×
Kód: FLE374879 ID: 1509522

Hadice plynová 150 cm R1/2 -Rp1/2

799 Kč
K vyzvednutí v prodejně
rychlart do 30 minut

Popis produktu

Vše o produktu

plynová hadice Flexira • délka: 150 cm • SteelProtect • ochranné opláštění • otočná koncovka • požární odolnost: 650 °C • tlak pitné vody: 10 barů • tlak plynu: 1 bar

Plynová hadice Flexira 150 cmPlynová hadice Flexira 150 cm

Hledáte plynové hadice, na které se můžete spolehnout a kterým můžete svěřit bezpečnost svého života? Jednou z nejkvalitnějších variant na trhu jsou beze sporu hadice Flexira. Jedná se o hadice z nerezového vlnovce a představují nejvyšší míru bezpečnosti ve vašich plynových dopojích. Hadice Flexira dále splňují přísné požadavky dle normy na požární odolnost v kritických situacích bez nutnosti použití bezpečnostního požárního ventilu.

Bezpečnost především

Hlavní výhodou těchto hadic je snadná montáž, kvalita materiálu, bezpečnost provozu a neuvěřitelně vysoká životnost hadic. Jedná se o hadice z velmi kvalitní chirurgické oceli, která představuje dlouhodobou ochranu vašich rozvodů. Hadice je také velmi odolná vůči žáru, může se pyšnit požární odolností až ve výši 650 °C. Hadice Flexira také disponují unikátní technologií SteelProtect, která zajišťuje maximálně odolné opláštění a velmi praktickou otočnou koncovku.

Neomezená životnost Hadice Flexira jsou vyrobeny z extrémně odolné chirurgické oceli, tudíž jsou celonerezové. Díky odolnosti materiálu a svářeným koncovkám hadice je životnost produktu prakticky neomezená.

Bezpečná otočná koncovka Bezpečná otočná koncovka ochraňuje nerezovou hadici před nechtěným poškozením, jelikož zabraňuje přenášení krutu do hadice, který by ji mohl brzy rychle poškodit.

Požární odolnost Jelikož jsou všechny plynové hadice Flexira xConnect Gas vyrobena z extrémně odolné chirurgické oceli, splňují i ty nejpřísnější požadavky na požární odolnost do teploty 650° C po dobu, někdy rozhodujících, 30 minut.

SteelProtect: Ochranné opláštění Díky technologii SteelProtect a extrémně odolnému materiálu, z kterého je produkt zhotoven, disponuje hadice také velmi bezpečným ochranným opláštěním, kterému budete moci věřit.

Technické parametry flexira Hadice plynová 150 cm R1/2 -Rp1/2 Kategorie Příslušenství ke sporáku / troubě

Výrobce flexira

Kategorie Ke sporákům flexira

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 374879
Značky flexira
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.0 cm
Výška výrobku 35.0 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 18.6 cm
Výška výrobku 4.5 cm
Hloubka výrobku 38.1 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg

Uživatelské recenze - Hadice plynová 150 cm R1/2 -Rp1/2

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce 374879
Značky flexira
Šířka výrobku 10.0 cm
Výška výrobku 35.0 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Šířka výrobku 18.6 cm
Výška výrobku 4.5 cm
Hloubka výrobku 38.1 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg