×
Kód: TLFLA00065ZC1 ID: 1649768

Teploměr TrueLife Care Q7 bílý/modrý - rozbaleno - 24 měsíců záruka

Rozbaleno

Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního...

Více informací
? 699 Kč Ušetříte: 112 Kč (16 %)
587 Kč
můžete mít již 04.02.
Info

Máme i v nové variantě.

Doporučené služby

Blesková výměna 119 Kč

Popis produktu

Plně funkční, nepoužité a neservisované zboží bez známek použití, poškození a opotřebení, u kterého máte jistotu, že je v perfektním stavu (např. nevhodný dárek). Obsahuje všechny součásti původního balení. Může být v originálním otevřeném, ale ne viditelně poškozeném obalu, nebo v náhradním obalu. Záruka 24 měsíců.

dětský teploměr • bezkontaktní měření • rychlost 1 s • mimořádná přesnost na 0,2 °C • podsvícený LCD displej • dlouhá výdrž baterie • paměť pro 32 měření • upozornění na zvýšenou teplotu • jednoduché ovládání • využití i k měření teploty zvířat, prostředí, tekutin, povrchů

TrueLife Care Q7, bílá/modrá


Teploměr Care Q7 od TrueLife se vyznačuje především jednoduchostí a rychlostí použití, hodí se proto do domácností s malým dítětem, u kterého byste měli teplotu kontrolovat pravidelně. Bezkontaktní měření miminko nerozruší, jelikož nedochází ke kontaktu s pokožkou. Od stisknutí tlačítka se naměřená hodnota objeví na displeji již za 1 sekundu, a to s mimořádnou přesností (odchylka je pouhých 0,2 °C). Pokud je teplota zvýšená, budete na to upozorněni zvukovým indikátorem.
 


Klíčové vlastnosti


  • rychlé a přesné měření
  • podsvícený displej pro výbornou viditelnost ve dne i v noci
  • bezproblémový chod díky dlouhé výdrži baterie
  • zaznamenávání hodnot do paměti
  • upozornění na zvýšenou teplotu

 


Teploměr TrueLife pomůže změřit teplotu dětem i dospělým rychle a snadno.

 


Rychlé měření


Bezkontaktní teploměr můžete používat i u malých dětí. Nejenže je jeho měření mimořádně přesné, ale také je rychlé. Hodnotu vám na displeji ukáže za pouhou jednu sekundu od stisknutí tlačítka.


 Přesnost měření


Naměřený údaj maximálně odpovídá realitě. Teploměr využívá moderní technologii spočívající v rozboru infračerveného paprsku. Díky tomu zvládne zajistit přesné údaje s odchylkou pouhých 0,2 °C.


 Podsvícený LCD displej


Nad rukojetí je umístěný LCD displej, který ukazuje aktuální i minulou naměřenou hodnotu. Displej je podsvícený, takže na něj bez obtíží uvidíte nejen ve dne, ale i v noci.


 Dlouhá výdrž baterie


Přístroj pohání výkonná výměnná baterie. Díky jeho úspornému provozu jedna baterie vydrží až na 40 000 měření. K tomu přispívá také funkce automatického vypnutí, kdy se teploměr po chvilce nečinnosti sám vypíná, takže se o nic nemusíte starat.


 Paměť na měření


Měřené hodnoty se ukládají do vnitřní paměti. Sem se vejde až 32 posledních měření, takže můžete pohodlně kontrolovat vývoj teploty a porovnávat jednotlivé hodnoty v průběhu času, abyste viděli, zda se nemoc lepší, nebo je potřeba vyhledat lékařskou pomoc.


 Upozornění na zvýšenou teplotu


Kdykoliv přístroj během měření zaznamená vysokou teplotu, upozorní vás na to akustickým signálem, abyste ihned byli v obraze. Hodnotu upozornění si můžete nastavit dle vlastních preferencí, např. pokud chcete mít okamžitou informaci už o zvýšení, nebo až o horečce.


 Jednoduché ovládání


Ergonomický design přístroje vám zajistí jeho snadné a rychlé ovládání jediným prstem. Stiskněte tlačítko dle potřeby, aniž byste museli sevření teploměru jakkoliv uvolňovat.


 Různé možnosti měření


Kromě teploty u lidí můžete zařízení používat i k celé řadě dalších měření. Nechybí možnost použití u zvířat, měření teploty prostředí, tekutin (např. dětského pití a stravy), různých povrchů a podobně.

Technické parametry

Další parametry
Záruka 24 měsíců
Typ teploměru infračervený digitální
Měření bezkontaktní
Zvukový signál Ano
Pružná špička Ne
Značky TrueLife
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 7.5 cm
Výška výrobku 15.0 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 11.5 cm
Výška výrobku 4.5 cm
Hloubka výrobku 18.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg

Uživatelské recenze - Teploměr TrueLife Care Q7 bílý/modrý - rozbaleno - 24 měsíců záruka

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Technické parametry

Záruka 24 měsíců
Typ teploměru infračervený digitální
Měření bezkontaktní
Zvukový signál
Ano
Pružná špička Ne
Značky TrueLife
Šířka výrobku 7.5 cm
Výška výrobku 15.0 cm
Hloubka výrobku 4.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Šířka výrobku 11.5 cm
Výška výrobku 4.5 cm
Hloubka výrobku 18.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg