basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Hodnocení zákazníků

Petr
13.09.2010 v 21:37
100 %

Nemůžu nic jiného napsat , že jsem plně spokojený ,výrobek plně využívám a nemám co říci proti :-)

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Rozbalit popis produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

Vše o produktu

"Garmin eTrex Vista HCx je ručním GPS přístrojem kapesní velikosti s vysoce citlivým GPS čipem umožňující práci v podmínkách se zhoršeným výhledem na oblohu (ulice ve městě, hustý les nebo hluboké údolí). Další významnou předností přístroje je možnost dohrávání podrobných map na standardní microSD datové karty. Model eTrex Vista HCx je vhodným přístrojem pro použití v outdooru, na kole, při ""hledání pokladů"" - geocachingu a případně i na motocyklu, v autě nebo na lodi.

Přístroj eTrex Vista HCx pro naše zákazníky a prodejce dodáváme s mapou Topo Czech na CD a také předehranou na datové kartě microSD.

Přístroj eTrex Vista HCx společně s přístrojem eTrex Legend HCx jsou nejmenšími outdoorovými navigacemi značky Garmin, které mají vysoce citlivý GPS přijímač, TFT displej čitelný na slunci, vodotěsné provedení a nabízejí výpočet trasy a automatickou navigaci křižovatku po křižovatce (routing).

Turistické mapy Topo Czech
V ceně přístroje je podrobná navigační mapa Topo Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa Topo Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení. "

Rozbalit popis produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků eTrex Vista HCx

Hodnocení zákazníků

Leksvara

10.04.2012 v 16:29

Pro velmi krátkou dobu používání nemohu provést plnohodnotné hodnocení. Doplňky prozatím nemám.

Nemohu hodnotit, viz výše.

80 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?

Petr

13.09.2010 v 21:37

Nemůžu nic jiného napsat , že jsem plně spokojený ,výrobek plně využívám a nemám co říci proti :-)

100 %
Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
eTrex Vista HCx 4.5 5 2
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů