×
Kód: SONXR75Z9J ID: 1608548

Televize Sony XR-75Z9J

75" (189 cm) 8K Ultra UHD Smart TV • rozlišení 7680 × 4320 px • DVB-T/C/T2/S2 (H.265/HEVC) • Cognitive Processor XR • Full Array LED • XR Contrast Booster • X-Wide Angle • XR Picture • XR Colour • XR...

144 990 Kč
můžete mít již 02.02.

Doporučujeme přikoupit

Pojištění prodl. záruky + 5let 26 098 Kč
Pojištění prodl. záruky + 3roky 20 299 Kč
Pojištění prodl. záruky + 1rok 10 149 Kč
Montáž TV na zeď 1 999 Kč

Popis produktu

75" (189 cm) 8K Ultra UHD Smart TV • rozlišení 7680 × 4320 px • DVB-T/C/T2/S2 (H.265/HEVC) • Cognitive Processor XR • Full Array LED • XR Contrast Booster • X-Wide Angle • XR Picture • XR Colour • XR Triluminos Pro • Acoustic Multi-Audio • 4× HDMI • 2× USB • chytrý ovladač v balení • VRR • operační Google TV

S tímto modelem získáte 24 měsíců neomezeného streamování a deset kreditů v rámci služby BRAVIA CORE. Zjistěte o ní více v našem článku.


Televize Sony XR-75Z9J, černá


Užijte si realistický obraz na velké obrazovce s rozlišením 8K. Sony XR-75Z9J je poháněna revolučním procesorem Cognitive Processor XR™, který analyzuje data podobným způsobem, jako lidské oko. S touto televizí si tak můžete vychutnat neuvěřitelně realistický obraz se sytou černou a intenzivním jasem. Funkce XR Contrast Booster upravuje jas a zobrazuje jasnější odlesky a hlubší černou, zatímco XR Motion Clarity zajistí plynulý a zřetelný obraz i během rychlých scén. O ještě lepší obraz se postará funkce XR 8K Upscaling, která vám zajistí zábavu v rozlišení blízkém 8K. Abyste viděli obraz skvěle ze všech úhlů, Sony vybavilo tuto televizi panelem X-Wide Angle™ a díky technologii X-Anti Reflection je obraz mnohem zřetelnější s menším odrazem světla.


Zvuk u televizí je pro Sony velmi důležitý a tato televize to dokazuje. Televize je vybavena technologií Acoustic Center Sync, XR Surround a Acoustic Multi-Audio. Zvuk ze samotné televize je tudíž opravdu luxusní, pokud byste jej však chtěli pozvednout na ještě vyšší úroveň, můžete k televizoru připojit Sony soundbar. Po připojení televize k soundbaru se z televizoru stanou středové reproduktory v systému vašeho domácího kina.


Co se týče samotného designu, televizor vás získá tenkým tělem, minimalistickým provedením a zapuštěným kovovým rámem. Prémiový vzhled televize navíc doplňuje i praktický 3cestný stojan. Operační systém televize je Google TV, z čehož plyne hned několik výhod, jako je Google Assistant, Google Play a synchronizace mezi různými zařízeními, kde jste přihlášení pod Google účtem. Televizi je však možné propojit i s Apple Airplay / Apple Home Kit nebo Alexou. Ovládání televize je velmi pohodlné, využít můžete hlasového vyhledávání pomocí podsvíceného ovladače nebo vestavěného mikrofonu v televizi (Hands free). V momentě, kdy televizi aktivně nepoužíváte, můžete využít funkce Living Decor, která funguje jako spořič obrazovky.

 


Klíčové vlastnosti:


 • SMART TV s rozlišením 8K Ultra HD o úhlopříčce 189 cm (75 ")
 • Neuvěřitelně reálné a podmanivé sledování díky procesoru Cognitive Processor XR
 • Technologie XR Motion Clarity zajistí plynulý a zřetelný obraz i při rychlé akci
 • Acoustic Center Sync (AVR + Sound Bar)
 • Ovládejte televizi pomocí hlasového ovládání
 • Chytrý televizor (Google TV) s možností zapojení do Apple HomeKit

 


Špičkový realismus rozlišení 8K, motivováno inteligencí.

 


První televize s technologií kognitivní inteligence


Díky procesoru Cognitive Processor XR povznáší televizor BRAVIA XR™ obraz a zvuk na novou úroveň. Ví totiž, jak lidé vidí a slyší, takže může poskytnout nový zážitek, který vás vtáhne do každé scény.

 


Obraz s rozlišením 8K, jak ho vnímá lidské oko


Užijte si hluboký, přirozený a nádherný obraz s rozlišením 8K z libovolného úhlu a s minimálním odrazem světla. Náš revoluční procesor využívá analýzu lidské perspektivy a dokáže během okamžiku projít a optimalizovat statisíce prvků. Tato technologie poskytuje v kombinaci s panelem Full Array LED mimořádně realistický obraz plný věrného kontrastu.

 


Proměňte zvuk způsobem, který vás pohltí


Pokročilá technologie reproduktorů a procesor Cognitive Processor XR promění jakýkoli zdroj zvuku na pohlcující zážitek. Nechte se pohltit prostorovým zvukem jako v kině a přesným polohováním zvuku, ať už sledujete cokoli. Užijte si zábavu zcela novým způsobem díky dokonale sladěnému zvuku a obrazu.

 


Možnost výběru z tisíců filmů a pořadů pouhým hlasem


Pomocí hlasu rychle najdete to, co chcete sledovat. K vyhledání konkrétního titulu stačí říct jeho název. Nebo hledejte obecnější doporučení slovy: „Ukaž mi dobrodružné sci-fi seriály.

 


Recyklace. Renovace. Redukce.


Nejen, že jsou naše televizory BRAVIA XR navrženy tak, aby byly stylové a chránily životní prostředí. Zadní kryty našich modelů s velkou obrazovkou jsou až z 40 % vyrobeny z udržitelných materiálů.

 


Široká paleta přirozeně nádherných barev


Spatřete barvy, které jsou pro lidský zrak přirozené. Procesor Cognitive Processor XR poskytuje naší obrazovce přístup k paletě barev a umožňuje jí reprodukovat barvy s rozdíly viditelnými v reálném světě. Rozšířené rozsahy odstínů a sytosti umožňují spatřit svěží odstíny a realistické textury na květinách. I světlé barvy vypadají realisticky.

 


Realistická hloubka se sytou černou a intenzivním jasem


Zažijte dechberoucí realistický kontrast. Náš procesor Cognitive Processor XR analyzuje data způsobem, jakým lidské oko dokáže zaostřit a získat informace o barvách a hloubce. Technologie XR Contrast Booster upravuje jas a zobrazuje jasnější odlesky a hlubší černou – už nepřijdete o detaily kvůli všepohlcujícím stínům nebo přehnanému jasu. 

 


Inteligentní způsob reprodukce ztracených textur v 8K


Ať už sledujete jakýkoli obsah, nebo zdroj, funkce XR 8K Upscaling vám zajistí zábavu v rozlišení blízkém 8K. Náš procesor Cognitive Processor XR má přístup k mnoha datům, takže pomocí snímků dokáže chytře nahradit textury a detaily. Podívejte se na detaily jako přirozeně definované peří či ostré drápy.

 


Inteligentní zpracování pohybu pro rychlé scény bez rozmazání


Sledování sportovních přenosů a akčních filmů je nyní ještě lepší. Náš procesor Cognitive Processor XR s technologií XR Motion Clarity™ pomocí analýzy dat zajistí, že obraz bude plynulý, zřetelný a bez rozmazání.

 


 

Krásný obraz na celé obrazovce

Panel X-Wide Angle™ zachovává nádherný obraz ze všech úhlů, takže i lidé sledující televizor ze stran získají stejně uspokojivý zážitek jako ti uprostřed. A díky technologii X-Anti Reflection je obraz mnohem zřetelnější s menším odrazem světla.

 

X-Anti Reflection

Technologie X-Anti Reflection omezuje odlesky způsobené slunečním světlem nebo světlem svítidel, takže uvidíte čisté odstíny černé barvy i v jasném prostředí a budete si moci užít čistý obraz bez rozptylování. 
  


Rámeček slouží jako reproduktor a zvuk odpovídá akci


Funkce XR Sound Position doplňuje obraz o realistický zvuk, který nám zajistí zážitek podobný tomu, jak ve skutečnosti vnímáme svět kolem sebe. Díky vibrujícímu výškovému reproduktoru v rámu 8K televizoru BRAVIA XR zvuk přesně ladí s děním na obrazovce pro skutečně pohlcující zážitek. Přední subwoofery se zase starají o dunivé basy bez ohledu na to, kde se váš televizor nachází.

 


Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem


S televizorem BRAVIA XR bude vše, na co se díváte, doplněno skutečným prostorovým zvukem. Technologie XR Surround vytváří prostorový zvuk ze stran a ve svislém směru, takže k dosažení zážitku z 3D zvuku nepotřebujete reproduktory instalované ve stropu nebo nasměrované nahoru.

 


 

Acoustic Center Sync

Při připojení televizoru BRAVIA XR k soundbaru Sony se ze soundbaru i televizoru stanou středové reproduktory ve vašem systému domácího kina. Zvuk díky tomu bude ladit se vším, co se děje na obrazovce, a poskytne vám pohlcující zážitek.

 

360 Spatial Sound Personalizer

Přizpůsobte si zážitek ze zvuku Dolby Atmos® a vychutnejte si 360° prostorový zvuk díky reproduktoru SRS-NS7 a televizoru BRAVIA XR™. Prostorový zvuk si díky bezdrátovému vysílači WLA-NS7 vychutnáte i s vybranými sluchátky Sony.
Technologie Voice Zoom™ 2 vylepšuje hlasy dialogů


Poslouchejte televizní dialogy zřetelněji bez zvýšení hlasitosti. I když je řeč obtížně slyšitelná, technologie Voice Zoom 2 rozpozná typ hlasu, analyzuje jej a zvýší jeho čistotu. 

 


Zvětšete svůj oblíbený obsah ze smartphonu


Svá oblíbená videa, fotografie, hry a další obsah na zařízení se systémem iOS a Android si nyní můžete snadno a rychle vychutnat na velké obrazovce.

 


Ovládejte všechna zařízení jedním chytrým dálkovým ovládáním


Všechna připojená zařízení můžete ovládat naším chytrým dálkovým ovladačem. Díky přístupu ke službám videí na vyžádání jedním tlačítkem si můžete během okamžiku užívat oblíbené pořady a filmy.

 


Minimalistický design pro pohlcující zážitek ze sledování


V rámci designu One Slate vyplňuje obrazovka jediný skleněný panel, takže se budete moci plně soustředit na obraz. Je to televizor, který vypadá a zní skvěle, ať už je na stojanu, nebo připevněný ke zdi.

 


S nastavitelným stojanem Prestige můžete televizor umístit kamkoli


Vícepolohový stojan nastavitelný ve 3 směrech vám umožňuje vybrat si standardní nastavení, kdy se soustředíte pouze na obraz, úzké nastavení pro menší police a nastavení soundbaru pro ideální umístění zvukového systému.

 


Úžasně hladké okraje – menší rám, větší obraz


Díky bezrámovému provedení působí televizor velice elegantně a nebude vás rozptylovat, takže se budete moci soustředit na to důležité – na obraz.

 


Čistý design ze všech úhlů


Díky držákům zůstanou kabely úhledně skryté a televizor bude vypadat dobře zepředu, z boku i zezadu.

 


Podsvícené dálkové ovládání z broušeného hliníku


Dálkový ovladač se špičkovým designem z broušeného hliníku a tenkými liniemi příjemně padne do ruky a najdete jej i ve tmě.

 


Skvělý obraz a zvuk v jakémkoli prostředí


Pohodlně se posaďte a užívejte si úchvatnou podívanou. Naše technologie optimalizace podle okolního prostředí se světelným snímačem a snímačem barev přizpůsobuje obraz a zvuk podle vašeho prostředí.


 
 


Vychutnejte si zábavu v kvalitě, jakou zamýšleli autoři


Díky řadě technologií, které zachovávají záměr autorů, včetně režimu Netflix Calibrated Mode, technologie IMAX Enhanced a Dolby Vision®, tento televizor reprodukuje veškeré drama a napětí podle záměru režiséra. Tvůrci mohou navíc při úpravách obsahu použít podporovaný software Calman.

 


Asistent na platformě Google TV


Naše televizory jsou vybaveny technologií pro vizuální, sluchové a mobilní použití.

 


Služba BRAVIA CORE


Díky technologii BRAVIA XR a funkcím Pure Stream™ a IMAX® Enhanced obdržíte vše, co sledujete, s ohromujícím obrazem a znamenitou kvalitou zvuku. S tímto modelem získáte 24 měsíců neomezeného streamování a deset kreditů, které můžete využít v rámci služby.

 


Funkce Auto HDR Tone Mapping


Funkce Auto HDR Tone Mapping optimalizuje nastavení HDR hned během úvodního nastavování PS5. PS5 automaticky rozpozná jednotlivé modely televizorů BRAVIA a vybere nejlepší nastavení HDR pro daný televizor. Díky optimalizované úrovni mapování tónů HDR podle specifikace displeje BRAVIA uvidíte důležité detaily a barvy i ve vysoce kontrastních scénách.

 


Režim Auto Genre Picture


Televizory BRAVIA XR dokáží rozpoznat, zda hrajete hru nebo sledujete filmy a pořady. Díky režimu Auto Genre Picture Mode se televizor při hraní her automaticky přepne do herního režimu, který minimalizuje vstupní zpoždění.

 


Zvuk jako v kině


Ke kvalitnímu obrazu patří stejně dobrý zvuk. Nechte se pohltit a vstřebávejte audio stopu všude kolem sebe. Technologie Dolby Vision a Dolby Atmos naplní celou místnost prostorovým zvukem, takže si budete připadat, jako byste se na film dívali v kině.


 


 


Vylepšení objektů prostřednictvím HDR


Díky technologii vylepšení objektů pomocí HDR jsou barvy a kontrast vylepšeny analýzou jednotlivých objektů každé samostatné scény. Díky tomu se obraz, který sledujete, přibližuje úrovni širokého dynamického rozsahu. V praxi to znamená, že tmavé oblasti jsou skutečně tmavé a světlé zase jasnější. Televizor tak dosahuje ještě realističtějšího obrazu. 


 


 


Hlasové vyhledávání


Už žádné dlouhé vyhledávání obsahu. S inteligentním hlasovým vyhledáváním můžete vyhledávat obsah v různých službách bez nutnosti otravného vyťukávání textu. Dokonce si například můžete nechat doporučit obsah. Zadejte dotaz „romantické komedie“ a televizor vám nabídne seznam ideálních kandidátů na zhlédnutí.


 


 


Chromecast built-in


Tento model má integrovanou funkci Chromecast built-in. Můžete tak z vašeho osobního zařízení (notebook, tablet, telefon) streamovat obsah ze služeb, jako je YouTube nebo Netflix na velkou obrazovku televizoru.


 


 


Google Play


Obchod Google Play vám umožní objevovat, nakupovat i půjčovat si kvalitní multimediální obsah. Navíc je k dispozici i stále rostoucí nabídka aplikací, která možnosti televizoru ještě prohlubuje.


 


Bluetooth


Televizor má zabudované Bluetooth pro připojení bezdrátového příslušenství – například sluchátek.


 


 


Integrovaná Wi-Fi


Abyste využili potenciál televizoru naplno, lze se připojit bezdrátově k vaší domácí síti. Využijete k tomu integrovanou Wi-Fi, která vám zpřístupní služby na vyžádání.  


  


 


Nahrávání na USB


Oblíbené televizní pořady lze snadno nahrávat na externí disky USB a následně si je pustit, až budete mít čas. Jedním dotykem, případně na základě nastaveného časovače, můžete obsah nahrávat na HDD s kapacitou až 2 TB. Výhodou je, že záznam bude ukončen automaticky po skončení pořadu.


 


 


Přehrávání různých formátů z rozhraní USB


Vychutnejte si multimédia z jakéhokoli paměťového zařízení s USB portem. Na velké obrazovce je možné přehrávat hudbu, videoklipy i prohlížet fotografie – například z dovolené. Široká kodeková podpora zajišťuje maximální všestrannost.


 
 


Obsah balení:


 • Baterie
 • Dálkový ovladač pro hlasové ovládání
 • Napájecí kabel
 • Provozní pokyny
 • Průvodce rychlým nastavením
 • Stojánek na stůl
Dokumentace k tomuto produktu
XR-75Z9J_CZ Stáhnout / (46.79 kB)
XR-Z9J Stáhnout / (4.85 MB)
XR-Z9J_2 Stáhnout / (654.31 kB)

Technické parametry

Obrazovka
Technologie displeje LED
Úhlopříčka obrazovky 189 cm (75")
Rozlišení displeje 8K Ultra HD
Technologie zobrazení Triluminos
Frekvence panelu 100/120 Hz
Index zpracování obrazu X-Motion Clarity
HDR (vysoce dynamický rozsah) HDR Dolby Vision
Typ podsvícení Direct Full Array
Lokální řízení jasu (Micro Dimming) Ano
Obraz v obraze (PIP) Ne
Technologie TV
Smart TV ano
HbbTV (červené tlačítko) ano
Typ panelu VA
Tuner DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Twin Tuner Ano
Operační systém Google TV
Wi-Fi integrovaná
Internetový prohlížeč Ano
Webové aplikace HBO Max, UEFA TV, Voyo, YouTube, Skylink Live TV, Lepší.TV, Kodi, T-Mobile TV GO, Telly, Spotify, Apple TV, Prime Video, Disney Plus, O2 TV, EUROSPORT Player, Facebook, FilmBox, Google Play, Kuki, Red Bull, Sledovani.tv, Twitch, VLC, Netflix
DLNA Ano
TimeShift Ano
PVR (záznam na USB / HDD) ano
Přehrávání multimédií z USB / HDD Ano
Fast scan – automatické ladění Skylink Ano
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Ovládání hlasem ano
Chytrý ovladač ano (v balení)
Smart funkce Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Chromecast, Miracast, zrcadlení obrazu
Herní TV pro PlayStation 5, pro Xbox Series
ALLM Ano
VRR Ano
Herní režim Ano
Zvuk
Zvuk Acoustic Multi-Audio, Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Audio Processing, DTS, Full range X-balanced 2.0, stereo, Surround
Hudební výkon 85 W
Prémiové ozvučení Ne
Vstupy
Komponentní Ne
HDMI 2.1 3
HDMI 2.0 1
HDMI ARC Ano
Počet USB 3
USB 3.1 1
USB 2.0 2
CI slot Ano
LAN (Ethernet) Ano
Scart Ne
PC vstup (VGA) Ne
Výstupy
Sluchátkový výstup ano
Optický výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída 2021 G
Spotřeba v běžném režimu 333 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu 0.5 W
Napájení 12 / 24 V Ne
Doporučená minimální sledovací vzdálenost 1,4 m
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa Ano
Apple HomeKit Ano
Google Home Ano
Vlastní systém Ne
Obecné informace
Modelový rok 2021
Barva černá
Umělá inteligence Ano
Hotelový mód Ano
Rodičovský mód Ano
Teletext Ano
Specifické funkce Dolby Atmos, Ideální pro PlayStation©5, Auto HDR Tone Mapping, Auto Genre Picture mód
Počet jader procesoru 4jádrový
Distribuce oficiální ČR
Země původu SK
Stojan boční nohy / 3 rozměry
Šířka stojanu / rozteč nožiček 62,7 / 171,1 cm
Rozměr pro uchycení (VESA) 300 × 300 mm
Hmotnost bez podstavce 46.4 kg
Výška bez podstavce 98.2 cm
Šířka bez podstavce 168.1 cm
Hloubka bez podstavce 8.1 cm
Další parametry
Záruka 24 měsíců
Značky Sony
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 171.1 cm
Výška výrobku 106.7 cm
Hloubka výrobku 42.8 cm
Hmotnost výrobku 48.0 kg
Rozměry balení
Šířka výrobku 181.0 cm
Výška výrobku 111.0 cm
Hloubka výrobku 19.0 cm
Hmotnost výrobku 48.0 kg

Uživatelské recenze - Televize Sony XR-75Z9J

Uvedené recenze jsou nezávislým názorem našich zákazníků, kteří si toto zboží zakoupili.

Průměrné hodnocení tohoto produktu

0
(0%)

Hodnotilo 0 uživatelů

Příslušenství

Sony UBP-X700
Sony UBP-X700
7 699 Kč
GoGEN DA 991
GoGEN DA 991
499 Kč
Philips TAEP200
Philips TAEP200
899 Kč
GoGEN DA 888
GoGEN DA 888
499 Kč
SanDisk Ultra 128GB
SanDisk Ultra 128GB
375 Kč
LG DP132H
LG DP132H
1 199 Kč
GoGEN DA 6 OUT
GoGEN DA 6 OUT
599 Kč
Philips SDV6222
Philips SDV6222
1 099 Kč
TP-Link TD-W9960
TP-Link TD-W9960
1 099 Kč
LG BP350
LG BP350
2 499 Kč
Philips SDV6224
Philips SDV6224
899 Kč
Philips SDV6226
Philips SDV6226
949 Kč
Philips SDV8622
Philips SDV8622
1 149 Kč
TP-Link TL-WR841N
TP-Link TL-WR841N
499 Kč
Sony BDP-S3700B
Sony BDP-S3700B
3 199 Kč
Philips SDV5120
Philips SDV5120
749 Kč
GoGEN HDMI 1.3, 1,5m
GoGEN HDMI 1.3, 1,5m
99 Kč
TP-Link TL-WR820N
TP-Link TL-WR820N
337 Kč
Philips SDV5225
Philips SDV5225
799 Kč
Philips SDV1226/12
Philips SDV1226/12
559 Kč
Philips SDV5100
Philips SDV5100
409 Kč
Zobrazit více příslušenství
Zobrazit méně příslušenství

Technické parametry

Technologie displeje
LED
Úhlopříčka obrazovky
189 cm (75")
Rozlišení displeje
8K Ultra HD
Technologie zobrazení
Triluminos
Frekvence panelu
100/120 Hz
Index zpracování obrazu
X-Motion Clarity
HDR (vysoce dynamický rozsah)
HDR Dolby Vision
Typ podsvícení
Direct Full Array
Lokální řízení jasu (Micro Dimming)
Ano
Obraz v obraze (PIP)
Ne
Smart TV
ano
HbbTV (červené tlačítko)
ano
Typ panelu
VA
Tuner
DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2, DVB-T
Twin Tuner
Ano
Operační systém
Google TV
Wi-Fi
integrovaná
Internetový prohlížeč
Ano
Webové aplikace
HBO Max, UEFA TV, Voyo, YouTube, Skylink Live TV, Lepší.TV, Kodi, T-Mobile TV GO, Telly, Spotify, Apple TV, Prime Video, Disney Plus, O2 TV, EUROSPORT Player, Facebook, FilmBox, Google Play, Kuki, Red Bull, Sledovani.tv, Twitch, VLC, Netflix
DLNA
Ano
TimeShift
Ano
PVR (záznam na USB / HDD)
ano
Přehrávání multimédií z USB / HDD
Ano
Fast scan – automatické ladění Skylink
Ano
Integrovaný DVD přehrávač
Ne
Ovládání hlasem
ano
Chytrý ovladač
ano (v balení)
Smart funkce
Ano
Bezdrátové připojení
Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Chromecast, Miracast, zrcadlení obrazu
Herní TV
pro PlayStation 5, pro Xbox Series
ALLM
Ano
VRR
Ano
Herní režim
Ano
Zvuk
Acoustic Multi-Audio, Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Audio Processing, DTS, Full range X-balanced 2.0, stereo, Surround
Hudební výkon
85 W
Prémiové ozvučení
Ne
Komponentní Ne
HDMI 2.1
3
HDMI 2.0
1
HDMI ARC
Ano
Počet USB
3
USB 3.1
1
USB 2.0
2
CI slot
Ano
LAN (Ethernet)
Ano
Scart
Ne
PC vstup (VGA)
Ne
Sluchátkový výstup
ano
Optický výstup
Ano
Energetická třída 2021
G
Spotřeba v běžném režimu
333 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu
0.5 W
Napájení 12 / 24 V
Ne
Doporučená minimální sledovací vzdálenost
1,4 m
Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Ano
Google Home
Ano
Vlastní systém
Ne
Modelový rok
2021
Barva černá
Umělá inteligence
Ano
Hotelový mód
Ano
Rodičovský mód
Ano
Teletext
Ano
Specifické funkce
Dolby Atmos, Ideální pro PlayStation©5, Auto HDR Tone Mapping, Auto Genre Picture mód
Počet jader procesoru 4jádrový
Distribuce
oficiální ČR
Země původu
SK
Stojan
boční nohy / 3 rozměry
Šířka stojanu / rozteč nožiček
62,7 / 171,1 cm
Rozměr pro uchycení (VESA)
300 × 300 mm
Hmotnost bez podstavce
46.4 kg
Výška bez podstavce 98.2 cm
Šířka bez podstavce
168.1 cm
Hloubka bez podstavce
8.1 cm
Záruka 24 měsíců
Značky Sony
Šířka výrobku 171.1 cm
Výška výrobku 106.7 cm
Hloubka výrobku 42.8 cm
Hmotnost výrobku 48.0 kg
Šířka výrobku 181.0 cm
Výška výrobku 111.0 cm
Hloubka výrobku 19.0 cm
Hmotnost výrobku 48.0 kg
Dokumentace k tomuto produktu
XR-75Z9J_CZ Stáhnout / (46.79 kB)
XR-Z9J Stáhnout / (4.85 MB)
XR-Z9J_2 Stáhnout / (654.31 kB)