×
Kód: YAMAS501 ID: 1650605

Zesilovač Yamaha A-S501 černý

Zesilovač s výkonem 2 x 85 W na kanál při 8 Ω, CD Direct Amplification a režim Pure Direct pro větší čistotu zvuku, coax/optický vstup, výstup na subwoofer, vstupPhono MM, pozlacené reproduktorové...

? 14 990 Kč Ušetříte: 1 000 Kč (6 %)
13 990 Kč
u vás již 03.10.

Vše o produktu

Zesilovač s výkonem 2 x 85 W na kanál při 8 Ω, CD Direct Amplification a režim Pure Direct pro větší čistotu zvuku, coax/optický vstup, výstup na subwoofer, vstupPhono MM, pozlacené reproduktorové svorky a terminály RCA

Konstrukce obvodu pro vysokou kvalitu zvuku založená na konceptu ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology)
Koncept ToP-ART a základna ART zajišťují optimální zvuk. Když jsou zpracování a přenos audio signálu jednoduché a přímé, je menší šance, že bude tento signál ovlivněn šumem a zkreslením. technologie konstrukce zesilovačů společnosti Yamaha nazývaná ToP-ART nabízí přímou symetrickou konstrukci I/O (vedení od vstupu k výstupu), v rámci které je levé a pravý kanál organizován přímo a symetricky pro maximální čistotu signálu. Spodní část rámu tvořená základnou ART (Anti-Resonance and Tough) a pevná středová příčka navíc zajišťují oporu s vysokou tuhostí a účinným tlumením vibrací. Tyto konstrukční inovace společnosti Yamaha přispívají k bohaté reprodukci zvuku tohoto zesilovače, jež překypuje muzikálností.

Kvalitní součástky pro vynikající audio výkon
Zakázkový napěťový transformátor, zakázkové blokovací kondenzátory, dvě reproduktorová relé s přímými cestami signálu, jednobodový zemnící systém, chladiče lisované z hliníku a další součástky špičkové kvality bez problémů zvládají náročné podmínky přenosu a reprodukce audio signálu. Kvalita jednotlivých součástek a jejich vzájemná spolupráce ve své podstatě ovlivňují kvalitu zvuku všech komponent. Společnost Yamaha používá pouze součástky vysoké kvality, které byly důkladně vybrány a testovány.

Vytvořeno na základě bohatých zkušeností, technologických dovedností a tradice společnosti Yamaha
Společnost Yamaha, která již více než 125 let vyrábí hudební nástroje, proslula i jako výrobce vysoce kvalitních HiFi komponent. Model A-S701 byl vytvořen s využitím bohatých zkušeností a velkých technologických dovedností. Je založen na konceptu „přirozeného zvuku“, který usiluje o to, aby veškerá hudba zněla tak, jak znít má. Při jeho konstrukci byla velká pozornost věnována všem důležitým faktorům od konstrukce obvodů až po základní tvorbu zvuku – třebaže se jedná o model základní řady, nabízí vysokou kvalitu reprodukce a hudebně bohatý zvuk.

CD Direct Amplification a režim Pure Direct pro větší čistotu zvuku
Funkce CD Direct Amplification s přímým připojením k CD vstupu maximalizuje odstup signálu a šumu pro CD zdroj. Díky využití režimu Pure Direct navíc může hudební signál cestovat nejkratší možnou trasou a obejít tak buffer předzesilovač a ovládání tónu, hlasitosti a vyvážení – je tak prakticky odstraněna veškerá degradace signálu pro nejčistší možnou kvalitu zvuku.

Kvalitní regulace hlasitosti a tónová škála
Model A-S701 je také vybaven novým analogovým ovládáním hlasitosti na čelním panelu, které využívá elektronické hlasitosti pro vyšší kvalitu zvuku a umožňuje vám tak zvolit úroveň hlasitosti podle potřeby. Tento systém kromě celkové hlasitosti ovládá také vyvážení nízko- a vysokofrekvenčních zvuků, na všech úrovních hlasitosti tak poskytuje kompletní tónovou škálu a kompenzuje přirozené ztráty v nízkých a vysokých frekvencích při nízkých hlasitostech, které jsou lidskému uchu vlastní.

Zlacené konektory
Pozlacené konektory zajišťují připojení vysoké kvality, které zabraňuje ztrátám signálu. Model A-S701 nabízí pozlacené reproduktorové konektory a vstupní konektory.

Kvalitní regulace hlasitosti a tónová škála
Model A-S701 je vybaven jak optickým, tak i koaxiálním digitálním audio konektorem. Optický vstup je určen pro příjem zvuku z televizoru, koaxiální pro příjem zvuku z přehrávače Blu-ray. Zvuk zůstává v digitální formě a poskytuje vám tak pro všechny zdroje zábavy od sportovních a dalších programů až po filmy a koncerty ryzí a čistý zvuk.

Připraven pro připojení Bluetooth adaptéru YBA-11
S adaptérem YBA-11 budete moci do síťového receiveru streamovat hudbu bezdrátově z mobilního telefonu nebo z počítače s funkcí Bluetooth. Díky digitálnímu připojení a algoritmu aptX® pro kódování zvuku si budete moci vychutnat streamovanou hudbu v optimální kvalitě zvuku. Adaptér YBA-11 můžete také pohodlně napájet prostřednictvím DC výstupního konektoru na zadním panelu zesilovače.

Možnost volby reproduktoru A, B nebo A+B
K zesilovači můžete připojit dva samostatné systémy reproduktorů v různých pokojích a přepínat mezi nimi nebo je nechat hrát současně. Zesilovač nabízí čtyři konektory, pouhým stisknutím tlačítka tak můžete přepínat reproduktory, které odpovídají požadovanému zdroji zvuku.

Funkce automatického přechodu do pohotovostního režimu
Zesilovač je vybaven funkcí správy napájení, která rozpozná, že zařízení nebylo delší dobu používáno (zhruba 8 hodin), a i když je zapnuto napájení, tak se automaticky zařízení přepne do pohotovostního režimu.

Konektor Phono MM
k zesilovači můžete připojit gramofon s přenoskou MM a přehrávat tak vinylové desky. Díky předzesilovači využívajícímu nejmodernější digitální/analogové technologie si tak můžete užívat nejen CD, ale také analogový zvuk z desek.
Dokumentace k tomuto produktu
PRODUKTOVY LIST Stáhnout / (2.29 MB)
AS501_CE_DoC-1 Stáhnout / (280.51 kB)

Technické parametry

Typ přístroje
Typ zesilovač
Výstupní výkon
Celkový výkon RMS 170 W
Tuner
Tuner bez tuneru
Internetové rádio Ne
Zvuk
Počet kanálů 2.0
AirPlay Ne
Vstupy a výstupy
HDMI Ne
Komponentní vstupy 0
Počet video vstupů 0
Optické vstupy 1
Koaxiální vstupy 1
Linkové vstupy 6
Počet USB 0
LAN (Ethernet) Ne
Bluetooth Ne
Wi-Fi Ne
NFC Ne
Komponentní výstupy 0
Reproduktorový výstup A/B, nebo A+B Ano
Optické výstupy 0
Koaxiální výstupy 0
Linkové výstupy 2
Doplňující vlastnosti
Multiroom Ne
OSD ne
Dálkové ovládání v balení Ano
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky Yamaha
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.5 cm
Výška výrobku 15.1 cm
Hloubka výrobku 38.7 cm
Hmotnost výrobku 10.7 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 44.0 cm
Výška výrobku 24.0 cm
Hloubka výrobku 55.0 cm
Hmotnost výrobku 13.0 kg

Uživatelské recenze - Zesilovač Yamaha A-S501 černý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Typ zesilovač
Celkový výkon RMS
170 W
Tuner
bez tuneru
Internetové rádio Ne
Počet kanálů 2.0
AirPlay Ne
HDMI
Ne
Komponentní vstupy
0
Počet video vstupů
0
Optické vstupy
1
Koaxiální vstupy 1
Linkové vstupy
6
Počet USB
0
LAN (Ethernet)
Ne
Bluetooth
Ne
Wi-Fi
Ne
NFC
Ne
Komponentní výstupy
0
Reproduktorový výstup A/B, nebo A+B Ano
Optické výstupy
0
Koaxiální výstupy 0
Linkové výstupy
2
Multiroom
Ne
OSD
ne
Dálkové ovládání v balení
Ano
Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Ne
Google Home
Ne
Vlastní systém
Ne
Záruka 24 měsíců
Značky Yamaha
Šířka výrobku 43.5 cm
Výška výrobku 15.1 cm
Hloubka výrobku 38.7 cm
Hmotnost výrobku 10.7 kg
Šířka výrobku 44.0 cm
Výška výrobku 24.0 cm
Hloubka výrobku 55.0 cm
Hmotnost výrobku 13.0 kg
Dokumentace k tomuto produktu
PRODUKTOVY LIST Stáhnout / (2.29 MB)
AS501_CE_DoC-1 Stáhnout / (280.51 kB)

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 4 057 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 3 078 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 1 539 Kč