basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Whirlpool cashback na chladničky

Který spotřebič využíváte každý den a je vystavený nonstop provozu? Přece chladnička! Udržuje vaše potraviny dlouho čerstvé a poskytuje vám i dávku osvěžení v horkých dnech. Vychlazené pivo, výborná zmrzlina nebo dávka čerstvých vitamínů – to je lahoda, co? Odmrazování už ale taková pohoda není a strávíte nad ním spoustu času. Pokud si ale pořídíte vybranou beznámrazovou chladničku Whirlpool, můžete těmto starostem s otravným sekáním ledu dát snadno sbohem. Při jejich nákupu navíc získáte zpět až 2 500 Kč! To už se vyplatí, co říkáte?

Chci získat cashback! Jak na to?

1. Kupte si některou z vybraných chladniček v době trvání akce.
2. Zaregistrujte svůj nákup do 14 dnů zde a nahrajte účtenku.
3. Vaše registrace bude potvrzena e-mailem.
4. Po jejím schválení obdržíte do 30 dnů odměnu na váš bankovní účet (hodnota cashbacku je uvedená u konkrétního produktu).

Nabídka platí od 1. do 31. 7. 2020.

Whirlpool cashback na chladničky

Filtrovať môžete podľa:

 • Pouze produkty s dárkem
 • Značka
 • Beznámrazová = nofrost
  Značka kvality dTest
  Nulová zóna (0-3°C)
  Další parametry
  Připojení na vodu
  Výrobník ledu
  Oddělená regulace
  Dávkovač vody
  SMART
  Displej
  Retro chladničky

Omlouváme se, ale v této kategorii už nic nezbylo. Vybírejte z dalších tisíců produktů na našem webu.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů