Kód: SAMI9100GSII
ID: 268124

Hodnocení zákazníků

Vladimír Tlučhoř
100 %

Obrazovka a klavesnice, foto

nic

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Technické parametry

Technické parametry Mobilní telefon Samsung Galaxy S II (I9100) černý (GT-I9100LKAXEZ)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Samsung
Kategorie Mobilní telefony Samsung
Partnumber GT-I9100LKAXEZ
Záruka 24 měsíců
Paměť
Interní paměť 16 GB
Podporované paměťové karty / typ karty microSD, microSDHC
Konstrukce a systém
Počet jader dvoujádrový
Frekvence procesoru 1200 MHz
Počet SIM karet Single SIM
Typ Sim karty mini SIM Standardní
Konstrukce telefonu dotykový
Stupeň krytí nemá
Operační systém Android 2.3
Navigace
Bezdrátové technologie Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Podporované sítě
Síťová frekvence (GSM) 850, 900, 1800, 1900, 2100 MHz
Síťová frekvence (3G) 850, 900, 1900, 2100 MHz
GPRS Ano
EDGE Ano
3G Ano
HSCSD/HSDPA Ne
Fotoaparát
Rozlišení zadního fotoaparátu 8 Mpx
Rozlišení videozáznamu 1920 x 1080 (Full HD)
Funkce fotoaparátu automatické ostření, přisvětlovací dioda
Akumulátor
Typ akumulátoru Li-Ion
Kapacita akumulátoru 1650 mAh
Pohotovostní doba 610 hod.
Doba hovoru 520 min
Senzory a zabezpečení
Senzory Akcelerometr (G-senzor)
Konektivita a rozhraní
Konektor micro USB
3,5 jack Ano
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 4.3 "
Typ displeje TFT LCD
Rozlišení displeje 800 x 480 bodů
Obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Nezařazeno
FM rádio Ano
V balení výrobku český návod, nabíječka, originální záruční list, USB kabel, sluchátka
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6,61 cm
Výška výrobku 12,53 cm
Hloubka výrobku 0,85 cm
Hmotnost výrobku 0,12 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16 cm
Výška balení 8 cm
Hloubka balení 16 cm
Hmotnost balení 0,8 kg
Tisková zpráva / recenze Stáhnout (jpeg / 368,07 kB)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

Samsung GALAXY S II. Přestaňte se omezovat. Chcete vidět, jak se nemožné stane skutečností? Dvoujádrový aplikační procesor Samsung je mimořádně pohotovou odpovědí na mobilní výkon. Brilantní SUPER AMOLED Plus displej přináší největší paletu barev, vysoký kontrastní poměr a nejlepší ostrost obrazu. Telefon Samsung GALAXY S II je se svoji mimořádnou tloušťkou jen 8,49 mm, luxusním designem a pohodlným uchopením špičkou ve své třídě. Je jedním z nejtenčích inteligentních telefonů.

4,3" SUPER AMOLED Plus

Vyjádřete své oblíbené barvy! Tento brilantní displej přináší největší paletu barev, vysoký kontrastní poměr a nejlepší ostrost obrazu. Převratné zkrácení doby odezvy videa umožňuje přehrávání videa bez rozmazání pohybu. Nová technologie displeje využívá méně místa a méně energie, díky čemuž má o 18% nižší spotřebu než předchozí displej. Získáte tak jeden z nejtenčích inteligentních telefonů s nejdelší výdrží baterie.

Brilantní výkon

Chcete vidět, jak se nemožné stane skutečností? Dvoujádrový aplikační procesor Samsung je mimořádně pohotovou odpovědí na mobilní výkon. Poskytuje možnost rychlého přepínání mezi více úlohami, okamžité načítání webových stránek, mimořádně rychlou odezvu, elegantnější uživatelské rozhraní, bleskurychlé úpravy obrázků a hraní her s vysokým výkonem. Díky svým schopnostem nepřekonatelně rychlého kódování a dekódování, které podporují přehrávání a nahrávání videa ve všech formátech (rozlišení 1080p, 30 snímků za sekundu), vyniká mezi ostatními dvoujádrovými procesory. Standard HSPA s mimořádně rychlým bezdrátovým připojením 21 Mb/s přináší novou úroveň bezproblémového sledování videa a poslechu hudby prostřednictvím sítě. Výjimečné počítačové schopnosti, výjimečný výkon.
Design s tloušťkou jen 8,49 mm

Slovu "tenký" jsme dali nový význam. Telefon Samsung GALAXY S II je se svoji mimořádnou tloušťkou jen 8,49 mm, luxusním designem a pohodlným uchopením špičkou ve své třídě. Je jedním z nejtenčích inteligentních telefonů. Disponuje také designem HyperSkin, který přináší prémiový kovový vzhled s krytem baterie, na kterém nezůstávají otisky prstů a který vám jen tak lehce nevyklouzne z ruky.Rozpoznávání a překlad hlasu

Začněte používat svůj hlas. Stačí dvakrát klepnout na tlačítko domovské stránky a můžete svůj telefon Samsung GALAXY S II ovládat několika zvolenými slovy. Převezměte kontrolu a provádějte základní funkce, jako například vytočení čísla, spuštění hudby nebo odesílání zpráv, pomocí jednoduchých hlasových příkazů. Můžete také nahrávat své myšlenky, zapisovat si poznámky nebo dokonce rychle získat překlad na cestách pomocí funkce překladu hlasu od společnosti Google. Telefon Galaxy S II vám také může číst přijaté zprávy.Aplikace Readers Hub

Nechejte polici s knihami doma. S telefonem Samsung GALAXY S II ji budete mít jako na dlani. Aplikace Readers Hub je skvělým místem, kde můžete listovat ve své knihovně klasických děl nebo si vybírat z více než dvou miliónů bestsellerů. Tato aplikace vám také umožní nastavit si doručování některých z 2.500 časopisů ve 20 jazycích a 1.600 novin ve 47 jazycích. Díky čistému a ostrému textu bude pro vás čtení skutečným požitkem. Text můžete zvětšovat, k dispozici máte zobrazení jen samotného textu nebo jednotlivých stránek, můžete využívat přístup ke zvuku a publikace můžete jediným dotykem sdílet prostřednictvím e-mailu. Věřte v knihy, ale dívejte se dále než jen na papír.


Aplikace Music Hub

Svou hudbu mějte vždy po ruce. Nový nativní hudební přehrávač od společnosti Samsung poskytuje intuitivní systém, který vám umožní vyhledávat, objevovat, přehrávat, kupovat a stahovat skladby na cestách. Tato aplikace vám také poskytne bohaté informace o nákupech s přístupem ke všem interpretům, textům skladeb a recenzím, jaké si jen umíte představit. Získejte doporučení nových skladeb a prohlubte své nadšení rozšířenými basy a 5,1 kanálovým zvukem.


Microsoft Exchange ActiveSync

Telefon Samsung GALAXY S II je vybavený nejkomplexnější mobilní implementací technologie Exchange ActiveSync, která je optimalizovaná tak, aby vám umožňovala získat zabezpečený přístup k podnikovým prostředkům na serveru Microsoft Exchange a synchronizovat vaše podnikové e-maily, kalendář, kontakty a úlohy. Budete tak mít vždy k dispozici ty nejnovější informace. Tato technologie poskytuje funkce správy libovolného inteligentního telefonu s nejvyšší úrovní zabezpečení a nejrozsáhlejší podporu zásad a omezení mezi klienty ActiveSync na platformě Android. Umožňuje komunikaci s telefony zaměstnanců v reálném čase, díky čemuž lze na dálku konfigurovat nastavení, sledovat dodržování zásad, zaručit bezpečnost synchronizovaných údajů nebo uzamknout spravované telefony.


Šifrování přímo v zařízení

Vsaďte na bezpečnost s řešením zabezpečení, které umožňuje ochranu dat v mobilním telefonu, aniž byste se museli vzdát rychlosti a funkčnosti. Telefon Samsung GALAXY S II je prvním inteligentním telefonem Android, který využívá výkonný šifrovací hardware. To umožňuje minimalizovat použití bezpečnostního softwaru a aplikovat technologii šifrování přímo na samotný hardware, díky čemuž se výrazně zvyšuje úroveň zabezpečení a telefon dosahuje špičkového výkonu. Integrované řešení Sybase Afaria Mobile Device Management a technologie Microsoft Exchange ActiveSync doplňují podporu šifrování o vlastní mechanismy, které umožňují zabezpečit důležité podnikové a osobní informace.


VPN (virtuální privátní síť)

Do telefonu Samsung GALAXY S II jsme integrovali řešení AnyConnect od společnosti Cisco, které prostřednictvím stálého podnikového přístupu uživatelů na cestách poskytuje spolehlivé šifrované síťové připojení s jednoduchým nasazením. Toto řešení umožňuje připojení k důležitým podnikovým informacím, ať se jedná o přístup k pracovním e-mailům, relaci virtuální pracovní plochy nebo jiné aplikace platformy Android.Správa mobilních zařízení

Zbavte se svých obav. Společnosti Sybase a Samsung spolupracují na odstranění problémů souvisejících se správou a zabezpečením, kterým podniky často čelí při nasazování zařízení se systémem Android. Toto partnerství přináší komplexní funkce, které mobilním zaměstnancům umožňují získat přístup k podnikovým prostředkům pomocí zařízení Samsung GALAXY S II. Tyto funkce nyní umožňují spolehlivě rozšířit zásady podnikového zabezpečení na platformu Samsung Android, díky čemuž je lze aplikovat na zařízení GALAXY S II v osobním i podnikovém vlastnictví.


Cisco WebEx

Udržujte si neustále přehled a zůstaňte připojeni, abyste se mohli zúčastnit důležitých schůzek i na cestách. Díky podpoře řešení Cisco WebEx jsou od vás zabezpečené schůzky online vzdálené jen na jedno kliknutí. Uživatelé mohou zobrazovat sdílené pracovní plochy, prohlížeče, aplikace a dokumenty s poznámkami přidávanými v reálném čase a využívat propracovanou integraci s exkluzivní funkcí zařízení Samsung GALAXY S II, která umožňuje zahájit schůzku v prostředí WebEX pomocí obrazovky vytáčení a kontaktů.Nové přizpůsobené uživatelské rozhraní

Obsah je ze všeho nejdůležitější. Zapomeňte na aplikace a získejte přímý přístup ke svému obsahu prostřednictvím nového přizpůsobitelného uživatelského rozhraní od společnosti Samsung. Toto rozhraní má rozložení ve stylu časopisu, které vybírá nejčastěji používaný obsah z galerie, hudby, videí, sociálních sítí, e-mailů, poznámek, her a počasí a ten potom zobrazuje na hlavní obrazovce. Tento živý obsahový ekosystém si můžete přizpůsobit podle vlastního vkusu a poskytuje vám jednoduchý přístup k vašemu obsahu. V reálném čase se v něm zobrazují nejnověji vybrané informace z aplikací Music Hub, Readers Hub a Game Hub. Nehledejte obsah, prožívejte ho!


Fotoaparát s rozlišením 8 Mpix a bleskem LED

Získejte ty nejlepší záběry. S fotoaparátem s rozlišením 8 Mpix a automatickým zaostřováním nezmeškáte žádný detail bez ohledu na to, zda snímáte statickou scenérii nebo akci. Vestavěný blesk LED vám umožní vytvářet krásné fotografie plné detailů i při slabých světelných podmínkách. Díky výrazně vylepšenému uživatelskému rozhraní systému Android Gingerbread můžete okamžitě přepínat mezi scénami. Když přepnete na přední fotoaparát s rozlišením 2 Mpix, pořizování autoportrétů bude hračkou. Představte si ten rozdíl.Nahrávání a přehrávání v kvalitě Full HD

Staňte se hvězdou. Umožněte funkcím nahrávání videa v telefonu Samsung GALAXY S II, aby ve vás probudily celebritu. Díky nahrávání v kvalitě 1080p Full HD je každý okamžik potenciálním uměleckým dílem. Zachyťte akci ve vysokém rozlišení a rychlostí, kterou umožňuje dvoujádrový procesor, a okamžitě přehrávejte své záznamy HD na 4,3" displeji SUPER AMOLED Plus s neuvěřitelně čistým obrazem.Technické parametry

Technické parametry Mobilní telefon Samsung Galaxy S II (I9100) černý (GT-I9100LKAXEZ)

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Samsung
Kategorie Mobilní telefony Samsung
Partnumber GT-I9100LKAXEZ
Záruka 24 měsíců
Paměť
Interní paměť 16 GB
Podporované paměťové karty / typ karty microSD, microSDHC
Konstrukce a systém
Počet jader dvoujádrový
Frekvence procesoru 1200 MHz
Počet SIM karet Single SIM
Typ Sim karty mini SIM Standardní
Konstrukce telefonu dotykový
Stupeň krytí nemá
Operační systém Android 2.3
Navigace
Bezdrátové technologie Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Podporované sítě
Síťová frekvence (GSM) 850, 900, 1800, 1900, 2100 MHz
Síťová frekvence (3G) 850, 900, 1900, 2100 MHz
GPRS Ano
EDGE Ano
3G Ano
HSCSD/HSDPA Ne
Fotoaparát
Rozlišení zadního fotoaparátu 8 Mpx
Rozlišení videozáznamu 1920 x 1080 (Full HD)
Funkce fotoaparátu automatické ostření, přisvětlovací dioda
Akumulátor
Typ akumulátoru Li-Ion
Kapacita akumulátoru 1650 mAh
Pohotovostní doba 610 hod.
Doba hovoru 520 min
Senzory a zabezpečení
Senzory Akcelerometr (G-senzor)
Konektivita a rozhraní
Konektor micro USB
3,5 jack Ano
Displej
Úhlopříčka displeje (palce) 4.3 "
Typ displeje TFT LCD
Rozlišení displeje 800 x 480 bodů
Obnovovací frekvence displeje 60 Hz
Nezařazeno
FM rádio Ano
V balení výrobku český návod, nabíječka, originální záruční list, USB kabel, sluchátka
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6,61 cm
Výška výrobku 12,53 cm
Hloubka výrobku 0,85 cm
Hmotnost výrobku 0,12 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16 cm
Výška balení 8 cm
Hloubka balení 16 cm
Hmotnost balení 0,8 kg
Tisková zpráva / recenze Stáhnout (jpeg / 368,07 kB)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Mobilní telefon Samsung Galaxy S II (I9100) černý...

Hodnocení zákazníků
Zákazník:

Vladimír Tlučhoř

Obrazovka a klavesnice, foto

nic

100 %
Celková spokojenost
Mobilní telefon Samsung Galaxy S II (I9100) černý (GT-I9100LKAXEZ) 5.0 5 1
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů