Vyměňte starý za nový

Zahoďte starý

JE ČAS NA NOVÝ

Těžký
a nepraktický
Moderní a tenký
design
Zastaralý procesor
minulých generací
Nejnovější procesory
Intel
Výdrž baterie
asi tři hodiny
Výdrž baterie
po celý den
Pomalý HDD disk,
brzdí celý systém
Rychlý systém
díky SSD disku
VÝBĚR RYCHLÝCH A LEHKÝCH NOTEBOOKŮ

PROČ SI POŘÍDIT NOVÝ POČÍTAČ S WINDOWS 10 PRÁVĚ TEĎ?

VÝKON

Díky výkonnějšímu a rychlejšímu procesoru a dalším novým technologiím se spustí minimálně dvakrát rychleji. Software na něm bude reagovat svižněji a webové stránky se načtou jedna dvě – například prohlížeč Microsoft Edge má až o polovinu kratší start.

Nízká váha, tenký profil

K čemu dnes člověk potřebuje objemné počítače s DVD mechanikou a obřím diskem? V éře cloudových úložišť vám stačí jen nový pevný disk bez mechanických součástí (SSD). Je rychlý, lehký a zabere minimum místa. Moderní přenosné počítače jsou proto mnohem lehčí.

Zabezpečení

Vaše bezpečnost je k nezaplacení. Proto Windows obsahují účinné integrované nástroje zabezpečení. Průběžně detekují a chrání počítač před možnými hrozbami, zajišťují rodičovskou kontrolu a vykonávají další funkce. Windows střeží vše důležité jako oko v hlavě.

Dotyková obrazovka

Windows podporují pestrou škálu různých zařízení s dotykovými obrazovkami včetně notebooků a stolních PC. Můžete tak na nich psát prstem, ovládat je dotykem nebo použít digitální pero. Už se nemusíte spoléhat jen na myš, pro kterou potřebujete rovnou plochu.

ssd

Nové pevné disky (SSD) se od těch tradičních, magnetických liší tím, že neobsahují žádné mechanické součásti. Jsou proto nejen (podstatně) rychlejší, ale také spolehlivější, prostorově úspornější a energeticky méně náročnější.

Digitální pero

Špičková moderní technika a dokonalost lidské ruky v jedinečné symbióze, to je digitální pero. Dělejte si poznámky, navigujte se stránkami, kreslete, plánujte schůzky, upravujte a tvořte. Objevte všechny možné způsoby produktivního i kreativního využití digitálního pera ve Windows.

DÁRKY PRO VÁS

A protože víme, že rozloučit se se svým starých brachem, který toho s vámi tolik prožil, není snadné, dostanete od nás za tuhle odvahu malé dárky v podobě softwaru Software Microsoft Office 2019 pro studenty a domácnost, softwaru F-Secure SAFE pro 3 zařízení na 6 měsíců a monitorovacího softwaru Pinya Guard s licencí na 6 měsíců.

Dárky

NOVÝ POČÍTAČ V PRAXI

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů