Kód: PHIBRI95600
ID: 1463494

K vybraným produktům osobní péče Philips teď získáte prodlouženou záruku o 1 rok. Více zde.

Kupte si jeden z epilátorů Philips IPL Lumea, zaregistrujte se a získejte záruku 90 dní na vrácení peněz zdarma. Více zde.

Doporučujeme přikoupit

Hodnocení zákazníků

Lenka Legátová
100 %

Poslední dva měsíce používám Lumeu Prestige IPL a mohu ji opravdu doporučit používat i ostatním ženám. Sice ji používám poměrně krátkou dobu, ale po 3 použitích na oblasti horního rtu, podpaží, předloktí, nohou a bikiny line se už nemusím téměř holit. Po prvním použití efekt téměř žádný, ale po druhém začala většina chloupků sama vypadávat a nové hned nerostou. Oproti depilaci použití skoro nebolí, jen občas ve slabinách na vysoké intenzitě světla to trochu štípne. To se ale dá vyřešit zeslabením přístroje. Velké plus dávám za design, 4 druhy nástavců a možnost použití s kabelem i bez. U nástavce na nohy bych uvítala ještě krycí sklíčko před žárovkou, protože se mi zdá, že i přes pravidelné důkladné čištění zůstávají místy droboučké připečené částečky na sklíčku žárovky. Poměrně vysoká cena může leckoho od koupě odradit, ale určitě se pořízení Lumey vyplatí. Doporučuji každému, koho nebaví holení a odmítá bolestivou depilaci.

Celková spokojenost
Pomohla Vám recenze?
Další hodnocení zákazníků
Technické parametry

Technické parametry Epilátor Philips Lumea Prestige BRI956/00

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Philips
Kategorie Dámské holení Philips
Záruka 24 měsíců
Typ holicího strojku IPL
Použití a údržba neomyvatelný
Zdroj energie síťový 230V, aku
Výměnné nástavce nástavec pro citlivé partie
Typ epilátoru IPL (intenzivní pulzní světlo)
Značka kvality dTest Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21,2 cm
Výška výrobku 15,2 cm
Hloubka výrobku 11,2 cm
Hmotnost výrobku 1,1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 26,5 cm
Výška balení 19 cm
Hloubka balení 14 cm
Hmotnost balení 1,74 kg
Produktový list Stáhnout (pdf / 739,32 kB)
Návod k použití Stáhnout (pdf / 9,31 MB)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

IPL epilátor • oblasti aplikace: paže / nohy / břicho / bikini / podpaží / tvář • 5 nastavitelných úrovní intenzity záblesku • 4 unikátní zakřivené nástavce • senzor SmartSkin rozezná tón pleti • životnost až 250 000 záblesků • použití s kabelem i bez kabelu • luxusní pouzdro

Epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Přední dermatologové a výrobci z prestižní firmy Philips dali hlavy dohromady a strávili vývojem průlomového epilátoru 14 let. Vytvořili tak Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 využívající jedinečnou technologii založenou na pulzech světla IPL. Už po pár použitích přejde většina vašich chloupků do klidové fáze (jedné ze třech fází růstového cyklu chloupků). Výsledkem je přirozené vypadnutí chloupků a zabránění jejich opakovanému růstu. Nebaví vás se několikrát do týdne holit žiletkou? Zatočte s neustále dorůstajícími chloupky jako profesionálové.


 

Technologie IPL

Intenzivní pulzní světlo (IPL), které Lumea vysílá, proniká prostřednictvím melaninu (barvivo samotného chloupku) až ke kořínku chloupku. Ten díky tomu přejde do své klidové fáze, vypadne a jeho další růst se výrazně zpomalí.


 

Bezbolestně a bezpečně

Celé ošetření je bezbolestné a bezpečné, protože IPL světlo působí pouze na chloupek, nikoliv na pokožku. Nehrozí vám tedy ani podráždění pokožky, ani zarůstání chloupků. Lumea navíc vysílá záblesk pouze v případě, že je okénko plně přiložené k pokožce.


 

Inteligentní senzor SmartSkin

S nastavením jednoho z pěti stupňů intenzity ošetření, které bude vyhovovat právě vašemu odstínu pokožky a chloupků, vám pomůže inteligentní senzor SmartSkin. Stačí přiložit Lumea k pokožce, stisknout tlačítko nastavení intenzity a poté jen doporučenou volbu potvrdit. Můžete ale manuálně navolit i nižší intenzitu.


 

Až 6 měsíců bez chloupků

První přibližně čtyři ošetření je třeba zopakovat ve dvoutýdenních intervalech, aby mohla Lumea působit na všechny chloupky ve fázi růstu. Poté stačí ošetření zopakovat jednou za 4 až 8 týdnů. Až ošetření zopakujete celkem dvanáctkrát, můžete očekávat až 6 měsíců bez chloupků*! Již po prvních třech ošetřeních se růst chloupků omezí až o 92 %**.


 

Pro různé partie

Lumea umožňuje ošetřit nejen větší plochy, například nohy nebo ruce, ale i hůře dostupné partie v oblasti třísel, na obličeji nebo v podpaží. Jednotlivé partie se zároveň liší i silou a hustotou chloupků, proto Lumea přináší hned čtyři unikátně tvarované nástavce, které svým zakřivením, velikostí okénka i barevným filtrem vyhovují jednotlivým částem těla. Funkce „slide&flash“ vám zároveň umožní držet tlačítko Lumea neustále zapnuté a přístroj jen posouvat po pokožce, aniž byste museli tlačítko stisknout před každým světelným impulzem.


 

Na nohy a ruce

Díky velkému okénku a prohnutému provedení umožňuje tento nástavec pohodlné a rychlé ošetření větších tělesných partií. Lýtka s ním ošetříte za 8,5 minuty.


 

Na podpaží

Speciální zakřivení nástavce a menší velikost okénka vám pomůže ošetřit oblast podpaží již za 1,5 minuty.


 

Na oblast bikin

Nabízí stejnou velikost okénka jako nástavec na podpaží, ale je jinak zakřivený a má extra průhledný filtr – chloupky v oblasti třísel bývají silnější a hustší než na zbytku těla. Doba ošetření jsou 2 minuty.


 

Na obličej

Nejmenší nástavec má svůj vlastní speciálně navržený filtr včetně jednoho barevného filtru navíc, aby bylo ošetření v této oblasti co nejjemnější. Ploché aplikační okénko umožňuje přesnou aplikaci nad horním rtem, na tváři nebo bradě. Tuto oblast ošetříte za 1,5 minuty.


 

Ošetření v aplikaci

Nepamatujete si přesně, kdy máte ošetření zopakovat? Stáhněte si zdarma aplikaci Philips Lumea, která vám pomůže vytvořit si plán procedur na míru a ve které najdete řadu užitečných rad a tipů.


 

S kabelem i bez kabelu

Philips Lumea Prestige můžete používat jak s kabelem, tak bezdrátově. Ošetření můžete také provádět kdekoliv, například na gauči. Nepotřebujete mít poblíž zásuvku a po ošetření nezůstává žádný nepořádek.


 

Bez náhradních dílů a gelů

Philips Lumea je tak, jak ji koupíte, kompletně připravená k použití. Nemusíte dokupovat žádné doplňky, náhradní lampy ani gely.


 

Ideální pro Středoevropanky!

Lumea vás dlouhodobě zbaví chloupků, pokud je máte v odstínu od tmavě blond po černou a pokud jste majitelkou velmi světlé až tmavě hnědé pokožky. Nejlépe funguje u žen, které mají bledou pokožku a tmavé chloupky, naopak není vhodná pro majitelky světle blond, zrzavých nebo šedých chloupků, které mají málo melaninu.


 

3letá záruka

Philips si za svými výrobky stojí. Na Lumea teď můžete mít o rok delší záruku zdarma, než je běžně dané zákonem. Stačí do 90 dnů od nákupu zaregistrovat Lumea na stránkách My Philips.

* Průměrný výsledek 78% redukce chloupků na nohou, po úplném ošetřovacím cyklu (12 ošetření), objektivní studie na 48 ženách v Nizozemí a Rakousku. Studie byla realizovaná společností Philips.

** Měřeno na nohou, po 3 ošetřeních, 27 z 55 žen dosáhlo výsledku 92 % či více. Studie byla realizovaná společností Philips. 

Technické parametry

Technické parametry Epilátor Philips Lumea Prestige BRI956/00

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Philips
Kategorie Dámské holení Philips
Záruka 24 měsíců
Typ holicího strojku IPL
Použití a údržba neomyvatelný
Zdroj energie síťový 230V, aku
Výměnné nástavce nástavec pro citlivé partie
Typ epilátoru IPL (intenzivní pulzní světlo)
Značka kvality dTest Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 21,2 cm
Výška výrobku 15,2 cm
Hloubka výrobku 11,2 cm
Hmotnost výrobku 1,1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 26,5 cm
Výška balení 19 cm
Hloubka balení 14 cm
Hmotnost balení 1,74 kg
Produktový list Stáhnout (pdf / 739,32 kB)
Návod k použití Stáhnout (pdf / 9,31 MB)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.

Hodnocení zákazníků Epilátor Philips Lumea Prestige BRI956/00

Hodnocení zákazníků
Zákazník:

Běla Kraidlova

S tímto výrobkem Philips Lumea Prestigee jsem naprosto spokojena. Výsledek splnil můj očekávaný efekt. Oproti klasickému holení nevznikají reakce na podrážděnou kůži. Ovládání je jednoduché, srozumitelné a nedělá starosti ani při prvním použití. Doporučuji všem, co se chtějí líbit.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Dobromila Macurova

Jsem s Lumea Prestige moc spokojená, aplikace je jednoduchá, líbí se mi možnost zvolit si nástavec na každou partii zvlášť a poradila si i s chloupky pod nosem. Budu používat dál a jsem moc zvědavá na další výsledky, protože už teď mám chloupků viditělně méně, než předtím a na některých místech už nejsou prakticky žádné.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Kateřina Přibylová

Nečekala jsme žádný zázrak, ale opravdu jsem byla velmi mile překvapena, že Lumea opravdu funguje. Mám za sebou 4 aplikace a chloupků radikálně ubylo i jejich rychlost růstu. Super je i možnost používání při zapojení do zásuvky, vždycky jej totiž zapomenu dobít a vypne se mi v půlce. Oceňuji i jednotlivé nástavce pro různé partie a nižší intenzitu pro nás citlivější jedince.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Lenka Legátová

Poslední dva měsíce používám Lumeu Prestige IPL a mohu ji opravdu doporučit používat i ostatním ženám. Sice ji používám poměrně krátkou dobu, ale po 3 použitích na oblasti horního rtu, podpaží, předloktí, nohou a bikiny line se už nemusím téměř holit. Po prvním použití efekt téměř žádný, ale po druhém začala většina chloupků sama vypadávat a nové hned nerostou. Oproti depilaci použití skoro nebolí, jen občas ve slabinách na vysoké intenzitě světla to trochu štípne. To se ale dá vyřešit zeslabením přístroje. Velké plus dávám za design, 4 druhy nástavců a možnost použití s kabelem i bez. U nástavce na nohy bych uvítala ještě krycí sklíčko před žárovkou, protože se mi zdá, že i přes pravidelné důkladné čištění zůstávají místy droboučké připečené částečky na sklíčku žárovky. Poměrně vysoká cena může leckoho od koupě odradit, ale určitě se pořízení Lumey vyplatí. Doporučuji každému, koho nebaví holení a odmítá bolestivou depilaci.

100 %
Celková spokojenost
Zákazník:

Markéta Jáchymová

Hned po druhém ošetření jsem zaznamenala první efekt v podobě méně rostoucích chloupků. Skvělé jsou různé typy nástavců, dle typu partie a použití s kabelem i bez něj. Doporučuji.

100 %
Celková spokojenost
Epilátor Philips Lumea Prestige BRI956/00 5.0 5 5
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů