TP-Link

Společnost TP-Link byla založená v roce 1996 a díky dodávkám do více než 120 zemí a obsloužením desítek milionu zákazníků se stala celosvětovou jedničkou na trhu výrobců WLAN produktů.  Hlavními prioritami jsou spolehlivost, nejnovější technologie a cenová dostupnost pro každého. 
 
TP-Link nabízí:
Wi-Fi routery, Wi-Fi mesh systémy, Powerline adaptéry, Extendery, Mobilní Wi-Fi routery, Switche. Více o těchto produktech čtěte na stránce níže.
 
Záruka 3 roky - na většinu výrobků získáte 3letou záruku. 
Snadné nastavení - produkty lze snadno nastavovat mobilní aplikací v češtině, což zvládne opravdu každý. 

Nejprodávanější produkty TP-Link

O značce TP-Link

Wi-Fi routery - využijete je pro stabilní připojení jakékoliv menší domácnosti. Na výběr máte z routerů podle vašeho typu připojení - standardní pevné připojení přes ethernet/připojení přes telefonní linku xDSL/nebo připojení přes mobilní data LTE. Navíc si můžete vybrat v široké škále bezdrátových rychlostí, rychlostí po kabelu nebo v ostatních doplňkových službách. 

Wi-Fi mesh systémy - nový velmi komfortní standard v pokrytí větších prostor. Mesh systémy jsou určené všude tam, kde potřebujte pokrýt větší prostor, jednotnou sítí a připojit hodně zařízení. Mesh síť se skládá z více jednotek, které spolu navzájem komunikují a vytvoří vám jednu síť, která dosáhne opravdu do každého rohu vaší domácnosti a vy jí můžete využívat bez jakéhokoli přerušení nebo ztráty signálu. K mesh síti můžete připojit až 100 zařízení a pokryjete s ním více než 500 m2.

Powerline adaptéry - pokud doma bojujete se šířením signálu vlivem tlustých nebo železobetonových zdí, pomocí pro vás mohou být powerline adaptéry. Ty rozvedou internet po vaší stávající elektrické síti a nemusíte tak nákladně vrtat nebo dělat jiné stavební úpravy. 

Extendery - slouží k dokrytí signálem špatně dostupných míst. Chybí vám třeba v rohu pokoje Wi-Fi signál? Zvolte extender na menší dokrytí prostoru, je to ideální pomocník.

Mobilní Wi-Fi routery - chystáte se na zahraniční dovolenou a i tam chcete surfovat za nízké ceny? Ideální je pořídit si v místě dovolené lokální datovou SIM a využít některý z našich mobilních routerů, který vám ve vteřině vytvoří Wi-Fi síť, kdekoliv se budete zrovna nacházet. 

Switche - nesmíme zapomenout ani na rozšíření portů pro internet po kabelu. V naší nabídce switchů si snadno vyberete podle rychlosti, zpracování a v neposlední řadě počtu portů.

V porovnávači máte 0 produktů Porovnat produkty Porovnat 0 produktů