basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Doporučujeme přikoupit

Technické parametry

Technické parametry Teplovzdušný ventilátor Dyson AM09 stříbrný/bílý

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Dyson
Kategorie Vytápění - topidla, přímotopy, krby Dyson
Záruka 24 měsíců
Příkon 2 000 W
Přepínání výkonu ano
Termostat Ano
Umístění volně stojící
Ventilátor s ventilátorem
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20,5 cm
Výška výrobku 59,5 cm
Hloubka výrobku 20,5 cm
Hmotnost výrobku 2,7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17 cm
Výška balení 64 cm
Hloubka balení 22,5 cm
Hmotnost balení 4,16 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 1636835 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

ventilátor • výkon 2 000 W • ohřívá i osvěžuje • nastavení teploty: 1–37 °C s přesností na 1 °C • noční režim • funkce časovače • tichý chod • snadná údržba • bezpečný • dálkové ovládání

Dyson AM09Dyson AM09

Přijdou vám běžné ventilátory nevšestranné, když se dají použít jenom v horkých letních měsících? Model AM09 od společnosti Dyson vás přesvědčí o opaku. Kombinuje totiž funkci osvěžování i ohřívání vzduchu v místnosti, a tak vám v létě udělá doma svěží klima a v zimě zase příjemné teplo. Vyveden je ve stylovém a prostém designu, díky kterému vám vkusně doplní domácnost. Vzhledem k absenci roštů a větráků se také snadno čistí, stačí ho jednoduše otřít.

Rovnoměrná distribuce vzduchu

S technologií Air Multiplier se vám nestane, že by v některých částech místnosti bylo tepleji. Když je potřeba, ventilátor rovnoměrně vytopí celou místnost, a naopak v létě vytvoří svěží klima. Vzhledem k inteligentnímu termostatu si můžete teplotu doma nastavit s přesností na jeden stupeň a termostat ji následně udrží. K ovládání můžete použít dálkový ovladač, který je magneticky přichycený na horní části ventilátoru.

Tichý a bezpečný

Proces ventilace může být nepříjemně hlučný, ale to není případ tohoto modelu. Ventilátor Dyson AM09 díky své stavbě redukuje běžnou hlučnost o 75 % a je  vhodný i k používání v noci. Pomocí funkce časovače si pohodlně nastavte, kdy má v noci ventilátor pracovat, a kdy se má již sám vypnout. Pokud máte doma děti, jistě oceníte celkovou bezpečnost tohoto spotřebiče. Oproti běžným ventilačním větrákům zde nehrozí poranění rotující lopatkou, a ani v případě převrhnutí ventilátoru se nic nestane. Přístroj se jednoduše automaticky vypne

 


 

Klíčové vlastnosti

  • Rovnoměrný ohřev místnosti
  • Velký dosah proudu vzduchu
  • Celoroční využití díky režimu ventilátoru
  • Tichý noční režim pro klidný spánek
  • Pohodlné ovládání na dálku

 

Ohřívač vzduchu můžete díky funkci ventilátoru používat po celý rok.

 

Celoroční využití

Jeden přístroj můžete využívat po celý rok bez ohledu na to, jestli venku mrzne až praští, nebo naopak roztává i tráva. Během léta aktivujte funkci ventilátoru a ihned zchlaďte celou místnost. V zimě pak pusťte proud teplého vzduchu, který vás ohřeje rychleji než topení.

 

Technologie Air Multiplier

Moderní technologie zajistí intenzivní a přesně směrovaný proud vzduchu. Při jeho průchodu prstencem dojde ke zrychlení, čímž vznikne proud procházející podél křídlové plochy. Za ventilátorem a vedle něj se tvoří podtlak, který dále vtahuje a rozpohybovává okolní vzduch. I při malé energetické náročnosti tedy dokáže zajistit intenzivní proud osvěžujícího vzduchu do místnosti.

 

Dlouhý dosah

Na výběr máte dva různé režimy. Buď můžete směřovat vzduch cíleně na konkrétní místo, nebo si zvolit rozptýlený režim pro rovnoměrné vyčištění či ochlazení celého pokoje. I při první volbě je zaručený dlouhý dosah, abyste nemuseli mít ventilátor ve své těsné blízkosti.

 

Bezpečné čištění

Jedinečný design nejen skvěle vypadá, ale také zajistí bezpečnou a snadnou údržbu. Uvnitř prstence se nenacházejí otáčející se lopatky ani topná tělesa. Díky tomu lze z přístroje snadno utřít prach, aniž by hrozilo riziko poranění. V případě převrhnutí se přístroj automaticky vypne.

 

Časovač

Nastavte si časovač s funkcí automatického vypnutí a mějte jistotu, že přístroj vzduch ochladí či ohřeje, aniž by spotřebovával energii celou noc nebo den, když nejste doma. Ventilátor Dyson je taktéž vybavený inteligentním ovládáním teploty.

 

Tichý chod

Přístroj je až o 75 % tišší než běžné ventilátory. Hodí se proto pro použití i během noci, kdy vás ani vaši rodinu nebude rušit od klidného spánku.

 

Dálkové ovládání

Součástí balení je praktické dálkové ovládání, s nímž budete mít kontrolu nad ventilátorem pevně ve svých rukou. Pomocí tlačítek si snadno upravíte teplotu či intenzitu proudu vzduchu, aktivujete nebo vypnete oscilaci a mnoho dalšího.

 

Nastavení sklonu

Nakloňte si přístroj tak, aby proud vzduchu směřoval přesně tam, kam chcete. Při náklonu osa prochází těžištěm, takže celý proces jde velmi snadno a nehrozí převrhnutí zařízení.

 

 

  


 Snadná údržba vás mile překvapí 

 


 

Vyberte si z řady čističek vzduchu Dyson tu, která vám bude vyhovovat:

Technické parametry

Technické parametry Teplovzdušný ventilátor Dyson AM09 stříbrný/bílý

Všeobecné vlastnosti
Výrobce Dyson
Kategorie Vytápění - topidla, přímotopy, krby Dyson
Záruka 24 měsíců
Příkon 2 000 W
Přepínání výkonu ano
Termostat Ano
Umístění volně stojící
Ventilátor s ventilátorem
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 20,5 cm
Výška výrobku 59,5 cm
Hloubka výrobku 20,5 cm
Hmotnost výrobku 2,7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17 cm
Výška balení 64 cm
Hloubka balení 22,5 cm
Hmotnost balení 4,16 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 1636835 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů