×
Kód: BOSBHN20110 ID: 1488028

Akumulátorový vysavač Bosch Move BHN20110 stříbrný/šedý

ruční vysavač • bezdrátový provoz • High Aifrlow System • 16 minut chodu na jedno nabití • NiMH baterie • omyvatelný filtr • štěrbinová hubice • indikátor stavu připojení k síti • nabíjení od 12 do...

0 Kč
Není skladem?

Může se hodit

Vše o produktu

Bosch BHN20110, stříbrná/černá


Buďte chytřejší a vyzrajte na všechny neodbytné viry, bakterie a prach, které vás doma trápí. Pořiďte si praktického pomocníka v podobě ručního akumulátorového vysavače Bosch, s nímž se zbavíte nečistot rychle a bez námahy. Vysavač je mistrem v zachycování prachu. Systém High Aifrlow se stará o jeho účinné odfiltrování z místnosti, takže během vysávání nedochází k víření a vy se můžete z plných plic nadechnout.


Kompaktní a šetrný k prostředí


Výkonná NiMH baterie šetří životní prostředí. Na jedno nabití vám přístroj vydrží v provozu až 16 minut. Jde tedy o vhodnou volbu například ve chvílích, kdy potřebujete vysát rozsypanou mletou kávu nebo si chcete uklidit sedačky v autě. Přístroj je kompaktní, jeho nízká hmotnost 1,4 kg vám zaručí pohodlné ovládání jednou rukou, ať už s ním uklízíte kuchyňskou linku, zásuvky, nebo rámy oken.


Vyjímatelný filtr


Po skončení využívání jednoduše vysypte zásobník do koše, vaše ruce nikdy nepřijdou s nečistotami do kontaktu. Aby si přístroj udržel dlouhodobě vysoký výkon, pravidelně umývejte vyjímatelný filtr pod tekoucí vodou.


Praktický nástavec


Vysavač vám přijde vhod i v případě, že chcete uklidit úzké nebo hůře dostupné oblasti, například mezery mezi nábytkem. Na tělo jednoduše nasaďte štěrbinovou hubici, kterou najdete v balení, a úklid bude hotový raz dva.

 


Klíčové vlastnosti


  • Skvělý výkon s High Airflow
  • 16 minut provozu
  • Bohaté příslušenství

 


Ruční vysavač budete mít vždy připravený k rychlému a snadnému úklidu.

 


Bezdrátový provoz


Zapomeňte na věčně nedostačující, krátké a překážející kabely. Vysavač Bosch vás okouzlí snadným a pohodlným používáním. Máte ho po ruce vždy, když ho potřebujete, abyste si doma zajistili pořádek každý den.


 
 


Praktické příslušenství


V balení najdete kromě samotného vysavače také nástavec na spáry. Snadno se s ním dostanete i do úzkých prostor, do těsné blízkosti stěny nebo do šuplíku, abyste mohli vysát nečistoty skutečně z jakéhokoliv povrchu.


 
 


Pohodlné ovládání


Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti stačí vzít vysavač do ruky a dostanete se s ním všude, od stropu až po podlahu. Ovládání máte na dosah ruky, abyste nemuseli nic složitě a zdlouhavě nastavovat.


 
 


Odnímatelná nádoba na prach


Výměna sáčků je již minulostí. Prach a nečistoty se ukládají v průhledné nádobce, kterou po naplnění jednoduše vyjmete a vyprázdníte do koše. Celý proces vám nezabere déle než několik sekund.


 
 


Účinná filtrace


Aby při vysávání nedocházelo k víření prachu po místnosti, je přístroj vybavený efektivním filtračním systémem. Filtr dokáže prach přesunout přímo do nádoby na nečistoty, aniž by se smítka vracela zpět.


 
 


Vhodný na všechny typy povrchů


Použití vysavače se meze nekladou. Můžete s ním vysávat koberce, tvrdé podlahy, skleněné povrchy, keramiku, lino, ale také čalouněný nábytek, karoserii v autě a mnoho dalšího.


Dokumentace k tomuto produktu
BHN20110_MN Stáhnout / (1.15 MB)

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Zdroj energie aku (Ni-Mh)
Vysávání suché
Doba provozu 16 min
Značky Bosch
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 1.1 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 11.5 cm
Výška výrobku 14.0 cm
Hloubka výrobku 38.0 cm
Hmotnost výrobku 1.9 kg

Uživatelské recenze - Akumulátorový vysavač Bosch Move BHN20110 stříbrný/šedý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Zdroj energie aku (Ni-Mh)
Vysávání
suché
Doba provozu 16 min
Značky Bosch
Hmotnost výrobku 1.1 kg
Šířka výrobku 11.5 cm
Výška výrobku 14.0 cm
Hloubka výrobku 38.0 cm
Hmotnost výrobku 1.9 kg
Dokumentace k tomuto produktu
BHN20110_MN Stáhnout / (1.15 MB)