×
Kód: BASCATSXG0G ID: 1624773

USB Hub Baseus Enjoyment Series USB-C (USB-C PD, 3x USB 3.0, 2x 4K HDMI, VGA, RJ45, 3,5mm Jack, microSD/SD) (CATSX-G0G) šedý

dokovací stanice • rozšíření nabídky konektorů telefonu/počítače/notebooku • výstupy 3× USB 3.0, 1× LAN, 1× USB-C s PD, 2× HDMI, 1× VGA, 1× 3,5mm jack • duální čtečka paměťových karet SD a TF • vstup...

? 2 229 Kč
0 Kč
Není skladem?

Vše o produktu

dokovací stanice • rozšíření nabídky konektorů telefonu/počítače/notebooku • výstupy 3× USB 3.0, 1× LAN, 1× USB-C s PD, 2× HDMI, 1× VGA, 1× 3,5mm jack • duální čtečka paměťových karet SD a TF • vstup 1× USB-C • elegantní design • připojení přes USB-C • délka napájecího kabelu 15 cm • kompatibilní s Windows, Apple OS, Android

Baseus Enjoyment Series USB Hub, šedá


USB Hub Baseus Enjoyment SeriesRozšiřte si nabídku konektorů svého počítače nebo notebooku. Pořiďte si jednu z nejpokročilejších dokovacích stanic od společnosti Baseus se zajímavým, industriálně laděným designem. Nabízí 11 portů, které uspokojí rozličné potřeby. K připojení externího monitoru nebo třeba projektoru jsou připraveny dva HDMI porty s podporou přenosu v kvalitě až 4K s 30 Hz, dále USB 3.0 s teoretickou rychlostí až 500 MB/s, duální čtečky paměťových karet SD a microSD s adaptérem) a TF a dále 3,5mm audio jack a nakonec USB-C s podporou Power Delivery pro rychlé nabíjení moderních zařízení (max. 60 W). To vše v těle z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, které se rychle zbaví přebytečného tepla a navíc zvyšuje odolnost dokovací stanice.


Baseus Enjoyment Series USB Hub k notebooku, mobilnímu telefonu, tabletu či počítači připojíte pomocí kabelu s rozhraním USB-C a posléze s jeho pomocí budete moci současně připojit či napájet až 11 dalších periferií. Snadno tak připojíte klávesnice, myši, fotoaparáty, ovladače, GPS navigace a další.


Důmyslný klip pro uchycení na zařízení


Zajímavostí dokovací stanice, která svým provedením jednoznačně míří do profesionální sféry, je i přítomnost trojité ochrany proti přetížení, zpětnému chodu a zkratům.

 USB Hub Baseus Enjoyment Series


Klíčové vlastnosti:


  • Multifunkční hub pro připojení hned 11 zařízení určený pro použití v domácí i profesionální sféře
  • Bohatá nabídka konektorů rozšíří možnosti vašeho notebooku nebo počítače
  • Design, přímo na míru přizpůsoben zařízením MacBook
  • 11 portů: (2× HDMI, 3× USB 3.0, duální čtečka karet SD a TF, 3,5mm Audio; USB-C s podporou Power Delivery, 1× LAN, 1× VGA)
  • Kvalita přenosu obrazu 4K při 30 Hz
  • Každá funkce řízena samostatným čipem
  • Podpora čtení paměťových karet do velikosti 2 TB rychlostí 90 MB/s
  • Kompatibilita se systémy Windows, Apple a Android s USB-C konektorem

 


 


Snadno a rychle rozšiřte nabídku dostupných konektorů chytrého telefonu, tabletu či notebooku a vytvořte z něj efektivní pracovní prostředí, které si ničím nezadá se stolním počítačem. S nabíjením přes rozhraní USB-C a hned 11 rozličnými porty včetně dvojice HDMI, 3× USB 3.0, čtečky karet SD a TF, LAN, VGA či USB-C s podporou Power Delivery.

 


Elegantní design se snadno sladí s vaším zařízením


Dokovací stanice dokáže na první pohled zaujmout svým industriálním a elegantním designem, který byl inspirován zařízením Apple MacBook. Na stole se stane vaší ozdobou, ovšem stejně dobře ji můžete přenášet v tašce všude s sebou. Má totiž mimořádně kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, takže si ji můžete vzít i na cesty mimo kancelář.


USB Hub Baseus Enjoyment Series 
 


Zapojte a začněte používat


Současně tak můžete připojit nebo napájet 11 zařízení. Podpora standardu Plug and Play značí snadné zapojení bez potřeby instalace ovladačů či jiného nastavení. Baseus Enjoyment Series USB Hub jednoduše připojíte ke svému zařízení a můžete hned začít používat.


 USB Hub Baseus Enjoyment Series
 


Podpora Power Delivery


USB-C konektor vám poslouží nejen k rychlému a spolehlivému přenosu dat mezi připojenými zařízeními. Díky podpoře Power Delivery ho můžete používat také k nabíjení. Vystačí nejen pro dodávání energie telefonům či tabletům, ale také například notebookům s USB-C konektorem.


USB Hub Baseus Enjoyment Series

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Kód výrobce CATSX-G0G
Vstupní rozhraní USB-C
Výstupní rozhraní 1× USB-C, 3× USB 3.0, HDMI, Jack 3,5 mm, LAN, microSD, SD, VGA
Napájení bez napájení
Značky Baseus
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 48.9 cm
Hloubka výrobku 1.7 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 10.1 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hloubka výrobku 34.9 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg

Uživatelské recenze - USB Hub Baseus Enjoyment Series USB-C (USB-C PD, 3x USB 3.0, 2x 4K HDMI, VGA, RJ45, 3,5mm Jack, microSD/SD) (CATSX-G0G) šedý

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Kód výrobce CATSX-G0G
Vstupní rozhraní USB-C
Výstupní rozhraní 1× USB-C, 3× USB 3.0, HDMI, Jack 3,5 mm, LAN, microSD, SD, VGA
Napájení
bez napájení
Značky Baseus
Šířka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 48.9 cm
Hloubka výrobku 1.7 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Šířka výrobku 10.1 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hloubka výrobku 34.9 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg