basket tree star-empty icon-apple error-404 time-24 edit smile-5 smile-1 smile-3 smile smile-2 location www order-edit people target check-rounded arrow-up arrow-down transport-light datart-store connect transport-dark gift check star sale Sell Out arrow-circle-up arrow-circle-left arrow-left arrow-right contact faq auction chat datart-store-dark order-check search-colored basket-full cross catalog cross-circle-full mail phone cross-circle-empty time basket-empty map-pin search menu

Prodejny DATART jsou kvůli aktuálnímu dění uzavřeny. Stovku z nich jsme však proměnili na internetové výdejny, ve kterých trvale držíme skladem tisícovky pečlivě vybraných modelů a ve kterých platí přísné hygienické zásady.

Doporučujeme přikoupit

Technické parametry

Technické parametry Robotický vysavač iRobot Roomba e5 + iRobot Braava jet 240 černý

Všeobecné vlastnosti
Výrobce iRobot
Kategorie Vysavače, domácí pomocníci iRobot
Záruka 24 měsíců
Zdroj energie aku (Li-ion)
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35 cm
Výška výrobku 35 cm
Hloubka výrobku 9 cm
Hmotnost výrobku 6,3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 47,5 cm
Výška balení 52 cm
Hloubka balení 24 cm
Hmotnost balení 8,5 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 8365285 kb)
Návod k použití 2 Stahnout (pdf / 10732074 kb)
Produktový list Stahnout (octet-stream / 8878 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Vše o produktu

Vše o produktu

robotický vysavač • velikost uklizené plochy až 100 m² • doba nabíjení 120 minut • pokročilý navigační systém systém iAdapt • na všechny typy podlah • senzor proti pádu ze schodů • připojení k mobilnímu telefonu pomocí aplikace iRobot HOME • hlučnost 58 dB

robotický mop • tichý úklid • senzory proti pádu ze schodů • režim zametání/mopování • vhodný na všechny typy tvrdých podlah • navigace iAdapt 2.0 • virtuální zeď • nádržka na vodu • úklid podél stěn a pod nábytkem • pro plochu do 25 m²

iRobot Roomba e5

Ještě před pár lety byla představa luxování bez práce hudbou budoucnosti, avšak budoucnost je již tady. Robotický vysavač iRobot Roomba e5 pracuje na čistotě každého koutu místnosti, zatímco vy máte nohy nahoře. Je totiž vybaven třístupňovým čisticím systémem AeroForce doplněným o nový motor 2. generace, navigaci iAdapt a také možnost ovládání pomocí vašeho smartphonu.

Rotující boční kartáček

Roomba má na svém těle dokonce boční kartáček, jehož zásluhou dokáže velmi precizně čistit i místa okolo nábytku, podél stěn, rohy místností a další špatně dostupná místa.

Dva proti sobě rotující kartáče AeroForce

Rotační boční kartáček vymetá všechny nepřístupné kouty, dva proti sobě rotující kartáče se speciálními drážkami zvládnou sebrat drobky z různých druhů podlah a koberců a sací motor s precizním filtrem pojme i ten nejjemnější prach.

Motor 2. generace

Sílu pro úklid Roombě dodává právě 3stupňový systém čištění AeroForce v kombinaci s Gen 2 motorem. Ten je až 5krát účinnější. Navíc je téměř bezúdržbový a spolehlivě vysává jak tvrdé podlahy, tak i koberce.

Obsah balení: 

  • nabíjecí stanice
  • baterie Li-Ion
  • virtuální zeď Dual Mode
  • Roomba e5
  • AeroForce filtr
Uklidím byt i dům – precizně a bez pomoci!

 

Navigace iAdapt

Robot využívá pokročilý systém iAdapt s desítkami senzorů a 40 předdefinovanými pohyby. Díky tomu se inteligentně pohybuje po domácnosti a automaticky se dobije v případě docházející baterie a následně vysaje zbytek prostoru. Má senzory proti pádům ze schodů a nízká konstrukce umožňuje snadno zajet pod nábytek a uklidit pod ním.
iRobot HOME

Robota lze ovládat i pomocí aplikace iRobot HOME. Můžete tak například z práce poslat povel, aby uklidil, než dorazíte domů. V aplikaci jsou samozřejmě k dispozici i pokročilejší volby. Samozřejmě se lze spolehnout i na ovládání přímo na robotovi, kdy k zahájení úklidu stačí stisknout tlačítko CLEAN. 

 

 

 

Senzory proti pádu ze schodů

Bydlíte v rozlehlém domě, k němuž samozřejmě patří alespoň jedno schodiště, a bojíte se vysavač spustit v prvním patře? Nebojte, pád ze schodů mu nehrozí! Citlivé senzory umístěné vespod výrobku rozpoznají volný prostor a robot se okamžitě zastaví, otočí a pokračuje jiným směrem.

 

 

Program SPOT

Skvěle vám poslouží nejen pro kompletní úklid, ale také v případě, že jen potřebujete smést právě vysypané drobky nebo zvířecí srst. Stačí navolit program Spot, který precizně vyluxuje prostor o průměru 1 m2.

 Nárazník se zpomaleným dotykem

Nárazník se zpomaleným dotykem je zárukou toho, že nijak robot nepoškodí nábytek. Rozeznává i zdánlivé překážky typu přehozu přes postel či závěsů, aby i okolo nich perfektně uklidil, ale přitom byl šetrný.

 

 

 

Virtuální zeď

Využijte funkci virtuální zdi a zabraňte Roombě, aby se připletla do elektrických kabelů nebo aby se přiblížila ke křehkým předmětům. S extra funkcí Halo se kolem vámi vybraných předmětů vytvoří neviditelná oblast, kam vysavač nikdy nevstoupí.

 


 

Postará se o sebe sám

Už nemusíte řešit, že jste zapomněli dát spotřebič nabít a teď ho kvůli mrtvé baterii nemůžete použít. Vysavač iRobot Roomba si do nabíjecí stanice sám zajede, když ukončí vysávání. Do akce ho pošlete pouhým stisknutím tlačítka Clean.

 

 

Kabely už nepřekáží

Se zvyšujícím se počtem elektronických vymožeností, které každý z nás má, se navyšuje také počet kabelů rozházených po zemi. Vysavač se do nich však díky funkci Antitangle nezamotá. Kartáče ucítí odpor a okamžitě otočí rotaci, vysavač se vyprostí a pokračuje v cestě jiným směrem. Jednoduché, ale chytré!

 

 

AeroForce filtr

Roomba je vybavena velkokapacitním sběrným košem na nečistoty, který zachytí s pomocí AeroForce filtru i nejjemnější prachové částice. Navíc lze tento nový koš také vypláchnout vodou pro ještě jednodušší údržbu.

 

 

Odložený úklid

Funkce odloženého úklidu je tu proto, aby se spotřebič spustil, zatímco budete venku. A není nic hezčího, než přijít domů kde se to leskne čistotou. Stačí jen vybrat den a čas, kdy chcete, aby robot začal uklízet – třeba pravidelně třikrát v týdnu, aby u vás bylo vždy dokonale čisto.

 

 


Robotický mop iRobot Braava jet 240, bílý

Zameťte s prachem, nečistotami i mastnotou, aniž byste při tom hnuli prstem. O všechny nedokonalosti ve vaší domácnosti se spolehlivě postará výkonný robotický mop iRobot Braava Jet. Najde u vás bohaté využití nejen v kuchyni nebo obývacím pokoji, ale také například v koupelnách. Zatímco vy si budete dělat jinou práci nebo užívat zasloužený odpočinek s rodinou či přáteli, robot za vás zamete, rychle setře nečistoty z podlahy nebo důkladně vytře.

Zařízení používejte, jak je libo, ať už se nacházíte v přízemí, nebo v patře. Integrované senzory zaručí, že robot nespadne ze schodů. U krajnice se zastaví, otočí a pokračuje dál v úklidu.

Samozřejmostí je chod, který vás nebude rušit. Robot je poháněn tichým elektromotorem, takže ani při aktivním provozu nebudete o přístroji téměř vědět. Děti nebude rušit během spánku a vy si můžete klidně přečíst časopis nebo knihu, zatímco se Braava Jet postará o úklid podlahy za vás. 

Nechte mop ve skříni. Braava Jet umí odstranit nejen prach, ale i skvrny a nečistoty.

 

 Chytře

Odstraňte prach a nečistoty i z hůře dostupných míst. Chytrá navigace iAdapt 2.0 robot bude navádět i do menších prostor, například kolem nohou židlí a stolů.


 

Jednoduše

Podle toho, jakou podložku na robot nasadíte, si sám přístroj vybere režim úklidu. Vám stačí pouze stisknout tlačítko CLEAN a dál si robota nevšímat.

 


 

Čistě

Poradí si nejen s prachem, ale i skvrnami a jinými nečistotami. Na odolné skvrny využije rozprašovač roztoku.


 

 Virtuální zeď

Pokud potřebujete uklidit pouze menší kousek místnosti, stiskněte dlouze tlačítko CLEAN. Robot si vytvoří virtuální zeď a uklidí pouze prostor před sebou a po stranách.


 

 Úklid pod nábytkem

Kompaktní rozměry umožní přístroji dostat se i pod postel a další nábytek. Zvládne uklízet prostory těsně u stěn, a to včetně rohů místnosti. Navíc se nemusíte bát, že by se zasekl nebo zamotal do koberce, tomu se totiž automaticky vyhne.

Technické parametry

Technické parametry Robotický vysavač iRobot Roomba e5 + iRobot Braava jet 240 černý

Všeobecné vlastnosti
Výrobce iRobot
Kategorie Vysavače, domácí pomocníci iRobot
Záruka 24 měsíců
Zdroj energie aku (Li-ion)
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35 cm
Výška výrobku 35 cm
Hloubka výrobku 9 cm
Hmotnost výrobku 6,3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 47,5 cm
Výška balení 52 cm
Hloubka balení 24 cm
Hmotnost balení 8,5 kg
Návod k použití Stahnout (pdf / 8365285 kb)
Návod k použití 2 Stahnout (pdf / 10732074 kb)
Produktový list Stahnout (octet-stream / 8878 kb)
Prohlédnout si více vlastností produktu
Obrázky produktů jsou pouze informativního charakteru.
V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů