Kód: PHIQP652020
ID: 1473212

Zasloužíte si přesné a stylové oholení bez podráždění. Na to je tu tento zastřihovač vousů Philips OneBlade Pro! Více zde.

Doporučujeme přikoupit

Hodnocení zákazníků

mistra
80 %

Vyzkoušel jsem OneBlade na zastřihování svých delších vousů. Dosud jsem vždy používal dva typy strojků - zastřihávač vousů a klasickou žiletku. Pro pravidelnou údržbu musím delší vousy zastřihávat a zarovnávat strojkem, zároveň pro ideální tvar žiletkou zaholuji krk, konturu tváře a bradu (místo mezi bradou a spodním rtem). Největší přínost OneBlade vidím v tom, že už stačí pouze jeden strojek. Je to jakoby kombinace zastřihávače a elektronické žiletky. Oproti žiletce se člověk nepořeže (a na té bradě to je občas docela problém), ikdyž na druhou stranu je pravda, že žiletka oholí více "do hladka". Je třeba se se strojkem trošku naučit, ten pocit v ruce je trochu jiný, ale to se určitě liší zastřihávač od zastřihávače. Oproti žiletce je třeba použít trochu odlišný náklon, ale i na to si člověk zvykne, stejně jako si zvykl na žiletku. :-) Líbí se mi, že se dá zastřihávat oběma konci, takže někdy může člověk "tlačit" a jindy "táhnout", což dává možnosti navíc. Jelikož je OneBlade vodotěsný, vyzkoušel jsem ho za sucha, za mokra a s použitím gelu na holení. Osobně mi nejvíce vyhovovalo holení za mokra, kdy strojek pěkně klouže a člověk vidí, co holí (což pod pěnou a gelem dobře nejde). Oholení za sucha jde také, výsledek je dobrý, ale na citlivější kůži může trošku dřít, ale nepoškrábe. Zároveň oceňuji, že holící/zastřihávácí "hlava" je o kousek menší než klasické žiletky či zastřihávače, takže na to "hraní" a vyholování "cestiček" se používá líp. Žiletky jsou vyměnitelné, jedna by měla - dle výrobce - vydržet cca 4 měsíce používání. Možná bych byl rád, kdyby se časem dostala do prodeje ještě kratší "hlava" kompatibilní na tento strojek - kratší klidně i o půlku, aby to vyholování malých míst bylo ještě příjemnější a jednodušší. Já sám jsem si vystačil prakticky jen s žiletkou kvůli delším vousům, ale v balení je také nástavec se 14 velikostmi (0,4 - 10 mm), takže parády se s tím dá nadělat opravdu až až. :-) Strojek je vodotěsný, obsahuje akumulátor (nedá se vyměnit, ale je tak lehčí než bateriové strojky), nabíjení trvalo cca 1-1,5 hodiny. Čtyři holení mi uberou 25% baterie. V balení je kromě strojku a nástavce ještě nabíječka, stojánek (lze do něj napojit nabíječku a strojek tak dobíjet "na stojáka") a transportní sáček. OneBlade je zajímavý a moderní produkt, pokud plánujete výměnu strojku, určitě nebudete litovat. ;-)

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Technické parametry

Technické parametry Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6520/20 stříbrný

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Philips
Kategorie Zastřihovače Philips
Záruka 24 měsíců
Typ zastřihovače OneBlade
Použití a údržba voděodolný
Počet nástavců v balení 1
Zdroj energie aku (Li-ion)
Doba provozu 90 min
Doba nabíjení 1 hod.
Zastřihování bez nástavce Ne
Cestovní pouzdro Ano
Rozměry balení
Šířka balení 21,2 cm
Výška balení 9,5 cm
Hloubka balení 13,1 cm
Hmotnost balení 0,4 kg
Návod k použití Stáhnout (pdf / 12298258 B)
Produktový list Stáhnout (pdf / 5099337 B)
Informační list Stáhnout (pdf / 12298258 B)
Informační list 2 Stáhnout (pdf / 5096347 B)
Informační list 3 Stáhnout (pdf / 187313 B)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

holicí strojek • zastřihování, tvarování, holení • bez pořezání • 14 délek střihu (od 0,4 do 10 mm) • bezdrátový provoz (90 min) • mokré i suché použití • ostří OneBlade • LED displej

Philips OneBlade Pro QP6520/20, černá/stříbrná

Philips ví, co muži potřebují. Zajistěte si dokonalý vzhled, ať už máte rádi hladce oholenou tvář, strniště či plnovous. S holicím strojkem této značky snadno a rychle vytvoříte požadovaný design a vyladíte ho do sebemenších detailů. Je pouze na vás, zda upřednostňujete suché, či mokré holení. Strojek stačí nabít, jeho integrovaná baterie mu poté zajistí až 90 minut provozu bez nutnosti dalšího dobíjení.

14 délek střihu

Přístroj využijete k holení, zastřihování a tvarování. Speciální oboustranný břit zajišťuje perfektní oholení již na jeden tah, a navíc bez pořezání. Součástí balení je i praktický hřebenový nástavec, s nímž si snadno vyberte jednu ze 14 délek střihu (od 0,4 do 10 mm). Na přední straně rukojeti je umístěn přehledný LED displej. Ten vás neustále informuje o aktuálním stavu baterie a ukáže také aktivaci cestovního zámku, aby se vám strojek nespustil v kufru po cestě na dovolenou. 

Hladká tvář, strniště, bradka. S holicím strojkem Philips si na tváři vytvoříte design přesně podle svých představ.

 

OneBlade technologie

Holicí strojek OneBlade vám zajistí výborný vzhled, přesně takový, jaký jste si vysnili. Umí totiž nejen holit, ale i zastřihovat a tvarovat vousy jakékoliv délky. Ostří kmitá až 200× za vteřinu a dokonale kopíruje tvar vaší tváře i krku.

 

Zastřihovač

Nechejte si na tváři strniště a okouzlete své okolí dospělejším a přesto upraveným dojmem. Za pomoci strojku si zastřihněte vousy na krku a tváři na požadovanou délku, na výběr jich máte celkem 14.

 

Tvarování

Kotlety, knír, bradka, vše zvládnete vytvořit za pomoci jediného přístroje. Speciální oboustranný břit zajišťuje přesný tah a důkladné oholení bez podráždění pokožky.

 

Kopírování obrysů

Hlavice je umístěna na flexibilním kloubu. Není proto pevná, ale pohybuje se podle tvaru vašeho obličeje, aby zajistila přesné výsledky již po prvním tahu.

 

Oboustranný břit

Speciální oboustranný břit vám práci výrazně usnadní. Můžete holit z jakéhokoliv směru a tvary zůstanou vždy ostré a na milimetr přesné.

 

Hřebenový nástavec

Vyberte si jednu ze 14 délek střihu, a to od 0,4 do 10 mm. Využijte k tomu praktický hřebenový nástavec, jenž je součástí balení.

 

Břit OneBlade

Využitý břit není jen přesný, ale i mimořádně odolný. Vydrží vám plně funkční až po dobu 4 měsíců. Následnou výměnu provedete během několika vteřin a ihned můžete strojek opět použít, aniž byste viděli jakékoliv zhoršené výsledky ve kvalitě práce.

 

LED displej

Na digitálním displeji vždy přesně vidíte, kolik baterie vám zbývá, abyste vždy měli přehled, kdy je potřeba přístroj nabít. Stejně tak se na displeji ukáže i aktivace cestovního zámku bránící nechtěnému spuštění zařízení během přepravy.

 

Bezdrátový provoz

Na jediné nabití zvládne strojek pracovat až po dobu 90 minut. Nemusíte ho proto nabíjet denně a vždy budete vědět, že máte dostatek energie i pro pečlivý styling, který vám zabere více času.

 

 

 

Technické parametry

Technické parametry Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6520/20 stříbrný

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Philips
Kategorie Zastřihovače Philips
Záruka 24 měsíců
Typ zastřihovače OneBlade
Použití a údržba voděodolný
Počet nástavců v balení 1
Zdroj energie aku (Li-ion)
Doba provozu 90 min
Doba nabíjení 1 hod.
Zastřihování bez nástavce Ne
Cestovní pouzdro Ano
Rozměry balení
Šířka balení 21,2 cm
Výška balení 9,5 cm
Hloubka balení 13,1 cm
Hmotnost balení 0,4 kg
Návod k použití Stáhnout (pdf / 12298258 B)
Produktový list Stáhnout (pdf / 5099337 B)
Informační list Stáhnout (pdf / 12298258 B)
Informační list 2 Stáhnout (pdf / 5096347 B)
Informační list 3 Stáhnout (pdf / 187313 B)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6520/20...

Hodnocení zákazníků
Zákazník:

Vojsek

Strojek mám přibližně týdene a není si na co stěžovat, oholí do hladka, úprava je taky ideální, a baterie vydrží do teď bez dalšího nabití, no prostě pecka.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Vašík

strojek se jednoduše ovládá, je voděodolný a příjemný do ruky, s oholením jsem moc spokojen

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

tweidi

Po vyzkoušení mnoha elektrických strojků jsem byl k tomuto výrobku z počátku velmi skeptický. Již po prvním použití jsem byl ale velmi mile překvapen. Strojek má hezký design a krásně padne do ruky. Výhodou je dobře čitelný display a vždy tedy víte kolik baterie vám zbývá. Strojek holí velice přesně a to bez podráždění pokožky či pořezání. Kladně hodnotím také hlavici s možností nastavení délky střihu. Velmi vhodný pro každodenní úpravu vzhledu a tvarování vousů.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

LukeT

I když jsem byl ze začátku celkem skeptický, tak musím s klidným srdcem říct, že je to ten nejlepší strojek, který jsem kdy vyzkoušel. Překvapilo mě, jak dokáže být všestranný. Konečně strojek, který mi dokázal nahradit klasickou žiletku a zastřihovač. Manipulace s ním je velice snadná, výdrž na baterii až neuvěřitelná. Skvělý je i stojánek do kterého se dá strojek odložit - případně i nabíjet. Nabíjení je velice rychlé a díky displeji je možné vidět aktuální stav baterie a nabíjení. Z počátku je třeba si trochu zvyknout na ergonomii, ale když tomu přijdete na kloub, tak zjistíte, že perfektně sedne do ruky a snadno se s ním dají holit i kontury v obličeji. Po oholení není kůže vůbec podrážděná, jako po klasické žiletce. Díky odolnosti vůči vodě jde po oholení jednoduše opláchnout - odpadá tak zdlouhavé čištění pomocí čistících kartáčků. I když jsem se snažil sebevíc, tak se mi nepodařilo přijít na nic, co bych strojku vytknul.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Martin

Super strojek na rychlé a kvalitní oholení

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

mistra

Vyzkoušel jsem OneBlade na zastřihování svých delších vousů. Dosud jsem vždy používal dva typy strojků - zastřihávač vousů a klasickou žiletku. Pro pravidelnou údržbu musím delší vousy zastřihávat a zarovnávat strojkem, zároveň pro ideální tvar žiletkou zaholuji krk, konturu tváře a bradu (místo mezi bradou a spodním rtem). Největší přínost OneBlade vidím v tom, že už stačí pouze jeden strojek. Je to jakoby kombinace zastřihávače a elektronické žiletky. Oproti žiletce se člověk nepořeže (a na té bradě to je občas docela problém), ikdyž na druhou stranu je pravda, že žiletka oholí více "do hladka". Je třeba se se strojkem trošku naučit, ten pocit v ruce je trochu jiný, ale to se určitě liší zastřihávač od zastřihávače. Oproti žiletce je třeba použít trochu odlišný náklon, ale i na to si člověk zvykne, stejně jako si zvykl na žiletku. :-) Líbí se mi, že se dá zastřihávat oběma konci, takže někdy může člověk "tlačit" a jindy "táhnout", což dává možnosti navíc. Jelikož je OneBlade vodotěsný, vyzkoušel jsem ho za sucha, za mokra a s použitím gelu na holení. Osobně mi nejvíce vyhovovalo holení za mokra, kdy strojek pěkně klouže a člověk vidí, co holí (což pod pěnou a gelem dobře nejde). Oholení za sucha jde také, výsledek je dobrý, ale na citlivější kůži může trošku dřít, ale nepoškrábe. Zároveň oceňuji, že holící/zastřihávácí "hlava" je o kousek menší než klasické žiletky či zastřihávače, takže na to "hraní" a vyholování "cestiček" se používá líp. Žiletky jsou vyměnitelné, jedna by měla - dle výrobce - vydržet cca 4 měsíce používání. Možná bych byl rád, kdyby se časem dostala do prodeje ještě kratší "hlava" kompatibilní na tento strojek - kratší klidně i o půlku, aby to vyholování malých míst bylo ještě příjemnější a jednodušší. Já sám jsem si vystačil prakticky jen s žiletkou kvůli delším vousům, ale v balení je také nástavec se 14 velikostmi (0,4 - 10 mm), takže parády se s tím dá nadělat opravdu až až. :-) Strojek je vodotěsný, obsahuje akumulátor (nedá se vyměnit, ale je tak lehčí než bateriové strojky), nabíjení trvalo cca 1-1,5 hodiny. Čtyři holení mi uberou 25% baterie. V balení je kromě strojku a nástavce ještě nabíječka, stojánek (lze do něj napojit nabíječku a strojek tak dobíjet "na stojáka") a transportní sáček. OneBlade je zajímavý a moderní produkt, pokud plánujete výměnu strojku, určitě nebudete litovat. ;-)

80 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Raspa

Philips OneBlade Pro mě neskutečně překvapil již po prvním oholení. Rychlost v první řadě a přesnost oholení a zastřihnutí vousů je ohromující. Praktický stojánek na nabíjení, display ukazující stav baterie a nastavitelný nástavec 0,4 - 10 mm dělají z přístroje neocenitelného pomocníka každého muže. Velmi oceňuji že nedráždí mou citlivou pleť a oholí bez problémů i větší delší vousy. patří k nejtišším přístrojům co mi prošli rukama. Ocení i ti jenž cestují a rádi svůj vous stylují.

100 %
Celková spokojenost
Zastřihovač vousů Philips OneBlade QP6520/20 stříbrný 4.857142857142857 5 7
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů