×

Televize, Audio, Video

Ať už chcete zhlédnout oblíbený film, další díl nekonečného seriálu, nebo relaxovat poslechem své oblíbené hudby, s produkty kategorie Televize, audio a video si svou oblíbenou zábavu budete moci dopřát, kdykoli si vzpomenete. S výběrem té pravé televize vám rádi poradíme v článku Jak vybrat televizi.

Videotechnika

Videotechnika je kategorie poměrně malá, ale zato velmi důležitá. Najdete zde všechna zařízení, která nějakým způsobem souvisí s přehráváním či zprostředkováním obrazového materiálu. U nás najdete všechny poslední novinky ve videotechnice téměř ihned po uvedení na trh.

Multimediální centra

Multimediální centra jsou zařízení v podobě „krabičky″, kterou připojíte k televizi (nejčastěji přes HDMI kabel) a získáte tak zcela nové uživatelské prostředí, v němž si můžete prohlížet vaše filmy, poslouchat hudbu a další obsah.

Tato podkategorie je poměrně široká, takže kromě základních streamovacích zařízení typu Chromecast obsahuje i pokročilé chytré přístroje s operačním systémem Android či iOS. Na ně lze instalovat rozličné aplikace a hry, takže skutečně slouží jako jakési centrum vašeho obývacího pokoje.

Set top boxy

V této kategorii najdete veškeré přijímače digitálního vysílání. Při výběru je důležité dbát na podporované konektory a typ přijímaného signálu. Některé set top boxy také podporují nahrávání na pevný disk (samozřejmě lze připojit i flash disk či SSD disk), takže není problém zaznamenat si oblíbený seriál k pozdějšímu zhlédnutí. Tato funkce je navíc většinou spojena se schopností přehrávání vlastního obsahu, což umožňuje sledovat například videa pořízená vaší videokamerou.