnost použití s ústní vodou • zlepšení už po 2 týdnech užívání

Philips HX8331/01 Sonicare AirFloss 


Bílý úsměv sluší každému. Díky Sonicare AirFloss zubní sprše od Philips se už nebudete bát své zoubky pořádně vycenit. Zubní sprcha se stane skvělým parťákem pro váš zubní kartáček a pomůže mu udržet váš chrup ve formě. Speciální technologie AirFloss Ultra odstraní až 99,9 % zubního plaku z mezizubních prostor, který neodstranil kartáček, a tím brání vzniku mezizubního kazu.


Tryska AirFloss Ultra pracuje s kombinací směsi vzduchu a mikro-kapek vody. Účinně a jemně čistí prostor mezi zuby a podél linie dásní. Pro čistění můžete použít i ústní vodu, která vám dodá pocit dokonalé svěžesti a navíc vás zbaví bakterií.


Namířit, stisknout a hotovo


Zubní sprcha prospívá dásním stejně jako zubní nit, jen je její použití mnohem příjemnější a rychlejší. Čistění všech zubů zabere méně než 60 sekund denně. Stačí si zvolit frekvenci dávky (jednoduchou, dvojitou, nebo trojitou) a pustit se do práce.


Čištění mezizubních prostor je velmi důležité pro celkové zdraví ústní dutiny. AirFloss představuje snadný způsob čištění mezizubních prostor a pomáhá vybudovat zdravé návyky. Stav vašich dásní zaznamená zlepšení už po 2 týdnech užívání.


 
 


Klíčové vlastnosti


  • účinná péče o mezizubní prostory
  • zvládne odstranit plak i nečistoty z jídel
  • rychlý provoz, hotovo máte za pouhou minutu
  • široká nabídka režimů

 


Mezizubní sprcha vám zajistí zdravé a čisté prostory mezi zuby, kam se s běžným kartáčkem nemáte šanci dostat.

 


Odstraňuje zubní plak


Přístroj pro mezizubní hygienu zvládne z těžko dostupných mezizubních prostor odstranit nejen zbytky jídel, ale také usazovaný zubní plak, a to s účinností až 99,9 %.


 Kombinace vzduchu a mikro-kapek


K práci přístroj využívá kombinaci vzduchu a mikro-kapiček vody. S jejich pomocí snadno vnikne i do úzkého prostoru a zajistí efektivní a rychlé výsledky.


 Snadné čištění


Jde o ideální způsob, jak si snadno a rychle vytvořit zdravé návyky péče o dutinu ústní. Čištění je velmi jednoduché a zvládnete ho během chvilky, např. během reklamy při večerním sledování televize.


 Zlepšuje zdraví dásní


Klinické studie dokazují, že tryska přispívá ke zdraví dásní podobně jako pravidelné používání zubní nitě. Znatelné výsledky pocítíte již po dvou týdnech pravidelného používání.


 Rychlý chod


Namiřte, stiskněte a čistěte. Snadnější už to být nemůže. Vyčištění mezizubních prostor v celé dutině ústní tak zvládnete za pouhou jednu minutu. Na výběr máte jak nepřetržité automatické dávky, tak i manuální režim.


 Pocit svěžesti a čistoty


Po vyčištění zubů a práci s tryskou budete v ústech cítit svěžest a čistotu. Tím získáte příjemný pocit, který vás bude provázet po celý den, a jako bonus ústa zbavíte nežádoucích bakterií.


 Snižuje výskyt zubního kazu


Pravidelné používání přístroje přispívá ke snížení výskytu zubního kazu. Ten je v mezizubních prostorech obecně častý, jelikož se do těchto míst s běžným kartáčkem nemáte šanci dostat.


 Výkonná tryska


Tryska je mimořádně výkonná. Využívá moderní technologie a kombinaci malých kapek vody a vzduchu, aby se dostala i do těžko přístupných a velmi úzkých oblastí.


 Různé režimy postřiku


Na rukojeti najdete praktické ovládání, jež vám umožní vybrat si požadovaný režim. Nechybí zde jednoduchá, dvojitá či trojitá dávka, které aktivujete stiskem aktivačního tlačítka podle toho, jakých výsledků chcete dosáhnout. 

Dokumentace k tomuto produktu
Philips-467715055-hx8331_01_pss_cescz Stáhnout / (755 kB)
Philips-419178571-hx8331_01_dfu_ces Stáhnout / (1.28 MB)
Philips Sonicare leaflet CZ 012016 Stáhnout / (1.29 MB)
Philips Sonicare leaflet CZ 012016 Stáhnout / (1.29 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Zdroj energie nabíjecí akumulátor
Značka kvality dTest Ne
Značky Philips
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 14.1 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hloubka výrobku 24.5 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg

Uživatelské recenze - Ústní sprcha Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8331/01 bílý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

4.8
(96%)

Hodnotilo 19 uživatelů

Hodnocení zákazníků

Milos86
11.01.2020 - 00:21
80 %

Dobré inovativní řešení Produkt považuji za velmi zdařilý, bohužel jsem po pár dnech zjistil vyšší citlivost na různé teploty nápojů, osobně si myslím, že jde pouze o individuální problém. Designově, i jednoduchým ovládáním mě přístroj nadchl. Kladem je určitě znatelně jednodušší čištění mezizubních prostor oproti kartáčku k tomu určeným. A proto mohu tuto ústní sprchu vřele doporučit.

design, jednoduchá obsluha

má vyšší citlivost na teplotu nápojů

Celková spokojenost
Rybam
11.01.2020 - 00:21
100 %

Skvělý doplněk pro ústní hygienu. Z počátku jsem byl k tomuto výrobku skeptický, ale po několikanásobném použití jsem si tento výrobek oblíbil. Při použivání jsem používal ústní vodu. Častějším použitím jsem našel tu správnou polohu, kdy tryska byla nasměrována do mezizubních prostor.

jednoduchá obsluha

Celková spokojenost
Lucie46
11.01.2020 - 00:21
100 %

Přístroj Philips Sonicare AirFloss Ultra jsem dostala na 10 dní na vyzkoušení výrobku.Čištění mezizubních prostor moc nedám,ale s AirFloss Ultra mě čištění zubů moc bavilo,ráda jsem si je čistila a výsledek byl po pár dnech opravdu vidět a cítila jsem to.Byla jsem moc,moc spokojena,a Philips Sonicare AirFloss Ultra opravdu doporučuji,hlavně pro ty,kdo nepoužívají žádné mezizubní kartáčky a nit,s Philips Sonicare AirFloss Ultra je to opravdová hračka

jednoduché používání, výsledky jsou brzy vidět, jednoduché ovládání

vysoká cena

Celková spokojenost
Janasev
11.01.2020 - 00:21
100 %

Skvělá vec. Překvapila me razance vstriku,nutné se naučit s airfloss zacházet jinak si uděláte nepořádek v koupelně,pri využití 3 vstriku doplnit nadrzku, mohla by byt větší, jinak spokojenost ,je šetrná oproti čištění niti, nemusíte se bát , ze budou krvacet dasne,spolu s kartackem skvěle vycistene zuby

spolu s kartackem philips účinná ústní hygiena, rychlé, zábavné, dosáhne i do užších míst mezi zuby, šetrná

neporadek pri špatném pouziti, pri 3 vstricich nutné doplnit

Celková spokojenost
pavelu
11.01.2020 - 00:21
100 %

Jednoduché a pohodlné použití. Jednoduché čištění mezizubních prostor, lepší manipulace než s nití.

jednoduchá manipulace, zásobník na vodu, výdrž baterie

v úzkých mezerách je lepší kartáček nebo nit

Celková spokojenost
Beee
11.01.2020 - 00:21
100 %

Předčil mé očekávání! Lehké ovládání a použití ústní vody zanechává zuby čisté a svěží dech. Skoro tak dobré, jako když jdete od zubařky po hygieně. Zatím jsem velmi spokojen a produkt bych doporučil.

Celková spokojenost
Kattec
11.01.2020 - 00:21
80 %

Mezizubní hygiena nesplnila mé očekávání. Přístroj pro mezizubní hygienu bych doporučila spíše lidem, kteří mají větší mezizubní prostory. Z důvodu menších mezizubních prostorů nebylo čištění na 100%.

jednoduchost ovládání, výdrž baterie, možnost přidat ústní vodu

spíše vhodné pro větší mezizubní prostory

Celková spokojenost
Lilly10
11.01.2020 - 00:21
100 %

Jelikož mi čištění nití nebo mezizubním kartáčkem nikdy nešlo, chtěla jsem vyzkoušet něco jiného. Ze začátku jsm si nebyla jistá, jestli přístroj používám správně, chtělo to chvilku cviku před zrcadlem, ale teď už funguje bez problémů. Hezky se drží v ruce a můžete si vybrat počet střiků a ruční nebo automatické prostřiky. Nádobka mi vydrží na 1 čistění.

bezdrátový přístroj, výdrž baterie, indikátor baterie, může se použít čistá voda nebo ústní voda, manuální nebo automatické prostřiky

chce to cvik

Celková spokojenost
DraVi1
11.01.2020 - 00:21
80 %

Konec akrobacie se zubní nití před zrcadlem. "Tvarově velmi příjemné zpracování do ruky. Obrovskou výhovou je absence jakékoliv přívodu vody a napájení. Hlavice sprchy je ergonomická – styk trysky se zuby/dásní, díky gumovému krytu, není dráždivý – snadno se dostane až dozadu k „osmičkám“. Tryska se jednoduše snímá a čistí po použití. Boční plnění zásobníku kapalinou je velmi rychlé. Sprcha je příjemná s vodou, více osvěžující s ústní vodou. Objem zásobníku je ca na 2 čištění. Konstrukčně je však zcela nelogicky umístěn na boku sprchy a bohužel lehce protéká. Po použití je tedy lepší zbytek vody nebo ústní vody z nádržky vyprázdnit. Při prvním použití asi část vody skončí na zrcadle, ale technika čištění se dá zvládnout po několika málo použitích. Ráz vody a vzduchu je poměrně účinný na běžné nečistoty. Na větší znečištění je stále potřeba použít mechanický mezizubní kartáček nebo nit. Tlačítkem lze dávkovat 1-2-3 vstřiky za sebou. Po několika použitích mi osobně nejvíce vyhovuje režim kontinuálního stisku dávkovacího tlačítka, kdy odstup mezi střiky je ca 1 vteřina. Ošetření celého chrupu tak lze zvládnout během několika desítek vteřin. Rychlost a účinnost je nesrovnatelná – prostě s nití nebo mezizubním kartáčkem nemám trpělivost poctivě ošetřit všechny zuby – a také odpadá ta zubní akrobacie před zrcadlem. Po několika použitích také cítím velmi příznivý vliv na citlivé dásně, které jsem mezizubním kartáčkem nebo nití vždy podráždil."

snadná dostupnost všech zubů v ústní dutině, rychlost ošetření, účinnost čištění

umístění nádržky na kapalinu a netěsnící krytka

Celková spokojenost
Jarmi
11.01.2020 - 00:21
100 %

Používám již delší dobu a jsem 100% spokojená Nádržka na tekutinu vystačí právě na jedno čištění. Mohu doporučit, já jsem spokojená.

něco navíc v péči o zuby, jednoduché použití, skvělý výsledek

nemám žádný snad cena?

Celková spokojenost
Terča
11.01.2020 - 00:21
100 %

AirFloss používám cirka měsíc a zatím jsem maximálně spokojená. První použití byla celkem sranda, protože ústní voda byla všude. Každopádně to nebyla vina přístroje nýbrž má (ne)šikovnost. Další použití proběhlo a probíhá naprosto v pořádku. AirFloss používám 1x denně vždy večer. Důkladně vyčistí mezizubní prostor a doporučila bych ho všem, kdo jsou lenoši jako já a nechtějí používat zubní nit. Také oceňuji gumový konec nástavce který je šetrný k chrupu, dále možnost volby střiku 1-2-3... a také velikost nálevky, protože nemusíte k naplnění používat žádné hadičky atp. Jediné co mně trochu překvapilo jé délka k úplnému nabití přístroje, nicméně to není něco co by přístroji ubíralo na kvalitě a mé spokojenosti. Pokud se rozhodujete nad tím zda koupit či nekoupit, tak mohu dodat jediné. Já už si nedovedu představit večer bez AirFlossu a beru ho všude sebou.

snadné ovládání velká nálevka bezdrátový, gumový konec nástavce

Celková spokojenost
Lucimar13
11.01.2020 - 00:21
100 %

Tento výrobek maximálně splnil mé očekávání. "Rozhodně užitečný a účinný pomocník,šetrný k zubům a dásním.bezbolestné používání Výkonný,baterie má dlouhou výdrž,možnost použití čisté vody nebo ústní vody, 3 funkce pro vstřik vody do mezizubních prostor 1-3 vstřiky"

jednoduchý na používání, lehký do ruky, dobrá výdrž baterie, 3 funkce intenzity tlaku vstřiku, šetrný, velice účinný

bez připomínek

Celková spokojenost
Geo94
11.01.2020 - 00:21
100 %

Díky AirFlossu jsem konečně mohl čistit efektivně i vzdálené mezizubní prostory, které jsem jinak čistil jen s obtížemi. Samotný produkt je jednoduchý a intuitivní, ovšem chce to trochu zručnosti zvláště v těsných mezizubních prostorách, doporučuji kombinovat s mezizubními kartáčky a zubní nití pro ultimátní výsledky, stroj je ale schopen dosáhnout vynikajících výsledků i bez těchto pomůcek. Při cestování doporučuji vysunout trysku aby nedošlo k jejímu poškození. I přes svůj výkon je AirFloss šetrnou pomůckou protože využívá aerosol. Indukční nabíjení je také praktické, nezavazí kabely.

Celková spokojenost
Geo94
11.01.2020 - 00:21
100 %

Díky AirFlossu jsem konečně mohl čistit efektivně i vzdálené mezizubní prostory, které jsem jinak čistil jen s obtížemi. Samotný produkt je jednoduchý a intuitivní, ovšem chce to trochu zručnosti zvláště v těsných mezizubních prostorách, doporučuji kombinovat s mezizubními kartáčky a zubní nití pro ultimátní výsledky, stroj je ale schopen dosáhnout vynikajících výsledků i bez těchto pomůcek. Při cestování doporučuji vysunout trysku aby nedošlo k jejímu poškození. I přes svůj výkon je AirFloss šetrnou pomůckou protože využívá aerosol. Indukční nabíjení je také praktické, nezavazí kabely.

Celková spokojenost
tereza23
11.01.2020 - 00:21
100 %

Tento produkt splnil všechna má očekávávní. V současné době mám nasazený ortodontický aparát, a proto je pro mě odstranění nečistot z mezizubních prostor i prostor mezi jednotlivými zámečky ještě důležitější. Přístroj samozřejmě nenahradí funkci mezizubního kartáčku, ale jako pro někoho, kdo nepoužívá ani mezizubní kartáčky a má rád nové technologie je tento produkt skvělou volbou. Výhodou je, že nádržka se dá plnit i ústní vodou, což vede k ještě lepšímu pocitu svěžesti. Přístroj je velice jednoduchý na ovládání a vzhled jistě také nikoho neurazí. Za mě doporučuji.

Celková spokojenost
Viola
11.01.2020 - 00:21
100 %

AirFloss Ultra je skvělým pomocníkem při čištění mezizubích prostor, ale přesto si myslím, že používání mezizubních kartáčků je nezbytné. AirFloss Ultra u mně sloužil jako doplněk k mezizubní hygieně, u vetších mezizubních prostor jsem měla pocit, že vyčistil skvěle, ovšem u menších a těsnějších jsem tento pocit neměla. Každopadně si myslím, že pro lidi s fixními rovnátky, můstky, implantáty či lidi méně zručné je to super pomůcka v pečování o svůj chrup.

Celková spokojenost
Další hodnocení
Milos86
11.01.2020 - 00:21
80 %

Dobré inovativní řešení Produkt považuji za velmi zdařilý, bohužel jsem po pár dnech zjistil vyšší citlivost na různé teploty nápojů, osobně si myslím, že jde pouze o individuální problém. Designově, i jednoduchým ovládáním mě přístroj nadchl. Kladem je určitě znatelně jednodušší čištění mezizubních prostor oproti kartáčku k tomu určeným. A proto mohu tuto ústní sprchu vřele doporučit.

design, jednoduchá obsluha

má vyšší citlivost na teplotu nápojů

Celková spokojenost

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Zdroj energie nabíjecí akumulátor
Značka kvality dTest Ne
Značky Philips
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Šířka výrobku 14.1 cm
Výška výrobku 9.0 cm
Hloubka výrobku 24.5 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Dokumentace k tomuto produktu
Philips-467715055-hx8331_01_pss_cescz Stáhnout / (755 kB)
Philips-419178571-hx8331_01_dfu_ces Stáhnout / (1.28 MB)
Philips Sonicare leaflet CZ 012016 Stáhnout / (1.29 MB)
Philips Sonicare leaflet CZ 012016 Stáhnout / (1.29 MB)