Kód: ASU90IG01Z0BM3100
ID: 1539925

Doporučujeme přikoupit

Technické parametry

Technické parametry Router Asus RT-AC88U, Gigabit, AC3100 (90IG01Z0-BM3100)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Asus
Kategorie Wi-Fi routery Asus
Partnumber 90IG01Z0-BM3100
Záruka 24 měsíců
Počet LAN portů 4
Wi-Fi Mesh Ne
Rodičovská kontrola Ano
Rozměry balení
Šířka balení 20 cm
Výška balení 30 cm
Hloubka balení 10 cm
Hmotnost balení 0,5 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

herní router • dvě pásma • standard 802.11ac • rychlost až 3 167 Mb/s • podpora 4K UHD • čtyři antény s AiRadar nástrojem • aplikace ASUS Router • herní akcelerátor • trojnásobné zabezpečení sítě AiProtection s Trend Micro • 8× gigabitový LAN • MU-MIMO technologie • podpora AiMesh

Asus RT-AC88U

Asus RT-AC88U vám doma zařídí rychlé a stabilní internetové připojení pro každou příležitost. Připojte k routeru a vlastní síti všechna zařízení, a to jak bezdrátově, tak přes gigabitové LAN konektory, a užívejte si rychlost přenosu byla až 3 167 Mb/s. Už se nestane, že by vám obraz zamrzl nebo se akce zpomalila při hraní online her či streamování 4K UHD videa. Systém AiProtection se pak postará o zabezpečení sítě, aby nedošlo k jejímu zneužití a napadení zvnějšku.


 

Klíčové vlastnosti

  • Mimořádná rychlost
  • Ideální na hraní her
  • Široké a stabilní pokrytí
  • Možnost kabelového gigabitového LAN připojení
  • Správa v aplikaci

 

Herní router Asus vám zajistí nerušené a plynulé hraní online her.

 

Technologie NitroQAM

Hraní online her se nyní obejde bez zamrznutí obrazu nebo zpomalování akce. Technologie NitroQAM zaručí routeru kombinovanou rychlost až 3 167 Mb/s, která bohatě vystačí pro všechna připojená zařízení. Snižuje latenci a umožní také streamování obrazu ve 4K UHD kvalitě.

 


 

Dvojnásobné zrychlení

Oproti běžným routerům dokáže tento model zajistit až dvojnásobné zrychlení. Navíc dostanete možnost zajistit u jednoho připojeného zařízení zdarma optimalizaci trasování herních paketů, aby doba odezvy byla minimální, což pocítíte především při hraní online her pro více hráčů.

 


 

Vysoká kompatibilita

K routeru snadno a rychle připojíte zařízení z celé domácnosti. Můžete využít jak bezdrátový internet, tak propojení přes gigabitové LAN porty. Router si výborně rozumí s počítači, notebooky, tablety, herními konzolemi a nespočtem dalších zařízení.

 


 

Adaptivní QoS

Funkce Adaptive QoS (Quality of Service) poslouží ke snadnému navýšení šířky pásma. Nastavte vyhrazenou kapacitu pro konkrétní hru, aby nehrozilo, že dojde k jejímu zpomalení v té nejnapínavější akci.

 


 

Vysoké pokrytí

Čtyři vysílací a čtyři přijímací antény se starají o bezkonkurenční pokrytí. Zapomeňte na hluchá místa a mrtvé zóny a pohybujte se po celé domácnosti volně a s jistotou, že vás silný signál bude všude doprovázet.


 

AiMesh

Pro zajištění signálu v extra velkých prostorech slouží výkonný Wi-Fi systém AiMesh. S jeho pomocí zvládnete snadno a rychle propojit více routerů Asus, které budou vzájemně spolupracovat a fungovat roamingově. Můžete mít k síti připojeno tolik zařízení, kolik potřebujete.


 

Mu-MIMO technologie

Každé připojené zařízení dostane vlastní prostor a přidělenou rychlost podle toho, k čemu ho používáte. Díky tomu si můžete dle vlastních preferencí a potřeb nastavit priority připojení a rozdělit celkovou rychlost tak, aby žádné připojené přístroje nemusely na sekvenční přenosy čekat dlouho.

 


 

Zabezpečení AiProtection

Bezpečnostní technologie vám umožní brouzdat online světem zcela bez rizika. Postará se o zabezpečení, umožní rodičům nastavit rodičovský zámek a podobně.

Technické parametry

Technické parametry Router Asus RT-AC88U, Gigabit, AC3100 (90IG01Z0-BM3100)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Asus
Kategorie Wi-Fi routery Asus
Partnumber 90IG01Z0-BM3100
Záruka 24 měsíců
Počet LAN portů 4
Wi-Fi Mesh Ne
Rodičovská kontrola Ano
Rozměry balení
Šířka balení 20 cm
Výška balení 30 cm
Hloubka balení 10 cm
Hmotnost balení 0,5 kg
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Příslušenství k Router Asus RT-AC88U, Gigabit, AC3100 (90IG01Z0-BM3100)

Příslušenství k produktu
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů